Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

własnie chciałabym ten komin ładniejszy taki ładnie zrobiony na drytach moze z jakims takim warkoczem... jak patrzyłam to z jakiegos akrylu tez są robione. Poszukam jutro po sklepach :)) aj nie taka nowa ta znajomość, ale zupełnie inne, zupelnie inaczej zaczęta i inaczej sie rozwijająca. znamy sie kilka miesięcy, ale ja walczyłam o zwiazek z Karolem i nie chcialam tego kończyć dla kogoś ani przez kogoś. jest mi dobrze :) ale nie wiem co z tego wyjdzie... to spora różnica wieku wiecej niż 15 mniej niż 20 :)))))) ( myślcie co chcecie), ale przecież ludzie jakoś sobie z tym radzą :) Kania zdjęcia super, widać że zabawa udana, a wyglądałaś super!!! Landrynko a co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ja sie nie staram dla Landrii ale ona mnie motywuje bo zawsze cos tam do mnie napisze. Poza tym zauwazlam od jakiegos czasu u mnie problemy z pisaniem po polsku i mecze sie jak czytam to co napisze. No i nie wiem czy wypada sie wypowiadac o waszych osobistych problemach skoro mnie tak dawno tu znow nie bylo. I nie badz juz taka bo do ciebie i do Sylvika tez pisze. W koncu jestescie stara brygada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i jeszczce w sprawie szalika. Nie wiem gdzie Katarzynek mieszka ale w H&M sa tez fajne modele. Z akrylu sa wlasnie najfajniejsze bo ukladaja sie tak lejaco. Zmiatam robic obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylvik ;) :) Tak taku - wypowiadać się jak najbardziej mozesz a kto Ci broni :P ja często też trzymam język za zębami, żeby nie palnąć cosik bo może ktoś bardziej delikatny :P jakoś Julia sie tez nie odzywa ostatnio hmmmmmmmmmm a tak ogólnie to napisze a co tam, moje dziewczę ma współlokatorkę 28 lat dziewczyna z tych jak najbardziej nowoczesnych, czyli krótko mówiąc żyje na luzie, jak pan zamówi przez telefon bzykanko to czemu nie, i jakoś mnie to nie dziwi ani nie bulwersuje bo wiem że dużo osób w ten sposób podchodzi do życia, ale wiecie co mnie dziwi, niskie wycena samej siebie, czy niewiem jak to nazwać, bo skoro sama dziewczyna o sobie mówi - że skoro facet chce się cyt.- "z młodą dupą" pokazać to niech płaci - to chyba się zbyt wysoko nie ceni, i nie pomysli że lada chwila będzie już starą dupą albo zużytą dupa , hmmmmmmmm, ale to tak na marginesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka ja mam znajoma ktora ma 33 lata i wyszla za maz za faceta po 50 i zakochani ponoc po uszy i dobrze ze soba zyja. Wiec o czym tu mowic,o jakiej roznicy. Kazdy zyje tak jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację 🌼 Każdy sam zarabia na swoją emeryturę ;) Dzięki za komplementy. :) Naprawdę super się bawiłam. Teraz codziennie dostaję maile od Absolwentów z podziękowaniami za wspaniale zorganizowaną zabawę. Pytają kiedy następna. Takie chwile budują człowieka. :D A Julię to chyba żeśmy przestraszyły naszymi komentarzami :( Naprawdę ją wcięło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🖐️ Wrociłam ;) Slub bardzo ładny , ale specyficzny. Msza była dwujęzyczna. W jezyku polskim i niemieckim. Pan Młody jest Niemcem z krwi i kości :) W dodatku jest innego wyznania, jednak ślub wziąl katolicki. Wesele tez ciut inne. W sumie pod względem orgnaizcyjnym bylo wszystko tak samo, jak bywa to na naszym typowym polskim weselu, jednak kolejnosc podawania potraw byla nieco zmieniona i zaraz po obidzie rozdawano piwo , które cieszylo się ogromnym uznaniem. Potem lody, ciasto, kawa i tort. Dopiero po tym wszystkim