Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

landrii nie pierwszy raz. prosze nie gadajacie o kasie do pierwszego . ja jestem na zero, a raczej na minusie . A jeszcze 2 wywiadówki przede mną. Czyli kasa. No cóż żyje jak ruski , mam tys. rubli wydaje tys. euro Kiedy to się skończy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spacerku nad morzem , czy rowerka wzdłuż morza to możemy tylko pozazdrościć. Jasa ma ten komfort. Kocham morze, ale nie leżenie plackem na zaludninej plaży, ale spacery o wschodzie słońca. Pusta plaża, tylko ja szum morza no i poszukiwacze skarbów. Rok temu przez 2 tyg podziwiałam to codziennie. I codziennie inne morze i inny wschód słońca. W przyszłym roku planujemy wypad na Hel . Byliśmy tam 10 lat temu i tam naprawde wypoczeliśmy. Po 22 giej kompletna cisza .Ciche imprezki koło nas . Jakieś wspólne grile.Jak chcieliśmy hucznej imprezy jechaliśmy do Władysławowa . Ale lepsze byływłaśnie wspólne grile na głównej ulicy. Już nikt się nie szwendał, dzieci spały , a my impreza do rana pod oknami . Na helu mieliśmy być 2 tyg.ale męża pokreciły korzonki i byliśmy mies. Nie mógł prowadzić samochodu 8 godz. do domu. To były najlepsze wakacje. Z rodziną gdzie mieszkaliśmy mamy stały kontakt i tam się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś herbatka, nad ranem miałam straszny sen, aż się obudziłam, niestety męża juz nie było więc nie miałam się do kogo przytulić :( odmówiłam zdrowaśki i udało mi się usnąć znowu, przyśnił mi się ...no właśnie, jak go zobaczyłam to powiedziałam że dziadek ale jakoś do niego nie był podobny a na dodatek wywrócił oczami tak ze nie miał gałek, obudziłam się od razu ze strachu - też tak macie? o kasie nie mówicie, ja jade już na minusie., wczoraj wybuliłam ponad stówę w aptece i tranu jeszcze nie kupiłam, bo musiałam najpierw syropy kupic, a w radiu mówią że w kielcach zmarł facet niby na ten wirus grypy, brrrrrrr a moja córcia tam studiuje :( na dworzu pizga, a ja piekę babeczki, i idę gotowac obiad jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okropnie tesknię za morzem :( Nie bylam już tam kilka lat . A tak chcialabym chociaż na moment poczuc bryzę od morza i własnie popatrzec na zachód słonca ;) Mala jak masz tam rodzinkę to tylko Ci pozazdroscic. U mnie wiekszosc rodziny to góry ;) Mrówka jak mialabym Ci opisywac niektóre moje sny , to stwierdzilabys , ze mam cos z głową :O Miewam i radosne sny i horrory, ale o dziwo nie miewam erotycznych :P Tez tak macie ? hihiii Może Twoj dziadek potrzebował pomocy ? Dobrze zrobiłas , ze odmwoilas pacierz w jego intencji :) I nie panikuj z tą grypą . Njawazniejsze to przy przeziebieniu zachwoanie podstawowych zasad higieny i jesli to konieczne podanie odpowiednich leków. Jakbys dobrze słuchala , to wszyscy Ci ktorzy poumierali z tym wirusem to , albo byli to przewelekle chorzy , albo wystapiły powikłania myśle po niedobrym leczeniu na własny sposób :) Lece juz za coś sie wziąć, bo robota czeka a ja bujam w obłokach ;) :) Wpadne do was poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jak zawsze z rana z łózka piszę.. Ja niby kasę dostaję co miesiac od rodziców i troche sobie odkładam, bo oni twierdza ze poki moga to będą mi wysyłac. Ale teraz troche kasy pożyczyłam tam komuś i sie poki co głupio upomniec, miałam kupic pralke bo ta co ma mają zabierać. Ale udało się załatwic od znajomego ma w piwnicy jakas pralke co stoi 2 lata nie uzywana z tych nowszych, nawet dobrze wygląda wiec powiedziął ze mi przywiezie... ale mam do zapłacenia kase za ten wypadek 1000zł, w piątek ide do sądu na pierwsze i mam nadzieję ostatnie spotkanie. i tak sobie myśle, może ta matka nie zechce kasy? ale komu teraz kasa jest niepotrzebna? a może nie zgodzi sie na warunkowe umorzenie i będę miała normalną srawe? denerwuje mnie to juz... dziewczyny idę po kawke, zapraszam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i powiem Wam jeszcze że powinnam sie pakowac i w czwartek leciec na weekend do Rzymu... Kolezanka mi proponowała weekend w obie strony 100zł bilety. ale przez ten sąd musiałam zrezygnować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaa
Jak buszujecie cały dzien po necie to warto zajrzec na stronkę www.dazuu.eu można zarobić kilka punktów i fajne nagrody.. Nie trzeba wpłacac żadnych pieniędzy ani nic podobnego...Zdrapuję się tylko zdrapki... Ja po tygodniu mam 30 tys pkt... No i fajne są te nagrody. Naprawdę zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek to wielka szkoda i to bardzo :( za 100 zł do Rzymu ? to prawie jak za darmo . Moze jeszcze bedziesz miec okazję to odwiedzisz Rzym :) I jestem w szoku, ze jeszcze sprawa wypadku się ciągnie :O Okronie dłuugo :O Mam nadzieje ,ze jzu niedługo sie to wszystko skonczy dla Ciebie . Mrówka listonosz byl u Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Wszystkiego najlepszego naszym Katarzynkom !!! Katarzynek!!🌻, Jasa!!!🌻 samych szczesliwych, radosnych dni, pogody ducha , usmiechu na codzien, duizo kasiorki , zdrowia i oczywiście ciagłej , nieprzerwanej miłosci ❤️ 🌻🌻 KIedy stawiacie kawe i ciasto , bo ja chętne ?? !! :P Dla Wszystkich tez po 🌻 Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawy się dołączam i do zyczeń też ;) moja Baśka ma na drugie Kaśka i jeszcze dziś urodziny :)) ale że choroba w domu lekko się rozpanoszyła, tort będzie połączony z mikołajem tego Rzymu to faktycznie szkoda Landrynka > listonosz bywa u mnie systematycznie z rachunkami ;) :P a coś ma szczególnego przynieść? :) dzis muszę wyskoczyc do krawcowej na przymiarkę sukienki, miałam dwa kawałki materiału żorżeta w kolorze granat i siwy, nawet niezłe wiec pomyślałam że może już na wesele sobie uszyje bo potem to wiadomo jak to jest szczególnie że to chrześnica się wydaje sukienki proste bez rękawów jako ozdobę mam w planach udziergac do jednej szal a do drugiej bolerko :)) no i oczywiście sama zrobić sobie korale ale jakoś mi sie niechce nawet za te kamyki wziąść - okropne z Pawłem nie ma szans na chwile swobody, nawet teraz mi siedzi i coś gada za uchem cały czas żeby się z nim bawić ;) idę mu włączyć bajkę jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko kawa wypita ? :P Bo cos załapac nie moglas . Listonosz był u Ciebie ode mnie , na Twojej poczcie :P Wyslalam tez do Was sukienke studniówkową mojej córci. Jka Wam się widzisz? Pasuje taka czy nie ? Bo czekamy na telefon od krawcowej i zaczynamy szycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dziękuję za życzenia:) Na mnie dziś serniczek przy łóżku cekał ze wstążeczką :) Zapraszam oczywiście na kawe i ciasteczko :) Landrri - sukieneczka bardzo mi się podoba, jest śliczna :) Taka dziewczeca... jestem zdecydowanie "ZA" :) A co do morza, skoro tak za nim tęsknisz to może do mnie z Małą przyjedziecie na jakiś weekend nasycić się do woli :) Mrówka, mne tez się dzadek śnił ostatnio... to było takie dziwne, bo włąściwie jeszcze nie spałam tylko tak na pograniczyu snu i jawy byłam jeszcze i nie widziałam go... ale mnie wołał... nagle usłyszałam swoje imię... i jak skojarzyłam czyj to głos to sie aż zerwałam z łóżka... byłam zaskoczona, że wogóle jego głos pamiętam... po chwili sie położyłam a on znów mnie zawołał.. nei mam pojęcia dlaczego... nie przeraziło mnei to też