Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Laski 🌻 Ale wy wszystkie zabiegane ;) Jasa jak masz taki power do porzadków to moze do mnie podskoczysz ? :P Chociaz sama nie wiem czy warto u mnie sprzatac , bo wielkimi krokami zmierzam do remontu i nie wiem czy warto tak przed nim cos robic ?;) Chciaz bardzo by się porzadki przydały ;) O prasowanie popros Mrówkę , to Jej ulubiona czynnosc :):):) Julka masz juz ciepełko w domu ? ;) Katarzynek czekamy na Ciebie ;) Skarbik dalej się nudzisz? :P Ola to sie nazywa wtórny analfabetyzm. Kiedys gdy pisalam do Was posta przyłapałam się , ze napisalam w zdaniu "o" z kreską zamiast zwykłego u . I moze niby nic nadzwyczajnego ale to "o" z kreska bylo wstawione samo pomiedzy dwa wyrazy :) Cos w tym stylu : ...byłam ó kolezanki :P normalnie uwsteczniam się ;) Sylvik ja robie tak jak Ty gulasz z zoladków , chociaz robilam ...hm..........uuuuuuuuuuuu nie pamietam nawet kiedy ?:P Ale tak własnie robie. Ostatnio w ogole mnie naszło na watróbke i kurde nie moge nigdzie dostac . Jak wracam z pracy to juz nie ma , w sobote w ogóle nie ma i tak ta watróbka chodzi za mną juz x czasu :O I kochana nalezą Ci sie ogromne brawa za Twoją postawę , nawet ❤️ wysylam do Ciebie ;) Mrówka jak tam mąż? Dotarł do domu w koncu ? Ty bidulko znowu pewnie prądu nie masz, ze Cie z rana nie widac :P Blingus pamietnik dalej piszesz Ja pisałam w okresie szkoły sredniej i wiecie co.?!!! ...jak mam czasami chandre , to go wyciagam i czytam. I nie moge się sobie nadziwidzic, ze bylamwtedy tak postrzelona :P A przy okazji pamietnika pisalam ksiazke hihii o wielkiej , pięknej miłosci ;) Alez to były czasy :) I dla pozostalych wiosenne tchnienie 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, Landrii , ty nasz wiosenne natchnienie :-D :-D :-D Realniej byloby zimowy podmuch :-D Ogrzewanie wlaczyli, ale i tak wiele to nie zmienilo, niestety.....tutaj grunt, ze placisz. Niestety nasze mieszkanie jest z natury zimne i dlatego szukamy innego, bo ja juz mam dosc marzniecia. Ciasto w koncu wzielam, to bylo takie "na zmno" na bazie jogurtu z brzoskwiniami, na wierzch dalam bita smietane , wiec nie sposob bylo zauwazyc ze bylo troszke porozwalane :-D Troche poprasowalam na rozgrzanie, a teraz mala przerwa na herbatke. Ja kiedys zrobilam tez taki podobny gulasz z zoladkow indyczych, tyle, ze nie gotowalam, tylko podsmazylam na glebokiej patelni i na niej dusilam, dalam tez pomidory z puszki, chyba oregano i odrobine eperoncino (chili) i pamietam ze bylo bardzo dobre, moze w najblizszym czasie sprobuje ponownie. Co do pazurkow to ja rowniez polecam zelowe, jak dla mnie sa ladniejsze i jak "odrost" nie rzuca sie w oczy tak bardz jak z akrylami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he , ile literowek, najlepsze jest to eperoncino :-D mialo byc peperoncino, a reszta jest chyba jasna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nareszcie się pojawiłas -chociaz Ty jedna ;) Juz mialam własnie do Was pisac , ze sie znowu obijacie :P Napisalam wiosenne tchnienie , bo pasowało to do kwiatka, poza tym chcialam chociaz wirtualnie ocieplic atmosferę ;) Napiszcie mi, czym sie różnią te akryle od żeli ? Czy to chodzi o to, ze tipsy nakladane sa na zel ? Bo ja mailam robione, ale nawet nie wiem jakie ?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po krotce: na tipsy mozna nalozyc albo zel albo akryl, i tak: akryl utwardza sie sam, a zel w swietle ultafioletowym, czyli bez lampy ani rusz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa , to juz wiem , jakie miałam - żelowe :D Wkladalam dłonie własnie do jakiegos urzadzenia z takim swiatłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Juleczko, mialam robione chyba ze 3 razy. Robiła mi je kolezanka mojej córki. Troche sobie dorabiala i brala ode mnie za takie paznokietki 50 zł ;) Nigdy jednak tego nie przedłuzałam i jak