maily byc zakaski i alkohol i to raczej wysokogatunkowy;) Ja z wiadomych względów juz pojechalam po torcie . Orkiestra ( 2 osobowa) też grała kawałki raz po polsku raz w rytmie typwo niemieckiej biesiady ;) Taktaku :) a skad te problemy u Ciebie / Za malo polskosci tam masz , czy co / :P A propo H&M, w ubiegłym roku kupilam sobie tam super czapę na zime , byly swietne fasony. Kojarzysz bluzkę koszulową , w biało czarne paski / To byl moj pierwszy zakup na allegro, ktorego dokonalam przy Twojej pomocy . I to własnie wtedy od Ciebie dowiedzialam sie o tej marce ;) Bluzkę mam do dziś a minęlo ladnych apre lat i niezle się trzyma , nie przesadze jak napisze ze wygląda jak nówka :) Sylvik no Ty jak zwykle nie popisalas się wpisem ;) Replay prosze :P Mrówka jak to się mowi kazdy orze jak może. , ale czy to jest dobrym rozwiązaniem / Jak dla mnie kompletne dno :O Mialabym na twoim miejscu oczy szeroko otwarte i pilnie obserwowala córę. Katarzynku no różnica spora, nie da sie ukryć. Ale jak Bling napisala, wiek nie swiadczy o niczym. Liczy sie sczescie, zaufanie i miłosc. Osobiście tez znam malzenstwo z dużą roznica wieku , tylko w drugą strone i sa bardzo szczesliwi i to jzu dosc dlugoooo :) Kania przylączam sie do opnii dziewczyn, bardzo ładnie się prezentowałaś :) I widac , ze zabawa była bardzo udama . Moze pomyliłas zawody i powinna,s zajmowac się organizacja wszelkiego rodzaju imprez okolicznosciowych na wiekszą skalę / ;) No taaaaaaaaaakk, Julka zameldujesz się Nam / czy faktycznie nasze komentarze i uwagi były zbyt "mocne" i poczulas się urazona / ....Chociaz ja myślę, ze jest inny powód / :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja polecialam na bazar i kupilam sobie super fajny, gruby, milutki, sliwkowy tunel :))) taki zwykly jak na drutach robiony macie jakies pomysły na prezent urodzinowy dla mojego nowego kolegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , witam z kawą 7 ;) Katarzynku ja nigdy nie bylam dobra w wymyslaniu przentow , wiec nie umiem doradzic. W ubieglym roku bylam w drogerii Yves Rocher.Kupilam w takim kosu wiklinowym zestaw dla Pana bodajze o zapachu oliwki. Bylo tam mydełko, zel, szampon, balsam , jakis krem i cos jescze . Pięknie zapakowane, efektowne . Radocha byla nieziemska. Moze coś własnie tego typu Mu kup / Moze skocz do mydlarni i kup cos na wspolną kąpile :P Nie wiem sama ..... Ja osobiscie unikam przentow typu sweterki czy koszule. Juz z tego wyrosłam :P Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodaję herbatę owocową 🌼 Kasiu w sumie za długo jeszcze nie jesteście ze sobą. Prezent jakiś taki niezbyt zobowiązujący. Wiem, że płyta z jego ulubioną muzyką to jest coś już oklepanego, ale chyba dobrym byłaby prezentem. A może książka. Bo perfumy czy ciuchy to chyba za wcześnie. Myślę, że nie powinnaś się zbyt wykosztowywać. Może rozejrzyj się po jego mieszkaniu. Pomysł sam ci się nasunie. :) A taki tunel to kiedyś sama sobie zrobiłam na drutach ściegiem ściągaczowym czy podobnym, ale to nie było nic wyszukanego. Dwa szerokie paski zszyte ze sobą, potem rozprułam na bokach i miałam bluzkę. Nawet fajna była, wyjściowa, potem robiła za bezrękawnik. :D Landrynka człowiek ma w sobie nie odkryte talenty. Ja pewnie teraz zaczęłam w sobie je odkrywać. :) Ale tak naprawdę to dobrze, że już po tej imprezie. W następnej kolejności czeka mnie organizowanie inauguracji roku akad. Rzeczywiście wesele ciekawe. Znajoma była na takim protestanckim, ale jej się nie podobało już w kościele. Widocznie miała mniej tolerancji dla innych wyznań. Mrówka 🌼 Sylvi 🌼 Julia może wreszcie wyjdź z norki ;) Bling jak tam nauka języka? 