Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylviku ---> F bedzie konczyl 41 w kwietniu. Robilismy takie urodziny na 39, 40 przeczekalismy i teraz znow. Ludzi duzo bo to 2 druzyny pilki recznej. Biorac pod uwage ze czesc nie przyjdzie bo cos a druga czesc przyjdzie z partnerami to latwo z tego robi sie spora brygada. Najwazniejsze ze kazdy cos do picia przynosi. Z gotowaniem u mnie nawet dla tylu ludzi nie problem chociaz faktycznie pewne organizacyjne wyzwanie to to jest. A teraz w styczniu to ta sama brygada plus pare osob z polski a impreza taka noworoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sporo osób będzie, jest koło kogo chodzić :) ja wole bardziej kameralne przyjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! burzuch troche mniej mi dokucza ale jak mnie zlapie ból to trzuma kilka godzin i te mdłości fuuuj ja byłam cały weekend w szkole. w piatek po zajeciach pojechaliśmy z P do moich znajomych na parapetówke. Super było i tak po 3 wrócilismy do domku. Strasznie sie ciesze że P dogaduje sie z moimi koleżankami i dobrze sie tam czuje. NIkt nawet nie zauważa że jest o tyyyle starszy. a wczoraj byślimy na kolacji u tej jego byłej dziewczyny a obecnej przyjaciółki i było fajnie :))) Landrynko a jak sie czujesz? wszystkie robicie takie pyszności. ja wczoraj upiekłam tylko szybko ciasto, żeby zadrać natą kolacje. w sumie razem z P upieklismy, ja poszłam na zajęcia a on pilnowal piekarnika. a w domu nie wiem jak będzie ze świetami, tata nigdzie jakos nie chce sie ruszać, ogolnie to słabo sie czuje, nic sie nie poprawia tylko cos ciagle mu dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sylwestra to sama nie wiem. jakos nie chce mi sie nic robic, a ze nie mamy jakis konkretnych planów to powiedziałam zeby P śmiało proponował synowi, żeby razem cos porobili i ze nie będę miała żalu. najwyżej zostane u rodziców, alb pojde do kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Ja narazie tylko na moment z kawą i życzeniami ;) Mróweczko Ty nasza optymistko :) Wszystkiego NAJLEPSZEGO !!!!! Zdrowia , miłości , radości , duzo kasiory wszystkiego Naj Naj Naj 🌻👄 STO LAT !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Posyłam od serca płynące życzenia: Leci do Was opłatek biały i na Waszych stolach go położy i ode mnie życzenia Wam złoży. Bożonarodzeniowe święta, od młodych lat się pamięta. Choinka ładnie przystrojona, dziecinka nowo narodzona. Stół wigilijny przystrojony, dwanaście potraw postawionych. Gwiazdka,modlitwa,życzenia, składają wszystkie pokolenia. Chciałam i ja je złożyć; Moc darów Bożych, Świątecznego nastroju, Błogiego spokoju, Życia miłego i dostatniego, Rączką Dzieciątka błogosławionego Niech Boskie Dziecię, co pokój przynosi Łask wiele u Ojca dla Was uprosi. Niech serca radosne Gloria! śpiewają, Niech Aniołowie nad Wami fruwają. Niech błogosławi Was Boże Dziecię I pokój nastanie na całym świecie. Niech biały opłatek w Wigilię łamany Połączy nas wszystkich znanych i nieznanych. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko 100 lat 100 lat !!! Myslalam ze dam rade byc pierwsza ale ta wstretna Landrii zawsze taka napalona na te zyczenie :P ;) Wszystkiego najlepszego kochana!! Kapitan tonacej lajby ja cie tam nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko, sto lat, sto lat ! Duzo zdrowka i wszelkiej pomyslnosci :* Wyjazd planowany na dzisiejsza noc :) Moj m przyjedzie z pracy po 19, a ja mam za zadanie zapiac wszystko na ostatni guzik, a tyle tego ze nie wiem jak dam rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja przyłaczam się do życzeń Mróweczko Sto lat!!!!! Juleczko miłego wyjazdu :) i dziękuję za życzenia na emaila ;) ja też nie pamiętam Kapitana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja rowniez dziekuje za pamiec i zyczenia i zycze tobie niezapomnianych swiat, cudownych prezentow i szczesliwego powrotu do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie że nawet ja o tym zapomniałam ;) :P dopiero wasze życzenia mi przypomniały jaka jestem stara :P :D dzięęęęęęęęękujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D oczywiście do życzeń dodaje kawusie bez słodyczy bo mam ambitny plan zrzucić to i owo ;) :) a to dlatego że rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ale chyba marne mam szanse bo było dużo chętnych głównie młodzieży ;) popijam kawusie i lecę zaraz do porządków małych, córcia z wa-wy przyjechała będziemy coś tam robić pewnie, dużo tego tez nie robię głównie placki i mięso, bo trochę spędzę śwęta u teściów drugi dzień u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tak taczko :) Czy