Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik :Odpoczywaj, relaksuj sie i laduj baterie, bo cos juz chyba ciezko chodza :-P I wracaj do nas szybciutko! No i sloneczka zycze :-) Ja dzisiaj widzialam na ryneczku fajne sandalki, czarne z brylancikami, naprawde sliczne i za smieszna cene, ale paluchy wychodzily....Szkoda gadac. Sieze na balkonie, tak goraco, ze w mieszkaniu ledwo czlowiek oddycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Juli tak sie potem zastanawialam czy dobrze rozszyfrowalam ,nie wazne i tak gratulacje zdania Co do butkow,no to moz ei ja mam sporo,ale rzadko kupie cos co mnie nie obetrze, takie uroki 41, no i kupuje jak mi sie cos podoba,zaloze kilka razy a potem leza. W Polsce caly karton lezy,zamierzam w te lato to przejrzec i powyrzucac,a reszte popakowac do pudelek Landri ladne te butki,na pewno wygodne. Sylwi milego wypoczynku, i pogody przede wszystkim. U mnie nonstop ulewy i to takie fest. Dzis moj braciszek wraca z Londynu do domu,kupilam mu bilet do Berlina. Mam nadzieje ze ktos go tam odbierze. Pogrzeb dziadka byl dlugi ,z trabkami mysliwskimi,niesli jego ordery. Byly przemowienia. Wczoraj zajrzalam do jednej z kosmetyczek,co tam znalazlam, sporo malutkich buteleczek z perfumami,probek. Alez sie nawachalam, troszke sie nimi wymazalam hihi no i wyrzucilam. Przypomnialy mi sie Chance Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocna pora 🖐️ PIER-WSZA!!!! :-) ....ale bez kawki :-) Landri ------> fajne te buciki, a do tych czerwonych bizuteria, pasuje jak w pysk strzelil :-) Landri, a ten mis dla Antosia to haft matematyczny, tzn. kartonik zostal podziurkowany, a pozniej obrazek wyszyty :-) ....szok z tymi butami! Ty to chyba masz w domu osobna komode na obuwie tylko dla siebie!! :-D siedze na kompie wlasnie zalozylismy bloga, adres przesle Wam poczta, pozdrawiam i milej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Oluś nie słyszalam jeszcze o hafcie matematycznym . Mozesz w skróvie napisac na czym on polega ? Zaraz wejde na Twojego bloga i poczytam co ciekawego tam jest ;) Sylvik Ty maupo :P Nawet nie napisalas gdzie wyjezdzasz ? :( Mimo wszystko zycze udanego wypoczynku i baw sie dobrze, odpoczywaj :) Blingus przyjedx do Polski , tu czas upałów :D Twoj dziadek jak widze mial pogrzeb z tzw pompą :) Czesto sie zastanawiam czy po smierci widzimy jak nas zegnają najblizsi i co wtedy czujemy , myslimy ? hm...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloga już zaliczyłam :) mam nadzieję ze robótkowo tez tam będzie olu ;) rano nie miałam neta bo była burzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a teraz szybko obiadek i kończę wdzianko bo dostałam zamówienie na bluzkę, mam nadzieję ze pójdzie szybko bo już taką robiłam, nic nowego nie mogę wymyślić bo jak już coś zrobię to potem hurtem ;) spadam jeszcze do szwagirki po kasiorkę bo wczoraj mi sprzedała trochę biżu, zbieram na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka :P wcześniej wam dałam pospać ;) zostało mi farby i co z nią zrobić, może jeszcze jeden pokój ;) hmmmmmmmmmmmmmmmmm no dobra nie będę się wygłupiać, ale powiem że słońce tak daje czadu że nawet siedząc w cieniu lub chodząc po dworzu opaliłam pięknie dekold, co się rzadko zdarza bo unikam slońca teraz kawusia a potem się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tez dzis wczesnie wstałam. Ugotowałam obiad, zrobialm pranie, umyłam sobie włoski. Jka tak goraco to lubie wstawac wczesniej ;) Jeszcze dwa dni i bedę wypoczywac !!! Juz nie mogę sie doczekac . Jutro na szczescie tylko 4 godziny i sprawy organizacyjne . Musze wszystko wytlumaczyc zmienniczce. A i tak się obawiam, ze po powrocie bedę musiala niwelowac bledy :O. No cóz to jednak pikus . Wazne ze nareszcie bede miec wolne ;) Teraz kawa latte i oby do 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Landrii --------> Tu karteczki wyszyte ta metoda http://www.form-a-lines.com/free-patterns.php http://www.stitchingcards.com/section.php/5/1/free-patterns Generalnie haft matematyczny to wyszywanie na kartce. Trzeba wzor jaki sie chce wyszywac podziurkowac na kartce, a potem wyszywac. Nie wiaze sie supelkow, tylko podklejatasma na odwrocie kartki. to instrukcja wyszywania ttp://www.stitchingcards.com/page.php?xPage=instructions.html http://www.cardinspirations.co.uk/tech/demofal.htm a tu na marancie o hafcie matematycznym, m.innymi pokazane jak wyszywac tego misia, co ja tez go wyszylam http://maranta.