Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej Dziewczyny! ja też jestem tylko że w ksiażkach siedze... od piątku zaczynam lawine egzaminów.. Landrynko śliczna ta Twoja Córa i super wyglądała :) buuziaki dla waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka fajną masz córcię. Kiecka też niczego sobie. Ja chyba wybiorę się na bal 6.02. Chyba bo nie jestem do końca zdecydowana. Dziś wieczorem albo jutro podejmiemy decyzję. Dziewczynki Miłego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELDUJĘ!!!!!!!! Że o godzinie 19.16 urodził się Kubuś Waga 4.390 !! :-) i 60 cm :-) nareszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wszystkim za miłe słowa skierowane pod adresem mojej córki :) Przekazalam wszystke i córcia jest cala hapyy ;) Belisima !!!!!!! wow, wow, laez męzczyzna duzy ;) Przebil mojego syna> moj mial 4100 i 59 cm :) Gratuluję !!!!!! 🌻 To kiedy pijemy za zdrowie Kubusia ? ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawal chłopa. no to gratulacje babciu :) a jak się czuję mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-) Córcia czuje się dobrze.Rozmawiałam z Nią godzinkę po porodzie,małyjuż ssał cyca :-) ,Troche zmęczona ale ogromnie szczęśliwa.Zięć spełniony w 100% ,dom jest ,drzew posadzonych nawet sporo :-) no i syn :-) ukoronowanie dla faceta !!Ale i tak wiadomo że dla córki ojcowie glowe tracą :-) Itak też jest z moim zięciem :-)Super facet :-) No to wypijmy" wirtualnie" za malutkiego za zdrowie i uśmiech ,piski ,wrzaski i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku ,porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.:-) __________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima gratulacje toż to prawie miesięczne dziecko Spisała się córka Landri córeczka świetnie wyglądała. Moja szykuje się w piątek na mimistódniówke (według mnie to szczyt głupoty , urządzają bal jakby to była studniówka , a to 3 gimnazjum) Wczoraj wieczorem już można było jakoś chodzić po mieście . Przez cały dzień blokowali jakąś ulice i ładowali śnieg na samochody i gdzieś wywozili. Wszędzie też widać ludzi zwalających śnieg z dachów( chyba się przejeli groźbą zawalenia) Katarzynek wkuwaj ,życze powodzenia Dla reszty miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wcześnie to moze być tylko Mala ;) witam przy porannej - kawusi, herbatce, gorącym mleku czy co tam kto woli Pablo maluje farbami - wczoraj zakupiłam :) a ja mam chwilkę zanim pobiegnę napalić w piecu, na dworze 0 stopni i tak by mogło zostać, jakoś nie spieszno mi do większych mrozów Mala> teraz taka moda u mojej córki na zakończenie gimnazjum też była potańcówka ale rodzice tak wymyślili że było skromnie tylko kanapeczki, czipsy, napoje owoce, młodzieży głównie zależało na zabawie :) wiem że było fajnie i niedrogo taka dyskoteka z przekąskami :) a w tym roku tez nie będzie źle bo gajer syn ma, studniówka w szkole a nie w lokalu więc wiadomo że taniej, nie jest źle, oby tylko do matury był taki sam zapał jak do studniówki ;) Julia> a jak tam swoje sprawy ogarnełaś? Landrynka> a Ciebie co za choroba zmogła? nie daj się ja podleczyłam się sama teraz tylko dojsc do siebie muszę ;) Jasa> kiedy wizyta u fryzjera? Sylvik 🌻 Belisima> piękne zyczenia :) Katarzynek> jak tam sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki mam dla was bojowe zadanie . Czeka was czas wspomnień( jeżeli będziecie chciały mi pomóc ,a raczej mojej córce) Mianowicie ma przygotować wypracowanie na temat PRL-u ) Czyli główne pytania jak się dbało o urode( jakie środki kosmetyczne były dostępne), jak wyglądały zakupy, jak wyglądało życie towarzyskie itd. Czyli wszystko . To jest praca na konkurs więc im więcej wspomnień i przykładów tym lepiej . Mile widziane absurdy ( typu filmów Barei) Wiem ,że dla nie których to były ciężkie czasy . Ja jednak często o nich opowiadam dzieciom i one nie wierzą ,że tak można było żyć , funkcjonować. Także zapraszam do wspomnień. Wiem ,że niektóre tego nie znały , ale sądze,że chętnie poczytają, jak my staruszki wspominamy tamte lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dzidziusia :) sesja zaczyna się od piątku i tak mam zaliczenia, egzaminy w piatek, niedziele, poniedziałek, we wtorek 2, w czwartek tez 2, 28 i 29 stycznia i jeszcze dwa w lutym. czytam i mam już dość czuje że nic nie pamiętam.... i tak mało tu jestem bo jak już włacze komuter to zawsze cos mnie bardziej ciągnie niż książki :)) buuziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja zaczne Pamiętacie fryzury na cukier, albo picie napoi z suporatorów(czy jak tam to się nazywało) piło się z musztardówek i nikt się nie przydził. Pamiętam jak mama używała takiego tuszu w kamieniu ,gdzie najpierw pluło się na szczotecke ,a dopiero później na rzęsy, również róż na policzkach to była szminka z odrobiną kremu. Głowe myło się szarym mydłem i spłukiwało wodą z octem itd.. teraz czas na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mieszkanie z grubsza ogarniete, dalam sobie czas do piatku na dokonczenie wszystkiego :-) Prawdopodobnie niechciani goscie, co zawitali do nas to cyganie ... Jakos tak mi sie wydaje, ze z latarka dzialali, bo tyle rzeczy przeoczyli....mialam kilka oryginalnych pudelek ze zlota bizuteria na parapecie, ale chyba nie bardzo podchodzili do okien, moj maz tez mial kilka fajnych rzeczy do wziecia, ale zostawili.... Moje nowiusienkie radio samochodowe i nawigacja tez zostaly. Najbardziej mi zal pierscienia od babci,pamietacie takie duze zlote z wielkim oczkiem? dostalam go od niej w sierpniu, taka pamiatka... Poza tym zginal woreczek z pamiatkami z chrztu, komunii i bierzmowania mojego M...fajne mial rzeczy. Moglo pojsc o wiele gorzej. A co do pilnowania mieszkania, przed samym wyjazdem jakos mialam takie dziwne przeczucia, tak sobie myslalam, ze gdyby brat mojego M byl inny to moglby sobie pomieszkac u nas przez te dwa tygodnie. Tesciowie zagladali co kilka dni, bo mialam zywa choinke i kwiatki do podlania. Choinke sprzatnelam wczoraj, zawiezlismy do ikei i dostalismy bon na zakupy :-) rownowartosc drzewka :-) W Polsce przytylam prawie 2 kg, ale jadlam, pilam i niczego sobie nie zalowalam :-) Trzy razy zalapalam sie na aerobik, dziewczyny ....bylo super! Och jak zazdroszcze siostrze.... Tak sobie teraz mysle, ze moze daloby sie gdzies sciagnac jakis fajny filmik z cwiczeniami i samej cwiczyc, nie mowie, ze cala godzine, bo wiadomo, ze samemu sie nie chce, ale chocby pol godzinki ze dwa razy w tygodniu? Moze ktoras z Was ma jakis link? Jasa....widzialam fryzurke, bardzo mi sie podoba, ale wiesz ze ja nie mam Twojego zdjecia z bliska? tylko takie tam w czapce ze spacerku :-) Napisz jak tam z praca? zaczelas? Bellissima...gratuleacje i najlepsze zyczenia dla malenstwa, rodzicow i dziadkow :-) Mroweczko....musze wpasc na bloga i nadrobic zaleglosci :-) Jak sie rozpoczal ten nowy rok? Landrii....a Ty zaczelas z bizuteria? jak zdrowko? Sukienka bardzo ladna, fajnie zrobiony ten gorsecik. Brawa dla corci :-) Sylvik.....jeszcze momencik i bedziesz z nami zdrowa i usmiechnieta :-) Mala....fajny temat :-) Ja chyba dzis wyplucze wlosy w takiej nalewce z octu winnego i platkow rozy, dostalam od babci, wiec wyprobuje..... Wlosy mam naprawde w potrzebie. Katarzynek...wkuwaj wkuwaj :-P Bling...widze, ze i Ty mialas niezly "krok w ten nowy rok", jak tam teraz sprawy stoja? Olajda...pokazywalabys sie czesciej.... Co tam u Ciebie? Ekspresik dziala? ;-) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Belisima - GRATULACJE :) Duży chłopak, córcia zdrowa i dzielna... tylko świetowac i się cieszyć :) Zdrówko Kubusia :) co do fryzurki to wklejałam na forum linka do niej : oto on: http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura257.htm jestem umówiona na sobote na 17:00 do fryzjera :) Julii, fajnie, że zajechałaś spokojnie mam nadzieję, że ochłonęłaś już po tej kradzierzy i że wszystko u Ciebie w porządku :) Katarzynek, powodzenia w książkach :) Landrynko - córeczka śliczna i pasuje jej ta sukienka... na tle koleżanek wyszła bardzo oryginalnie, mimo, ze wszystkie ładnie tam wyglądają to ona się wyróżnia bo sukieneczka naprawde efektywna :) Sylvik - tez myślę, ze jak jesteś już u końca drogi to chyba warto choćby o troszkę przedłużyć terapię jeśli ma to już zażegnać całą sprawę 😘 Mała : ja to pamiętam, że się chodziło cerować pończochy, w sklepach były takie punkty gdzie panie cerowały oczka :) No i pamiętam hot-dogi z pieczarkami zamiast parówki -pyyyycha :D A ja jeszcze chciałąm Wam napisać, ze chyba wyjeżdżamy do Irlandii... najpierw mój M pojedzie na miesiąc biorąc urlop w pracy i jeśli się tam zaczepi to ja do niego dojadę.... plan na początek lutego :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ;) Mała podaje linki do takich tematów , ktorych bylo mnostow juz na kafe. W sumie moglabym tez popisac co pamietam, a pamietam sporo, ale tych wpisów jest tyle , ze mozna niezły poemat z tego stworzyc ;) A odnosnie picia na ulicach z jednej szklanki, to piło sie z saturatorów ;) oto linki : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219633&start=0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3246959&start=0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3935549 Jasa a macie jakieś pewne miejsce i pracę , czy jedziecie w ciemno ?;) Julka dobrze, ze juz wróciłas i na szczęscie wielkich szkód nie bylo . Chociaz juz sam fakt włamania nie nalezy do miłych :O Za biżuterię sie jeszcze nie wzięłam . Narazie chciałam sie tylko zorientowac co ile kosztuje i ile musialabym na wstępie wydać . No i mam trochę innej roboty , ktora muszę skończyc:) Mroweczko mam kłopoty cholerra z tym wydrukiem :( Czekaj kobietko cierpliwie :D Katarzynek ucz sie kobietko, ucz :D Belisima jak Kubuś ? Wszystko ok ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - nie jedziemy w ciemno, M bierze w pracy urlop i jedzie sam do kumpla i juz stad wysyla podania (cv), pracy nie ma jeszcze pewnej, ale są na nią szanse, więc spróbujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> czekam spokojnie, nie ma sprawy Jasa> moze to i jest jakieś rozwiązanie wiele osób wyjechało i sobie chwali, ale też są i takie które jednak wróciły, najwyzej będziesz do nas pisała z Irlandii i tam zrobimy babski zjazd ;) właśnie zaliczyłam wywiadówkę w szkole u dzieci, zeszło mi dobre dwie godziny bo nie obyło się bez pogadanek o trudnym okresie młodzieży (to u córki) i o omówieniu studniówkowych spraw (to u syna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nikogo? Belisima jak masz chwilę to się odezwij bo mam do Ciebie pytanie, ale niewiem czy tu zaglądasz bo może teraz to już bawisz wnuka:) a reszta meldować się na kafe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Witam sie na kawie 7 ;) Spalam dziś tylko 3 godziny i glowę mi zaraz rozerwie z bólu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landynka a co sie działo? ja sie już całkiem rozregulowałam przez ta nauka, ja lubie się w nocy uczyć... teraz już mam praktycznie ostatni tydzien zajeć na dziennych przed sesją wiec wykorzystuje zaległe nieobecności i ucze sie na te zaoczne. ale mam jakiegoś mega nerwa z tym karnym bo tylko w piatek mozna je zaliczyć, a pozniej ta kobita wyjeżdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii witaj w klubie, ja prawie nie spałam, Głowa mnie tak bolała , że ten ból mnie obudził, praktycznie całą noc przesiedziałam nad kibelkiem. Dalej tak samo, za 15 minut ide na zastrzyk bo tabletki nie skutkują , co łykne to wymiotuje. Jak dzwoniłam do mojej lekarki się umówić na wizyte to ponoć dzisiaj wiele osób na to się skarży . Mierzyłam ciśnienie , mam 85/50 więc nawet jak na mnie niskociśnieniowca za niskie. Ciesze się tylko ,że mam zapas pierogów w lodówce i nie musze myśleć o obiedzie. Mały do szkoły poszedł sam bo stwierdził ,że z "zombi" nie będzie szedł. Musze zadzwonić po kumpla aby mi drzewa przyniósł na opał. Męża wezwali w nocy do pracy i nie mam pojęcia o której wróci. Katarzynek Zakuwaj ile wlezie,później odpoczniesz. Jeszcze właśnie dzwoniła do mnie koleżanka ,że musi się ze mną spotkać , próbowałam jej odmówić , ale nie dało rady . Chyba coś poważnego , wie ,że nie jestem do życia jak mam migrene , ale się uparła. Chyba coś poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek zebym to ja wiedziala, co sie dzialo ?:O Chyba tak jak Mała napisala cos wisi w powietrzu.Nie moglam usnąc nawet po tabletkach ,ktore sobie zaserwowałam. Ja chce zeby juz ta cholerna zima sie skonczyla , Chce słyszec ptaki , widziec pąki na drzewach i sloncem sie cieszyc :) Katarzynek nie stresuj się tak , najważniejszy spokoj :) Z pewnoscia wszystko zdasz . Tyle kciukow tu jest trzymanych za Ciebie, ze nie ma innej opcji ;) Mała moze spacer na swiezym powietrzu ukoi Twoje cierpienie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę Belissima gratuluję wnuka. Kawał chłopa z niego 🌼 Z PRLu pamietam jak robiłam włosy na cukier, potem kupowało sie lakier do włosów od Rosjan i Bialorusinów. Wyprawkę na dziecko kupowałam na receptę, bo wszystko było na książeczkę zdrowia dziecka. Pieluchy tetrowe Buty kupiłam dla siebie na kartki. I wszystko było popularne. Herbata popularna, proszek też, papierosy też tak sie nazywały. W sklepach był tylko ocet. :D W ogóle było tyle absurdów, że szok. No i zawierało sie znajomości w kolejkach. Jak ktoś sam nie chciał stać w kolejce to wynajmowało się takiego stacza za kasę. ;) Teraz juz sie tego nie pamięta. Z lepszych rzeczy... częściej chodziłam do kina. Tego to mi brakuje. Ostatni raz byłam na Titanicu z moją córką jak miała 8 lat. A dzis... dvd, video. To nie to samo. :O Julia całe szczęście, że cos jednak zostało po włamaniu. 🌼 Spadam, bo zaraz wszyscy wrócą. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze że nie jestem sama w klubie, to chyba ta pogoda bo mnie kosci zaczeły dokuczac, a niech to i to już czwarty dzień, rozregulowany mam rytm, może i ja powinnam sobie ciśnienie zbadać, tylko u mnie to jakby zaburzenia rytmu, raz serducho wolno a raz za szybko jakbym przebiegła ze 100kilomtrów, cholera wie co to jest, ale widze że nie jestem osamotniona, co na to moze pomóc? jak mam iść do swojej znachorki która leczy bez żadnych badań to mi się odechciewa :( Niby zima więc powinno być ok, żadnych roztopów nie przewidują, temperatura utrzymuje się w normie to skąd te bóle? Trzymajcie się babeczki :) nie dajmy sie tym dolegliwościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co z wami? nikogo nie ma no dobra wiec ja zaczynam i zeby nie było że nigdy nie marudam ;) to proszę bardzo cała litania - chciałam wyciągnąć kartę do specjalisty od kręgosłupa - na początek lutego zapisy- a ja połamana nie mogę się ruszać - nieźle nie? :( syna miała zawieźć córkę do szkoły a drugą odebrać z sąsiedniego miasta - i wylądował w rowie - :( pojechali go wyciagać ale niewiem ile zejdzie Pablo w nocy oprócz kaszlu miał nzowu ból żeba wiec spania nie było, wrrrrr jestem wykończona a na dodatek