Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

mam pytanie do moich kumpelek z tego watku skad jestescie ile lat macie i czy jest tu jakas zwas bezchlopaka samotna dziewczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, myslalam, ze dzis bedzie fajny dzien, a tu na dzien dobry list polecony i mandat :-( za przekroczenie predkosci....172 euro i piec pkt, cholera. Dzien do d..... Chcialabym, aby byl juz wieczor, zeby isc spac i obudzic sie jutro. Wczoraj bylam na pogrzebie, wiec jak widzicie nienajlepsze sa te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mnie Landrynka wykrakała luzik :P przespałam dwa dni dostałam w żyłe ;) i dziś jest lepiej ale do ogarnięcia tyle że szok, fryzjera jednak odmówię - trudno nie mam sił tam siedzieć, będę jeszcze straszyć jakiś czas Julia - tak czasami bywa że jak to mówią nieszczęścia chodzą parami, ale nie martw sie na zapas bop po takich dniach przychodzą dobre no i ogólnie to już wyjeżdzacie na wakacje że was tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem w rozjazdach, to cos dokupic, to z rodzicami gdzies podjechac... jutro wyjeżdzam już na miesiąc ale mam tem internet... ciekawe tylko czy czas będę miała. jeszcze szukam 2 wychowawców bo nagle mi zrezygnowali a tu wyjazd w niedziele.... oo i zgubiłam pierścionek od Ka... juz całe mieszkanie przeszukałam i nic. pozdrawiam i czytam buuziaki i życze zdrówka tym chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obys miala racje, Mrowko... Ja tez mam do ogarniecia tyle, ze nie wiem za co sie zlapac. Ostatnio nic mnie nie interesowalo w domu, nic nie robilam, zeby nie tracic niepotrzebnie energii :-D Tylko nauka , nauka i nauka. No a teraz czas to nadrobic. Pogoda piekna, zyc nie umierac... W koncu bede sobie mogla pozwolic na popoludnie na lezaku i z ksiazka :-) Wakacje zapowiadaja sie na sierpien, wiec jeszcze tutaj pobede :-) A gdzie reszta dziewczyn? Landrii, Sylvik, Olajda, Bling, Mala,Kania, Kinga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja ;) Dzien dobry 🌻 U mnie tez jakos sporo wszystkiego się nawarstwiło :O I znowu mam problemy z nogami . Nie wiem czy to złe krazenie czy jaki grzyb, ale pod wieczor czuje się jkaby mi skóre od wewnątrz rozrywalo :(. Chyb abede musiala podejsc do lekarza, ale dostac sie teeraz do niego graniczy z cudem. Wszyscy lekarze juz od połowy lczerwca na urlopach i to nie na 2 tygodnie jak biedny zuczek , tylko po 1, 2 miesiące. Katarzynek a jesli wolno zapytac , to ile teraz taki weychowawca kolonijny dostaje ? Jak ja jezdzilam to nie byly to wcale takie złe pieniadze. Tym bardziej , ze jedzenie , spanie bylo darmowe i praktycznie cala reszta, a jeszcze wracało sie z dodatkiem ;) Szkoda, ze nie jestem młodsza :P Pojechalabym z Katarzynkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny kupilem sobie psa szpic miniaturowy :) macie jakies pomysly jak go nazwac :) a tak pozatym to powoli corazlepiei choroba mi przechodzi jeszcze dzien dwa i mysle ze bedzie oki :) a ztymi siikami to szkoda ze niemieszkamy blisko siebie bo bym odwas czesto kopowal a landrynka ciekawe co teraz porabia he i mala i reszta bandy he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek , myśle ze to nie tak żle , tym bardziej , ze łaczy się przyejmne z pozytecznym . Jaka grupę bedziesz miec ? Ja zawsze bralam najstarsza dziewczynek , czesto mialam z nimi numery , ale byly słodkie . Pamietam jak z ktorejs kolonii chyba z Miłkowa k/ Karpacza to przyszły do mnie praktycznie wszystkie laski z grupy na slub :D Normalnie az sie wzruszylam , bo nie spodziewałam się i bylam bardzo zaskoczona , wiadomo ze bardzo było mi miło :D Tarzan dobrze , ze juz zdrowiejesz ;) Co do imienia dla psa to ja się nie znam :O Czasami słysze naprawde super nazwy, ale ze nie jestem \"psiarą\" to nie utrwalam sobie tych nazw . Skad jestes Tarzan ? moze mieszkamy blisko siebie ?:P Olus taka zapracowana jestes ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SYLVI
