Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DorotkA_DorciA

Solarium

Polecane posty

Moja córeczka ma 12 lat . Chce sie już wybrać na solarium. Ale nie wie na ile no i za ile. Mieszkamy w Knurowie. Nie wiem gdzie jest najlepiej no i tanio doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze 12 lat to zdecydowanie za wczesnie. moze lepiej balsam z samoopalaczem np. J&J loreal w kazdyem kosmetycznym znajdziesz. a efekty sa bardziej stopniowe. solarium kosztuje zazayczaj oklo 1 zl na minute. dotego jakoas olejek do salarium. nie potrafie ci doradzic o dlugos itp bo ja do solarium nie chodze wole samoopalecze. mysle ze powinnas poczytac o solarium i sama zdecydowac czy nie zawczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjljfrt
ja pierwszy raz do solarium poszlam jak mialam 17 lat a i to chyba za wczesnie-po co corka ma sie szybciej zestarzec przedluzaj jej dziecinstwo jak najdluzej-to samo sadze o farbowaniu wlosow i makijazu 12 lat to zdecydowanie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Knurowa.. Chodzilam na solarium przez 2 lata.. (moze niecale) Moja skora sie zniszczyla..Mialam powiekszone pory (juz teraz to opanowalam, wrocilo wszystko do normy) Na solarium bylam pierwszy raz jak skonczylam 18 lat i tak do 20 roku z przerwami sobie chodzilam.. Mam teraz 23 Odradzam to kazdemu!! na solarium niech idzie jeden raz co 2 tygodnie na 5 minut :P ale jak skonczy przynajmniej 16 lat!! W Knurowie za minute jest solka od 60 groszy do 1,2 zł. Pani corka mozliwe ze nie miala okresu jeszcze,a przegrzewanie organizmu w tak modym wieku nie jest dobre.. Mozesz isc do lekarza spytac, czy dziecko moze chodzc na solke... Paranoja.. Chociaz jesli chcesz zrobic z corki swoja siostre, to w wieku 16 lat bedzie wygladala na 26 z cala pewnoscia :) To na dyskoteke sobie jeszcze obie pojdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×