Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Noo, zalatwilam wszystko, pokoj wymalowany, drewno ulozone. Tak sie spieszylam bo wygldalo mocno na deszcz a jak juz skonczylam to wyszlo slonce. Ale nie ma tego zlego.. przynajmniej podjazd juz czysty i praca z glowy. Landrii jesli chodzi o urzadzanie domu nie wchodza w rachube zadne experymenty i szalenstwa jestem wierna raz obranemu stylowi. Kaska ma cale pierwsze pietro dla siebie, jeden wielki pokoj z odslonientymi belkami. Caly strop do wysokosci belek jest bialy pod belkami jest lindengrn to taki zolto zielony odcien jak maja wlasnie kwiaty lipy. Boki, czyli to co stanowi szczytowe sciany domu sa w koloze skorupki jajka. Takie kremowe. Zmiatam podjarac w kominie. Moze jeszczce potem zajze. Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Landrynko nie kuś tymi wzorami bo czas mam wypełniony po full ;) jutro M ma znowu wyjazd całodniowy i się zastanawiam jechać czy nie? tym razem cały dzień w wozie, z jednej strony - chusta udziergana jak nic :) z drugiej dupsko będzie boleć jak ta lala ;) od dentystki wróciłam biedniejsza o 150zeta ale z pięknym ząbkiem ;) Blig jaki śnieg - a kysz a kysz :P idę kończyć kolejną chuścinę bo 5 następnych czeka w kolejce :D alem sie rozbrykała :)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam sie że zapewne zwrócimy na siebie uwage.... ale nie dlatego nie mam ochoty tam iść. mam od 8.30 do 20 szkołe i w niedziele znów to samo.. jak będę taka po szkole to raczej nie jest dobry stan na zawieranie nowych znajomości. I tak kiedyś poznam tych ludzi. ale chyba udało mi sie wymiksować z tego spotkania bo mój luby jest nie w humorze problemy "rodzinne" ehhh jakoś nie mam na nic weny, marze o tym zeby sie wyspać, ale i tak budze sie przed 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Belki w domu super sprawa. A kolorki tez ladne jak na moj gust bo lubie jasne barwy i ecri to akurat moje ulubione,w polaczeniu z brazem niebo w gebie. Mroweczko a jedz z mezem i dziergaj na pewno szybciej to idzie.Sniegu juz nie ma. Ale bol glowy pozostal. Wypilam dwie kawy i chyba o jedna za duzo. Zatoki chyba mnie bola. Landryneczko ja mialam podejscie na luzaka,ale balam sie ze dzisiaj beda wypytywac i takie tam,no i tak bylo ,ale nie bylo strasznie ,nie bylo szefowej I co zdecydowalas dzisiaj ugotowac? Katarzynko masz racje , skoro szkola do pozna to nie ma sensu sie pakowac w jakies wyjscia nocne . Oby jednak problemy rodzinne sie rozwiazaly po jak najlepszej mysli. Wpadlam na pomysl dzisiaj ze poszukam hotelu ktory zostanie dopiero otwarty i sprobuje swoich sil na stanowisku ktore mi kiedys obiecywano. Asystent..... Bo jak zaczne szukac po sklepach to juz w sklepie wypadaloby pracowac,a ponoc zarobki tam nizsze niz w hotelach. Zreszta lubialam to robic , tylko ze chcialabym robic to przez caly tydzien a nie tylko w weekendy Bylam tez dzisiaj u jednego Norwega spytac o mieszkanko. Polacy ktorzy malowali nasz dom, remontuja u niego i mieszkanko bedzie do wynajeci amoze od 1 go stycznia. Facet skontatuje sie ze mna pod koniec listopada,no zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz dokoncze pisemko i moze zaczne tworzyc CV A moze i on zacznie rozgladac sie za nowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka dziś nie było motylków. :P Posłałam co dostałam. ;) Zaczynam sezon na siłowni. ciekawe ile tym razem wytrzymam. Dziś nawet nieźle mi poszło. 45 minut na orbitku :D jak na początek, to niezły wynik moim zdaniem oprócz treningu. Prawie 2 godziny ćwiczeń. Krzyżyki znowu pójdą w kąt ;) Miłego wieczoru. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zostałam, za dużo zajęć mam na dziś, wstałam przed 7 i posprzątałam, zanim Pablo pomyłam w domu :) potem zakupy, dziewczyny już gotują i wieszają pranie a ja popijam teraz kawusie, potem lecę do teścia po nawóz naturalny do swojego ogródka, a po południu spadam na różaniec, a wieczorem dopiero usiądę do dziergania :) także dzień wypełniony po fuull ;) :)) 🌻 dla wszystkich ps. ja Kania zaczęłam chodzić na steperze, ciekawe jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak lichutko, no wiem że sobota i balangi ;) no to trzymam kciuki ale za co? :) cały dzień ciężko tyrałam a teraz idę na fotel Landrynka moze byś się jednak podzieliła jakimiś wzorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym nie wróciła sama i z płaczem :)) to spotkanie klasowe....jego... a teraz pół szafy wywaliłam i nie wiem w co sie ubrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymamy kciuki za ciebie. Będzie dobrze 🌼 Mrówka ja wykupiłam na miesiąc karnet za 5 dych to szkoda mi będzie zmarnować ;) A w domu orbitek stoi odłogiem. Na domowym wytrzymałam 3 minuty i wysiadam. Sama nie rozumiem, na czym to polega, że na siłowni wytrzymałam 45 minut. On ma chyba mniejszy zasięg ruchu nogą i pewnie gorzej się rusza. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą 🖐️ Kastarzynku ja tez trzymam kciuki , bedzie ok ;) aw sie dobrze i zdaj nam potem relacje jak sie bawiłas i w co byłas ubrana :D Mrówka pisz co chcesz , a wysylam ;) Chyab, ze bede Ci serwowac po trochu wszystko jak leci , a Ty sobie to bedziesz gdzies zapisywac i wybierzesz to co Ci się moze w przyszłosci przydac ;) Kania wiesz co to jest motywacja /;) Tam musisz, w domu niekoniecznie :P Taktak uwazam podobnei jak Bling, ze ładny zestaw kolorów, w moimi guscie ;) Teraz własnie sie zastanawiam jaki kolor dobrac do przedpokoju , bedziemy na dniach malowac sciany. Dol jest w tzw. tynku mozaikowym 3 kolorowy z przewaga borda . Myslałam nad takim lekko brzoskiwiniowym, moze nawet delikatnym rózu . Sama nie wiem :O Ogladac mam teraz zamiar Mam talent i popijam sobie drineczki, ktore serwuje mi M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdam relacje czy będzie mi tam dobrze czy nie.... ubiore sie skromnie, chyba w bokserke czarna, która tylko przy paszkach ma obszyte cekinki, albo w bluzke marynarska w biało granatowe paseczki z rękawem nad łokieć i na rękawach ma po 2 czerwone guziki... sama nie wiem... i tak pewnie wszystcy będa zajęci informacją ile mam lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko udanego spotkania. Ta kolezanka o ktorej kiedys wspominalam,jest mlodsza od meza o 19 lat Kaniu ,Mroweczko kurcze tez musialabym pocwiczyc. Wlasnie spisalam sobie na kartke co dzis zjadlam. Jakas masakra musze koniecznie odstawic slodycze kolo 12 30 zjadlam 2 kromki chleba z zoltym serem i popilam goraca czekolada lod na patyku w czekoladzie kolo 15 jablko,gruszka i jogurt waniliowy z ziarnami 16 30 chesburger w MC nie jadam takich rzeczy ale ze A chcial zebym kupila to sobie tez wzielam kilka ciastek No i teraz kawusia i jablko No nic tez zasiadlam przed mam talent ,juz po prysznicu,czekam na A pojechal po zakupy,jutro bedzie jak co niedziele od jakiegos czasu,cos gotowal,po obejrzeniu Gesler nabral inspiracji A co porabia Ola,Juli,Tak tak,Jasa i reszta Dzis bylo minus 6, tak to tu celowo pisze bo za rok sobie siegne pamiecia i zobacze czy te zimy sa u nas co roku takie same. Snieg byl jednodniowy chociaz gdzieniegdzie troszke trawke pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D ledwie żywa jestem po wczorajszym dniu taki był intensywny szczególnie ten nawóz do ogródka ;) :) KAsia - mam nadzieję że się dobrze bawiłaś Landrynka - jeszcze nie zaglądałam na pocztę już wysłałaś? skończyłam chustę zrobiłam dziewczęciu sesję - dała się namówić ;) mozecie pooglądac jak macie ochotę na blogu, na tapetę wrzucam teraz kolejną :)) troszkę cieplejszą i bardziej kolorową M - ogląda formułę więc mam chwilkę i lukam po necie w poszukiwaniu łóżka albo tapczany synowi do pokoju i sama niewiem co lepsze, chyba jednak skuszę sie na łózko z materacem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Tez witam przy kawie ;) Bling Ty obżarciuchu :P A tak na poważnie , wązne sa te wskazania wagi w stopce Twojej / Katarzynku pewnie jak zabawa / Mrówka no nie, jeszcze nie wysłałam . Mialas mi napisac co Cie konkretnie interesuje. A jak chcesz wszystko to tez napisz, bede systematycznie podsylac, ale zajmie mi to konca roku :P W sumie tak chyba byloby najlepiej. bo nie jestem w stanie przekrzec tego wszystkiego i nie bardzo orientuje się co tam dokładnie jest :D Mam dzis dyzur w kuchni :O blee :P Ide wiec wstawić obiad . 