Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witanko :) kurs zakończony, wracam do żywych :P od jutra kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik 🖐️ Ja juz po kawie, wsiadam w brykę i hejaa do pracy. Dzis jest festyn organizowany przez CH i dostałam polecenie słuzbowe , aby siue stawic w pracy gdyz przewidywany jest nalot kupujących :P. Julii > napisałas, ze masz kursów cała gamę , moze na jakiś mimo wszystko się dostaniesz :) Głowka do góry ;) Dla reszty 👄. Usmiechu na cały dzien :D:D:D. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kawy sie przyłączam, poszalam na zakupach, syn juz wyjechał, jutro córcia, w domu z odkurzaczem tez poszalałam, teraz kolej na kawe i dzierganie :) gdzie te buty? nic nie dostałam :( a ja wysyłam wam nowa bluzeczke, mało miałam wełenki i wyszła tylko taka prosta, ale niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety , nic Mróweczko nie dostałam :/ Za to, ja wysłałam Wam zdjecie butow :) I jak... ?;) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :) Landrii buty ładne, będą chyba pasowały :) Mróeczko od Ciebie też nie mam emaila :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > Z serca plyna te zyczenia: W date Twego urodzenia Zdrowia, szczescia, pomyslnosci, Sto lat zycia, moc radosci! Zdrowie wiecznie niech Ci sluzy, Usmiech stale miej na twarzy, Niech sie spelni, o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radosci niech Ci plyna ❤️👄 Dzieki dziewczyny :) MIłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi> do zyczeń sie dołączam :D zdjecie dopiero wysle bo zaniemogłam, zjadłam sos grzybowy który sama zrobiłam i zygałam cała noc :( , nastepny dzień dochodziłam do siebie, dzis juz cokolwiek odwazylam sie zjesc, kilo w plecy oczywiscie, nikomu nie zycze zeby w taki sposób gubił wage kawa dzis tylko zbozowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mrowka, na zoladku Ci zostalo.. NAjwazniejsze, ze jest juz lepiej. Sylvik...i ja dolaczam do winszujacych :-) Duzo zdrowka, zadowolenia, i POWODZENIA ! Kiedy ruszasz?? Landrii...moze i cala gama, ale ten najwazniejszy, na ktorym mi bardzo zalezy prawdopodobnie przepadnie. Reszta to bardziej dla przyjemnosci, a ten mial byc z konkretnym papierkiem. No coz, zobaczymy. Kiedy odbierasz kreacje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze dolaczam sie do zyczonek. Wlasnie zapomnialam ,a mialam zlozyc zyczenia mamy siostrze. Juz 1 pazdziernik a taka ladna pogoda. Taktaczko siwete slowa z tym doborem butow,mi to sie wydaje ze wszystkie odkryte sandalki jakos dziwacznie wygldaja do dlugich kreacji i spodni,no ale to zalezy od butkow i calosci Ja wczoraj ,z braku butow,bo wszystkie u szewca pojechala do sklepu w sandalkach na rzemyki, i dziny sobie podwinelam,bo jakos w spuszczonych nie teges,hihi ale sie patrzeli bo polowa kobiet w kozakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie glowa zaczela bolec i spac sie chce, ze zrobilam sobie mala kawke, nawet smakuje :-) Na dworze przyjemnie, slonce i 22°C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za życzenia :) kawą częstuje, ciasta niestety nie ma bo cały dzień nie ma wody :( mnie też boli głowa, ale najgorsze bo ciągle mam kołatania w głowie, wypiłam 3 kawy i nadal cisnienie 110 na 60 :( chyba dołacze do Julli i jeszcze jedną kawkę sobie strzele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tak o tej kawusi, ze i mnie naszła ochota ;) a i ze lepiej juz sie czuje to zapodam, ale rozpuszczalna, teraz na topie rekawiczki szydełkowe, ale powoli mi to idzie bo jeszcze nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mróweczko > dobrze, ze Ci przeszło , bo juz zaczynałam się martwic czy aby te grzyby były jadalne :/ Na noc nigdy się nie obzeraj grzybami, sa ciezkostrawne i niestety powoduja dolegliwosci zołądkowe :] Sylvik > no i jak tam ? Czy szef od brudnej roboty wywiazał się ze swojej obietnicy ? Mozesz juz otwierac biznesik ? ;) Julii > dziś ide do krawcowej na kolejną przymiarkę . Obiecała ze w tym tygodniu kreacja bedzie gotowa. My ślę, ze pod koniec tygodnia wszystko się wyjasni. Bling > ja ostatnio tez tak biegałam po miescie :D. Dzinsy z podwiniętymi nogawkami i sandalki na nogach . Nie powiem , troche mi ciągnęło po nogach , ale sloneczko tak pięknie swieciło , ze chciałam poczuc się jeszcze troche jak w lecie. Oczywiscie bluzka tez nie była za bardzo zabudowana. Pewnie tez wyglądałam troche dziwnie bo sporo kobietek latało w klozaczkach zamszowych i ponczo :P TakTak > cały czas mam swiadomosc, ze jestem Ci winna maila:D. Musze miec jednak wenę i obiecuje ze odpisze :D Szczuplak > kobieto , pokaz się wreszcie choc na moment , 5 minut Cie nie zbawi :P D Teraz kawa i trza pomyslec co by tu robic zeby się nie narobic i sprawiac wrazenie, ze się jednak pracuje :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka 🖐️ Czuj się zaproszona . Jak bedziesz czesto tu bywac to z zyjesz się szybko z nami. Jestesmy tu wszystkie otwarte na nowe znajomosci :D Napisz troche o sobie i szykuj fotki, bo starym zwyczajem \" nowa\" osoba musi się Nam wszystkim pokazac :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Landrynko ,ze zawsze o kazdym pamietasz :) ja czytam ale jakos tak nie mam czasu dokłądnie odpisywac, teraz zrobiłam kawusie i zdazyłam przeczytac a juz Pablo mnie woła do łózia, bo chce spac a nie ma sie do kogo przytulic :) musze go nauczyc zeby usypiał sam, ale nauczył sie mówi \"boję sie\" i jak chce go zostawic samego to ciagle to powtarza, śmiechu co niemiara, mały rozbójnik :D tez uważam że dla chcacego nic trudnego i każda może znależ te 5 minutek i coś tu wpisac :P ło matko małe przyszło z pierzynką, musze iśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko oduaczaj synka zasypiac z Tobą , bo to nie jest dobre rozwiazanie :O. Znam to z autopsji, tak robiłam z Filipem i dochodzilo do tego, ze głownie wieczorem zasypiałam z nim i czesto bywało tak, ze spałam w ciuchach z nim do białego rana, a nawet gdy się przebudzilam po jakims czasie i wracałam do swojego łozka to bylam tak nieprzytomna , ze szok. No i ....niestety te pretensje męza, ze go zaniedbuje :P Stanelam wtedy na glowie i po miesiacu ( niestety to czasami trwa ) nauczyłam syna zasypiac samemu :D. Z dziewczynami miałam juz doswiadczenie i i nie powtorzyłam juz tego błedu. Poza tym łozko dorosłych nie jest dobrym miejscem na sen dla dziecka ;) Musi wiedziec , gdzie ma sowje miejsce. Zreszta co ja Ci tu prawic bedę , jak Ty bardziej doswiadczona mama ode mnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mnie cos jakies chorobsko bierze, musze sie wybrac do apteki, poki jeszcze sie trzymam. Wieczorem zaczelo mnie nagle gardlo bolec,dostalam \"szklanych oczu\", a w nocy sie budzilam przez to niemile uczucie w gardle i musialam zasypiac z cukierkiem ;-) Na zeby na pewno super :-( Wpadne pozniej Was poczytac. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ani to nie bylo dobre na zeby ani wogole. A jakbys tak się udusiła 😭. Mogłas odczekac chwilke , albo wypłukac gardło zwykłą szałwią to jest chyba najlepsza dorażna pomoc w gardłowej sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz Landrynko racje, ale ja lubie sie do niego przytulic :) on zasypia niby sam, ale ja musze obok na łózku siedziec i czytac albo sobie cos dziergac, wtedy jest moment, a tak to chodzi po domu i mnie szuka, a wieczorem tata mu czyta do podusi książeczke i dziecko tez usypia moment, potem go tylko przekładam do łóżeczka i nie ma problemu Juli, ja od razu na gardło reaguje, płukania niestety nie cierpie, wiec tez biegiem do apteki i ssam te pastyle, a ostatnio kupiłam zwykłych miętówek i cały dzień ssałam, no ale to zależy co temu gardło dolega, czasami musze od razu antybiotyk :( trzymaj sie i nie dawaj choróbskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas chyba na 3 kawe :( od 3 dni mam dosc tego cisnienia :( na oczy nie widze brrr Julli zdrowia zycze. Pogoda sprzyja przeziebieniom :( Mróweczko nie daj sie synkowi :( ja tez spalam długo z dzieckiem a potem musialam płacic kase za spanie samemu :P Landrii jest nadzieja ze już niedługo koniec remontu, podobno w tym tygodniu :) dzis pzrywiźli mi kapsułe do odchudzania więc moge piec ciasta :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam i pije :) na dworzu jest cieplej jak w domu, oby jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cieplej na dworzu , dzisiaj 24, a w domu juz sie dogrzewam piecykiem... Sylvik..zdradz mi prosze co to ta kapsula odchudzajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Sylvik , ale maszynaaa ;) Faktycznie mozesz szalec z ciastami :P A swoją drogą to kosztowny interes . ile musiałabym wziąc takich seansow zeby zlikwidowac np celulit ? Napisz co jeszcze fajnego bedziesz miec i czy kupiłas łozko do solarium ? Zaczynam coraz bardziej załowac, ze nie mieszkamy blizej ;) :P Wizyta u krawcowej za mną. Po odbior gotowej sukienki ide w czwartek 11.X. I musze Wam napisac, ze buty sa jakby do kompletu . Pasują idealnie i wzorem i kolorystycznie ;) Buziale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik dawaj ten interes bliżej centrum, ja tez chce do takiej kapsuły 😭 ;) Landri> mam nadzieję że jakies zdjecia przed wyjsciem na impre zapodasz :) ja niestety nie mam aparatu, a zdjecia robie męża komorką wiec bluzka która miałam wam wysłac jest u niego na komórce niestety :( teraz robie sąsiadce kamizelkę a w międzyczasie próbuje zrobi na szydełku rękawiczki, doszłam do paluszków i stanełam, nie mam żadnego schematu spacer zaliczony, kawa wypita, ide teraz podziergac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×