Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej ma ktoś ochote na grzyby? Nie mogłam spać , o 5 wsiadłam na rower i pojechałam do lasu , właśnie wróciłam . Małe wiaderko grzybów i litr jagód na jagodzianki . Co do gówniarzy i pracy na polu to może i racja, robią byle złapać grosz , a że inni muszą za nich zpiepszać to mają to w d....e. Może ja jestem zdeko Po....ana bo od około piątego roku życia chodziłam z babcią w pole i zawsze starałam się dorównać innym . DO dziś się wściekam jak ktoś robi źle. Wkurza mnie na przykład na truskawkach , ja rwe pełne koszyki , a baby ledwo ponad pół, mają gdzieś ,że im zwróci się uwage. Lekką pracą zarobią tyle co ja. Niestety mimo ,ze sobie obiecuje ,że też tak zrobie , ładuje pełne koszyki. I tak wszędzie , zrywamy bób na godz, też nie stoje tylko zapieprzam jak by to było moje. I pewnie dlatego mam teraz urwanie głowy bo wszyscy za mną dzwonią ,żebym przyszła. Ale dzisiaj sobie robie wolne. O 15 jade na grila i mam zamiar się upić. ( wątpie w to bo za blisko jest las, penie skocze na grzyby) Przed chwilą przyleciała sąsiadka , poczuła ,że gotuje bób . No tak każdy by chciał. W sklepie jest po 18 kg. Mój mały jak jest bób je go 3 razy dziennie( ja niestety nie moge, dieta) , ale za pare dni zaczne mrozić . Tylko niech cena spadnie . Znowu nudze spadam . Aha Sylwik zastanów się nad przeprowadzką. Tam gdzie jeżdże teraz , wszystkie nowe domki , to ludzie z miast , z Wrocławia, szukają ciszy i spokoju na wiosce. Budują piękne domki pod lasami lub kupują rudery i remontują. Wczoraj odwiedził nas taki gość jak łuskaliśmy bób, Mieszkał na wsi , sprzedał 5 lat temu dom , poszedł do wrocka,teraz kupił gospodarstwo w ruinie bo dusi się w mieście. Wyprowadził się ze wsi bo męczyły go dojazdy , niestety z miejca zamieszkania czyli wrocławia traci więcej czasu przez korki niż z tej wioski. A po drugie tam otwiera okno i widzi wierzowce i spaliny , tu las i pola. Moje tereny są piękne, młodzi uciekają , ale wrocławiaki kupują ziemie i stawiają domki, gdzie spędzają każdą wolną chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mała masz racje jesli chodzi o domki wokoł Wrocławia. Gro moich znajomych tak własnie robi. Byle gdzie szuka miejsca , byleby z dala od tego naszego smrodu . Ja 3 lata temu , kiedy mieszkania byly drogie zastanawialam się nad domkiem . I zrobilam bład , bo zamiast sama podjac decyzje pytałam dzieci czy chca. I zgadnijcie jaka byla odpowiedz ?! ...........NIE !!!!! Choralnie !. No bo jak to? a jak do szkoły, a co z przyjaciólmi , itd ...a teraz starsze i juz maja inne spojrzenie na to wszystko. Kto wie, moze się zdecyduję ponownie na szukanie, lae poki co chce troche doprowadzic mieszkanie do wygladu, no bo nawet gdyby przyszło je sprzedac musi to jkaos wyladac . Sylvik kogel mogel to własnie Mroweczki blog, na ktory tez widze ze wchodzisz :) Tarzan dziekuje za specjalne pozdrwoienia :P 🖐️ Jka mi się nie chce dziś tu siedziec :(. Juz chcialabym do domuuuuuuuuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka to właśnie są minusy mieszkania na wsi. Tam gdzie teraz robie dzieci o 6.45 mają autobus do szkoły, sklepu żadnego 2 razy w tyg. przyjeżdża sklep . Jest to bus w którym kupisz prawie wszystko , przysłowiowe mydło i powidło. Najpierw jedzie przez wioski i trąbi , ludzie lecą na przystanek i ustawiają się w kolejke. Sołtys załatwił ,że piekarnia przysyła codziennie samochód z chlebem i ludzie kupują prosto z auta.Najlepiej jest z alkoholem . Przez te dziure jadą 3 razy autobusy pks tam kupisz piwo, jabole , wódke. Drożej niż w sklepie , no ale tego towaru nie może zbraknąć. Ludzie sobie radzą. Ale dzieci są biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny cos wyzdrowiec niemoge