Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witam już po kawusi :) A ja sukienki nie poznałam wogóle :( :) Taktak ja też nadal czekam na Twój nowy fryz :) Mrówka a co to dziś przy necie cały dzień chcesz spędzić? :) Julli nie migaj się tylko rób fotki i podsyłaj, może coś podpatrze :) wczoraj nie miałam neta cały dzień podobno :( wieczorem wysłałam Wam fotki skończonego remontu lokalu ale nie wiem czy doszły? jak nie dostałyście dziś rano to prosze o info, wyśle jeszcze raz :) dzis montują mi meble, jutro ostatnie zakupy a w poniedziałek jade do sanepidu uzgodnić dzień odwiedzin ;( :P jak wszystko pójdzie dobrze to po niedzieli już otworze salon :) aha jeszcze zakup solarium mnie czeka, wczoraj byliśmy na oglądaniu kilku łóżek i powiem Wam że kompletnie zgłupiałam :( nie wiem już jaką firme kupić i czy leżące czy stojące. Każdy co innego mówi :( no to chyba na tyle marudzenia narazie :) czas sie ubrać i jechać do miasta :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle sylvik, niezle, kupe roboty odwaliłaś :) tylko zyczyc powodzenia wypada ide robic druga kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik fotki nie przyszły. Ja za to wysłałam Wam fryzurę ( i nie dziwcie się że wygladam na fotce na niezadowoloną :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja wyslalam wam fotki kawalka mieszkanka ktore zdazylam zrobic,bo juz nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Bling za fotki :) remoncik wyszedł świetnie, gustowne wnętrze. A Ty wyglądasz inaczej niż na poprzednich fotkach, moim zdaniem jakoś bardziej kwitnąco ;) czy to coś znaczy? :) Mróweczko dziękuje za miłe słowo :) Taktak Twoje fotki doszły, ale powtórze jak ostatnio : wyglądasz fajnie, ale w czarnych włosach było Ci lepiej :) Julii znowu kawka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii ... gadasz głupoty :P Bling, kuchnia bardzo ładna tylko ten stół ... kiedyś napaliłam się na cenę i wziełam go sobie wraz z krzesłami do biura (tak żeby z goścmi przy kawie uściąś albo coś) Urzywany do tego był może w sumie 3 razy bo wszystkie krzesla popękały. Stół przetrwał ale stoi w piwnicy. Jak u Ciebie ten zestaw zobaczyłam to aż jeknełam ;) Reszta mieszkanka bardzo ładna :) Gdzie reszta prócz Landrii bo ta dziś pewnie poprawiny zalicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale tu pusto :O cały dzień wczoraj ciężko pracowałam i do domciu wróciłam przed północą i padłam na pysk. no i mamy nowych rządzących a ja zwołuje na kafeeeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki ;) U mnie juz po pracowitym tygodniu i szumnym weekendzie :) Wracam do normalnosci ;) Wesele baaaaardzo udane , jak to się mówi i zarcie i muzyka super :) Tance i zabawa do 4 rano . Fotki podeslę oczywiscie i prz okazji pooglądam od Was zdjecia :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Ale ziab na dworze! Szybko w tym roku zawitala zimna jesien, w zeszlym roku o tej porze smigalam na sweterku czy w zakieciku, a teraz to juz czas na cos konkretniejszego. Ale nawet w tak zimne dni mamy piekne slonce. Ja sie zaziebilam w piatek w nocy i do wczoraj przesiedzialam z termoforem na brzuchu :-) Fajnie Landrii, ze zabawa sie udala! Zmykam na herbatke, ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przy kawce (znowu Sylvik :-D ) ..ale zdradze moj maly sekret..otoz ja w ogole nie przepadam za kawa, owszem czasami jak mnie sennosc lapie, to wypijam mala...ale ogolnie nie. Ale za to lubie mleczko skondensowane, to nasze polskie nieslodzone...wiec przywiozlam sobie z Polski kilka kartonikow i tak oto dosc czesto robie sobie mala przerwe na kawke rozpuszczalna z mleczkiem i mi smakuje. Taka mala namiastka domu... Po kawce zaczne sie szykowac, bo jade obejrzec co nowego w swiecie obuwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki ;) Wysłałam Wam