Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc! Jasa...wow! gratuluje decyzji! A swoja droga to nie wiedzialam , ze bierzesz leki.... Powoli, powoli...i wszystko dojdzie do normy. Glowka do gory! Mala..Ciebie sciskam , widocznie tak mialo byc i koniec. Landrii....tapety zakupione ? ;-) Mroweczko....100 lat dla Pabla i zawsze usmiechnietej buzki :-) Tak mi sie ten Twoj maluszek podoba!!! Katarzynek...ladne loczki :-) Sylvik....musisz sie uzbroic w cierpliwosc, a zobaczysz wyniki :-) I fajnie, ze masz interenet :-) U mnie zakupowo :-D Cala sobote i niedziele bylismy w trasie, kilka drobiazgow kupilam, ale jeszcze tyle....... W sklepach normalnie szal, a im wiekszy kryzys tym wiekszy wybor.... Najbardziej glupieje wsrod zabawek, co to w ogole w tych czasach produkuja? Wcale mi sie te dziwactwa nie podobaja...Nie ma to jak klocki, lala..... Stara sie robie czy co? Buziaki dla wszystkich, teraz make-up, sniadanko.....a potem sprzatanko i pewnie dalej w trase :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosów nadal nie chwale bo nie moge kurna wejsc na pocztę za życzenia dziękuję :) Landrynko bo to miał być mikołajek tylko młodzież stawiła opór ;) Landrynka a dla Ciebie strona http://www.igolki.net/cat-all-pop-desc-1.html kontrowesyjne tematy są i były i będą nie mam wyrobionego zdania ale raczej bym urodziła dziecko, mam koleżankę która ma dwoje niepełnosprawnych dzieci i jest wspaniałą pełną optymizmu kobietą ciężko jej bo z mężem się rozwiodła ale wspaniale sobie sama radzi i mówi że gdyby miała podjąć decyzję jeszcze raz to innej by nie podjeła :) to wszystko zależy od charakteru osoby też idę przeglądac teraz te obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Landrii spoźnione życzenia wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i pieniędzy 🌻 Mała współczuje :( mam nadzieje że czujesz się już lepiej. Przepraszam że nie odebrałam telefonu od Ciebie dzisiaj ale miałam zajęcia, a tak szczerze to dodatkowo ciężko mi narazie rozmawiać z innymi osobami :( przepraszam dziękuje za dobre słowa, napisze do Was znowu emaila bo miałyście kilka pytań a tu chyba nie będę pisała szczegółów o terapi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusią częstuje a co tam :) plany były ogromne i spaliły bo kura wypadło kilka nieprzewidzianych spraw więc siedzę dziś w domu dziergam i czekam na gości, ma mnie odwiedzić siostra z maluchem więc jest szansa że chłopcy się zajmą sobą a my trochę poplotkujemy ;) :) brakuje mi takich rozmów ostatnio bo z małym ciągle siedze na grudzień odpuściłam sobie przedszkole moze w styczniu dziecko tam wróci zobacze Sylvik dobrze że się odezwałaś pisz dziewczyno :) Kasia> włosy widziałam w końcu wbiłam się na pocztę ;) ja ogólnie jestem zwolenniczką długich włosów ale Tobie ładnie w krótkich też, zresztą zawsze marzyły mi się loczki bo moje proste jak drut włosy ;) Landrynka> obejrzałas już tą stronkę? bo ja doszłam do 50 strony narazie i już conajmniej dwa obrazki wybrałam do wyszycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Sylvik maila dostalam , przeczytalam i sie załamałam :( Myslałam, ze szybciej bedą efekty . No cóż czekamy na milsze wiesci , bo te ostatnie Twoje maile nie sa zbyt radosne :O Trzymam kciuki i wierze, ze wrócisz odmieniona :) Na swięta chyba bedziesz w domu ? Wyslalam do ciebie dzis same daresy mailowe Małej, Katarzynka i Blingusia. Do reszty widze, ze masz :) Mrówka nie zagladalam jeszcze , ale moze w pracy dziś poprzeglądam. Narazie i tak haftowac nie bede zadnych widkow , bo musze zrobic dla Ciebie ten wzór i zaczynam myslec o Walentynkach :) Mam takie fajne akty , male , nie zabieraja duzo czasu i chce podarowac w prezencie mojemu chlopakowi :P Juleczko tapety zakupione i chyab jak dobrze pojdzie to od piatku robimy kolejny pokoj :) Jasa :D:D wszystko moge Ci obiecac , ale nie to ze wyrzekne się kawy :P To moj jeden z nielicznych nalogów ;) Katarzynka od Ciebie maila