i si epowoli wkurzam niby corazlepiei a ciagle kaszel zatkane uszy oslabienie juz tydzien antybiotyk biore syropy tabletki nakaszel i nic :( landrynka mozebysmy razem dokina sie wybrali kiedys co??:) najakas komedie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dziś odpoczywałam za wczorajszy dzień jeżdziłam troszkę w gości, trochę odsypiałam, itd Mala> moje dzieciaki za żadne skarby niechcialy ani nie chcą do miasta, moze dlatego że mogą tam w każdej chwili się znaleźć, mają rowery a jak pada to się ich podrzuci wozem, ale faktycznie nie każdy ma tak dobrze, bo sa wsie dalej od miast i nie kazdy ma auto robótkowo nie narzekam ale dziś był luzik ;) a ty Sylvik > na co się zdecydowałas? idziesz do miasta ? my sobie mozemy pogadać a ty i tak podjać dezycję musisz wspólnie z M :) ide sobie pogapić się w monitor od tv. baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wczoraj o 2 w nocy dojechalismy nad morze.... dzis część rzeczy porobilismy,nawet ładna pogoda była, za to teraz leje... Jutro sie zacznie bo dzieciaki przyjadą... To prawda że maja mase różnych pomysłów czasem są też głupie, ale to są fajne dzieciaki. Ja będę jako zastępca, pielęgniarka( taka pierwszego kntaktu bo mamy lekarza) itp... jak to Ka mówi jest jest głową a ja szyja...:) Napisałam ogloszenie bo szukałam kogos do realizacji programu na kolonie i tam bylo wszystko czego wymagam w tym ksiażeczka zdrowia pracownicza. A dziś dzwoni ta baba co ma byc od programu i prosilam żeby Ka jej o tym przypomnial, a ta najpierw wmawia ze o tym nie wiedziała, a pozniej że nie wie gdzie to jest bo ma remont w domu, a do tego pretensja że nikt jej nie przypomniał wczesniej.... No jak dla mnie to dziwne bo skoro pisze że ma zabrac to nie będe jej jak dziecku przypominała 500razy. Ona zapłaci mandat jak jej sanepid wystawi, a jak jest sie nauczycielem to chyba sie wie takie rzeczy?? tak mnie zdenerwowala.... pozdrawiam Was i życze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia Katarzynek życze dobrej pogody i wypoczynku . Dziewczyny wam miłej niedzieli , pogody też bo u mnie jak na razie trudno wyczuć jaka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazioo
witam wiem wiem forum kobiece ale od kilku tygodni tez tu buszuje (czytam no moze raz albo dwa cos odpisalem)zmienil bym kolor ale za kazdym razem cos sie wywala,smacznej kawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie cała niedziela w domu. :( Myślałam, że jak wieczorem niebo było czerwone, to dziś będzie ładnie. Ale się pomyliłam. Tyle, że jeszcze nie pada :O Tarzan jakbyś był dziewczyną, to bym ci na twoje przeziębienie poradziła rumianek. Dobierz sobie żeńską formę tego specyfiku. ;) Mrówka jeszcze raz cie przepraszam za to nieporozumienie z adresem. Widzę, że nie tylko ja mam na tym topiku problem z koncentracją, ale to nie pomniejsza wcale mojej winy :O Wszelkie koszty biorę na siebie, tylko mi napisz ile... Sylwik jaką podjęłaś decyzję? Każdy wie co jest dla niego dobre. Zawsze możesz wrócić na wieś, niekoniecznie tą samą. ;) Mala z tym sklepem to nie wiem czemu jeszcze nie zwietrzyłaś interesu. Taka obrotna osoba jak ty.... No nie ładnie ;) Skoro u was tego nie ma na stałe, to kobieto bierz się do roboty. Interes jak znalazł. ZASTANÓW SIĘ 🌼 Odpowiedni lokal pewnie by się znalazł... Po co się łapać za doraźne zajęcia jak byś miała stałe. Z czasem pomogłabyś jakiemuś bezrobotnemu. Myślę, że wszyscy by skorzystali na tym. Oczywiście to tylko moje teorie. Zbliża się termin końca mojej umowy w pracy i jestem na etapie intensywnego myślenia, co zrobię jak mi jej nie przedłużą. Jakby przedłużyli, to musieliby już na czas nieokreślony. Pracuję tu od 2002 roku i ciągle umowy mam czasowe. Kurka, trochę się obawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka mnie najbardziej rozbawił ten filmik z wesołymi ministrantami. Dziś wam też coś wysłałam. Mrówka znów zapchana poczta. :D przychodzą do mnie zwrotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w niedzielny poranek 🌻 Kania z tego co pamietam , to 3 w kolejnosci umowa u tego samego pracodawcy musi byc na czas nieokreslony. Nie wiem jak to mozliwe wiec, ze po 7 latach pracujesz wciąz na czas okreslony ? A gdyby coś to masz coś na oku ? :) Katarzynek poczatki i sprawy organizacu\\yjne zawsze sa kijowe. Wazne, aby dzieci sie dobrze bawiły i abyscie nie mi8eli jakiejs wpadki. No i oczywiscie zycze pięknej pogody. Ponoc pod koniec tego tygodnia ma juz byc prawdziwe lato :) Mała Kania dobrze prawi. Moze jak nie masz daleko do tej wioski, to pomyśl nad takim sklepem , nawet mogłby byc tylko w tygodniu , zebys niedziele miala wolne ;) Fajny pomysł ;) Kazioo jak Ci to nie przeszkadza, ze to forum kobiece to buszuj ile wejdzie ;) 🖐️ Tarzan lubię komedie ;) Mozemy pojsc do kina, tylko, ze musialabym zabrac ze soba swojego meza.On jest starsznie zazdrosny i mnie samą nie chce nigdzie puszczac :P ;) Dla reszty buziaki i zycze miłego dnia Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja niedzielnie :) pogoda narazie fajna, słonecznie (oj jakaś czarna chmura się pokazała), i dość ciepło :) co do mojej decyzji, to narazie jej nie podjęłam i naprawde się waham. Chcę do miasta bardzo ale też szkoda mi tego mieszkania tutaj bo przez te 16 lat wszystko mamy zrobione na tio top i teraz znowu trzeba by zaczynać od zera, bo wiadomo że jak sprzedam mieszkanie na wsi to za te pieniądze nie kupie niczego w tym samym standardzie :( póki lato trwa to mi się nie śpieszy, ale jesienią i zimą tragedia, wtedy odrazu bym się wyprowadziła. Moja wioska nie jest mała, to duża gminna miejscowość, a i miasto do którego chce się przenieść to małe miasto, wszystko pod bokiem i do pracy raczej chciała bym na nogach chodzić. Miasto jest takie typowe tylko w centrum , a naokoło jak na wsi prawie, podwórka i spokój :) |Ale Wam zawracam glowe haha, ale ja się wyprowadzam już z 5 lat hihi i nadal na wsi kibluję :P miłego niedzieli wszystkim, ide robić obiad :) potem na rowery jak nie będzie padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do landrynki i malei dziewczyny teraz nie bo choruje ale tak zatydzien sprzedalybyscie mi po 2 litry swoiego zlotego napoju czy raczej odpada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle pada i nic ciekawego przez to :( idę trosze uporządkowac to i owo, przez ten deszcz to mi głowa................. lalala bo mam niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 No faktycznie pogoda do bani :O . Ale prawdopodobnie juz przyszły weekend ma byc upalny i typowo letni ;)I oby , bo tesknię bardzo za słoncem . Tarzan nie ma sprawy. Tylko daj znak :) Sylvik ja to widze, ze Ty jak normalna kobieta , wciaz niezdecydowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to serio ladnrynka to ja zamawiam juz 2 litry porannego zlotego napoiu twoiego a masz gg bysmy na gg sie umowili co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i twoi tez bym chcial kupic twoi i i landrynki i sie zgadamy i bede czesciei odwas zloty napoi kopowal podaicie mi swoi nr gg oki i sie zgadamy 100zl za 2 litry mozebyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - sikaj do słoiczka ;) :P za taką kase możesz się poświęcić, a tak ogólnie to tarzan, długo sobie będziesz robił jaja, jeszcze Ci się nie znudziło? dziewczyny gdzie się włóczycie w taką pogodę? miałam zrobić wypad do kina ale odłożyłam ogólnie wypad do miasta na jutro bez względu na pogodę ;) wkurza mnie tylko droga bo wszędzie robią te