🖐️ miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri oczywiscie ze juz dawno niewazne ,wlasnie zaktualizowalam,koszmar Musialam posprzatac w mieszkanku dzisiaj, wczoraj jakos sily nie bylo. W sumie to tylko odkurzylam,kurze starlam ,podlogi umylam. Pochowalam letnie buty bo ciagle w szafce w korytarzu lezaly. Odkurzacza nie chowam,bo jak A zacznie gotowac to znowu bedzie sajgon. Poltorej godziny temu pojechal po cukier i go nie ma. Nie wiem jak wczoraj robil zakupy i o tym zapomnial,wiec nie napije sie kawy ,bo gorzkiej nie przelkne. Mroweczko a to wyrko to dla starszego syna? Ja tez zaraz lukne na net bo chcialabym wymienic tu rame bo jest za duza do materaca potrzebuje 140 , a czesto ktos tu oddaje gratis rozne rzeczy, zostawilabym potem i tak to wlascicielom. No nic milej niedzielki. Czekamy na relacje od Kasienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka- napisz co masz a ja powiem co by mnie interesowało :) BLinguś - łózko dla dużego chłopa :) ma 182cm czyli niezły drągal teraz ide się pogościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Długo się nie odzywałam, jakoś czasu brak pomimo, że jestem na L4. Nawet nie wiem co wam cholipcia napisać, bo mam znowu problemy nerkowe i głównie teraz one zaprzątają mi głowę :-( Już straciłam nadzieję, że będzie dobrze :-( Do tego ZUS mnie wzywa jutro do siebie. Chodzi im o to dlaczego jestem na chorobowym? Muszę im pokazać wszystkie dokumenty dotyczące leczenia itp. Mam nadzieję, że w tej instytucji wszystko pójdzie ok i nie będą robić problemów. Kurczę, człowiek trochę pochoruje i już go wzywają :( Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo trącona jestem, żeby pisać mądrości ;) Ferdka to rutynowa kontrola mam nadzieję, oni tak robią jak ktoś jest na zwolnieniu dłużej niż pół roku. Kasia jak impreza? Pewnie udana skoro nie masz czasu klikać :) Zjadam litery kurcze, muszę poprawiać. ;) Znikam Miłego wieczoru dla wszystkich 🌼 Ps. W barze byłam po pracy na piwie z MM. Musiałam się odstresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) Spać nie mogę, siedzę i piję kawkę. Jakieś dziwne myśli mi krążą po głowie :-( Kania wiem, że ZuS robi kontrole tylko, że ja jestem 2,5 m-ca na zwolnieniu. Stąd moje zdziwienie, że tak szybko mnie zapraszają ;-) Miłego dnia babuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczesny wpis zobaczylam i bylam przekonana ze w koncu mala do nas zawitala,a jednak nie. Ferdka wszystko bedzie dobrze,zobaczysz. Ja sie naprodukowalam w sobote czy w piatek w domu i nie skopiowalam tego co za baba . No nic biore sie za przepisywanie od nowa,dobrze ze nei wyrzucilam tego co mialam na brudno. Milego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Fajniutkie jesteście ze się interesujecie co o i jak :) Umowa była taka, że napierw idzemy do mojej koleżanki na parapetówke a pózniej jedziemy do jego znajomych. Niestety bylismy chwile u moich znjaomych i wróciliśmy do domu. Mój jajnik znów sie odezwal, ale tak strasznie że ryczałam z bólu. Nie wiem kiedy to się skończy, juz jak myśle żę wszystko jest dobrze to wraca. P jest strasznie symaptyczny i komunikatywny więc świetnie sobie radził z moimi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski, U mnie dzis ladna sloneczna pogoda i zaraz lece sprzatac w ogrodzie bo w sobote cielam drzewa i jest bajzel. Musze jeszcze roze zakopcowac i liscie grabic. No i wlaciwie nie wiem co dalej pisac :/ Na razie zycze wam milego dnia. Potem pewnie jeszcze cos skrobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasko, czesc Laski :P U mnie tez mia być ładna pogoda i dupa :P Ani wczoraj, ani dziś słonca niet :O Troche Wam zazdroscze tych ogrodów ;) Wiem , ze to ciezka praca ,a le chcialabym np dziś moc wyjsc z grabkami do ogrodu i tak zdrow sie poruszac ;) Cos wyciac, cos zakopac , cos wykopac ....Jak jade do tesciów i mowie ze chcialabym cos porobic to pukaja się w glowe i mowia siadaj i odpoczywaj :D Wiec siedze i odpoczywam :) Cale wczorajsze popoludnie dłubalam serwetkę tylko po to, zeby pod koneic dnia ją spruc :O Cos mi się nie podobalo wniej , pewnie gdzies zle dodalam oczka i stwierdzilam , ze musze spruc . Dzis wiec zaczynam od poczatku. Mrowka bede przegladac te cuda i jak cos wpadnie mi w oko godne Ciebie, to od razu wysylam. Katarzynku szkoda, ze nie maials okazji poznac Jego znajomych. Ale milo, ze jest wyrozumialym facetem i zrezygnował z imprezki dla Ciebie :) Dla wszystkich usta usta :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez robilam te ciasteczka i tez polecam :) Az ochoty na nie nabralam ;) tyle, ze skladnikow nie mam, a sklepu blisko zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz jakie maslo dodawałas czy margaryne? bo ja to musze mieć wszystko jasno powiedziane... zrobie wieczorkiem jak P wpadnie, moi rodzice są ze mnie bardzo zadowoleni bo przynajmniej obiady jem regularnie. z P gotujemy razem i tworzymy wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×