Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

O 17tej napisalam: Ooo no wlasnie Landrii ja tam tez musze isc ;) Komode wysle jutro bo narazie robi Juliiczkowe choinki i qrwica mnie chwyta. Kupilam sobie do klejenia taki pistolet na prad z klejem. I leci z niego z kazdej dziury tylko nie tam gdzie trzeba. No i makaron tez jakis chujowy :P Teraz pisze ;) Zrobilam ta cholerna chujke. Dwie paczki makaronu, 50cm, i 12 sztyftow kleju i 2,5 godziny roboty. Mam dosc. Zdjecia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku dzięki za kawusie :) przyda się pewnie przy tej pogodzie ;) czekam na fotki choinki i komody :) zaraz wybywam z domu, lekarz i jakieś sprawy do załatwienia. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie te foty ??? Tak taku - tak opisowo przedstawiłaś robotę tej choinki ze chyba sobie odpuszczę ;) :P zreszta jeszcze nie doszłam do sklepu po produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka foty poszly ale nie ciebie bo wciaz nie mam twojego adresu. Wiec albo ktoras z dziewczyn ci podesle fotki albo pod moim nickiem jest moj nr gg i na niego wyslij mi swoj adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam fotki do Mrowki :) Tak Taku...nameczylas sie , ale efekty sa :) Choinke to sama pol metrowa chcialas, to trzeba bylo sie pofatygowac :P A komode to odnawialas czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byla ta komoda juz taka brzydka i nijaka drewniana. Postarzalam ja szara bejca i robilam decoupage ale bez spekan. Wymienialam uchwyty. W realu jest znacznie ciemniejsza. Kiedys juz wam pokazywalam inna podobna ale tamta byla robiona na bialo i ze spekaniami wlasnie. Nastepna choinke robie dopiero jak znajde te cholerne muszelki. Julii podeslij mi na maila adres do mrowki zebym nie musiala za kazdym razem prosic ktoras z was o przeslanie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra komodę widziałam i teraz poproszę szczegóły bo mnie się podoba - coś jej zrobiła? a choinkę chyba sobie daruje bo mnie dopadł tumiwisizm i nieróbstwo ot i tyle, nadal mnie boli, nie miałam kurna samochodu w tym tygodniu i musiałam odpuścić masaże ale jutro jade znowu więc moze mi się polepszy no i niech kurna przestanie padac bo mnie trafi :P ot i tyle pomarudałam to spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni jeszcze bardziej optymistycznie żeby nie było moje dziecię za dwa tygodnie kończy 5 lat i muszę torta zrobić a wyszłam z wprawy :( no i szykują się wyjazdy i impry więc tez mnie to nerwuje bo jakoś mi się totalnie niekce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak superowoooo a ta choinka to faktycznie taka duża jakaś :) Juleczki mniejsza była chyba. Podoba mi się też komoda, moja koleżanka zrobila jakiś kurs własnie na te odnawianie decoupe (jak sie to pisze? ) i też ma w domu kilka już odnowionych mebli, tak więc wiem ile pracy to kosztuje ale efekt jest super ;) gratuluje cierpliwości :) wróciłam niedawno z wojaży, w domu zimno jak diabli, siedze skulona w swetrze i czekam aż sie nagrzeje chatka. Zimą to fajnie mieszkać w mieście, albo mieć kominek w salonie ;) narazie brak obu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pochwaly. Mrowka o komodzie napisze cos wiecej jutro bo rozbolal mnie po obiedzie brzuch i chyba bede normalnie haftowac. Wszystko swieze wiec kompletnie nie wiem co mi jest. Ide pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dołaczam