🌼 Jasa kiedy do Polski? 🌼 Zapomniałam o kimś? ;) dla reszty całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania no zapomniałas ..........:P Mam wymienić o kim / ;) Zastanawiam sie dlaczego nie pojawia sie Belka :O Mam nadzieje,ze nie jest to związane z chorobą Jej syna , bo w sumie na tym skonczyla sie Jej bytnosc u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napierdziela mnie dzis jajnik jak ta lala, musze chyba umówić się na wizytę do swojej pani :( rano byłam w mieście a potem dorwałam się do porządków, teraz mam ochote zalegnąć ale dziecię mi nie bardzo daje, ktoś chce wypożyczyć na dzień może dwa ;) o córcie to się raczej nie martwię Landrynko - podejrzewam że dziewczyna u nich długo nie zabawi bo trafiła na porządne towarzystwo jak dla niej ;) zresztą ona rzadko tam nocuje, wpada się tylko wykąpać i zmienić ciuchy tak sobie myślę że może powrócę do swoich korali i kolczyków, zaniedbałam to totalnie bo większa namiętnoscią darzę dzierganie ;) ale trochę świeżej biżuterii by się zdało , zreszta mam mega lenia i na to i na to chwilowo więc sama niewiem :( co do różnicy wieku się nie wypowiadam bo nie dotyczy mnie to bezpośrednio wiec ani grzeje ani ziębi tak prawdę mówiąc, jednak gdyby moje dziewczę przyprowadziła do domu faceta w wieku prawie swojego ojca to poszłyby iskry jak nic :P moja babcia miała dziadka o 10 lat starszego i całe życie powtarzało że to źle, same więc widzicie że nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka więc może podgrzej ten jajnik. Może gdzieś przemarzłaś. Ja w takich momentach skaczę pod kocyk i poduszkę elektryczną. Na szczęście rzadko. 🌼 Landrynka ... ;) Fajna jesteś :D Fakt, Belka też się nie odzywa. Maile wysyłam jej regularnie jak do was wszystkich. 🌼 Jak się synowi poprawi, to może i dla nas znajdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
replay :P naprawde nie chce mi sie nic pisać, u mnie nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nuuuddaaaa, maz w pracy do 2-giej a ja filmy ogladam... Ja tez zawsze rozgrzewam jajnik, goraca kąpiel i termofor do łóżka jak mnei boli.... Pozdrawiam wszystkich.... Aaaa KAtarzynek.... co do starszych facetów to ja kiedys pisalam ze moja przyjaciolka zwiazala sie z 20 lat starszym... nadal sa razem i sa szczesliwi ;] Rodzina sie cos nie moze z tym pogodzic wiec slub odkladaja wciaz z tego powodu, ale zyja razem i nei zamierzaja tego zmienic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na filiżankę siemienia lnianego ;) od tygodnia go piję zamiast kawy, a z tym jajnikiem to nie do końca jest pewne czy to on tak rozrabia, ale dziś już lepiej :) za oknem deszczyk pokrapuje i ładną pogodę diabli wzięli :( no nic w takim układzie pewnie będe dziergać bo mam do skończenia chustę dla dziewczyny na wymianę, czyli ona mi zrobiła piękną serwetkę frywolitkową a ja jej chustę mam machnąć :) Sylvik - Ty się po prostu migasz :P jak to nie masz o czym pisać?! reszty to też dotyczy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz rano tylko 0 stopni,chyba juz na plusie nie bedzie tylko w dol. Za chwile mamy alarm przeciwpozarowy i trzeba wyjsc na dwor i marznac Kurcze a ja chyba przeziebilam pecherz bo rano sikam i sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja witam z kawą / ;) 🖐️ ^ Mrowka ja moze i tez bylabym nieco zażenowana , gyby mi tak córka przyprowadzila faceta prawie w moim wieku. No ale