Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A ja sobie zdam raport:P Opony wymienione, kotek zaszczepiony itd. , kartony załatwione... pakowac mi się już nie chce... tak mnie ta wizyta u weterynarza rozstoiła, że teraz sie staram wyciszyć... poryczałam się tam, bo igła od chipa była wielkości szydełka (chip musiał jakoś przejść) a pozatym Pani wet mnie poinformowała, że po szczepieniu na wściekliznę czasem kotki mają guzy, dlatego w nogę się szczepi by w razie czego usunąć (zabrzamiło jakby całą nogę) :( Przypomniałam sobie też, ze złożyłam około 2 miesiące temu podanie o nowy dowód i nadal go nie mam a tu wyjazd z Gdańska za pasem :( Paszport mam niby ważny do 2014, ale jeszcze na stare nazwisko :( Na szczeście nie jest potrzebny, tylko dowód koniecznie muszę mieć. Chlebek chętnie bym też upiekła, ale mój piekarnik się do tego nei nadaje... może zrobię u mamy... o ile się tam nie pozabijamy, bo działamy na siebie jak płachta na byka :P ale cóż, trzeba zęby zacisnąć ;) dzień seksu... hmmmm... zabrzmiało jak zabrzmiało :P Mrówka, trzeba było nie wyjaśniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima..tak piszesz,ze az zapach poczulam :-) Mniam.....Tak pieknie te chlebki wygladaja na zdjeciach, ze sama z checia bym sprobowala, no ale na nas dwoje to szkoda roboty i tego wszystkiego, bo pewnie i tak nie zjedlibysmy wszystkiego. A moj M to na dodatek jest taki wybredny, ze nie mogloby tam byc zadnej pestki, zadnych otrab, nic....wiec sobie daruje. Oj z mezczyznami ;-) Ja dzis wypucowalam podloge w przedpokoju :-) , zupke sobie ugotowalam (pomidorowa), troszke poprasowalam i teraz przy herbatce (zielona z zen szeniem) siedze.... Kania..gapa ze mnie, bo nawet nie podziekowalam za zdjecia z Sylvestra, po prostu bylam w Polsce i tak jakos na bakier bylam z wszelkimi sprawami komputerowymi :-( Wygladalas tak bombowo, ze prawie Cie nie poznalam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa :-) no to pracowity dzionek miałaś.Co do weterynarza to i dla mnie nie jest to miłe miejsce :-( Zawsze M wysyłam z Felixem ,bo moje psisko jest bardzo rozpieszczone i delikatne .Potrafi po wyjsciu z lecznicy plakac przez następną godzinke albo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii :-) a jak te pesteczki jelitka czyszczą uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!:-P Już dzisiaj to odczuliśmy hahahahaha zwłaszcza to siemie lniane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zleciało :) po południu wpadła siostra i właśnie odjechało, była w górach gdzie jest cieplej niż u nas a na dodatek słonecznieeeeeeeeeeee ja też tak chcę jakoś nie dane mi było dziś podziergać ale dobrze ;) zreszta ramię mnie nadal boli a zastrzyki się skończyły, cholera jak wytrzymać do tego marca też bym może herbatkę jakąś wypiła ale została mi tylko czarna czas by na zakupy się ruszyć, moze koło czwartku w środy u nas dni targowe i miasto omijam szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada śnieg pada śnie dzyń dzyń dzyń chociaż wolałabym słoneczko ale nic to zapodaje kaweeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się wczoraj wpasować do rozmowy Landri z Mrówką a tu jak na złość... sygnał straciłam. Tak to z tym radiowym połączeniem internetowym bywa :O Smażyłam naleśniki z grzybami. Do tego zupa brokułowa z torebki. Dziś serwuję zapiekankę makaronową z mięsem mielonym na bazie pomysłu na zapiekankę ziemniaczaną. Tzn dodam sos z tego pomysłu. Mrówka milionerko jak ci poszło losowanie? ;) Ja zainwestowałam całe 21 zł w dużego lotka i nawet jedynki nie mam :( Za oknem pochmurno i chyba ciśnienie spada. 🌼 Trza iść po te kluski do sklepu. Same nie przyjdą. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie poczytałam was bo nie mam kompletnie czasu. Nadrobie jak skończe. Miałam wam napisać w co się znowu wpakowałam Jedna z dziewczyn ( tych co pomogłyśmy tej babce na święta , zaprosiła nas na parapetówe) No i tam przy winki, piwku i miłej atmosferze wyszło ,że ma kłopot bo do końca mies. musi opróżnić stare mieszkanie bo sprzedali, a zostało jej mnóstwo rzeczy, ubrań , sprzętu agd i wiele innych. Szkoda wyrzucić , sprzedawać za grosze nie ma czasu, a żeby wyrzucić to musi zgłosić do gminy i zapłacić transport. No i ktoś wpadł na pomysł ,żeby zorgasnizować się, i gdzieś to rozdać potrzebującym. Gdzie najlepiej u księdza( z nim było ciężko zasłaniał się zezwoleniami aby wynająć salke itd. że to potrwa z mies. a jak nie wypali to co z resztą rzeczy , miał milion powodów na nie) No to znowu ruszyłyśmy i tel. do kurii i ciężko było ale załatwione w ciągu jednego dnia. Wydrukowałyśmy ogłoszenia z numerami tel. i co ? okazało się ,że oprócz ludzi zainteresowanych praktycznie wszystkim. Dzwonią ludzie, że mają kuchenke gazową , lodówke, pralke, ubrania itd. Jednej mąż ma busa , proboszcz zwołał minisrantów tych dorosłych , pozbierali te gabarytowe rzeczy. ogólnie mamy po kilka pralek , lodówek, kuchenek , mikrofal. Dalej dzwonią. Ale nie chcieliśmy dać porządnego sprzętu pijakom , którzy sprzedadzą to za jabola i tu trzeba było ruszyć do opieki społecznej aby powiadomili o tym osoby naprawde w potrzebie. Też były schody, ale się udało. Nazbierało nam się tego bardzo dużo , wczoraj pierwszy dzień rozdawałyśmy przez 3 godz. schodziło wszystko, talerze, ubrania, garnki, miksery, pampersy. Było też tak ,że coś brali , a za jakiś czas przynieśli to co im w domu zbędne. Powiem wam ,że nawet nie wiedziałam ile rzeczy zalegało u mnie po kątach , jakieś żelaska, mikser, ekspres do kawy, blender, sokowirówka, 2 dvd, telewizor, rowerek dla dzieci. Akcja się powiodła, miała trwać 2 dni , ale potrwa dużo dłużej. teraz spadam bo od 9.30 mój dyżur . Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze zapomniałam o tym totku, już sprawdziłam, no niestety nie tym razem ;) może za jakieś pół roku znowu mnie najdzie ochota i puszcze kolejnego lotka :) Mala Ty to masz pomysły ;) powinni Cię w opiece zatrudnić albo popróbuj wyborach wystartować na radnego - mówię poważnie - w końcu jak porządni ludzie nie zaczną startować to zawsze takie dziady będą rządzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Zimy ciąg dalszy :P Mrówka słyszaałam, ze w tym roku zima ma byc długa , sniezna i mrożna, wiec chyba poki co o wiośnie mozemy sobie pomarzyc :( Mała fajna sprawa ;) Kania tez obstawialam zastawy w totka i wielkie G :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Fajna sparawa faktycznie. Uczucie zaje..ste .Ale wkurzyłam się na maxa . Jest u nas takie miejscowe radio. Ono się automatycznie włącza razem z netem. Słucham wiadomości co rano, później wyłączam. No dzisiaj byłam na salkach rozdawać i dzwoni do mnie babka ,że w radio podają ,ż to jest inicjatywa burmistrza i ośrodka pomocy społecznej , zapraszali ludzi potrzebujących na salki ,podawali nasze numery tel. Babka zadzwoniła do nas bo wiedziała ,że to myśmy zrobiły. Zaraz p[oleciałyśmy po radio i po paru minutach już leciał kominikat z gminy. Po nim wywiad kierowniczki opieki, jak taka akcja jest potrzebna ,ilu ludziom pomoże itd. o mało nie zeszłam na zawał/ Burmistrz, nawet o tym nie wiedział, kierowniczka pomocy społecznej stwarzała wielkie problemy, nie chciałyśmy listy osób w potrzebie, tylko żeby ona takie osoby poinformowała ,że mamy pralki, lodówki i wszystko inne. Dopiero gdy koleżanka kazała jej napisać oświadczenie ,że odmawia osobom potrzebującym darów w postaci , pralki, lodówki , uniemożliwiając kontaktu z darczyńcą. Ta nagle znalazła wyjście i przekazała nasze tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mrówka ma rację. Taki talent jak ty normalnie się marnuje. Powinnaś może rzeczywiście startować na jakiś stołek. Ale wtedy będą cie ograniczać przepisy głupie. A tak masz wolną amerykankę w działaniu. A te skur...syny z urzędów zawsze wywęszą cudzą inicjatywę i sobie przypiszą zasługi. Pewnie niedługo wybory? ;) A co do