ale zaskoczyło bardzo... a głos miał spokojny.... Katarzynek... wow Rzym.... ohhh jaka szkoda, że musiałas zrezygnować.... chętnei bym sobie taki spacer przynajmniej 3 dniowy po Rzymie urządziła.... marzenieeee :) Buziaki ide pranie robić i życia troche w życie wprowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! > tylko prosze bez takich :D alem się uhahała no i faktycznie byłam w trakcie picia kawy, juz odpowiedziałam ;) Jasa> pewnie Twój dziadek potrzebuje modlitwy ja wtedy zawsze odruchowo sie modlę, jakoś tak mam zakodowane ;) no i dlaczego zapraszasz tylko Landrynke i Malę :P krawcowa zrobiła sobie wolne i nie raczyła zadzwonić, pojechałam i wróciłam więc , no to teraz gotuje obiadek :)) jeszcze zrobię chyba sałatkę warzywną jakoś tak mnie naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! > tylko prosze bez takich :D alem się uhahała no i faktycznie byłam w trakcie picia kawy, juz odpowiedziałam ;) Jasa> pewnie Twój dziadek potrzebuje modlitwy ja wtedy zawsze odruchowo sie modlę, jakoś tak mam zakodowane ;) no i dlaczego zapraszasz tylko Landrynke i Malę :P krawcowa zrobiła sobie wolne i nie raczyła zadzwonić, pojechałam i wróciłam więc , no to teraz gotuje obiadek :)) jeszcze zrobię chyba sałatkę warzywną jakoś tak mnie naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! > tylko prosze bez takich :D alem się uhahała no i faktycznie byłam w trakcie picia kawy, juz odpowiedziałam ;) Jasa> pewnie Twój dziadek potrzebuje modlitwy ja wtedy zawsze odruchowo sie modlę, jakoś tak mam zakodowane ;) no i dlaczego zapraszasz tylko Landrynke i Malę :P krawcowa zrobiła sobie wolne i nie raczyła zadzwonić, pojechałam i wróciłam więc , no to teraz gotuje obiadek :)) jeszcze zrobię chyba sałatkę warzywną jakoś tak mnie naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! > tylko prosze bez takich :D alem się uhahała no i faktycznie byłam w trakcie picia kawy, juz odpowiedziałam ;) Jasa> pewnie Twój dziadek potrzebuje modlitwy ja wtedy zawsze odruchowo sie modlę, jakoś tak mam zakodowane ;) no i dlaczego zapraszasz tylko Landrynke i Malę :P krawcowa zrobiła sobie wolne i nie raczyła zadzwonić, pojechałam i wróciłam więc , no to teraz gotuje obiadek :)) jeszcze zrobię chyba sałatkę warzywną jakoś tak mnie naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka śliczna. Jasa nie kuś tymi zaproszeniami bo jak ci się zwalimy to będziesz musiała swojego M eksmitować. Do życzeń się dokładam , już drugi dzień. A tak ogólnie mam MEEGAA KACA , za cholere mnie nie puszcza!! Pół nocy spędziłam nad kiblem , jeszcze teraz tragedia. Żebym faktycznie się napiła , ale 2 piwa z sokiem?! A samopoczucie jakbym obaliła flache 0,7 sama. Normalnie jestem jeszcze pijana. Chyba ,że ta babka zamówiła piwo z wkładką. ( taka jedna nam stawiała, oblewała swój rozwód) Kumpela tez się fatalnie czuje. Ale przynajmniej bez stresu zakończyłam zlecenie , miałam dzisiaj spotkanie. Wszystko poszło ok. rano wyśle papiery i finito. Na trzeźwo miałabym treme. To tyle ide umierać dalej. Kurde blaszka , w garach też echo . Musze jakieś pierogi wyciągnąć. ( jak dobrze mieć zamrożone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka no jak się pojawiasz to z rozmachem :P Poczte odebralam i pomalu zabieram sie za robotę ;) Sukienka tez mnie sie bardzo podoba, krawcowa musi ja obejrzec i podpowiedziec jaki material i ile. Córka jest wysoka, ale do bardzo szczuplych nie nalezy :P Ale wcięcia wszystkei ma i ogólnie jesy bardzo zgrabniutka , długosc sukienki bedzie do kolanek ;) Dziekuje za opinie, przekaze mojej córci :) Mała moze i wam cos tam dolala ekstra, ale pamietam , ze kiedys wypilam jedno piwo i moze nie mialam odruchow wymiotnych , lae kaca mialam jak cholera . Caly dzien nastepny bol glowy i potworne pragnienie ;) Jasa to jestesmy umowione ;) Mnie dwa razy powtarzac nie trzeba jesli chodzi o temat morza ;) Jak tylko sie ociepli ( wiosna) to sie umówimy :) Przypomne sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na biala herbatke :-) Landrii...sukieneczka bardzo ladna, dziewczeca, tyle, ze uwazaj bo od facetow sie nie odpedzi ;-) Ona blondyneczka pieknie sie bedzie prezentowala :-) Jeszcze jedno- jaka jest dlugosc tej sukieneczki?? Ja mialam fajny komplecik Swarovskiego w tym wlasnie kolorku, sprezentowalam go siostrze :-) Ona tez Kaska :-) No wlasnie- Jasa i Katarzynek , wszystkiego najlepszego ,zdrowka, spelnienia marzen i wiele powodzenia w zyciu :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam ,że widze potrójnie , ale to Mrówka zaszalała . Nigdy tego nie stosuje , ale dziś zastosowałam , czym się strułeś tym się lecz. No i walnełam sobie browara. Samopoczucie lepsze, ale chyba załapałam lekką śrube. Ta babka na bank zamówiła piwo z wkładką. Ja wódki nie pije , dlatego mam takiego kaca. Jasa Ty przestań kusić tym morzem , ja z Landrii mieszkamy blisko siebie, uważaj jak się zgadamy i nawiedzimy Cię na wiosne. Chyba nawet do Gdyni jest bezpośredni pociąg, a z Gdyni do Ciebie to rzut beretem. Ok spadam się przespać bo zaczynam mieć ochote na drugie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no pewnie... ja czekam na Was :) umówimy się, pospacerujemy, napijemy się miodku :) Mrówka, Ciebie tez zapraszam oczywiście, wszystkie Was zapraszam tylko weźcie pod uwagę że mam dwa pokoje tylko :P Więc albo po koleji albo materace trzeba będzie zorganizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że to nie poszło ;) no ale jak się ma takiego kompa to tak czasem bywa :P oj będzie się ta krawcowa miała z tymi falbankami ;) a z czego będziesz to szyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzis nie spałam w domu wiec nie miałam jak tu wpaść a potem były u mnie koleżanki.. dziekuje za życzenia i bardzo chetnie bym Was zaprosila na ciacho:)) Landryko sukienka jest booska aa co do tego morza to zabierzcie i mnie :)) jutro ma do mnie wpaść moja Siostra, a ja dzis jeszcze odwiedziłam fryzjera i obciełam wlosy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno po kawie. Następna noc bez snu. Już naprawde mam tego dosyć. Zasnełam koło 22 a o 2 w nocy już wyspana. Lezałam do 3 , próbowałam zasnąć i dupa. Wszyscy śpią , a ja pokutuje . Dzisiaj z nudów obejrzałam Poszukiwany , poszukiwana. Chyba wybiore się do lekarza coraz krócej śpie w nocy. Wszelkie ziołowe tabletki nie działaja. Jak wstawałam o 5 to był koszmar , a teraz coraz częściej koło 3 lub 4 .Najgorsze jest to ,że nic nie moge robić bo ich pobudze. Siedze jak głupia po ciemku i oglądam filmy na laptopie,albo czytam głupoty z netu. A później jestem zmęczona , zła . Po południu chodze jak bomba zegarowa. No i sobie pomarudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co to jest Mala, ale ja mam odwrotnie ciagle brak mi snu, Pablo kaszlała do północy a ja usypiałam na siedząco, gdybym miała tak jak Ty pewnie bym dziergała ;) ale tak już chyba jest że jedni potrzebują więcej snu a inni mniej, a może masz problemy z tarczycą? no sama niewiem Kasia obciełaś włosy to dawaj fotkę w nowej fryzurce :) zaraz idę zalewać kawusie, ktoś się łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z herbatą poranną Do mnie żadna kiecka od Landrynki nie dotarła. :( Wczoraj byłam u gina. Zrobiłam też usg. Powiedział, żebym odczepiła się