zawsze mozna na spokojnie porozmawiac z takim gosciem , wypytac o jego oczekiwania i "wyczuć " gostka, co w nim tak naprawde siedzi ;) Chyba wolałabym to , niż dowiedziec się ze moja córka ma sponsora tez w tym wikeu i bywa na "salonach" :O Chcociaz w sumie to sama nie wiem jakby zareagowała . Dobrze , ze poki co mnie to nie spotkalo :) Ciekawe jakby bylo jakby to moj syn przedstawil mi swoją wybrankę o jakies 15 lat straszą :P U mnie dziś pada , pogoda byle jaka . Takich dni pewnie teraz bedzie pewnie coraz więcej .No cóz.....oby do przodu :) Miłego dnia Laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslałam, ze bede pierwsza a tu 3 :D Pisalam posta lampiąc się w rozne inne dziwne miejsca i tak mi zeszlo ;) Jeszcze cos mi się przypomnialo. NEstem na jednym z portali dotyczacych haftu, szydełkowania . Sa orgnizowane warsztaty 27 listopada w Wiśle . Zastanawaim się włansie czy nie jechac . Min ma byc kurs frywolitkowy. No i walsnie sie zsatanawiam . Sylvik a moze Ty bys ze mną pojechała / Mozna na jeden dzien lub dwa , do Wisły. Koszt bez dojazdu to chyab z tego co pamietam 160 zl na 2 doby :) Jak bedziesz zainteresowana to napisz, a pare szczegołow wysle do Ciebie na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice tez pewnie nie będą zadowoleni jak im powiem ile ma lat :) , ale tak jak Landrynka mówi jako sie z kimś porozmawia to pewne uprzedzenia odchodza. Landrynko jakby Ci przyprowadził dziewczyne w podonym do Ciebie wieku to byś miała kumpele ;) ide robić ciasto pozniej sie pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten moj kurs to w jakis sposob warsztaty z dowartosciowania sie. Ide jesc ciasto czekoladowe, jedna z kobietek upiekla o 4 rano. Bo jej blizniaki sa u babci ilesset kilometrow stad i biedna wyspana nie miala co robic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka jedź koniecznie bo te frywolitki sa przecudne, u nas niestety nic w poblizu nie ma a może bym sie załapała, zrobię fotke tej serwetki to wam wyślę, na żywo jest jeszcze ładniejsza :) Bling - widać chcą was dowartościować ;) Landrynka a na co się tak zapatrywałaś dziwnego ??? u mnie w rodzinie chłopak ,a dziewczynę pięć lat starszą ale najpierw też delikatnie wypytał rodziców co sądzą o takie różnicy wieku w drugą stronę ;) póki co jest ok, zresztą ja zawsze wybiegam myślą np co bedzie za 10 15 20 lat przy tak dużej różnicy, kobieta wtedy jak najbardziej potrzebująca, a facet niekoniecznie już wtedy może ;) :P w druga stronę akurat nie znam przypadków :) też sie czasem zastanawiam co mi młodzież do domu przyciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii przestań straszyć z tą różnicą wieku, nie wyobrażam sobie przyszłej synowej starszej od syna nawet o 3-4 lata a co dopiero 15 :( :P co do wyjazdu to nie ma szans, z wiadomych powodów :( Bling jak tam alarm? wymarzłaś się? :( :) Katarzynek co dobrego pieczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling rozumiem, że to kurs z asertywności. Dobra sprawa. Miałam na studiach zajęcia z komunikacji społecznej. Dziwne, ale dopiero po paru latach zaczynam korzystać z tego. Taka umiejętność odmawiania jest człowiekowi nawet przydatna. Albo mnie zaczną szanować albo znienawidzą. ;) Sylvik zawsze się coś dzieje. Nie bujaj, że nie masz o czym pisać. ;) Kasia dawaj przepis jak ciacho dobre. Ostatnio kupiłam takie ciasto łasuch. Szukałam przepisu w internecie, ale znalazłam jakieś inne pod tą nazwą. To co kupiłam było czekoladowe. W środku masa budyniowa też czekoladowa z orzechami