mozesz mi powiedziec jakie warunki u Was na drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ja Ci radze zacząć zrzucać to i owo po nowym roku bo chyba teraz nie ma sensu się katować :P bynajmniej ja mam taki plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii musze ci powiedziec ze jest strasznie. Moj F jechal w poniedzialek trase autostrada ktora normalnie jedzie 3 godziny 7 godzin :o Co chwila stoi jakis TIR i blokuje przejazd. Sluchaj czy ty sie wybierasz autem w ta droge?? Bo ja tak sobie mysle ;) :P .... A tu dla was jedna z moich najbardziej ulubionych piosenek http://www.youtube.com/watch?v=cDL0CfyKvYQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń tych małych i tych wieelkich Sto lat sto lat :) :) :) Julii spokojnej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No serio. Ja nie wiem jak ty potrzebujesz przez Niemcy jechac ale o ile pamietam w Polsce mieszkalas gdzies na wybrzezu awiec musisz na polnocny wschod a wiec do mnie :P Musisz sie serio na korki przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze musze przez Niemcy...i na Kolbaskowo... Machne Ci po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii sluchaj serio jakby co mozesz spokojnie wjezdzac na kawe i sniadanko ;) o kazdej porze. Wysle ci adres na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kus losu Tak taczko ;) A tak serio to mam nadzieje, ze pojdzie gladko i bez problemow :) No ale dziekuje za goscinnosc :* Teraz spadam na ostatnie zakupy....zajrze do Was pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko Tobe również życzę spokojnych , radosnych swiąt oraz szampanskiej zabaway Sylwestrowej ;) no i równiż bezpiecznej drogiii. Az mi sie włos na glowie zjeżyl jak droga Cie czeka :O Mam nadzieje , ze wszystko będzie ok, daj Nam potem znak czy dojechalas :) Mrówka Sylvik ma rację. Gubienie kilogramów zaczniesz po swietach ;) Katarzynek ja juz czuję się ok ;) Kapitanie ja tez Ciebie nie pamietam :O Przynajmniej nie po tych wskazówkach o ktorych napisales - jakies gobeliny i cos tam :P Za piękne zyczenia bardzo dzękuje ;) Ja już po zakupach :) Zaraz wstawiam kapuchę :) Choinkę ubralam już wczoraj . Pierwszy raz mam taką choinke , ktora pięknie pachnie. Zapach na całe mieszkanie .A taka z pozoru zwykła choineczka . Udekorowałam sobie tez mieszkanie . Na kazde drzwi w mieszkaniu powiesilam stroiczek.I jest tak słodko , fajnie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko 100 lat :))) żeby wszystko działo się tak jak sobie życzysz :* a ja tez wybieram sie dopiero po świetach na fitness i gubienie brzucha, niby reszta ok, ale zawsze mi w boczki idzie.... dzwonil do mnie K.... z propozycja żebysmy razem sylwestra spędzili i pojechali na wycieczke takimi wielki sankami z koniem i z jego znjaomymi... tzn bez P :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Tak tak wszystko pamięta :)) Kurtke kupiłam, ale nie tą co Wam wysylałam. jak byłam u rodziców to kupiłam cos takiego http://www.e-yups.pl/node/747 w tym najjaśniejszym niebieskim kolorku, ta dziewczyna jakoś dziwnie wygląda w tej kurtce... ale ja odczepiłam to futerko z kaptura i wygladam jak wielka niebieska chmura.... boczków to może tak nie widać, na zdjęciach, ale troche mi sie nazbierało, tylko że ja nie mam motywacji, kupie karnet pójde raz czy dwa i dupa.... a teraz chcemy z facecikiem chodzić 3 razy w tyg on na basen ja na fitness i bedziemy sie moze motywować. faceci chyba faktycznie świruja ok 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- jedź bezpiecznie, i daj znać jak już będziesz na miejscu :) a co do tej siłowni to widze że po nowym roku wszystkie stamtąd bedziemy klikać, he he ;) :P basen i siłownie to i ja mam w planach ale jak trochę śnieg popusci czytaj kole lutego :) porządki zrobione teraz musze skoczyc do miasta ale jakoś tak nie mam ochoty, śnieg zaczął znowu sypać, hmmmmmmmmmm, a na urodziny dotrała akurat moja przesyłka - dwa piękne biustonosze - freya :) i to z londynu - i wyszło taniej niż u nas, co za absurd ale miałam ubaw bo listonosza ciekawość zżerała co to może być - nie mówie o tym ze dziura w kopercie była ;) a niech mu przez tą dziurkę to on racze niewiele zobaczył ;) a tu linki do tych cyckonoszy :) http://www.braheaven.pl/pl/Katalog/2f9daa0d243206bb3a5aab3528c11f4d.html http://www.braheaven.pl/pl/Katalog/c33d30d7ad0b3537144b4679dd7ee6a8.html tym razem postawiłam na biel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku ja bym chętnie trochę tego skarbu odstąpiła ;) ino jak ? od razu by mi było lżej, a tak to jestem 5 kilo do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×