od tego jajnika, bo z nim wszystko w porządku jak na moją sytuację. Kazał odstawić wszystkie hormony. Pomyślę nad tym. Rozmawialiśmy też o innych sprawach, ale to nie temat na topik. Przyznam, że byłam nieco zdegustowana jego zdaniem. I znów okazuje się, że nie chcą leczyć skutecznie pewnych chorób, żeby koncerny farmaceutyczne miały ciągły przypływ kasy. No bo jakby nawet wyprodukowano szczepionkę, to najpierw na nią wielki buum a potem już nikt nie zachoruje i koncern plajtuje. ;) Dziś podobno dzień bez marudzenia a ja tu smuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja to jestem tki nocny stworek, sesja albo cos to ja ucze sie w nocy tak o 23 sobie siadam i zaczynam wtedy mam cichutko i fajnie. wlosy obciete, ale nie mam jak zrobic fotki moze moja siostra przywiezie aparat:) tez mam ochote na kawe ale nie mam wiły wstać @ to u mnie straszna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Kania zaraz podesle sukienkę :) Mrówka zalapię sie jeszcze na kawę ?:P Narazie jeszcze nie wiem z czego ta sukienka bedzie i jak te falbany bedą szyte. Chociaz jak sie przygladam tej kiecce to wydaje mnie się , ze to raczej nie falbana tylko w taki sposob podobny poukladany material .Gdyy byla to fabana to sukienka nie bylaby tak przylegajaca do ciala . Mała ja tez dziś nie spałam miedzy 2 a 4 :D I tez wczesnie się połozylam. U mnei tak jest, ze jak wczesnie sie poloze to potem sie budze w srodku nocy wypoczeta . I tak jak Ty nic nie robie , bo zaraz caly dom na rzesach chodzi ze sie coś stalo, ze nie spie :P A takie lezenie bezczynne i przelaczanie guziczków w pilocie jest męczace .Dlatego wiem , ze jak się poloze po 23 to mam 99% szansy, ze bede spac dp rana :) Poza tym , jesli nie mozesz spac to moze to stresowe sprawy. Ja jak mam stresujący czas i cos bardzo przezywam , albo sie denerwuwje to tez spac nie moge .Dopiero jak ze mnie wszystko ujdzie jak z balonika powietrze to zasypiam w mig i odsypiam zaleglosci :) Katarzynek ja tez chce Cie zobaczyc bez tych lokow. Nie bylo Ci ich szkoda ?:( Jasa cos mi się ywdaje , ze zrobimy sobie nasz własny zlocik na wiosnę u Ciebie ;) O spanie sie nie martw , kazda coś ze sobą wezmie , i bedzie git :P Juleczko na co jest biala herbata ? ma jakies walory zdrowotne czy tylko piha się ją dla smaku ? Jeszcze takowej nie piłam ;) I pytanie , masz moze zdjecie tego cuda co podarowałas swojej siostrze ? Chetnie córcia by zobaczyla, i moze jakies bysmy złozyly ? Oczywsicie jezeli masz kamyczki ?!! Piekne słonce za oknem i nawet dosc cieplo . Ja chyba juz popoludniu bede kursowac po marketach budowlanych. Mają w koncu dotrzec pieniadze na remont no i czas go zacząc ;) Narazie wstawilam pranie , obiad :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bez marudzenia?! Ale ja musze. Wyobraźcie sobie , że zadzwonił mój M i powiedział ,że dostali cynk ,że będzie dodatkowa kasa na święta !! Moja radość trwała aż godz. bo właśnie zadzwonił , że wyjdzie po 48zł brutto. To już jaja . Starczy mi na karpia i marchewke! Wszyscy mają jakieś bony , premie na święta , a tu wielkie Gie. Ta moja bezseność to chyba z tego się bierze. Jeszcze po wywiadówkach , które teraz miałam to tylko się pochlastać. Córka obrażona, bo pani wymyśliła wyjazd do Paryża na 3 dni za 1000zł i mamy płacić co mies. po 200zł wyjazd w maju. Ta bardzo chce jechać , no ale to kupa kasy! Tym bardziej ,że ja mam komunie, bierzmowanie, studniówke . Ona latem to odrobi w bobie i truskawkach. No wiem o tym , ale skąd ja wytrzebie 200 co miesiąc jak mi brakuje do wypłaty. I tym " optymistycznym " akcentem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×