Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sie ma U mnie też piękne lato. wole taka pogodę niż tę zgniliznę mokrą. Jak ci zimno, to wszędzie zimno. A jak gorąco to zawsze się znajdzie jakiś chłodny kąt. 🌼 Landri ale ty zabawowa dziewczyna jesteś. :D Kurde, że mnie jakoś się imprezy nie kroją. 11 lipca mam wesele najstarszej bratanicy. Może sobie wreszcie odbiję. :D Tata od wczoraj w szpitalu na kardiologii. Jutro ma zabieg. Wieczorem do niego pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy :P kawusię podano ;) u mnie też upalnie na dworzu nie bardzo daję radę chyba że parę minut nie ma to jak nad morzem Kasi, tam chłodna bryza :) ale też wolę upały ;) byczę się więc w domu (czytaj maluję lub dziergam) ;) a na dwór wychodzę późnym popołudniem (wieczór) Kania> ten zabieg to bajpasy? tak pytam bo mój tato nie chciał się zgodzić na zadne zabiegi i omija kardiologa wielkimi krokami :( powiedział że i tak kiedyś musi umrzeć a boi się że mu to mogą lekarze przyśpieszyć - takie życie oprócz wesołości są i troski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 To ja sie dołaczam do porannej kawy , chociaz Wy wszystkie juz pewnie po :P Mała a gdzie Cie wcieło ?Nie zalało Cie aby ? Odezwij sie . Kania mam nadzieje, ze to nic powaznego , tak czy siak zycze zdrowka dla Twojego Taty :) Mrówka a co Ty znowu malujesz, hę? Jakies nowe hobby ? Julka wstawaj śpiochu :P Masz ladną pogode to korzystaj . Blinguś coś tak zamilkła ? Stalo sie cos ? a co u Twojego brata ? Lepiej juz ? Sylvik, Oluś , Katarzynek , TakTak 🖐️ Chyba dosatnę okres, bo jestem rozdrazniona, wsciekla, chce mi się ryczec i ogólnie do bani ze mna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wstalam! Jestem na balkonie i pije kawusie :-))))) I tak samo jak Ty Landrii jestem przed okresem. Byle co mnie denerwuje, ale ja mam tak zawsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przed okresem ale i tak pomarudze hehe przewiao mie i boli mnie połowa dziąseł i napuchłam :( ale jeden plus to ten, ze zrobiłam sobie dzień wolny i piore pościel ;) pogoda supr, ciepło, wręcz gorąco :) ja wczasów narazie nie plamnuję bo nie chce mi się gdzieś za granicę jechać, a u nas ciężko pogodę dopasować do moich klientek :( jak ja mam wolne to zimno, a jak znowu gorąco się robi to nie mogę przełożyć wizyt bo za dużo klientek poumawianych :( tak więc pomnarudziłam, ide teraz herbatke sobie zaparzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka > dobra jesteś - nowe hobby ale się uśmiała ;) pokój maluje i już :P Sylvik a narzekaj do woli ;) mnie też korzonki od tygodnia bolą aż się dziś wkurzyłam i pojecham po jakieś prochy przeciwbólowe, moze pomogą a jutro dalej malowanie, dziś był impregnat, jutro kolor :) potem dzień przerwy i przejdę do następnego pokoju :D dzieciaki już na mnie warczą :D teraz znowu kawusia i robótki w dłoń czas na odpoczynek zasłużony :) Landrynka dawaj foty z wyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Zmykam spac 😴 Musialam doprowadzic chałupę do wygladu , bo oprócz mnie 4 dorosłych ludzi ale niestey kazdy lewe rączki :P Dobrze, ze ja mam prawe , wiec musialam ogarnąc gromadzacy się syf :O Macie kilka zdjec z tej imprezki. Troche niewyrazne, bo robione po połnocy , a niektore sa robione aparatem tel . Ale myślę, ze widac iz swietnie sie bawilismy ;) Buziaki do poduchy ;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac widac, Landrii..... To mi sie podoba!!!! Widac, ze rozwywkowa z Ciebie dziewczyna ;-) I tak trzymaj! Ja tez lubie takie imprezki....i lubie sie dobrze bawic, a nie siedziec w kacie i patrzec jak bawia sie inni :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :D wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie też ostatnio imprezy mam jana, danuty, piotra, pawła, jacka anny itd ;) dziś malowanie dalsze pokoju podobno farba ma byc super i wystarczy raz machnąć pędzlem - się zobaczy ;) no i mały wyp[ad do miasta nie zaszkodzi - słońce już grzeje więc dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sobie krzyknę Kawaaaaaaaaaaaa!! A co ?! :P Piękna pogoda, humor w miare :D < wiec nie jest żle :D. Julka fakt, lubie się bawic a jeszcze jak wokól mnie są najblizsi z przyjaciól to już w ogole zabawa na maksaaaa ;) Sylvik chodź troche ponarzekac :P Mrówka a widzisz , nie zaskoczyłam , ze malujesz mieszkanie, myślałam o np