będziesz żałowała tej decyzji. My sprzedaliśmy mieszkanie w małej, ale przytulnej, miłej i barrrrdzo zielonej miejscowości i przenieśliśmy się do Warszawy. Od kilku lat OGROMNIE żałujemy, że się tu przeprowadziliśmy. Huk, brud, smród, beton. Otwierasz okna i nie słyszysz własnych myśli -non stop dzwoniące tramwaje, karetki na sygnałach, tysiące samochodów. Jazgot nie do zniesienia! :-O Ze wsi miałam do pracy 40min. i stąd jadę tyle samo, bo rano są MEGA KORY! Jak wracam, to samo:-o Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SYLVI
Teraz znów szukamy czegoś na wsi;) Oczywiście jakies gospodarstwa rolne, nie wchodzą w grę. Chcemy tak, jak dawniej, niewielki domek z ogródkiem. Nie ma to, jak cisza, zieleń, szum drzew, świergot ptaszków, słońce... Śniadanko, czy kawa na tarasie lub wieczorny grill w ogrodzie, jest nie do przebicia. Dla (rzekomego) komfortu bliskości do pracy, już nigdy nie wymyśliłabym takiej głupoty, jak przeprowadzka do miasta. Mówię to z ręką na sercu. Zastanówcie się nad tym 3 (a tam! 33!) razy, zanim podejmiecie decyzję. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik KTOS Ci dobrze radzi . Chociaz , aby wiedziec czy tak jest , nalezaloby poznac sytuacje szczegołowo .Trudno radzic jak sie nie zna wszystkich ZA i PRZECIW . Tarzan to jestesmy ziomalami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie się pokazuję W pracy nie ma kiedy, bo już sesja i indeksy schodzą, potem obrony. Tak będzie do listopada. Potem miesiąc spokoju i od nowa.... 🌼 W domu nie zawsze chce mi się kompa rozkładać a do pokoju córci nie chodzę, bo ona ciągle go okupuje. ;) Sylwik moja dziewczynka już jest po egzaminach końcowych. Jeszcze tylko wyniki i mam osobistą kosmetyczkę w domu. Nawet pazurki mi tak wypolerowała, że od tygodnia wyglądają jak po lakierze bezbarwnym. ❤️ Jeśli idzie o sprzedaż domu.... Jak ja to zaproponowałam u siebie, to dostałam taką burę, że sama zaczęłam sie zastanawiać, czy aby nie popełniłabym błędu. Dzięki wszystkim za życzenia. Ale Landrynka się nie ujawniła, że też solenizantka. Landri STO LAT spóźnione ale szczerze. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mróweczko nie doszła do mnie przesyłka :(:( Julia, Katarzynek gratuluję zdanych egzaminów. 🌼 Dziewczyny sprawdźcie pocztę. Mrówce to normalnie znowu zapchałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jakaś okazja była? sto lat sorki że spóźnione 🌻 🌻 🌻 z mieszkaniem narazie nic nie wyszło, bo ludzie nie dostali kredytu. Sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać, nadal mam mieszane uczucia. Stwierdziliśmy że chyba narazie poczekamy ze sprzedażą i będziemy szukać okazji do kupienia czegoś do remontu za mniejsze pieniądze, a potem najwyżej sprzedamy swoje jeśli się nam spodoba w nowym mieszkaniu. \\u mnie jest troche inaczej, bo ja nie lubie mojej obecnej miejscowości i tych ludzi :( (wiem wszędzie są wścibscy), a na dworze to siedze tylko po pracy i to sama widząc jedynie ogrodzenie wokół i słysze też jeżdżące auta :P tak więc wszystko ma swoje plusy i minusy ;) życie pokaże co będzie dalej :) Juleczko zazdroszcze Ci tego słońca, u nas niby ciepło, ale nie da rady w klapkach chodzić, mam dość tej pogody dołującej Mróweczko jak tam porządki domowe? znając Twój zapał pewnie już odpoczywasz na spacerku ;) Katarzynek miłego