Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PAULINCIA 2006*****

Naprawde dobry podkład

Polecane posty

Gość celiki
Dziewczyny ja właśnie testuję Maybelline Superstay 24 i jestem zachwycona. Jest naprawdę trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbooo
nowy maybelline? już uwielbiam ;] stosuję tylko te podkłady. musze gdzies dorwaćpróbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidila
celiki "Dziewczyny ja właśnie testuję Maybelline Superstay 24 i jestem zachwycona. Jest naprawdę trwały. " ja jestem fanką AFFINITONE 24H od maybelline ale coś nie mogę go dostać ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celiki
Affintone chyba wycofują, też już go dawno nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidila
"Affintone chyba wycofują, też już go dawno nie widziałam. " Szkoda, ale będzie motywacja żeby ten Super Stay 24H przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celiki
Ja motywacji, żeby kupić podkład raczej nie potrzebuję. Czymś umalować się trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbooo
celiki:ale nie rozumiem po co wycofują coś co jest ok? chyba tylko,żeby ulepszyć ;] nedila:więc czym sie różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś, że Affitone właśnie wycofują. Co mnie dziwi, bo jak kiedyś stosowałam ten podkład to byłam z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidila
Nie wycofują Affitione tylko Affintione 24H - nie mylić, to dwa różne podkłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesssowa
affinitone nie wycofują , jest i będzie na pewno. czytałam,że wchodzi SuperStay24 zamiast Affinitone24,zresztą SuperStay już kiedyś byll na rynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidila
ale ten nowy Super Stay 24H to zupełnie inny podkład od starego SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Wybór podkładów jest ogromny. Ja zawsze kupowałam te tańsze ale źle działały na moją skórę, dawały efekt maski i zrezygnowałam z nich. Wolę wydać teraz ciut wiecej i mieć podkład z wyższej półki jak np ten http://www.cocolita.pl/estee-lauder Nie jest jakoś super drogi a naprawdę świetnie ukrywa niedoskonałości i dodaje cerze blasku bez żadnej maski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobrze. A jeśli chodzi o podkład z Estee Lauder - podobno równie dobry jest Provoke dr Ireny Eris. A kosztuje o połowę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde dobry podkład, to podkład naturalny :) czyli Lavera, Alva, Zao... Proponuję poszukać opinii na blogach. Nie zatykają tak jak te zwykłe podkłady i nie tworzą efektu maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukacie dobrego kryjącego podkładu to na pewno mysle ze warto kupić nowy podkład Vichy Dermablend Korekta 3D. Ja po ciązy miałam i w sumie nadal mam problemy z przebarwieniami na twarzy. Niestety nie zawsze puder jest w stanie dobrze ukryć te niedoskonałości. No moze maksymalnie na 2h. Ale trafiłam własnie na wspomniany podkład i teraz już wiem ze nie będę szukać niczego innego. Juz po nałożeniu go na twarz widać mega róznice. Jestem pozytywnie zaskoczona i naprawde nie zmienię juz mojego podkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam Bourjois Bio Detox Organic Foundation z abckosmetyczne.pl. Jest bardzo trwały, nie świeci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy używałaś już podkładu idealnie kryjącego Vichy Dermablend korekta 3D. Ja tez mam taką skórę jak Ty i wiem jak trudno jest znaleźć dla siebie ten odpowiedni podkład. Tutaj w sumie chyba trafiłam w 10tke jeśli chodzi o jego wybór. Kolorki tez maja fajne, na pewno idealnie dobierzesz do swojej skóry. Dla mnie też jest trwały, ładnie się trzyma na twarzy przez cały dzień. Wazne jest tutaj to ze kryje ładnie wszystko to co niedoskonałe na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamela
U mnie też się sprawdza ten podkład od Vichy, pierwszy raz nie wstydzę się moich blizn po pryszczach bo prawie ich nie widać i to cały dzień bo fluid bardzo długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja ostatnio wzielam próbę tego korektora vichy dermablend korekta 3D i szybko wróciłam po produkt, jest naprawde świetny, idealnie kryje niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veczka
a z jakimi niedoskonałościami radzi sobie ten podkład vichy? ja mam strasze krosty i pory, rzadko któy podkłaj jest w stanie je pokryć, więc zastanawiam się czy sobie z tym poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja szukam teraz własnie tak dobrego i skutecznego podkładu, który w rewelacyjny sposób sprawi ze moje problemy z plamami i pozostałościami po trądziku naprawde znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszaa
Po tym podkładzie z vichy plamy i pozostałości po trądziku nie znikną ale podkład ładnie je zatuszuje i zmatowi cerę bez efektu maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no nie vichy korekta 3D, nie zniweluje niedoskonałości skóry, ale na pewno poradzi sobie z tuszowaniem niedoskonałości na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszus
Uważam że te apteczne są lepsze, a do vichy mam zaufanie , każdy kosmetyk i ten podkład idealnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja też lubię kosmetyki vichy, kremy i podkłady uważam, że mają najlepsze, mają dobry skład. a podkłady z apteki są naprawdę dużo lepsze jakościowo niż te z drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam podkłady włoskiej marki Karaja, może nie są najtańsze, ale bardzo dobre, szczególnie photo finish, idealnie matuje, ładnie kryje i nie zatyka porów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Revlon ColorStay. Zamawiam na abckosmetyczne.pl, mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss sporty ma fajne, kryjące podkłady, ale trzeba dobrać odpowiedni kolor :) (jak właściwie w każdym podkładzie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×