się do pochwał dla naszej Taktaczki ;) Komoda sliczna :) tak delikatna , bardzo tak "lekko" wygladająca :) Chionka tez pieknie się prezentuje. Jutro ja ide po makaron , i tak sobie licze ze skoro na 50 cm wys 2 paczki makaronu to ja na 20 cm potrzebuje chyba tylko jedną , no ale jakiej wielkosci te paczki sa ...hmmm.... :/ Po klej wysylam mojeg M , bo oczywscie pistolet jak go nie potrzeba to wszedzie się wala a jak jzu by się go potrzebowalo to ani pistoletu ani kleju :O Mysle ze przez weekend cos uda mi się zrobic :-) No i zdjecvia tez wtedy porobie. Dziś od rana mam tak okropny bol glowy, ze az się poryczalam z tego bolu. Zadne tabletki mi nie pomagalay , normalnie jeszcze takiego bolu nie mialam. Teraz troche lepiej jzu, ale nic nie mam zamairu jzu robic , wskakuje do łozka i bedę sobie lezec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja,jakos na net czasu nie bylo,odpoczywalam wczoraj. Kasiulka ja zadnych fotek nie dostalam od ciebie i napewno tych od taktaka tez nie ,zaraz sprawdze. Pol metrowa choinka musi super wygladac. U nas wlasnie tez ten decupage strasznie modny. Dzis juz minus 8 , sniegu troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi przesłać fotki od tak taka? Z domu wyślę jej nr na gg. Teraz w pracy siedzę. Jestem ciekawa tej choinki. Młoda moja też się złapała za makaron i cuduje. Klei za pomocą tego pistoletu na prąd i z silikonem jak Tak tak. Wczoraj dała choinkę jednej babci. Była raczej taka mała może z 15 cm wysokości. Zresztą makaron też nie był za duży. ;) Jak zobaczę coś w jej pokoju to zrobię zdjęcie i podrzucę wam. Chyba maluje je złotym sprayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spadam zaraz z dzieckiem do lekarza, potem biblioteka, potem masaż - to tak w skrócie ;) i pytanie córce puchną dziąsła już kiedyś o tym pisałam, nagle wstaje rano i ma spuchnięte całe podniebienie i nie wiadomo od czego, lekarka nie ma pojęcia, dentystka też a mnie szlag trafia bo to ponad rok albo i dłużej dobra pijam kawusie i spadam :)) ogólnie mam huśtawki nastrojów niby jest ok ale czasami mnie szlag trafia na tą rzeczywistość i ogólnie wrrrrrrrrrrr no dobra nie temat na tą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brałaś pod uwagę jakieś niedobory witamin czy pierwiastków? A może bierze jakieś leki co działają w ten sposób ubocznie? Poszukaj w internecie. Ale swoją drogą.... dziwny objaw. Latam 3 razy w tygodniu na siłownie to i mnie tu nie widać. Po pracy bezpośrednio idę. Wieczorem MM okupuje kompa. :) Wracam 18-19ta. To zależy jak mi idzie. Staram się trochę schudnąć. Po tabsach przytyłam do rozmiaru 40-42 zależy gdzie jeszcze. Nogi mam takie grube, że mieszczą się tylko w 2 pary spodni, które mam i w dresy. Kurde muszę się ratować. Rok temu w sylwestra wbiłam się w kieckę rozmiar 36-38. W tym roku też zamierzam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminy brała, badania robiła i nic co prawda dawno już jej nie puchły, sama niewiem, leki tylko na żoładek bierze i to tez sporadycznie bo ostatnio ma ciagłe nudnosci, lekarka twierdzi ze to stres w szkole, ale w wakacje też miała wiec to raczej nie stres może wrażliwe jelita ciort wie :( a z tą waga to mam podobnie ale chwilowo siłownia odpada ze względu na problemy z kręgosłupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też czasem puchnie, ale tylko podniebienie na gorze . a mozepomoże jakieś płukanie czymś bo buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka wiesz co u mnie leci taki program medyczny i w nim omawiaja wlasnie takie niecharakterystyczne choroby i objawy i wlasnie zdaje mi sie ze kiedys cos o tym puchnieciu bylo. Musialabym poszukac w archiwum tego programu. Moge to dla ciebie ejdnak zrobic dopiero po weekendzie jak moj komp zacznie wreszcie normalnie chodzic bo w tej chwili zeby napisac posta musze go ze 3 razy resetowac. Co do adresow mail, moze wyslijcie mi pakietem wszystkie, wczoraj tak bezmyslnie poprosilam Julii o adres Mrowki a moglam o wszystkie. Tylko z drugiej strony z tymi adresami to taka sprawa ze moze ktos sobie nie zyczy. I w sprawie komody. Te wlasnie robilam tylko bejca na bazie oleju bo sa tez wodne. W kolerze staroszarym-chcialam zachowac rysunek drewna. Na to nakladalam motywy z serwetki i tylko je zabezpieczalam od gory klejem do decoupagu. Nie lakierowalam extra calej powierzchni. Jak juz wczsniej mowilam wymienilam galki. W planie mialam kupic biale porcelanowe ale jak znalazlam te stalowe to przypadly mi bardziej do gustu. Normalnie w pelnym wydaniu decoupage wyglada tak ze najpierw naklada sie kolor podkladowy, przewaznie ciemniejszy, ktory bedzie potem stanowil kolor spekan. Po wyschnieciu nakladasie lakier do spekan na calosc albo tylko partiami i na to kolor wlasciwy, kontrastowy do podkladu. Na koniec robi sie wlasnie motywy z serwetek albo innych do tego przeznaczonych papierow. Wszystko z regoly zabezpiecza sie lakierem. Ladnie wyglada jak brzegi mebla przejedzie sie drobnym papierem sciernym. Stanowi to dodatkowy motym postarzajacy. Reszta nalezy juz do wyobrazni. No i jeszczce o choinkach. Jak ja te cuda od Julii widzialam to mialam wrazenie ze one wlasnie tak kolo 40-50 cm maja. Taka wielkosc wydawala mi sie tez odpowiednia. Stozek robilam z arkusza tekturkowego A2, zwijalam go tak po przekatnej zeby wlasnie jaknajwiekszy stozek otrzymac. Na dole zszylam go zszywaczem biurowym a na gorze szara tasma klejaca. Tekture kupilam w czarnym kolorze ale ta mozna kupic w papierniczym we wszystkich mozliwych prawie kolorach. No, i teraz koncze moja kawe nareszcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka wiesz co u mnie leci taki program medyczny i w nim omawiaja wlasnie takie niecharakterystyczne choroby i objawy i wlasnie zdaje mi sie ze kiedys cos o tym puchnieciu bylo. Musialabym poszukac w archiwum tego programu. Moge to dla ciebie ejdnak zrobic dopiero po weekendzie jak moj komp zacznie wreszcie normalnie chodzic bo w tej chwili zeby napisac posta musze go ze 3 razy resetowac. Co do adresow mail, moze wyslijcie mi pakietem wszystkie, wczoraj tak bezmyslnie poprosilam Julii o adres Mrowki a moglam o wszystkie. Tylko z drugiej strony z tymi adresami to taka sprawa ze moze ktos sobie nie zyczy. I w sprawie komody. Te wlasnie robilam tylko bejca na bazie oleju bo sa tez wodne. W kolerze staroszarym-chcialam zachowac rysunek drewna. Na to nakladalam motywy z serwetki i tylko je zabezpieczalam od gory klejem do decoupagu. Nie lakierowalam extra calej powierzchni. Jak juz wczsniej mowilam wymienilam galki. W planie mialam kupic biale porcelanowe ale jak znalazlam te stalowe to przypadly mi bardziej do gustu. Normalnie w pelnym wydaniu decoupage wyglada tak ze najpierw naklada sie kolor podkladowy, przewaznie ciemniejszy, ktory bedzie potem stanowil kolor spekan. Po wyschnieciu nakladasie lakier do spekan na