wyjazdu, mam nadzieje że dzieci nie dadzą \\Ci się w kość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski . Sylvik no nie bedę przeciez pisac , Składajcie mi zyczenia bo mam imieniny ?! :P My z Kanią imienniczki , wiec 16 czerwca obchodzilysmy Dzien Imienin :D 🌻 Kania 🌻 Dziekuje ;) Lece na poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwile. dzieki dziewczyny:) ja tam nie bede miała swojej grupy.... mój Ka bedzie kierownikiem, a ja będę jego zastępcą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką. Najlepsze życzenia dla solenizantek .( sory za spóźnienie , ale ostatnio nie zaglądam w kalendarz) Katarzynek z edne strony fanie będziesz , z drugiej współczuje . Straszna odpowiedzialność . Dzieci teraz mają takie pomysły ,że trzeba mieć oczy do okoła głowy. W jakim wieku będziesz miała grupe, czy tylko będziesz zastępcą? U mnie truskawki zkończone , zaczął się bób. Dzieciaki zadowolone bo mogą sobie pojeść , uwielbiają go. Ja mniej bo nie lubie go łuskać, a zjeść na diecie też nie moge. Wczoraj jak pojechałam o 5 wróciłam o 18 , było nas 30 osób , koło południa gówniarzeria się zwinęła do domu i została nas garstka , a bób trzeba było wyłuskać. No i siedzieliśmy do końca.Wróciłam wykończona tym siedzeniem i strasznie bolały mnie palce. Dlatego nie lubie pracować jeśli jest banda dzieciaków, są nieodpowiedzialni , robią wszystko na odpieprz. A człowiek za nich tyra. Mam nadzieje ,że gospodarz pogoni ich dzisiaj jak przyjdą. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis już w formie jako takiej ;) popijam kawusie i czytam co tu napisałyście podziwiam Landrynkę , że tak pamięta o tych wszystkich imieninach, ja nawet o siostry zapominam az sama dzwoni i domaga się życzeń ;) dobrze że wie o moim gapiostwie wiec tym którzy mieli i mają i mieć będą życze tylko słonecznych dni a chmurek tak mało jak tylko to możłiwe :) szczególnie Tobie Landri bo o nas wszystkich zawsze pamiętasz ;) Kania wysyłał mój syn więc niewiem czy priorytetu niepomylił z poleconym ;) ale napewno dojdzie jak nie dziś to pewnie po niedzieli więcej szczegółów z codziennych poczynań zapodam dzis na blogu ale może po południu ;) żeby was tu nie zanudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moiei kompeli malei a zamiast zbierac truskawki nielepiei siczki mi sprzedac :)he i niebedziesz sie denerwowala gowniarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii no widzisz, ja podobnie jak Mrówka nie pamiętam o wszystkich imieninach i urodzinach, szkoda że nie ma przypominacza na kaffe :P więc sorki jeszcze raz i następnym razem prosze o info dzień przed że jutro mam święto :P ja już po kawce, zaraz do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! To co lubie najbardziej: kawka na swiezym powietrzu! Ach Sylvik....widzisz jak to jest w zyciu.... Ja marze o wlasnym domku i malym ogrodku gdzie mozna by posiedziec w spokoju, jesc na swiezym powietrzu, grillowac.....Ojojoj....ale pomarzyc mozna. Zastanow sie dobrze.... Landrii i Kania....wybaczcie, ale i ja skladam spoznione zyczenia: Oby kazdy dzien wypelniony byl radoscia i sloncem. 😘 Wczoraj u mnie dalszy ciag dziwnych i niemilych sytuacji....Pierwsza to taka, ze ide do samochodu , wsiadam, patrze, a na siedzeniu obok kierowcy zeschle listki, jakies paprochy itd.patrze....a tam okno otwarte! Widac, ze jak zaparkowalam w poniedzialaek to zapomnialam zamknac i tak sobie stalo przez 3 dni, a w srodku-dokumenty, radio i nawigacja. Gdzie ja mam glowe? A druga to swietny rachunek za telefon, bo bylam przekonana ze miesiecznie mam do dyspozycji 300 minut darmowych do okreslonego operatora, a okazalo, ze te 300 sa na dwa miesiace.... Nic..trzeba miec nadzieje, ze od dzis czeka mnie szczescie- gdziekolwiek sie rusze, a co!!!!! Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!!! ;) Julka zakochana jestes to tracisz głowę :P Ja ostatnio zaczęłam łykac lecytyne . Niestety z moją pamiecią i koncentracją nie jest najlepiej . Mam nadzieję , ze chociaz ta lecytyna troche mi pomoże, bo juz zaczełam sie martwic sama o siebie , ze cos ze mną nie tak . Kiedys to mialam głwoę do wszelkich dat.Teraz juz nie jest tak jak dawniej. Czasami mam przebłyski swiadmosci :P Sylvik na drugi rok , bede Ci sie przypominac juz z miesiac wczesniej ;) Mała to są prawa młodosci. Nie ma co sie wkurzac:). Ja tez bylam podobna, byle jak ale zeby jak najwiecej , a ze po mnie starsi poprawiali zwisało mi to juz :P Mrówka a nie mozesz dublowac wpisów z bloga tutaj ? Tu tez mozna poczytac przeciez :D Kania niektore Twoje maila sa super , np ten z łozkiem wodnym albo tictakami ;) I dziekuje Wszystkim za spoóźnione zyczenia 👄 Lepiejpoźno niz wcale ;) ( zartuje) Dopijam kawę i biore sie za robote , mam troche dziś pracy papierkowej . 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- właśnie mi listonosz przyniósł przesyłke do Ciebie a napisem - aresat nieznany!!!! co jest grane?? wyslij mi dokładny adres jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest tak pusto ino ja :P na dodatek głupia jak but, wróciłam z pola od siana ledwie żywa i zamiast legnąć to wziełam się za sprzątanie i to takie generalne jakby co najmniej święta miały być ;) teraz chyba nie wstanę z kanapy do rana, ech chyba na głowę upadłam ;) teraz kochane moteczki idę przygarnąć :) bo chcem sobie sukienkę udziergać na blogu pokazałam fotkę oryginału, ale biecałam ze najpierw skończe to co zaczęte a dopiero potem nowe, a na dodatek zbiegły mi się dwa zamówienia, jedno na tuniczkę ale rozpinaną a drugie na bluzeczkę, a tak naprawdę to niechce mi się tego robić, ale kasiorki niechcą jakoś tak dawać na ładne oczy ;) więc chyba się zmobilizuje ;) ale naplotłam, a co tam tylko mi dokładnie przeczytac bo się ogromnie natrudziłam przy tym ple ple :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka zebyś nie czuła sie tu osamotniona to się wpisze :P Wrociłam z pracy niezywa :O. Ale jak sie wzielam za robote , to zabrakło mi czasu. Ale zrobilam wszystko co mialam zaplanowane i jeszcze trochę ponad stan ;) Jestem z siebie dumna. Za to po powrocie padlam jak kawka i dopiero teraz wstalam , ale tylko po to , zeby się przebrac do spania :) Myśle, ze dodatkowo pogoda ma wplyw na moje samopoczucie, bo znowu cholera leje :( Juz mam dosc tej pogody .Kiedy bedzie piękne lato ? No kiedy ? :( Tez mialam checie zeby dziś sobie posprzatac w domu i jutro miec wolen , ale nie dam rady . Olałam robote , za to w domu jak po wojnie :D A co tam, nie spodziewam się gosci ani dzis jutro. Do niedzieli ogarne syf i bedzie git :D ;) Polukam jeszcze do kogal mogla i zmykam . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to Landrii za kogel mogel? :P u mnie naszczęście dziś nie padało, ciepło w miare i słonecznie :) możecie mi pozazdrościć troche ;) dziś po pracy byłam troche na ogródku, poprzycinałam troche winogron i wierzbe, popieliłam chwaściska w kwiatach, niestety tylko połowe ogródeczka bo zaczeły mnie nogi już boleć od kucania haha, może jak nie będzie padalo to jutro dokończe :) Mróweczko polekałam troche na Twojego bloga i widze że się lenisz, same włóczki ostatnio na fotkach :P miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a co to, ja dziś pierwsza? zapraszam na kawusie \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×