Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PAULINCIA 2006*****

Naprawde dobry podkład

Polecane posty

Gość conis
Ja się zastanawiam na zakupem właśnie takiego kremu BB, boję się tylko, że pomimo wszystko będzie dla mnie za ciężki. Dlatego też szukam kogoś kto mi doradzi. Dzisiaj znalazłam na http://avanti24.pl/moda/1,103631,13331387,Douglas_Beauty_Studio.html info że Douglas oferuje darmowe konsultacje właśnie z zakresu pielęgnacji i wizażu. Teraz mają stoisko Szczecinie w Centrum Galaxy, czy ktoś może korzystał z ich porad? Ja chciałabym się umówić na takie konsultacje w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 646
Co do stronki kosmetykizameryki.pl to fajne mają tam ceny. Oj chyba zdecyduję się na zakupy. Kupował tam ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5554444
Ja kupowałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdamek
Ja znam świetny podkład - wypróbowałam już wiele podkładów znanych marek i nieznanych, aż w końcu trafiłam na doskonały dla mnie. Występuje w dwóch wersjach - lżejszej postaci "second skin" oraz kryjący "advanced foundation". Obydwa podkłady doskonale się rozprowadzają, choć second skin zdecydowanie lepiej. Zachęcam do wypróbowania - będziecie zaskoczone jakością tych produktów. Jeżeli jesteście zainteresowane, to proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdamek
hajdamek@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max factor colour adapter , świetny nawet na gorące dni, wystarczy kropla na każdą część twarzy , rozprowadza się jak puszek :) Do tego można przypudrować się pudrem z max factora creme puff. Naprawdę warto taki zestaw mieć, max factor to dobra kobieca firma i inwestycja w nas same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta456
Polecam podkłady z Karaji, może cena nie jest zachęcająca ale są na prawdę dobre. Do cery tłustej i mieszanej najlepszy jest photo finish, ja używam nr10 i jest genialny, świetnie matuje buzie, długo się trzyma i ma bardzo fajną konsystencje. Wytestowałam już na prawdę dużo podkładów i ten uważam za najlepszy, jeżeli ktoś ma problem ze świeceniem się skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac no na pewniaka 888 www.youtube.com/watch?v=Jm4IfGxN60M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sie sprawdził podkład marki bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lofffinka
Nie. Ja stosuję Make Up Perfect Matt & Cover z Biodermic – lubię naturalnie wyglądać. Co ważne – podkład nie brudzi ubrań – dla pań pracujących w biurach to mega ważne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku lat kupuję podkład w Golden Rose. Podkład jest bardzo wydajny, lekki, dobrze się nakłada i dobrze kryje. Cena też nie uważam by była tragiczna. Dla mnie najważniejsze jest to, że mnie nie uczula, nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry - bo miałam różne problemy z różnymi podkładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultra34
Od dawna używam tylko Dior Nudę. 200 zl ale starcza na pól roku przy codziennym stosowaniu. Teraz rozważam Lancome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam podkład pielęgnacyjny VICHY-pokochałam go od pierwszego użycia. Każdy znajdzie idealny dla swojej karnacji! Delikatny, znaczy naturalny-o jego istnieniu wiesz tylko Ty-niech inni myślą, że to "matka natura" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo gadać dziewczyny, jak dla mnie w temacie podkładów rządzi TRUE MATCH od Loreala. idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nadaje jej przyjemny, gładki wygląd. Lubię jego delikatną konsystencję, która łatwo się rozprowadza. Tutaj przy okazji podlinkuję Wam do konkursu, można wygrać właśnie ten podkład, ja już go mam, więc może któraś z Was się skusi - http://www.lorealparis.pl/true-match/konkurs.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarija
Do tej pory używałam raczej kremów BB, ale zdecydowałam się teraz na zimę kupić coś bardziej kryjącego. I postawiłam na Infallible z L'oreala, akurat był w fajnej cenie. Kupiłam kolor natural rose, czyli jeden z jaśniejszych i fajnie dopasowuje się do mojej cery. Dodatkowo długo się utrzymuje i jest dość wydajny. Na zimę będzie bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamarija a masz ten z Infallible z pompką czy w tubce ten matujący? Bo mi zależy na podkładzie, który będzie utrzymywał się długo, bez takiego efektu warzenia się na skórze a jednocześnie będzie matowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz uzywać podkładu codziennie to warto zadbac, aby nie byl to podkład bylejakiej jakości, a z najwyższej polki. Polecam., więc sprobowac podkład z Beauticon. Z jednej strony dobrze kryje i pokrywa niedoskonałości, a z drugiej nie sprawia wrażenie ciężkości. Sama mam i szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że najlepsze podkłady to minerały. Wiem, że na początku może się wydawać to dziwne i trzeba nauczyć się ich nakładania ale jest to najlżejszy, a jednocześnie najbardziej kryjący podkład jaki miałam. Do tego można dopasować idealnie kolor i odcień (wśród drogeryjnych podkładów na prawdę ciężko znaleźć coś co nie jest pomarańczowe albo różowe i ciemne dlatego większość dziewczyn chodzi w za ciemnych pokdładach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam krem BB ze śluzem ślimaka z Beautikon i jestem bardzo zadowolona. Krem nie jest ciężki, ma delikatna konstystencję. Na twarzy wygląda naturalnie i nie sprawia wrażenia maski, skóra jest po nim aksamitnie miękka i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu odkryłam podkłady Lavera - dobrze kryją (w dziale produktów naturalnych to rzadkość) nie zostawiając na twarzy maski, a roślinny skład nie obciąża i nie podrażnia skóry. Zazwyczaj kupuję na Biomani http://www.biomania.pl/, cena jest niższa niż w innych eko sklepach, a jak kupuje kilka rzeczy to zawsze dostaję jakieś gifty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdecydowanym fanem L'Oreal Revitalift z serum przeciwzmarszczkowym. Nie mam po nim przesuszonej skóry i nie muszę co chwile robić pilingu. Twarz jest wygładzona, delikatnie i naturalnie promienna. Nie znoszę makijażu, który wygląda jak maska na kobiecie. Kosmetyki powinny pomagać wydobyć z kobiety jej atuty i maskować niedoskonałości w postaci zmarszczek czy przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia221
Używałam podkładów różnych firm, ale najbardziej podpasował mi podkład firmy ARTDECO. Używam też puder prasowany tej firmy i jest równie dobry. Nie orientuję się czy są dostępne w drogeriach, bo ja zawsze zamawiam na http://www.cocolita.pl/artdeco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×