Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

szybka kawa i dalej w trasę, coś zawiało tu pustką, wszystkie remontujecie? żakiecik wydziergany, nawet nieźle wyszedł, jadę dokupić do niego guziki i można chodzić, szkoda ze aparat mi sie popsuł :( pozdro dla pracusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzis ja robię pobudke i stawiam kawkę o poranku \\_/7 Sylvik \\_/7 Mrówka \\_/7 Julii \\_/7 Blingus \\_/7 Taktak \\_/7 Szczuplak Do ----------> To ciekawe dla Ciebie też \\_/7 , bo ciekawe to co napisałas/eś i myślę, ze w dalszym ciagu pozostanie to pytanie bez odpowiedzi :O. ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wczesniej kawka u Landrii wypilam, to teraz czas na herbatke. W domu dalszy ciag pylu. W ogole bylo to malowanie z przeszkodami, a efekt zostawia wiele do zyczenia...Chyba pomysle o odpowiednim oswietleniu, tzn. slabym, zeby co nieco ukryc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skończyłam kamizelke dla sąsiadki, uff, nie lubie ciemnych kolorów bo ciężo mi sie robi, ale kamizelka niezła, może tez sobie taką zrobię z drobnymi przeróbkami, żeby nie wygląda tak samo ;) :) a wieczorkiem kawusia zbozowa, właśnie wstawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo 🖐️ Ale zgnilizna za oknem :O fuj ...:O Julii > masz rację, ze oswietlenie sowje robi i juz nawet nie chodzi tu o niedociągniecia, ale starannie dobrane potrafi nawet z najbardziej ponurego miejsca zrobic przytulny kącik ;) Mróweczko > ales się zawzięła na to dzierganie :). Ja troche oslablam w haftach, ale brak czasu mi to uniemozliwia :O Zaraz po weselu przysiadam do roboty bo listopd tuż tuz ;) U mnie cisza przed burzą ;) Czekam na dostawcę i popijam kawę ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski zyje ale od dwoch tygodni jestem w lozku, najpierw bolaly mnie rece od pilowania galezi potem bolalo mnie serce i ogolnie cala klatka piersiowa a potem zaczelam sikac krwia. Takze ogolnie padaczka na calej linii. Juz mi w sumie lepiej. Wczoraj za to dowiedzialam sie ze moja babcia miala kolejny zawal a nikt nie raczyl mnie kurwa mac poinformowac. W biurze bede dopiero w przyszlym tygodniu- pisze do was z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku trzym sie, niewiem dlaczego cie tak dopadło, ale musiałaś chyba zrobic wszystko naraz, oszczedzaj sie kobieto, mam nadzieję że z babcią tez juz ok, Landrynko, za oknem u mnie podobnie, aż sie niechce wychodzi, a musze 😭 sylvik, widziałam cie wczoraj, czego się nie ujawniasz :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w przelocie znowu :( Taktak zdrówka życze 👄 mam nadzieje że to nic groźnego :( Mróeczko pojawiam się i znikam haha więc nie oddzywam się bo i tak zaraz musze oddać kompa M. Szuka mi autka na dojazdy do pracy :P Landrii jak tam dostawa? pewnie układasz towar teraz :) Julli może jakieś foteczki podeślesz to ocenimy efekt końcowy :) a oświetlenie fakt, jak pisała Landrii, robi swoje :) miłego popołudnia, kończe kawke i dalej w rejs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie duze dziewczynki a jak dzieci :P:P :D TakTak > nie ma za co :) Sylvik > zawsze na stronce musi byc 30 wpisów ;) Kurcze wsciekla jestem , bo nie moge naliczyc towaru :( Czekałam na faktue faksem, a teraz mi pani dzwoni ze nic z tego bo mieli awarię sprzetu :O. A mam tyle tego, ze szok :O. Dobrze, ze jutro mam wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak ja miałam otworzyć stronke hihi Landrii Ty wiesz kiedy brać dzień wolny ;) biedny właściciel będzie jutro :P Julli taka zapracowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowana, zapracowana...Jestesmy w trakcie malowania przedpokoju :-) Moze ktoras bylaby chetna pomoc mi sprzatnac? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie to się tak bawic beze mnie :P wczoraj zaliczyłam imprezkę ;) a na dworze zimno więc czas na ...........szaliczek :D - juz zaczełam dziewczyny zmotoryzowane, no no ;) Landri a Ty kiedy autko sobie zapodasz, chyba że przeoczyłam - a ty może już jezdzisz za kierownicą ;) ale faktycznie bez auta to jak bez ręki, wiem cos o tym sylvik, szczególnie jak się mieszka daleko od szosy :) trzymajcie się cieplutko, ide na kawusie tak tak widze że już lepiej skoro się pojawiłaś, to dobrze :) juli, bling > kończcie te porządki pracusie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czołem ;) Mróweczko > ja jestem zmotoryzowana od kilkunastu lat ;) W lipcu przesiadlam się z Poloneza na Opla Astrę ;) A prawko mam juz hohoo ponad 20 lat , jestem \"starą \" kierownicą juz :P Julii ale się kobieto nasprzatasz ;) Ale masz juz z glowy porzadki swiateczne :P Sylvik wczoraj nic a nic nie robilam w domu . Praktycznie spedzilam sobotę poza domem :O. Ciagle gdzies jezdziłam i co najwazniejsze mam juz kreację weselną w domu :) Wszyscy orzekli jednogłosnie , ze prezentuje się całkiem cool . Teraz tylko fotki i chwalę się jak wyglądam. Jezeli dam rade to zrobie je jeszcze przed weselem, jezeli nie to zaraz po , ale juz w pełnym wypasie tzn łącznie z fryzurką i miną weselnika :P Dla Wszystkich całuski 👄 i miłej, słonecznej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety wstawać co z Wami?? I jeszcze raz się zapytam bo od jakiegoś czasu intryguje mnie co się stało z Olajdą, no i Kasiak też zniknął na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D ! TakTak >i jak zdrowko ? Pewnie juz lepiej bo po sposobie pisania widac, ze rozpiera Cię energia :P Wstałam juz duzo wczesniej, ale mam troche jezdzenia po miescie . Musze wszystko zapiac na ostatni guzik przed weselem , bo od jutra spedzam czas tylko i wyłącznie w pracy :(. Jade jeszcze po ramkę do haftu dla Młodych , w miedzyczasie robie pranie . Jest piękna pogoda, wiec korzystam ze sposobnosci i wszystko wieszam na balkonie. Niedługo zabraknie mi sznurkow :O. Wysłałam Wam cosik :D . Mozecie wyrazac opinię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wspomniec o Olajdzie . Nie mam pojecia co się z nią dzieje , ale chyba moge sie dowiedziec , co zaraz uczynie :) Robal tez mial wrocic do Nas i ani słychu ani widu chłopa :O. Z KaSiKiem miała kontakt Blinguś .. Kobietko moze coś wiesz w tym temacie ? Z NN tez juz dawno nie pisalam smsów :(. Moze tez zapytam co u Niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×