rysunku na szkle ;) Chciaz dla niektorych malowanie scaina to hobby , wiec nigdy nic nie widaomo jak bedzie z Tobą :P Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co Wy robicie, ze Was nie ma ? Poczytalabym co u Was sie dzieje i czekam i czekam a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie nic nie dzieje.....Bylam dzis na ryneczku po warzywka,potem spotkalam sie z moim mezem na jego przerwie obiadowej i poszlismy sobie do knajpki na soczek, potem zakupy w markecie i dom :-D Teraz jestem na balkonie, zaraz zrobie sobie jakas herbatke albo soczek i poczytam ksiazke wylegujac sie na lezaku :-)))) A wieczorem wyciagaja mnie na jakis koncert...Nie znam pana, ktory bedzie koncertowal, wiec nie za bardzo mi sie usmiecha isc, ale ide ;-) I tak to dzien mija droga Landrii :-D Zobaczymy czy reszta sie rownie dobrze sprawi jak ja :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, krzyczą że nie pisze, a mojego posta z rana nie ma Juleczko masz fajnie zaplanowany dzień, u mnie nic ciekawego. Ranp praca, potem troche posiedziałam a włąściwie postałam sobie w urzędzie komunikacji (ruszają się tak jak muchy w smole), potem znowu do pracy a teraz domek i kanapa :P tak wygląda mój ciekawy dzień ;) dobrze że u Was spokojnie, no może u Mrówki jak zwykle, pracowicie ;) a gdzie reszta Pań????? halooooo odezwijcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak sie fuknie to od razu piekne wpisy ;) Julka faktycznie masz zycie jak w Madrycie :P A ten Pan co idziesz na jego koncert to jak spiewa? Jakis operowy szołmen , czy rockowy ?;) Sylvik co sie dziwisz Paniom w takim urzedzie ? One tak zawsze , a jeszcze w taką pogodę ?!!! ;) Zrobilam sobie lemoniade i tez smigam na moj balkonik. Bede sobie siedziec i obserwowac ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ale sie usmialam Landrii :-D ....chyba rockowy, ale tylko tak mysle, zobaczymy...w kazdym badz razie dam znac :-D Wlasnie koncze kolacje, poprawiam makijaz i sie ubieram , normalnie 3 w 1 :-D I potem wypad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ale sie usmialam Landrii :-D ....chyba rockowy, ale tylko tak mysle, zobaczymy...w kazdym badz razie dam znac :-D Wlasnie koncze kolacje, poprawiam makijaz i sie ubieram , normalnie 3 w 1 :-D I potem wypad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...lemoniade???????no co Ty???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> śmiem twierdzić że byłaś tam najfajniesza laska ;) i mówię to bez wazeliny ;) ja dziś porobię trochę weków z czereśni bo za oknem gałeżei mi się już uginają od owoców, jak któraś chętna to zapraszam, w tamtym roku pół rodziny ściagnełam żeby sobie narwali i nie dali rady ;) a ja już tez teraz tyle nie robię bo młodziez mało jada , dżemy jeszcze mam z tamtego roku w piwnicy - a małe tylo jedno i huraaaaaaaaaa jedna dobra nowina - małe przyjęli do przedszkola :) jade dziś wypełnić kartę - dobrze że zapisałam do dwóch z tą nadzieją że gdzieś się może uda :D jeden pokój umalowany - dziewczyny zaraz tam będa sprzątac a ja się zastanowię co następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka wiedzialas jaki nick dobrac sobie , normalnie Mrówka Robotnica :P Julka jak koncercik ? Nie zanudzilas sie aby tam ? ;) ...............lemoniada ? :D woda mineralna z cytrynką i loedm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Babki :-) Musze przyznac, ze koncert fajny:-) Nie zanudzialam sie, i uczestniczylam z przyjemnoscia :-D Popadalo troszke, wiec dwa razy panowie musieli przerwac koncert,ale mimo wszystko wieczor zaliczam do bardzo udanych :-) Dzis w planach male sprzatanie, wszystkiego nie dam rady za jednym razem ogarnac ;-) Nazbieralo sie tego..nazbieralo. A potem moze szybki wypad do Auchan. A jutro shopping!!! :-D A gdzie Olajda, Bling, Mala, Kania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wakacjują a ja wolne też mam własnie teraxz :P a byczyć się będę w niedzielę ;) teraz muszę skończyć tunikę na zamówienie moze do ósmego zdążę dziś poszalałam i kupiłam nowe dvd, stare sie zacinało i małe nie mogło bajek oglądać, rano przyszło zezłoszczone ze nienawidzi baje gdy po raz kolejny mu się zacieło - no i musiałam interweniować bo jeszcze faktycznie przestanie bajki lubiać :) na łąweczce sobie posiaduje wiaterek dmucha słońce za domem więc ja w cieniu, po prostu bajer :) do kina