a między plackami takie coś białe jak ptasie mleczko. Normalnie niebo w gębie. Potem miałam wyrzuty sumienia, że się go obżarłam. :) Jutro idę do pracy, w niedzielę też. Ale będzie sajgon. Nie przejmuję się. Lubie, jak w pracy mam co robić. Czas szybciej leci. Dzisiaj zabrakło mi czasu na wszystko. Ktoś przychodził, coś chciał i nie było czasu na papierki. Koleżanka poszła na zwolnienie to i za nią musiałam wygnać robotę, cholera a moja leży. Nie znoszę tego. MM baluje dzisiaj z kolegami. Mam dla siebie wolny wieczór. Biorę się za krzyżyki. W takim tempie to roku mi nie starczy. ;) Mrówka nie mów, że to wyrostek może cię nękać. Podobno też promieniuje ból :( Chyba że to nie z tej strony. A na siemię lniane mnie nie namówisz ;) Co to są frywolitki?????????? Kiedyś przyszedł do Młodej chłopak 25 letni. Ona jeszcze przed maturą. Pogadałam z nim i poszedł sobie. Więcej nie wrócił. Młoda nie szukała męża a taki poważny chłopak właśnie szukał. Zresztą ona i teraz w wieku 23 lat nie myśli poważnie. Chodzi z obecnym 25letnim prawie dwa lata i nadal wzdryga się na wzmiankę o pierścionku. Jasa wyłącz tv i bierz się za robótki ręczne. :) Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajnik moze wywoływać podobny ból do zapalenia wyrostka. Pamietam jak mailam moze z 19 lat i pierwszy raz mialam tak silny bol jajnika , ze wyladowałam na ostrym dyzurze myslac. ze to zapalenie wyrostka . Pan doktor pierwsze o co mnie zapytal to to czy nie jestem w caizy :P Powiedzialam mu, ze na bank nie , wtedy on sitwierdzil ze czesto przychodza do niego takie aparatki twierdzac ze nie sa w ciazy a potem się okazuje ze np jest to 3 miesiac ;) Nie skomentowałam tego, bo bol byl silniejszy od glupich uwag. Po szeregu badan pan doktor stwierdzil, ze to jajnik;) Od tego czasu , zawsze w polowie cyklu mailam bol jajnika i moj lekarz gin stwierdzl, ze to swietna antykoncepcja :) Sylvik co do wyjazdu to napisze tylko WIEKA SZKODA :( A co do synowej , któz to wie kto to bedzie i ile bedzie miec lat ;) Jak Syn bedzie ją kochal to Ty za wiele nie bedziesz mogla powiedziec ;) Kania co masz na tapecie krzyzykowej /;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pani z kursu zadzwonila jak na razie do 3 miejsc z mojej listy ,tzn nawet cos do niej dodala. No i ide na intervju w sprawie praktyki,w poniedzialek do sklepu. www.indiska.com byla to ostatnia opcja na mojej liscie.no ale zobaczy sie W dwoch innych sklepach akurat nie bylo kierownikow ,wiec skontaktuja sie niebawem,sa to sklepy obuwnicze. Sylvi alarm byl krotki i nie zmarzlam na szczescie a potem dzwonil i dzwoni Landri u nas o dziwo popoludnia sa dosc sloneczne,ale oczywiscie chlodne i niezbyt dlugo te sloneczko swieci. Na szczescie sucho. A na chodnikach mnostwo pieknych lisci. Na kurs jedz,nauczysz sie i przy okazji moze nawiazesz nowe znajomosci,odpoczniesz troszke. Kasiu,no to zycze powodzenia w rozmowie z rodzicami To tez zalezy jakiego wieku sa ,no i jakie sa ich poglady Zalapalam sie takze na jablecznik,bo wczesniejsza grupa konczyla kurs,od poniedzialku przychodzi nowa i tak co 4 tygodnie. Jeszcze 4 i czas praktyk. Sylvi szkoda ze nie mozesz pojechac z Landri na pewno bylby to super wyjazd. Kania alez pysznie opisalas te ciasto. Jutro bede sie objadac falami dunaju. Kolezanka bedzie piekla i mi podrzuci troszke,w ramach podziekowanai za pomoc,alez mam z nia dobrze. A pojechal po zakupy a ja siedze nad listem motywacyjnym , brakuje mi do kompletu dokumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×