Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Superowe te chionki, Landrii! Ja mam ostatnio mega problemy ze wstaniem z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu deszczowo Landrii choinki sliczne :) ale sny macie, stwierdziłam że moje nie są takie złe :P zapraszam na herbate z miodem i cytryną, niestety capuccino mam zakaz bo za gruba już jestem :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno szaro i ponuro troche ruszyłam dupsko z domu ale już jestem i musiałam zapalić światło bo okropnie siedzieć po ciemku prawie zapraszam na herbatkę malinowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnelam jedno okno w salonie, jeszcze jedno czeka.. Herbatke wypilam z Wami, tym razem czarna liptonke z cukrem trzcinowym...i do tego dwa ptasie mleczka, raz dziennie mozna zaszalec :) Ogolnie to tez przytylam. To co zrzucilam w wakacje czesciowo juz mi przybylo, trzeba przystopowac. Ale zima jest mi znacznie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia nie kuś tym ptasim mleczkiem, ja nie jadłam słodkiego już dwa dni 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i czestuje gruszkami. Mnie do slodkiego nie ciagnie :P Nie ciagnie mnie tez do lazienki gdzie w wanie plumkaja sobie szyszki. Nie chce mi sie teraz ich wylawiac. Blee glupi to byl chyba pomysl :/ Zrobilam Kasce w weekend szal-komin i dzis juz stalo przed domem pare dziewczyn od niej z klasy zeby im tez taki zrobic. nie wiem czy mi sie to chce robic bo w ten weekend chcialam sie wziasc za pierwszy sweter ;) Dobra chyba mnie te szyszki nie omina bo z lazienki wania grzybiarnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadlam z kawą ;) Na balkonie chlodzi sie ciasto Krówka :P Mnie w sumie tez do slodkiego nie ciagnie, ale moja córa ma ostatnio parcie na pieczenie i co chwilkę cos wymysla ;) I ciesze się , bo obiecala mi ze w tym roku na swięta wyręczy mnie w pieczeniu ciast :) Mnie tez się przytyło zdeczko :O To co starcilam we wrzesniu przez stres , troche jakby wrócilo do mnie . Ale to wszystko przez te cista , no bo jak już jest to się je ;) Taktak ja swoje szyszki suszyłam w piecyku, nastawiłam na 180 stopni, i godzinke się smazyly :P Na drugi dzien wygladaly pieknie, takie pootwierane :D Dziś sparzatalam u taty w pokoju. Okna myłam , firanki, kazdy kącik wypucowałam. Myslałam, ze jescze w saafach poukaldam ,a le chyab mi się jzu nie chce. W koncu jutro tez jest dzien :) Ps. dzękuje za miłe slowa odnosnie choinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sen nie znaczyl nic dobrego... jestem u rodzicow, tate zabrala karetka z pracy. najprawdopodobniej udar... dotaralam ok 19 wiec juz dzis do niego nie pojechalam bo zawiezli go do innego miasta. jutro jade. jest przytomny, niby mówi chociaz ma problem... w domu fatalnie, mama w zlej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek wspolczuje. Na pewno bedzie dobrze. ____________________________________________ No a ja witam z kawa i widokiem na zasniezony ogrod. Zapowiadali i sie sprawdzilo. Niesamowite! OOOO Landrii to ja tez tak zrobie z tymi szyszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . Ja tez witam z kawa ,ale sniegu za oknem jeszcze nie mam, chociaz bardzo się odgrażają :O Taktak 🖐️ ;) Katarzynek będzei dobrze. Tato Twoj lekarz, pewnie bedzie miec pod tym względem tez ciut lapszą opiekę. Mowi, a to wazne. Mama maoja po udarze nie mowila nic, mowili stan bardzo ciezki, a mimo wszystko wyszla a niego z małym niedowładem. Najważniejsza jest rehabilitacja i to jak najszybciej. Nawet dwa dni po udarze. Pisz co i jak , trzymaj się dzielnie !!! Druga choinka u mnie juz wylepiona szyszkami. Tylko poppsiukac lakierem ją trzeba.Tym razem na stozku papierowym. Mąż zrobil mi takich stożków 6 , szyszek wystarczy mi jeszcze na jedną , moze 2 / .Po popludniu lecę po makaron, reszta stozków bedzie z makaronu. Buzki Laseczki, dla Was Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- będzie ok, moja babcia wyszła z udaru a było cienko, trzymaj się Kania - jestem pod wrażeniem tych choinek, ale chyba i tak się nie skusze na ich