doczytam jak wróce z pracy :) ;) Dla Pozostalych 🌻 ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff nareszcie wolne popołudnie, koniec zajęć na dziś Landrii mam prośbe czy możesz podać mi stronke gdzie można obejrzeć odcinki Brzyduli? bo nie ma tutaj tvn i nie wiem co tam sie dzieje :( :) zaraz sprawdze poczte czy doszły te adresy email :) miłego dnia bo ja dziś mam prace na wieczór, list do matki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, A ja chora :( Leżę w łózku, zażywam Ibuprom - mam katar i dreszcze... znowu... ah, jak pracowałam to wogóle nie chorowałam, a teraz tylko mnei lekko przewieje i już chora.... Sylvik, pisz co tam się dzieje, to bardzo ciekawe jak spędzasz czas, często chodzisz na miasto? Czym was tam karmią? Trzymaj się ciepło.... Buziaki dla Wszystkich... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpicie czy co? Chociaż nie ma co się dziwić , pogoda paskudna. Nic mi się nie chce , święta za 2 tyg ,a ja nic nie zrobiłam. Morduje się ze spódnicą szydełkową dla koleżanki. Ta moja mi poszła szybko .a ta idzie mi jak krew z nosa. Jak nie miałam zamówień to nie miałam , a teraz się posypały i wszystko do świąt. Aniołki, spódnica, szalik i czapka dla dziewczynki, korale szydełkowe. Kuzynka chciała jeszcze obrus , ale powiedziałam ,że moge zrobić po świętach . Mróweczko ile zawołac za spódnice , efekt końcowy to koło,taka do bołowy łydki. Także roboty jest . No tyle samo będzie za obrus bo ona chce taki sam wzór. Z aniołkami się wściekłam , rok temu narobiłam to zbytu nie było , tanie były w sklepach, a teraz mimo ,że są to chcą moje. Ponoć tamta chińszczyzna po praniu się rozlatuje. Jeszcze onbudziła się koleżanka z niemiec na 20 sztuk , ale nie ma szans żebym zrobiła i żeby doszło. to tyle ide dziergac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a ja cała w skowronkach oj dawno tak nie miałam, mąż dostał wypasioną nagrodę :D będzie opał na zimę ;) zalewam kawusie Mala > ja za prostą spódniczkę za kolanko wziełam 110zł z moją włóczką ceny sa różne zalezy jakim szydełkiem jaka grubość włóczki no i i ile poszło materiału lece zalac ta kawe i ubrac Pawełka zaraz wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to - nikto nie ma doma? to ide sprzatać gotowac i tam takie inne duperele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie masz , ja o premii świątecznej nawet nie myśle , starczy na flaszke i zapitke. Mróweczko , właśnie przeglądałam różne strony i widziałam ,że prosta ,krótka spódniczka waha się od 60 do 120 . Moja jest rozkloszowana, wełna tez moja . jak mi się uda to wyśle zdjęcia ( ale nie obiecuje, bo mój laptop już zalicza padake i tak cud ,że jeszcze chodzi , komputery po burzach wymienione , a laptop jeszcze zipie ) Postaram się wysłać zdjęcia , ale żadnego modela nie mam pod ręką , chyba że kota ubiore. wrzuce na wage i powiem ile wyszło wełny. Może cos doradzisz. Ogólnie to wściekam się bo każdy się zachwycał spódnicą , ale jakbym zrobiła za 50 to bym się nie opędziła od zamówień. Kuzynka mi tyle zaproponowała , to jej powiedziałam ,że za to to jej zrobie stringi i moherowy beret( To był by koszt wełny bo ona waży koło 110kg .) a moherowy beret domyślcie sie . Dobra spadam bo dostałam wezwanie na rozmowe do szkoły w sprawie małego. Nie mam pojęcia o co chodzi. Dopiero była wywiadówka , wszystko było ok , same szóstki,zachowanie wzorowe. Nic mi nie chciała baba powiedzieć , jak przyjde to porozmawiamy. I żyj tu kobieto spokojnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tez mam jakiegos mega lenia mam na 15 na seminarium, ale chyba nie ide bo nawet nie mam co powiedziec facetowi tylko tyle ze mam temat :) ale o tym juz mu mówilam, a w weekend mam szkołe i mase rzeczy do przeczytania a jakos mi nie idzie.. buuziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu sweirgolicie jak ptaszki na wiosne , a ja umieram :P Nie moglam wstac , zaspalam , łeb mi pęka i ogólnie czuje się