ekspresówki i jazda jest do bani ale jakoś się przemęczę ;) :) relacje po południu pewnie zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mrowka nierobie sobie jak serio pisze zgadam sie z landrynka moze mala i bede ich siki kopowal i jak ty bys chciala sprzedac swoie to tez moge odciebie kupic i juz nikogo wiecei bo zaduzo ich bym mial pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka Ty sie nie smiej z naszego kolegi od sików :P :D interes to interes :D:D Tarzan , wszystko w swoim czasie :D Boscheeeeeeeeeeeee jak pogoda :( U mnie dziś zero ludzi :( Ale troche porobilam co innego, i dobrze, bo inaczej z nudow bys dzis umarla :O Mnie teraz w najblizszych dniach czeka tez rajd po sklepach , bo w przyszły wekend robie wyjazdowa impreze imieninową . Bedzie 12 osob i musze naszykowac jadła i picia :D Dziewczyny moze macie jakies pomysly co na taka podniebną imprezke na 12 osob zrobic dobrego , ale zeby sie przy tym duzo nie narobic ? ( oczyswicie oprocz grilla , bo to rzecz jasna obowiazkowo bedzie ) . Myslalam o barszczyku bialym , czerownym ,flaczki ? Co mzona by podac na cieplo jeszcze ? chociaz nawet nie koniecznie na cieplo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko zycze Ci zebys miała ładna pogodę na ta impreze. ja tak szybciutko bo ciagle ktos do mnie przychodzi i ma jakąs sprawe... poki co pogoda bossska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wan-da
Może wam się przyda? Jest od dziś do ściągnięcia za darmo audiobook Sztuka zdobywania pieniędzy. Ściągasz nic nie placisz, słuchasz. Potem jak chcesz możesz zapłacić, a jak nie przypadnie Ci do gustu nic nie płacisz i masz go za darmo http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/2009/06/sztuka-zdobywania-pieniedzy-wersja.html To głośny światowy bestseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki landrynko to jak bedziesz mogla dac mi zloty napoj to prosze podaj gg i sie jakos zgadamy :) i jak bedzie oki to zamowie wiecei napoiu zlotego odciebie:)dziekuie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mam pytanie do landrynki malei katarzynki i mrowki dziewczyny macie moze jakies mocno wychodzone butki wasze klapki japonki sandaly adidasy itp wktorych bardzo duzo chodizlyscie bo bym chcial takie odwas odkupic docalowania bym chcial a z z sikami to tez sie zgadamy macie gg moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan wiesz co ? Nam tu zbokow , ani zadnych fetyszystow nie potrzeba :O Jak chcesz to pisz , ale o czyms innym a swoich fantazjach pisz na erotycznym , Masz tam wieksze szanse na spotkanie kogos o podobnych upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejestem zbukiem przepraszam juz niebede pisal wybaczcie i dzieki ze pisalyscie zemna 3majcie sie dziewczyny fajne jestesci epa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tylko na chwilke. Pogoda paskudna , strasznie wieje i w nocy padało. Okropnie będzie się zrywać bób. Kania co do sklepu , to jest jakieś 15 min. drogi samochodem . Lokal by się znalazł bo kiedyś był tam sklep, później kilka razy był otwierany, ale szybko likwidowany. To tereny pegeerowskie. Bida straszna prócz kilku gospodarstw. Na zakupy przyeżdżają w niedziele po kościele do miasteczka oddalonego o 5 km, tam okupuą biedronke. Sklep funkconował na zeszycie , obrót gotówki to tylko w przypadku rent lub zasiłki z Gopsu. A artykuły pierwszej potrzeby to wina i piwa. Tam większość nie pracuje, utrzymują się z prac polowych i darów lasu. W zimie wegetują. Po co im pracować wszystko mają z GOpsu , paczki z ciuchami , węgiel ,żywność , książki dla dzieci itd. Koszmar. Landrynka pogoda ma być od niedzieli ładna. Później pomyśle nad potrawami. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×