calosc albo tylko partiami i na to kolor wlasciwy, kontrastowy do podkladu. Na koniec robi sie wlasnie motywy z serwetek albo innych do tego przeznaczonych papierow. Wszystko z regoly zabezpiecza sie lakierem. Ladnie wyglada jak brzegi mebla przejedzie sie drobnym papierem sciernym. Stanowi to dodatkowy motym postarzajacy. Reszta nalezy juz do wyobrazni. No i jeszczce o choinkach. Jak ja te cuda od Julii widzialam to mialam wrazenie ze one wlasnie tak kolo 40-50 cm maja. Taka wielkosc wydawala mi sie tez odpowiednia. Stozek robilam z arkusza tekturkowego A2, zwijalam go tak po przekatnej zeby wlasnie jaknajwiekszy stozek otrzymac. Na dole zszylam go zszywaczem biurowym a na gorze szara tasma klejaca. Tekture kupilam w czarnym kolorze ale ta mozna kupic w papierniczym we wszystkich mozliwych prawie kolorach. No, i teraz koncze moja kawe nareszcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, bo ja zdjecia robilam z bardzo bliska, zeby kazdy szczegol ujac :) Jak na razie to mam choineczki 15 i 23 cm, zrobilam tez kilka drobiazgow do powieszenia. Za oknem znowu mokro, ciagle pada... Z tym podniebieniem to faktycznie dziwny objaw, moze skonsultujcie innego lekarza? A jak tam Pablo i jego dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co właśnie wróciłam i dziewcze dostało nystatyne do smarowania a co do Pabla diety to różnie z nią bywa ale dziś rozmawiałam z lekarką przy okazji to stwierdziła zeby też nie przesadzać bo te testy z krwi to nie są najdokładniejsze, ale na te kłucie to on jest za ruchliwy i nie da rady więc zostaje tylko obserwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za puchy :P jazda się tu meldować za oknem świeci słońce i jest ciepło więc po kawie spadam na dwór :) Landrynka miałam dziwny sen i trza wytłumaczyć ;) byłam w pięknym ogromnym domu, chodziłam po nim zagladałam do pokoi i go poznawałam, tak jakby go to był mój nowy dom, zachwycałam się meblami, zagladałam z ciekawością do szaf, podziwiałam bizuterie i wtedy nagle pojawili się obcy ludzie krzycząc ze to mi odbiorą bo mi się to nie należy no i się obudziłam ;) a teraz poprosze fachowe tłumaczenie ;) :) kolejna wizyta u pana masazysty i już lepiej, mam nadzieję że na dobre się już polepszy bo kasy mam coraz mniej ;) na wekendas zostaje sama z pablem i M, młodziez sie rozjeżdża, będzie chwila ciszy, strasznie za nią tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka ładny sen miałaś gdyby nie ta końcówka ;) Jak dokopię sie do sennika mojego , to spróbuje wyjaśnić ów sen. TakTak🌻 Wszystkiego Najlepszego Babulcu :) Zdrówka, szcześcia, miłosci , radości !!!! STO LAT !!!!! ;) 👄 Mialam wczoraj zabiegany dzien . Pojechalam tez po pistolet do kleju, bo okazalao się ze ten ktory jest nie dziala :O I dziś mam zamiar zrobic choinkę , tylko nie z makaronu a szyszek:D. Makaronowa zostawe sobie na poźniej. Wczoraj robiłam karczochową choinke i dziś nie czuje palców :( nIestety nie bardzo mi wyszła, bo zabrakło mi wstazki z jednego koloru, musialam potem wszystko sciagac i kombinowac z innymi kolorami. I niestety niewygląda juz to tak jak byc powinno :O Fotki poźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak pamięta się to i owo :P A karczochowe choinki, bombki, jajka to ozdabiane wstązką ukladana w trojkaciki :) Zaraz podeslę zdjecie do Ciebie mojego jajka wielkanocnego :) Zobaczysz dokladnie w czym rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×