fatalnie :O Narazie nie mam głowy do niczego, najchetniej rzucilabym to wszystko , weszla pod pierzynke i zasnęla :) Jasa zdroweczka dla Ciebie , kuruj się i wracaj do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa oj zdrówka życzę :( o pobycie tutaj pisze Wam w emailach bo nie chce na forum wszystkiego pisać bo nie wiadomo kto czyta :( wczoraj dostałam reszte emaili więc już wszystkie razem dostaniecie poczte :) Mała to masz zajęcie do świąt i jeszcze po haha ja się spóźniłam tutaj na oddział bo była pani która robiła na szydełku ale niestety zanim się zorientowałam to wyszla już do domu :( szkoda bo bym sobie przypomniała i robiła w wolnych chwilach :) Mrówka ale się fuksło, przed świętami kasiorka się napewno przyda, ja dostane bony jak sama sobie je narysuje haha Landrii coś ostatnio za często masz takie stany :( martwim mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik wiesz jak siemowi na moj stan ? .....SKS , a wiesz co to oznacza ? starość kurwa starość :P a tak na powaznie , to raz ze taka pogoda, dwa ze mam manko w spaniu,a ja wystarczy, ze nie dospię jednej nocy i potem tydzien przez to choruję ;) Troche Ci naskrobalam wczoraj na gg :) Moj mąż pracuje w wielkiej, bogatej firmie, a o bonach .to moge zapomniec :O Ani żadnych paczek, ani kompletnie nic , a najgorsze jest to jak sie słyszy, ze Ci ktorzy tam pracują to zbierają kokosy :O ehhhh polska rzeczywistosc :O :P Julka Ty tak calymi dniami biegasz po sklepach , ze Cie tu wcale nie widac ? Katarzynek jak tam Twój leń ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik jeszcze jedno. Jka juz bedziesz rysowac te bony, to narysuj ze dwa dla mnie na jakies 5 tysiaczków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Landrii...zebys wiedziala.... :-) Wlasnie usiadlam na chwilke i troche Was poczytalam. Wczoraj bylo swieto, moj nie pracowal, wiec i wczoraj w rozjazdach, a wieczorem stroilismy choinke :-D Dzisiaj pojechalam na ryneczek, wiecej polazilam niz kupilam, ale drobiazg do drobiazgu i beda prezenty :-D Teraz wzielam sie za sprzatanie, na razie odkurzylam, jeszcze sporo pracy przede mna, ale jak zwykle na raty ;-) Landrii...Ty mloda kozka, a marudzisz jak stara baba :-P Wypocznij dzis wieczorkiem, a do roboty zagon cory i syna :-D A maz nich Ci ladny masaz sprawi, napewno poczujesz sie lepiej ! :-D Jasa....dla Ciebie duzo zdrowka, kuruj sie szybciutko! 😘 Sylvik.... widze, ze latwo nie jest, ale dasz rade! Grunt to isc naprzod i sie nie poddawac! Mrowka...... Tobie zawsze cos z nieba spadnie ;-) Mala......bylas w szkole? o co chodzilo? Katarzynek, Kania, Bling 🖐️ Olajda dawno sie nie odzywala..... Napilabym sie goracej czekolady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka taki mam zamiar , a o robotę to sie nie martwię , wychodze z załozenia ze jak mi się nie chce i nie ma komu , to nie robie . I wali mnie czy ktos z tym się zle czuje czy sie komus to podoba lub nie :D Nie chce mi się i tyle w temacie :P Ja tez z przyjemnoscia npailabym sie gorącej zcekolady :) Coś tu dziś marzne i taki rozgrzewacz bardzo by mi się przydal :) Pochwal sie co kupiłas juz za drobiazgi na te prezenty ;) ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Landrii..nie ma sie czym chwalic, kupilam troche slodyczy, sa tutaj takie pyszne czekoladki z nadzieniem mocno alkoholowym, ktore wszyscy bardzo lubia, wiec troche zaopatrzenia musze zrobic :-) Poza tym- jeden komplecik meski ( bokserki+ koszulka), swiateczne ciacho i portfel :-) Oj przydalyby sie bony, przydaly :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny z trzech tonach węgla już zostało na dwie bo zapłaciłam rachunki :P to prawda Julia zawsze mi coś się fuksnie ale nigdy za wiele, tylko tyle żeby dziury załatać, a jeszcze muszę kupić dziewczynom i Pawełkowi kozaki ale to już po wypłacie ;) Jasa> wyciagaj spiryt z szafki i rozgrzej trochę organizm, Tobie Landrynka też by się przydał jak widzę ;) a miałam ja tu