robienie, wolę popatrzeć na wasze :) ja moje kilogramy zaczynam gubić od jutra, wyciagnełam strój z szafy, ciekawe czy się w niego wbiję, hmmmmmmmmm, i jutro hajda na basen :)) przy okazji moze gnaty przestaną dokuczac ot i tyle spadam do mojego dziergania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Kawa !!!! Katarzynku 🌻 Wszystkiego Najlepszego !!!! zycze radosci, miłosci , spełnienia marzen, oraz dla Ciebie rowniez i Twojego Taty duuuuużo zdrowia 👄 Napisz co u Ciebie / Czy są jesz cze jakies Kasie u Nas / :P Milego dnia Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie poprószyło, dobrze że chociaz słońce świeci muszę skoczyć dziś na wymianę oleju brrrrrrrr, mus to mus ;) Landrynka - przypomniałaś mi tym wpisem że dziś Katarzyny czyli mojej Basi urodziny ;) też miała być Kasia - ale staneło że ma tak na drugie do życzeń się dołączam, wszystkiego najlepszego 🌻 no to musze od mechaników skoczyć na miasto po jakiś drobiazg ;) mam przepis na zdrowa i pyszną sałatkę śledziową, ale podam go jak przetestuje chyba że chcecie nietestowaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko Ty zawsze na przekór ;) Mikołajek tez powinien byc Mikołajkiem , a jest Pawełkiem ;) Przepis podaj , daaawno nie jadłam sledziowej sałatki, a uwielbiam sledzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do zyczen a jednoczesnie nadmieniam ze moja corka jest Katarzyna tyle ze ona obchodzi teoretycznie w lutym gdzies tam na poczatku ale imienin sie u nas nie obchodzi (oprocz moich :P ) wiec obojetnie. tak czy inaczej wszystkiego najlepszego! Mrowka salatke moge poczytac bez testowania bo mam swoja przetestowana i mysle ze jej pozycja jest nie zagrozona ;) Buziaki slicznotki Acha wiecie co wczoraj sie poklucilam z moja jedna kolezanka z PL. Ona jest taki typ super zapracowanej i chetnie sluchajacej ale malo mowiacej. Zawsze jak do niej zagadam na gg to odpowiedz dostaje po 40 minutach. No ok to sobie zawsze tlumacze ze faktycznie jest w robocie, moze nie moze. Ale wczoraj to juz mnie wqrwila na maxa. napisalam do niej smsa juz z lozka. A ona momentalnie mi odpisala ze co ja durna o tej porze w lozku (bylo kolo 22.30) i zebym smigala na gg. A kij sobie pomyslalam ide. Melduje sie pisze ze juz jestem i czekam na odpowiedz 20 minut mino ze na sloneczku ani pol chmurki. Wylaczylam kompa i poszlam do lozka. Potem slala mi smsy ze ona tylko siku byla itd ale nic jej juz nie odpisalam. No wqrzyla mnie powaznie. Glupia dupa. Aha Kania ja nie dostalam zadnych fotek. Landrii moja kuchnia i cala chata zreszta tez przy wypiekaniu szyszek walila samym kadzidlem, normalnie jak w kosciele. Wytrzymalam 45 minut do godziny nie dalam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku wszystkiego najlepszego 🌻 mi tez Landrii przypomniała że musze szwagierce złożyć życzenia :) Taktak tak mnie rozbawił Twój post że na glos się zaśmiałam aż mąż pytał czy normalna jestem że do kompa się ciesze :P super masz koleżanke hahaa nie dziwie się że Cie wkurzyła, jak mnie by ktoś o tej porze z łózka wyciągnął a potem milczał ......... ;) i już czuje zapach tych szyszek w domu, mnie by stary z domu wygonił hehe słuchajcie te Wasze choinki śliczne, ja nadal mam zrobione 2 stożki papierowe i na tym koniec, nie moge kupić makaronu, ja nie wiem gdzie Wy takie duże muszle i ładne świderki kupujecie, u mnie jakieś takie nie wydarzone są, świderki połamane, a muszle to małe muszelki :( no nic dzis jade do miasta może wkońcu uda mi sie je kupić i zrobić Landrii na złość i zrobić chociaż jedną choinkę :P :P :P a jeszcze mam jedno pytane, myślicie że na s klej super glu będzie można ten makaron przykleić? bo znowu nie mam tego silikonu ;( no i znowu mam wymówkę :P aha dostałam wczoraj ten ekspres do kawy Dolce Gusto, moge polecić super :) kawka pyszna, łatwa obsluga i może być super na prezent :) miłego dnia u mnie słonecznie choć mroźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi ja mysle ze na superglue to lepiej nie probuj bo on tylko na twoich palcach bedzie szybko wiazal a na makaronie i szyszkach z cala penoscia nie. Poza