kilka fotek. Dziękuje rowniez za fotki TakTakusi i Blingusi :P Sylvik dobrze prawi. Tez uwazam, ze w ciemniejszych jest Ci bardziej do twarzy ;) No , ale wiadomo, ze kazdy ma swój gust i najwazniejsze to, abysmy sie dobrze czuły w tym w czym uwazamy ze nam lepiej ;) ( hehe , chyba zdanie głupawo wyszło ) Bling mieszkanko czysciutkie i fajne . Łazienka ciekawie się prezentuje. Tez chciałam miec narozną wannę, ale niestety takich hektorów jak TY to u mnie nie ma i musiałam zadowolic się, zwykla standartową wanną :O. Julii juz kiedys pisałam, ze dla mnie mogłaby tylko istniec kawa. Tak ją uwielbiam, ze mogłabym pic litrami dzien i noc. Niestety zawiera w sobie jakies drazniące paskudztwa , ze jak mam jej nadmiar w organiżmie to zaczynam się trzaśc jak galaertka :(. Nawet magnez mi nie pomaga w konskich dawkach :P No i kofeina....tez mną rzadzi w za duzych dawkach :( Pogoda u mnie dziś tak dołująca, ze tylko nadaje się do lezeia pod ciepłym kocykiem, Niestety musze wyjsc i ociągam się . W dodatku nie ma dziś u mnie wody i zadne wieksze prace domowe nie wchodza w grę :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski cholera ale z tym blondem chodziło tez o to ze moje włosy poprostu juz nie przyjmowały farby- po tygodniu od farbowania nawet u fryzjera było brazowe- czerwone. Landrii widac ze impra udana, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, wygladalas pieknie. Ladny stol z owocami, ten wiejski bardzo \"bogaty\" :-) ,ale ostatnimi czasy bardzo popularny . Zimnica u mnie nieslychana, nawet w domu chlodno na tyle, ze dogrzewam piecykiem :-) Jak sie robi tak zimno to zaczynam myslec o choince i swietach...W tym roku dojda jeszcze chrzciny mojego malego siostrzenca...Chyba niedlugo zaczne sie ogladac za prezentami, bo dosc duzo bedzie w tym roku do kupienia. Wieczorem jade na nowy kurs, zobaczymy czy mi sie spodoba. Trzymajcie sie Kobietki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z kursu :-) Wlasnie mam 10-minutowa przerwe. A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj TakTak > czy włosy Twoje przyjmują czy nie farbę i tak Ci lepiej ( przynajmniej na fotkach ) lw czarnych :P Julii > u nas tez zimno , ale na szczescie wmieszkaniu juz mam ciepło, nawet przykrecam kaloryfery, bo gdyby były na full odkrecone pewnie bym się ugotowała :D. Jaki kurs rozpoczełas ? A wiecie co ? Nie pisałam Wam o tym , ale jeszcze miesiąc temu brakowało tyci tyci , a miałybyscie wśrod Nas studentkę :P Zrezygnowałam w sumie z błahego powodu :O Załuje teraz, ale co sie wlecze to nie uciecze , moze w nowym roku wrocę do tego pomysłu ;) U mnie wtym roku przentów na swieta nie budjet :(. W ogóle planuje skromniejsze niz zwykle swięta . Zbyt duzo wydatków mieliśmy w tym roku i musze zacisnąc troche pasa :O. MOze tylko Sylwester bedzie huczniejszy chociaz poki co, planow na ten dzien nie mam jeszcze sprecyzowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat włosów tak taka sie nie wypowiadam bo ich nie widziałam :P Landrynka> no no wyglądasz jak siostra a nie jak mama ;) na dworze nie jest źle wiec robie mały wypad z Pablo na tapecie dwa sweterki, jeden sie juz konczy a drugi zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka, alez Ty masz tempo , sweter za swetrem :P Ja teraz tez musze juz narzucic tempo w moim dzierganiu bo listopad tuż tuz a Kleopatra w proszku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer zaliczony :) dziecko sprzedałam na chwile sąsiadce wiec teraz pije kawe :D niestety fotki tylko dotarły Landrynki z wesele, innych niet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia bo Twoje konto chyba tylko lubi dostawac ode mnie pocztę :P No dobra, i tak zawsze robie za posrednika, wiec i tym razem zadosc uczynie i po powrocie z pracy dosle Ci blond Taktaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×