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=4679&start=0 mrowko --------> mysle, ze juz jest troszke robotkowo :-) lece konczyc obiad - rosol z ryzem serwuje :-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dzieki Olus za obszerne wytłumaczenie :D, jak tylko bede miec sile to przejrze wszystko. Teraz mi głowa pęka :( Chyba na zmaine pogody . Przeslalam do Was zdjecie Katarzynka, zobaczcie jak sluzy Jej wyjazd :P Super !! ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjec jeszcze nie widziałam zaraz lukam, dzień był pełen ... pracy ;) robiłam częściowo za fotografa jutro wyślę efekty :) tez bym już chętnie wyjechała a mój wyjazd coraz mniej realny :( dylematy mam straszne, dobrze ze jutro niedziela to się byczę cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jak mija Wam niedziela? Ja wczoraj i dzis caly czas cos robie. To zakupy, to obiad , to pierogi z jagodami, to placek z jagodami, pranie itd. Troche sie tego nagromadzilo, a ze jutro wyjezdam wiec musialam doprowadzic mieszkanie do wygladu, bo boje się , ze po powrocie moglabym nie poznac chaty :P Wieczorem małe pakowanie i juto wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
Witam wszystkich :) fajne forum tu macie ...poczytałam troszkę i tak sobie pomyslalam ,czy możecie mi pomóc ??? Wystarczy klikną w linka i odda 5 ziarenek na nasze zdjęcie , bardzo nam zależy , będę wdzięczna za pomoc , pozdrawiam serdecznie :)))) http://www.astra.com.pl/Ranking-paczek.html?bunch=70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jak wam minęła niedziela? Wysłałam fotki. Kto nie dostał to proszę reklamować, najlepiej na gg z podaniem swojego adresu: 1128190 Wesele fajne było ale jakoś mnie nie zdjęto z przodu, widocznie od tyłu jestem bardzie fotogeniczna ;) wiec tychże nie wysyłam. Tym bardziej tych z poprawin. Nie nadają się nawet dla dorosłych :D Za tydzień spadam na urlop DO KUCHNI ;) Dawno nic nie gotowałam. Przez tę siłownię zaniedbałam dom ale za to jestem o 1 numer szczuplejsza. Przynajmniej w tyłku, reszta jaka była, taka jest i całe szczęście bo na biuście to by mi tylko guziki zostały. :D Miłego oglądania fotek. Na nk też parę wsadziłam. Na dwójce lecą kabarety. Mrówka a jak się zapatrujesz na komplet z czerwonych różyczek na 18 te urodziny mojej chrześnicy. To za rok, ale już pora podumać. Te złote pierścionki to jakoś mi przestały pasować. Tylko kłopot z rozmiarem palców. Takie kolczyki, zawieszka, bransoletka, łańcuszek dokupię... Dziewczyna biała blondyna. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) witam przy porannej kawusi Landrynka - baw się dobrze :) kania - wygladasz rewelacyjnie :) nie powiem że lepiej od córki ;) ale ogólnie to chyba bym nie powiedziała że to matka z córką ;) co do różyczek to zorientuj się czy dziewczyna się nosi na czerwono i czy ma dużo ciuchów do których czerwony będzie pasował, powiem tak moje dziewczyny nie noszą tych różyczek, ta młodsza się zastanawiała czy czarnych by nie nosiła, dlatego trzeba wybadać sytuacje, co do tych pierścionków to masz rację już teraz się nie daje, przeszłam już w domu trzy osiemnastki ;) na dworze chłodniej i dobrze, idę sobie zaplanować dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrrii...udanego wypoczynku, pieknej pogody i wspanialej zabawy! Kania.....podpisuje sie pod tym co napisala Mrowka! A corcia ma niezla fryzurke ;-) Mrowka...szkoda ze sie nam nie pokzalas :-( ale ktos te fotki musi robic, nie? Rodzinka nie powiem...zgrana paczka do wszelkich robot. Plot tez badzo ladny :-) Olajda..dzieki za adres, zagladam na twojego bloga codziennie :-) Milego poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wyjechałam i dzis nie wyjadę . Okolicznosci z dnia wczorajszego zmusily mnie do pozostanai dzis w domu . Narazie nie bede pisac jakie, bo musze miec pewnosc o co chodzi w tym wszystkim. Tak czy siak ,w szpitalu znalazl się moj siostrzeniec i nie jest to sprawa blaha :( Siedze juz co prawda na walizkach , ale czekam na diagnoze a to trwa :O Kania podzielam zdanie Babeczek, jak dwie siostry ;) Serio nie wygladasz na swoje lata :) Mrówka no tak ekipa jak sie z arobotę bierze , to wcale sie nie dziwię, ze praca tak szybko idzie do przodu :)Milo patrzec, ze tak wspolnie robicie , wiele bym dala zeby i moja rodzinka tak sie