totka... szkoda mi tych dwóch dych. Następnym razem się mocniej zastanowię, bez takich nagłych impulsów. Kupiłam sobie nową czapunię, z daszeczkiem. Jak zrobię fotę, to podeślę. Idę gary wstawiać. MM wraca po 16 tej. I panienka tez niedługo powinna zlądować. Niech się cieszą, że przynajmniej jest pożytek z tego mojego wolnego. Przynajmniej coś konkretnego zjedzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, a może fundację jakąś załóż... nie jedna pewnie powstała właśnie od organizowania takich rzeczy jeszczekilka takich akcji i będziesz się mogła zarejestrowac... i jak pracę raktować :) Kania - co do totka to widać, ze nei jesteś na bierząco bo teraz to już 3 zł :P JA tez sie ostatnio zdziwiłam i tez jak Mrówka wysyłam od święta kilka razy w roku jak mi się jakoś złoży na to ;] Landrii - "Zmierzch" obejrzany w nocy - fajny film ale jakos mnie nie zachęcił do oglądania drugiej cześci... ale ten wampirek to młody przystojniaczek :) Ja dziś zrobiłam spagetti, to nasze standardowe danie na szybko :) Zabieram się za to pakowanie, bo mi się coraz bardziej nei chce a termin wypowiedzenia sie z dnia na dzień kurczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO mała nei doczytałam tego drugiego postu.... koneicznie powinniście się do tego radia z wywiadem udac !! Do gazety miejscowej list wyślijcie .... nikt nie powinien zbierac medali za coś do czego się nie przyłożył.... nei dajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) no i pruje jak się ropędziłam to bluzia na dwie moje osoby wyszła ;) Mala> to nie nowina dla mnie przez wiele lat działałam w stowarzyszeniach i wiem dokładnie jak to jest z przypisywaniem sobie zasług ;) moze i do radia powinnyście się udac ale jak radio jest niezależne bo jak dotowane przez miasto to niewiem czy puszczą sprostowanie, takie życie a z tym zakładaniem fundacji to naprawde trzeba poświęcić temu dużo czasu i serca , oczywiście nie licząc że Cię ktoś doceni bo niezadowolony i tak się znajdzie, znam to z doswiadczenia :) ale o tym mogłabym pisac nie tutaj ;) no i pamiętać trzeba o kontrolach które patrzą na ręce bo im się wydaje że ty tam dorabiasz się kokosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obiecałam Landrii że wieczorem coś naskrobie, więc prosze: nic nie pisze bo znowu nie chce smęcić i pisać tylko o swoich objawach i lękach :( napisze Wam emaila bo chyba na forum nie chce pisać o osobistych sprawach pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
email wysłany :) nie musicie odpisywac i mnie pocieszać bo jakoś to podobno wymuszam :P zapomniałam pogratulować Belisimie wnusia, śliczny maluch dziękuje za zdjęcia :) a zdjęć peczenia chlebka nie dostałam, ale czytając Twój post jak Julii poczułam zapach ciepłego chlebka ;) zapomniałam napisać że jedną serwetkę już wydziergałam a druga się robi :) jedyny plus z leczenia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi do mnie nic nie dotarło :( Zgubiłaś mój adres? Po kilku godzinach ślęczenia nad excelem odmeldowuję się do jutra. Umówiłam się z córą na ryneczek. Może trafie jakąś ciekawszą kapotkę, bo w tym co mam wyglądam jak uboga krewna. ;) Dobranocka Miłych snów 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliviczku, nareszcie jesteś :) Dzięki za maila :) Ja tam nei czuję byś coś wymuszała :D Brakowało tu Ciebie bardzo.... Ja dziś nic nei popakowałam - może jutro się uda... buziaczki i dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Moze kawa ? herbata ? Co kto woli ? :P Sylvik a kto tak Ci powiedział ,że wymuszasz słowa pocieszenia ? Dziwna ta osoba ............:O Ja tam Tobie odpiszę , ale wieczorem albo z pracy , jak mnie natchnie :) Jasa Ty się laska nie obijaj tylko bierz sie do pakowania :P . Wbrew pozorom , to bardzo czasochłonne zajęcie :) Kiedy dokladnie wyjezdzasz? Mrożno, im blizej wyjscia tym bardziej mi się nie chce :( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzrynek
Hej Dziewczyny! fajnie jest robic cos dla innych, ale gorzej jak chcesz zrobic to sama, albo nie tak jak chce to zrobić władza miasta. wiem co mówie mój K jest radnym.. ja póki co wszystko zaliczam... oby tak dalej.. chociaż w następną sobote czeka mnie statystyka... a dziś mam 2 zaliczenia ale chyba lżejsze bo jeden to prezentacja, a 2 nawet nie wiem z czego bo nikt notatek nie robił... strasznie dziś cierpie powinnam dostać @ i od nocy boli mnie wszystko. od poniedziałku zmieniam tabletki i mam nadzieje że będzie lepiej... Sylvik fajnie że jesteś, wierze że będzie wszystko dobrze, tylko potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania2 nie mam Twego adresu emaila, prosze Landrii podeślij jej emaila bo ja juz go wykasowalam z wyslanych :( a Kania wyslij mi cos na poczte to wpisze sobie Ciebie do kontaktow :) Landrii tego sie dowiedzialam na terapii i niestety jeszcze kilka ciekawych rzeczy z ktorymi sie nie zgadzam, np. ze nie jestem szczęśliwa z M i najlepiej jakbym sie wyprowadziła :P :( miłego dnia wszystkim w ten mroźny dzień, u mnie -10 brrr pale w piecu, robie obiad, sprzątam bo troche zapuszczony domek :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi zaraz ci coś wyślę. Myślałam, że jak od czasu do czasu zaśmiecam wam pocztę różnościami, to sobie zapisałaś mój mail. Kupiłam sobie jesioneczkę jasną z dopinanym kapturem (110 zł). Mogłaby mieć troszkę szersze rękawy ale przeżyję. Najwyżej w lutym znów się przelecę na zakupy, bo w styczniu nie będę robić większej dziury budżetowej zwłaszcza, że 28.02. idziemy z Młodą we dwie do dentystki. Nie sprzątam w domu. Powiedziałam MM, żeby najpierw zajrzał do odkurzacza bo strasznie wyje jak rurę do podłogi nieszczelnie przytknę, no i zamknąć sie nie chce jak mu worek zmieniłam. Worek włożyłam dobrze. ;) A jak się zamiata, to wszystko idzie w górę i znowu opada. Poczekam co zrobi. Na razie zamiotłam schody i zbieram na bieżąco kłęby sierści po kocie. 🌼 Na obiad grochówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czerwony barszczyk, spanie miałam liche bo Pawła znowu bolał ten sam ząb zaraz spadamy do dentystki, no kurcze, moze by go wyrwać Sylvik> emaila jeszcze nie czytałam ale zaciekawiło mnie to stwierdzenie o tej nieszczęśliwości z M ciekawe na jakiej podstawie tak wnioskują spadam kończyć obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik wysłałam ci adres mailowy. No wiecie czasami każda z nas jest nieszczęśliwa, zwłaszcza jak nam mąż podpadnie, ale żeby tak całkiem to chyba nie... Pewnie ten psycholog coś nie tak zinterpretował. Sylvik nie przejmuj się tym. Może kolejna sesja wyjaśni wszystko do końca. A może to były tylko sugestie, które mają doprowadzić cię do sedna problemu. Mrówka trzymam za was kciuki u tego dentysty. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie w domu czeka ogórkowa ;) Kania jak mąz mi podpadnie, to bardziej jestem wsciekła niz nieszczesliwa :P Sylvik tak sobie myslę ............. mzoe psycholog przesadził mowiac ze jestes nieszczesliwa ? Ale moze warto się temu przyjrzec i coś spróbwac zmienic w Waszych relacjach ? Moze zyjecie w marazmie , ktory nie wpływa korzystnie na Twoja psychikę . A tak ciut wiecej spontanicznosci, jakies male zmiamy zrobione z pomocą meza chociazby w wystroju domu ,jakies wypady poza miasto w wolne weekendy etc, wspolne wyjscia, kolacje .... ja tylko Sylvik gdybam , bo nie mam pojecia jak sie miedzy Wami układa ( nigdy się na M nie skarzylas :P ) . Przyjrzyj się temu wszystkeimu ze spokojem i ocen , czy jest cos co mogloby sprawic ze poczujesz się bardziej szczesliwa niz jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka ja jestem nieszczęśliwa, i użalam się nad sobą, bo jak mogłam wyjść za taką świnię :P A złość to tylko na początku, potem mi mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania hihiiiiiiiiiii :D jezeli to idzie w tą stronę to tez jestem nieszczesliwa i tez się uzalam nad soba ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×