chętnie bym pojechała ale my z moim M niestety musimy chodzić na dwa różne filmy ostatnio mielismy jechać ale filmy grali nie o tych samych godzinach i w końcu zrezygnowałam, gdyby różnica między jednym a drugim była 15 minut to jeszczze ale godzina :( eeeeeee machnełam ręką , moze innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadam na chwile sie zameldowac jaka to ja jestem głupia. Mogłam mieć wolna sobotę i z własnej nieprzymuszonej woli postanowiłam jutro iść do pracy podgonic robotę. wolne odbiorę sobie kiedy indziej. ale t u nas to tak jest przed obronami. Mam kupę do zrobienia i jeszcze takie różne dodatkowe pierdoły. Od poniedziałku koleżanka idzie na urlop to jutro we dwie jeszcze coś konkretnego zrobimy. No sesja poprawkowa przy okazji ;) Tata już w domu. Czuje się dobrze. Wszczepili mu w ramię stymulator zastawek i elektrodę do serca. ❤️ Landrynka fotki obejrzę jutro na spokojnie, bo dziś to tylko szybciutko rzuciłam okiem. Ale zauważyłam że impreza była przednia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Kania Ty pracusiu :P A kiedy urlop ? Julka no to dobrze, ze sie nie nudzilas ;) Mrówka super wyszedł ten pokoik, bardzo ładny kolor. Ja mam podobny w przedpokoju , noo, moze ciut ciemniejszy ;) Bylam dzis z M na rowerach . Wywlókł mnie kawal drogi, ledwo wrocilam. Niestety tak to jest, kiedy malo ruchu sie ma. Obawiam sie, ze jutro uda i pupsko dadzą sie mnie we znaki :P Jak tak lubicie zjecia to podsyłam Wam kolejną porcje ,tym razem z dzisiejszej przejazdzki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie , że Was nie ma ? ;) Ja do 14 w pracy , potem praca ale juz w domu. Mam dziś w planie poprac firanki i wywietrzyc w szafach ;) A jutro che pojechac z męzęm gdzies za miasto,w jakies ustronne miejsce , zebym mogla swobodnie bez krępacji się poopalac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to co zwykle :P upiekłam dwa placki i pomalowałam korytarz ;) a i poprasowałam stertę ciuchów, została wieczorem jeszcze chwila w ogródku a teraz przerwa na kawę i robótki włączyłam sobie michała bajora bo go lubię słuchać i macham szydełkiem, nigdze się nie ruszam bo mi się niekce idę na ławeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka fotki fajne. 🌼 Ja jakoś ostatnio się nie uwieczniałam, to i na razie nic nowego nie mam ale może z córcia zrobimy sobie jakąś sesję zdjęciową z naszymi pupilami. Chciałabym wam przedstawić Gandzię, moją nową kotkę syjamską o ile lubicie zwierzaki. 🌼 Jak będziemy z koleżanką w poniedziałek iść na siłownie to powiem jej niech weźmie ze sobą aparat. W sobotę tak się wybrałyśmy, że sala była już zamknięta. To poszłyśmy na piwo. Upiłam się jednym Strongiem. :D Która ma przepis na chleb żytni razowy robiony na zakwasie, tylko bez drożdży? Mam kilka przepisów, ale mi ciągle taki jakiś gnieciuch wychodzi. Czasem nawet wyrośnie. ;) No i sposób pieczenia, bo słyszałam, że najpierw lepiej niższą temperaturę dać a potem zwiększyć pod koniec. Ale nic konkretnego nie wiem. Wczoraj to jak wyjęłam, to skórę ma tak twardą, że jak go kroiłam, to odpryski są na całej podłodze w kuchni. Bo przeszłam na dietę niskowęglowodanową i bezcukrową. Nawet to piwo było mi nie wskazanę, ale ile można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce wyszło :D Super. Myślałam, że dziś będzie lało. Idę budzić najmilszego. Pojedziemy do Stoczka po wodę. Bije ze źródła. Co mam kupować w sklepie to lepiej zrobić sobie przy okazji wycieczkę krajoznawczą, zwłaszcza, że to ok 26 km. Może wreszcie coś pstryknę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zniknely teksty na temat moczu i starych butow. Nie dalo sie tego czytac,co za obrzydlistwo. Dziekuje za zdjecia. Widze ze kazdy Karol to taki grzeczny facet. Julii jestem jestem,tylko ze u mnie bez zmian wiec pisac nie ma o czym. Przytylam jak mopsik,i jak tylko bede w Polsce w sierpniu to musze kupic jakies wspomagacze ,bo sama nie dam rady Landrii widze ze czynnie spedzasz wolny czas, Mrowka to jak zwykle rece pelne roboty ma,co za zywiol. Ja jak mam wolny weekend to oczywiscie pogoda do bani. Dzis byl mega deszcz Wczoraj zamiast sie opalac,to pojechalysmy z kumpela do sklepow no i wrocilam z kilkoma parami butow,siet. A wieczorkiem spedzilam super czas,wlasnie z ta kolezanka i jej znajomymi,wrocilam o 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×