tylko mi odpadł jeden tips od razu pozbywałam się wszystkich :) Przewaznie robilam podczas wakacji:) Ale juz od roku ich nie zakładam, bo mialam zniszona powierzchnie paznokci i chcialam zeby mi troche odzyly płytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak mnie tak chwalicie to znowu się pochwale: kolejny dzień bez ataków i bez leków ;) hurra dziś nawet nie posprzątałam, bo jak wyłaczyłam kompa przyszedł M i wyciągnął mnie do miasta i jakoś tak zeszło nam do 16 prawie ;) ale za to fajnie bo dzień minął miło i przyjemnie. A teraz pieke sobie jabłecznik, a właściwie mojemu M bo już od poniedziałku o nim marudzi. Ciekawe czy wyjdzie bo już wieki nie piekłam ciasta :( a kiedyś co tydzień musiało być coś słodkiego. co by tu jeszcze napisać hmmm ? nie wiem czytałam Wasze posty i zapomniałam już co miałam napisać haha skleroza mnie dopada. No dobra ide zobaczyć co z tym ciastem i zaraz serial Brzydula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieje się i to dosłownie same popatrzcie, jutro obiecuję napisać więcej bo teraz wychodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile gospodyń, tyle przepisów na żołądki :D Mnie córcia paznokcie robi naturalnym sposobem. Mam jeszcze obawy do innych. Podobają mi się opiłowane i pomalowane. Przeważnie mam dłuższe. Lubię jak mi robi frencz. Nie wiem jak to się pisze. ;) Parafiniarka to też fajny wynalazek 🌼 Sylwi 🌼 Za oknem koszmarrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się na szkolenie z unijnych środków: specjalista d/s bhp. ale chyba to mi nie da żadnych uprawnień, więc pewnie zrezygnuję na rzecz nauki języka rosyjskiego w biznesie. Angielski nie na moje nerwy. 🌼🌼🌼 Piszę po kilka zdań i wysyłam, bo kilka dłuższych postów mi parę razy wcięło przez głupie kliknięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale minarobilyscie smaka na zoladki,a jeszcze jakies dwa dni temu mowilam w domu ze bym zjadla. No ale oblize sie smakiem,na pewno byly pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik a moze to zaczęły działac leki, które zaczęłas zażywac ? Mimo wszystko wierzę, ze uda Ci się zwalczyć ta cholerę :P Jestem namiętną fanką Brzyduli. Codziennie ogladam odcienke z wyprzedzeniem . Jutro wieczorem będę juz wiedziec , jakie sa efekty wizazysty Uli :P Kania gdyby miała mozliowosc to zacz ęłabym naukę jezyka rosyjskiego ;) Oczywiscie nie od podstaw. Myslę , ze kilka lekcji i mogłabym jechac na podbój Rosji ;) W szkole podstawowej byłam najlepsza w szkole z tego jezyka non stop przez 3 lata z rzędu ;) W szkole sredniej juz raczej się nie wyrózniałam, no ale wtedy rosyjski juz zaczął byc jezykiem , ktorego niechetnie się uczyło :) Blinguś moze kiedys podskoczysz na te zoładki ? :P Ja za chwilkę ide smazyc wątróbke :D Juz sobie przygotowałam jabłka z majerankiem i cebulę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie tez z tymi żołądkami się nakręciłam i jutro robię ;] Ale z sosem chrzanowym, poprostu do sosu łyżeczkę chrzanu dodam, bo pamiętam, że mama tak zawsze robiła i było pyszne ;] Mówiła, że czasem dawała musztardę zamiast chrzanu. A Brzydulę tez oglądam jak nei zapomnę :p Landrii a gdzie Ty z wyprzedzeniem oglądasz te odcinki:) NO dziś było, ze jutro ma być jakiś wizarzysta - znaczy dziś bo już przecież piątek :D Rosyjskiego się nei uczyłam, mój rocznik był pierwszym, który miał już angielski, siostra rok starsza jeszcze rosyjski szlifowała, ale szkolę angielski na bierząco, rozmawiając z ludzmi online. miłego dnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na poranną kawusie lub herbatkę :) nie moge jakoś odtatnio się obrobić, może to przez to że teraz kawy nie pijam ;) prasowanie już zaliczyłam, ubranko w końcu skończyłam dzis oddaje babce i nigdy więcej!!!!!!!!! trzeba cenić swój czas i pracę ;) mam zamówienia na dwa ogromne szale i spódnice więc jakoś to będzie a i czasowo mnie nie dziewczyny ni epilą, kiedy zrobie to będzie tak jak lubię ;) Sylvik> trzymam kciuki Landrynka> mąż dotarł o wpół do pierwszej w nocy :( powinni tych kolejarzy powsadzać o przepisach się nie wypowiadam, gotuje bo musze ale nie to żebym przepadała za pichceniem ;) maszyna już naprawiona, akurat łykne za wdzianko to wejdzie w naprawe maszyny, echhh, czyli zadnych szaleństw ;) :P mam ochote na uszycie patworkowej kołdry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbik
Witam wzystkie dziewczyny dzis nastał piataek :) najpiekniejszy dzień w tygodniu:) po pracy lece zareklamować komorke nokia 2600 classic co za szmelc popsuta od nowosci ,potem jakies zakupy i domek:) 17-18 październik weeeknd AVANTI mam kupony moze sobie kupię kozaczki hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) A a sie wcale nie cieszę , ze dziś piątek , bo wiem co czeka w ten weekend :O Chyba zacznę wyrywac sobie włosy z rozpaczy :( Myśle jednak, ze przezyje , bo przeciez nie mam wyjscia :P Tez przydałyby się kozaki , ale ne te przyjemnosc muszę zaczekac do listopada :( Obejrzalam sobie wąłsnie na yuotubie filmik o tej zakonnicy , ktora pobiła dziewczynke w domu pomocy :( Normalnie nóz w kieszeni się otwiera, jak słucham wypowiedzi innych zakonnic oraz urzedników, ktorym ten dom podlega . A potem sie dziwimy, ze ludzie, mlodziez odsuwa sie od takiej instutucji jaką jest kosciól :O Noł koments :O:O:O Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Landrynka głowa do góry ja mam problem z kozakami bo mam wysokie podbicie i pewnie popatzę na razie a z kupieniem będzie problem i kupie dopiero w listopadzie. Jutro seo wyśpie :) huraaaaaaaaaaaa jest cudownie bo sie wysśię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii kocham Cie normalnie, byłam taka ciekawa jak Ulka brzydulka wygląda po przemianie :) juppi już wiem dzięks 👄 ja dziś cały dzień na kanapie, pogoda do bani więc nawet w necie nie chciało mi się siedzieć :( ale widze że i tak pustki dziś nastały, wkońcu weekend się zaczął i wszyskie do garów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik musialam cholerka czekac ponad 4 lata , żeby to wreszcie od Ciebie usłyszeć :P Mirka nie znana jest mi terminologia . Wziełam gorącą kąpiel. Musialam rozgrzac wrecz kosci , tak mnie dzis zmarzły w pracy . Zagrozilam szefowi , ze jak jutro nie będę miec zadnego piecyka , to w poniedziałek nie przychodze do pracy. Obiecal, ze bedzie :P Zobaczymy.... Ja jeszcze przy garach nie siedze. Ale jutro to niestety bede zmuszona :( A tak chcialm wypoczac przez wekend :( Wiecie , jestem juz bardzo zmeczona tą codzienna robota , jak sięgne pamięcia wstecz , to od lutego nie mialam praktycznie wolnej soboty , poza urlopem :(:( Ale jeszcze dwa tygodnie tylko i nareszcie odpocznę :) A co do tesciowej ? Hm....jak zwykle przez nią mam rozpieprzony cały plan na weekend .Mezulek zaoferował jej pomoc , nie liczac sie z tym , ze mielismy juz plany od ponad dwoch tygodni na te dni. Olal mnie totalnie , no bo jak to ? Mamusi nie moze odmówic Tylko co mnie to tak naprawde obchodzi , co i jak , jak nikt nie liczy sie z tym , ze niekiedy po prostu nie mozna niczego zmienić :( ?!!! masło maslane wyszło, ale jak o tym myśle to juz mnie nosi :/ , poza tym jakby bylo tego wszystkiego mało, to zepsul mi sie drugi samochód i do pracy, z pracy i po zakupy bede musiala zapierdalac na piechote Uchhhh ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja tez podziwiam Cię Sylvik, jestes moim natchnieniem :D Landrii - dziękuję -już się brzydula ściąga... ahhh tak bym musiała czekać do poniedziałku by zobaczyć tą metamorfozę :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja tez podziwiam Cię Sylvik, jestes moim natchnieniem :D Landrii - dziękuję -już się brzydula ściąga... ahhh tak bym musiała czekać do poniedziałku by zobaczyć tą metamorfozę :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×