tylko zdrowotnie narzekać :P ale dziś wyjatkowo dobrze się czuje żeby nie zapeszyć, oprócz leków serwuje sobie codziennie łychę orzechów włoskich zalanych spirytusem, może to mi pomaga? no i oświadczam kart nie wysyłam, własnie Paweł dorwał długopis i mi pomazał do was kartki zanim się spotrzegłam do tego oczywiście całe łapska, ostatnio maluje sobie po rękach , Katarzynek a Ty co menopauza :P jak to się niechce?! czy coś może się niechcieć jak się ma dwadzieścia lat!!!!!!!!!!!!! :P ale za śniegiem to tęsknię - powiem wam w sekrecie bo tak ponuro jakoś za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka wcale się nie dziwię , ze masz taki zapał do roboty jak Ty sie spirytem wspomagasz :P :D:D Na co te orzechy i jak to się robi ? Julka tyle chodzenia i tak malo zakupów ? hihii :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa chyba sie starzeje w lutym juz 22 a nie 20 lat :) mam w weekend szkołe i czytam mega nudna ksiązke...ale jak teraz na zajęcia nie przeczytam to i tak nie ucieknie bo na sesje musze to miec opanowane. i t jak tylko zaczynam ta ksiązke to odbiera mi siły... Kobitki kurujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, post mi wcielo.....No nic.... Landrii... :-D :-D :-D Teraz rozumiesz dlaczego musze ciagle na zakupy jezdzic :-) Ja jakos wszystko na raty robie : sprzatam , prasuje , nawet prezenty na raty kupuje ;-) A tak serio....to ciezko kupic za male pieniadze cos co sie podoba, wiec czlowiek musi sie nachodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia, herbatka i co tam komu pasuje :) Landrynka> tak dokładnie to niewiem jak je się robi bo ja je dostałam na kuracje jelitowo żołądkowe, wiem tylko że jak są zielone to się je kroi i zalewa spirytusem, no i teraz jak pije to więcej w tym soku z orzecha jak tego spiryta ;) Muszę dziś podjechać uregulowac przedszkole tylko niewiem czy Paweł od razu się nie będzie rozbierał jak tam wejdziemy, no i takie zakupy spozywczo - chemiczne Julia > ja tam z prezentami tradycyjnie w lesie, dopiero dla jednego dziewczęcia mam, ale zaraz zamówię przez neta dla M i dla siebie ;) no i pasowałoby dla reszty poszukać ale normalnie nie ma bata żeby mnie z domu wygnać ;) :) najlepiej wszystko przez internet bym zamówiła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zawsze co roku sobie obiecuję,ze prezenty bede kupowac przez caly rok, zeby potem miec juz to z glowy :) Niestety nigdy nie udaje mnie się tego dokonac ;) I jak co roku stoję przed ogromnym dylemat co i za ile i przede wszystkim za co :P Dla syna mam tylko prezent, karnet na basen :) Z mezęm prezentow sobie nie robimy , jka juz coś kupujemy to jest to cos wspolnego i uzgadniamy razem co to ma byc. Najwiekszy problem mam z tesciami. No bo co kupic ludziom , ktorzy wszystko mają ?:O Myśle o mydlandii , moze jakies mydelka , jakies kule do kąpieli , moze jakies blasamy ? Tam jest wszystko pieknie ozdobione , pachnące .....moze tam własnie dokonam zakupów ? Bede sie zstanawiac nad tym w przyszlym tygodniu i jeden dzien wolnego przeznaczam na zakup prezentów ;) Jasa jak zdrowko ? Julka kiedy wyjezdzasz ? I pytanie , ktore mam zadac od zawsze ...czy Ty w Wigilię obchodzisz swoje Imieniny ? Mrówka faktycznie, słyszalam o tym , ze taka nalewka leczy zolądek :) Dla Wszystkich po 🌻-uszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii... przez moment myslalam, ze dla kazdej po uszku..takim do barszczyku :-D Jeszcze nie wiem kiedy wyjezdzamy, pewnie dzien lub dwa przed Wigilia. A co do imienin to sklerotyczko Ty juz sie kiedys pyatalas :-D Odpowiedz : nie. Wypoczelas wczoraj? Jak sie dziaiaj czujesz? My tesciom kupilismy zestaw talerzy, a czy bedzie sie im podobac czy nie, to juz nie moj problem. Wazne ze jedno z glowy :-D Na mnie dzis tez potrzeba bata, siedze i wstac nie moge, cholera....Ale to chyba przez to, ze tyle jest do zrobienia, ze nie wiem od czego zaczac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×