zjednoczyla. Niestety zawsze znajdzie się czarna owca , ktora sie zbuntuje :O Chyba pojade sobie dzis do Ikei , moze coś upoluję :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Landrii..i jak sytuacja? Wyjechalas juz? Ja juz zaczynam odliczanie, wyjezdzamy 1 sierpnia po poludniu :-) Odezwijcie sie babki bo pusto tu i nudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Julka wyjezdżam ;) Moze bedę zagladac do Was, bo bedzie laptop z intenetem , tylko nie wiem jak z zasiegiem :O , bo tam przeciez \"wichura\" :P Pogoda jest ok , wiec czas na wypoczynek ;) Trzymajcie się Laski 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już bywa w sezonie letnim że tu puściej ;) a i pisac nie bardzo jest o czym, neta mam ogólnie do bani więc go sobie odpuszczam, raz na jakiś czas dla zdrowotności musze pobiegać po lekarzach i to raz dopadło mnie właśnie teraz no i biegam, po tych biegach to mi od razu wszelkie dolegliwości przejda ;) zastrzyki dostałam więc mi się polepszy moze badania porobiłam no i czekam teraz na koniec urlopowy u lekarza żeby się dowiedzieć co mi jest ;) :) moje wakacje oddalają się dużymi krokami bo młody wyciągnął kasę na kompa, drugi na jazdę a córki chcą na tydzień prysnąć nad morze, ech samo życie, dodatkowo chłop ma tylko tydzień urlopu który chce wykorzystać na pisanie publikacji, więc byczyć się chyba będę na ławeczce za domem - tez dobrze :) chyba pójde stworzyć coś koralikowego to mi się polepszy :) opisałam się za cały dzień bajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za komplementy ❤️👄 buziaki Dziś mi się przydały wasze słowa. 🌼 Miałam dzień do bani Odreagowałam na siłowni Urlop od poniedziałku całe 3 tygodnie. Nie wiem czy wyjedziemy gdzieś. Mamy w planach remontować kuchnię. Sprzęty już kupione. Ekipa do mebli zamówiona na sierpień. A w kasie puusto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa dla tych którzy zostali w nocy była burza na cztery fajerki, idę zaraz na dwór oszacować straty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam i zycze milego dnia! Wakacyjnie sie tutaj zrobilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ dziewczyny u mnie ladnie, pogodnie, 20 stopni!!!, slonecznie, no! moze pare chmurek tu i tam, ale mamy lato :-) We wtorek bylismy na wycieczce pieszej - wchodzenie pod gore! stwierdzam - zla kondycja!!! ...moja oczywiscie. Spowrotem juz nie mialam sily schodzic, wiec zjechalismy kolejka. Jutro (jak sie pogoda utrzyma) to idziemy ponownie w gory :-) Serwuje dzisiaj pieczone piersi z kurczaka w sezamie, dla Antosia oczywiscie gotowane. pozdrawiam i milego dnia zycze, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ladnie tam u Ciebie Olajda, widzialam zdjecia na blogu :-) Kondycje trzeba poprawic, he he....moja tez w taki oplakanym stanie- ostatnio wsiadlam na rowerek stacjonarny i po 10 minutach myslalam, ze zwymiotuje....tak mi sie slabo i niedobrze zrobilo, ze szkoda slow. Fakt, ze pedalowalam szybciutko a do tego duchota nieziemska, ale zeby az tak sie poczuc...Hmmmm... Poza tym spokojnie zaczynam przygotowania do wyjazdu...jeszcze tydzien i w droge :-) Buziaki dla kazdej z osobna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia przeoczyłam> gdzie wyeżdżasz na wakacje? ja już wiem ze zostaję w domu, ale wypoczywać moge i tu, niestety zdrowotne sprawy mnie zastopowały, czy u was też są takie burze, dziś zapowiada się chyba podobnie bo duchota straszna i w okolicy zbierają sie czarne chmury kupiłam sobie materiał na dwie sukienki bo ma odwiedziś siostra ;) ta która mieszka daleko i rzadko bywa a jest wspaniałą krawcową, niestety nie popuszczę jej bo u nas w okolicy żadnej która by chciała szyć nie znalazłam Ola widoki boskie zreszta już Ci to napisałam :) miłego wypoczywania dalszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę Jak zwykle weekend i leje a w tygodniu wytrzymać nie można od gorąca Dajcie jakiś namiar na Bieszczady w okolicy Soliny. Mamy plan się tam wybrać na parę dni. Mrówka zrobiłam o co prosiłaś 🌼 Miłego dnia. 🌼 Biorę się do roboty. Gandzia głodna wspina mi się po nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Milych wakacji. Ja lece do kraju 11 sierpnia. U mnie ciagle deszcz,nawet dzisiaj wlaczylam grzejnik zeby prawie wysuszyc. Bylo prawie suche na dworze,ale w nocy sie tak rozpadalo ze znowu zmoklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×