tym silikon i te sztyfty daja gesta mase ktora szybko zastyga a do tego mozesz to co przyklejasz wlasciwie dowolnie krecic na tym stozku. Superglue bedzie kleil jesli juz to bardzo mala powierzchnia wiec i tak prawdopodobnie ci wszystko poodpada. Jak jestes w miescie to podjedz do jakiejs Castoramy albo innego sklepu z kafelkami i kup sobie ten silikon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na sałatkę ze śledzi sos - jogurt, serek homo, chrzan, sok z cytryny - robimy z tego sos, dodajemy po łyżce, soł i pieprz do smaku ugotowane i starte buraki, seler, zemniaki pokrojone i cebula w kosteczkę skrojona (zblanszowana) śledzie z zalewy octowej kładziemy warstwami: śledzie, cebulka, sos, buraki, sos, seler, sos, ziemniaki, sos, natka pietruszki i gotowe proporcji nie podaję bo nie znam, będe na oko robiła w zależności od tego ile tej sałatki chcę podobno pycha i tyle wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik jak ja się cieszę , ze robisz mi na złośc :P Bedę Cie teraz czesciej opierdzielac ;) POdzielam zdanie Taktaka odnosnie kleju. Wez dupę w troki i smigaj do jakiegos budowalnego marketu. To nie jest drogi wydatek, a zdecydowanie lepeij bedziesz się tym poslugiwac :P Ja tez nie dostalam ładnego makaronu:O Kupilam wczoraj muszelki i zaraz wysle Wam fotkę choinki z makaronu i szyszek , ale jescze nie są pomalowane . U mnei tez podczas suszenia czuć bylo igliwiem . W piekarniku nadal wali lasem. Ale nawet fajnie pachnie. Jak otworzylam piekarnik w trakcie suszenia to pachnialo prawie w calym mieszkaniu lasem ;) Ja z gg przeszłam na skypa . Zdecydowanie lepiej się mozna porozumiec i zdecydowanie szybciej ;) Tez nienawidze jak z kims rozmawiam i czekam na odpwoiedz po kilka minut :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za porady :) Castorame to ja mam 65 km od domu :( ale poszukam może w brikomarche będzie :) Landrii ale cudeńka podsyłasz :) pozazdrościć zdolności :) troche się musze podlizać żebyś mnie tak nie opierdzielała za często :P ja nie lubie ani gg ani skypa, kiedyś mogłam całymi dniami siedzieć i klepać na jednym i na drugim, a teraz jakoś nie mam o czym gadać :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalic jaka sobie dzisiaj sliczna wg mnie oczywiscie koszulke nocna kupilam. Polowalam juz od jakiegos czasu na cos dlugiego do kostek i z dlugim rekawem wlasnie. Do tej pory jak cos dlugiego widzialam to satynowe albo jedwabne na ramiaczkach albo mocno babciastyle. Ta jest sliczna milutka i do tego w atrakcyjnej cenie. Juz sie nie moge doczekac wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka w oryginalnym przepisie na twoja szkopska tradycyjna salatkie sa drobno siekane orzechy laskowe. wtedy ta salatka smakuje dopiero lecker!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, najlepszego dla Katarzynki i Jasy :) Kania, ladna kolekcja :) Ja dzis zapakowalam swojemu cztery sztuki do pracy :) Kolejne cztery podaruje rodzince, wiec wiele mi nie zostaje i chyba porobie wiecej :) Zrobilam jeszcze kilka ozdob do powieszenia i szopke :) Koszulka ladna :) a sledzi u nas nie ma, wiec salatki nie przetestuje.... Sylvik...dzialaj kobietko!!!!!!!!!!!!!!!!! Landrii, wyslalas juz fotki?bo ja nie mam.... Glowa mnie boli-albo za duzo spania, albo za wiele wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie wiem dlaczego do ciebie nie dochodzą moje maile / :( Ale wyslalam, na wszelki złuczaj wysylam jeszcze raz ;) Moje choinki tez porozdaje :O Juz mam chetnych na nie.Ale w przyszlym roku bede juz od wrzesnia robic na handel :P Juz teraz wiem ze bede miec kupców ;) Takatak koszulka bardzo ładna . Ja lubie takie długiei mieciutkie. Chociaz zcasami zakladam zbyt kuse i takie przezroczyste :P Wiedzialam , ze mamy jeszcze jedną Kasie ;) Ale tak malo jej ostatnio u nas, ze kompletnie wyszlo mi to zglowy ;) Jasa🌻 no to Wszystkiego najlepszego !!! Oby Ci się w tym kraju pograzonym w kryzysie mimo wszystko zylo dobrze i dostatnie ;) Cos nie mam przekonania do salatek warstwowych :O No ale przepis skopiowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×