niemobilna bo nie mam woza więc nigdzie nie moge jechać no dobra wóz prędzej czy póxniej wyciagną, ale co zrobić z tym lekarzem, chyba wyciagnę zastrzyki z zapasów które mi zostały skocze do szwagierki żeby mi zrobiła zastrzyk - ciekawe czy tak się da, no bo jakie inne wyjście ooooooooooo chyba wyciagneli woza - to już dobra wiadomosć ;) póxniej napisze jak załatwiłam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mróweczko Ja żyje . Wczoraj po zastrzyku i kroplówce ( lekarka mi ją zapodała bo stwierdziła ,że się odwodniłam tymi wymiotami) zasnęłam i spałam 6 godz. Wstałam wykąpałam się i znowu do spania. Te 6 godz. mój mały był sam i spisał się na medal . Miałam gołąbki w lodówce więc sobie odgrzał w mikrofali , później parówki. Widział ,że jestem chora to dał mi spokój. Mówił ,że zaglądał czy oddycham bo byłam cała "biała" Dzielny chłopczyk. Dzisiaj już czuje się lepiej ,ale nie super. Dzień zaczął ci się nie zaciekawie, dobrze,że nikomu sie nic nie stało. Mnie też czeka ciężki dzień , córki zabawa szkolna. Przeżywa strasznie , wraca po 15 ze szkoły , a na 17 już bal. Strasznie mi przykro ,że wczoraj nie miałam siły z nią przeżywać tego przygotowania, nawet z nią nie rozmawiałam. Wiem ,że koleżanki świrują na maxa ( solarium , kosmetyczki, tipsy itd) Ale przygotowałam jej niespodzianke i o 15 bedą 2 moje kumpele Jedna fryzjerka, druga pięknie robi paznokcie i makijaż. Ten mój ból głowy to był jednak na zmiane pogody, od tyg. było w granicach 0 , a dziś -7 . Życze zdrówka Landri , a co u Ciebie? Reszta meldować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny czyżby to juz starosc Nas dopadala ? ;) Eeeee chyb anie, miejmy nadzieje ze to przejsciowe kłopoty, dlatego nie moge się juz doczekac wiosny, bo na wiosnę jakos ich mniej zawsze jest :) Mialam na dzis ambitne plany, ale samochod mi zabrano, a bez niego nigdzie dlaej sie nie ruszam , przez to jestem zla Konzce wiec dziś poduszke , jedna juz zrobilam i biore sie za jakis szkic . Bo Walentynki tuz tuż , a moj chlopak ( nie mylcie z moim mezem :P ) czeka na kolejny obrazek z tej serii :P Zaraz Wam podeslę moje poduszki, jedna nieskonczona , bedziecie widzialy która ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ja na wizytę do ginekologa zapisana jestem na 31.03.2010 Tzn do tego co chcę się wybrać. Byle gdzie to mogę iść w każdej chwili albo prywatnie. Bo do tego z Panmedu w Siedlcach to nigdy w życiu nie pójdę. Konował jeden. Laleczki nie dawajcie się tej zimie!!!!!!!!!!! 🌼 Ja póki co nie mam czasu na nic, bo ciągle latam na tego ecdla. W poniedziałek egzamin zapowiedziano mi wczoraj. Teraz nie mam kiedy siąść spokojnie i popatrzeć na tego worda. W pracy mam XPeka a w domu zanim siądę.... to chce mi się spać ;) Ale jak człowiek nie ma wyjścia ..... to zawsze jakieś znajdzie. :D Zarwiemy nockę i będzie spoko. ;) Trzymajcie się ciepło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) część już mam załatwione, jako ze wóz wyciagneli zaliczyłam już z Pawłem lekarza - ma znowu antybiotyki :( ja przy okazji załatwiłam sobie zastrzyki na moje bóle kregosłupa i pierwszy od razu wziełam, mam nadzieję że to pomoze potem poszliśmy do pani dentystki, dziecku wytłumaczyłam co i jak - wyjatkowo usiadł i otworzył buzie, nawet nie płakał, okazało się że w zębie ropa, wiec tylko rozwiercona została dziura - to nawet ten antybiotyk podpasował teraz muszę tylko jeszcze skoczyć do miasta na zakupy niedzielne i od razu pójdę się zapisać do tego neurologa - ciekawe ile będe czekała Kania - u mnie na szczęście z ginem nie jest tak źle, czekam co najwyżej tydzień ;) ale reszta to masakra - jak z tym nic nie zrobią to ja niewiem później lukne na te podusie trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×