Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hhhhhmmmmmmmmmmmmm Mroweczko Mroweczko ja ci tak serio po cichu powiem ale wez to sobie lepiej do serca .... Kto jak kto ale ty powinnas troche schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlaśnie wróciłam z miasta i stwierdziliśmy z M że do świąt nie ruszamy z naszej wsi :( poprostu tragedia co sie dzieje w sklepach i na drogach :( nie mówiąc że znowu pada śnieg i ślisko jak szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejść na facebook, jest napisane że połaczenie jest niezaufane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojego regionu jest dzis ostrzezenie przed bardzo silnymi mrozami. Zapowiadaja do -20 stopni. Lece przyniesc troche drewna. Mrowko ty wiesz mam nadzieje ze mialam na mysli Twoje zyczenia swiateczne?? zebys mi sie tutaj nie obrazala przypadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobał ci się taniec brzucha i tam takie Tak taku ;) ale co prawda to prawda tak wysoko to ja nie podskoczę jak Ty na tej plaży, teraz mnie będzie zazdrość zżerac ;) :P u nas Sylvi tak na drodze slisko że ho ho chyba jutro się nie ruszam z domciu, dziś mi wóz nosiło po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Sylvia wysłała mi takiego samego mikołaja ;) nie bede powielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Sylvi bardziej pasuje ten brzuszek ;) :) ja ide powalczyć z moim wałkiem, ale jeszcze tu wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na plusie 2,5 aż byłam zaskoczona, przez to lukanie zapomniałam o biszkopcie, wchodzę do kuchni patrze a tam dziura wydłubana w środku ;) szkoda że nie można zganić na psa , zresztą Pablo od razu się przyznał, musze chyba tam siedzieć i pilnowac, zaraz będe wyjmowała drugi :) no i czy wasze psiaki tez sa takie łakome jak moje psisko, musze wyganiać z kuchni bo zjeść spokojnie nie da, łapy na stół i skomle, micha musi być cały czas pełna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko moja suczka taka łakoma że ślina jej leci hehe, a je wszystko łacznie z cebulą :P ale widze że Pablo to też spory łakomczuch haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszkopty upieczone i schowane ;) tak się zastanawiałam nad trzecim ale chyba by tort był za wysoki, zostanę przy dwóch teraz juz tylko herbatka i relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam Laski. Wsadzilam na Face jeszcze pare fotek ktore przed chwilka po nocy pstrykalam. Niestety jakosc na Face jest kiepska a szkoda bo foteczki sweet sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie doczytalam cie mroweczko z psiakami. Moje lakome sa strasznie ale lapy na stol to sie zadny nie odwarzy polozyc bo wiedza kto w domu rzadzi. Jak pies wchodzi na stol albo zabiera sie do jedzenia nie ze swojej miski oznacza ze brak mu respektu i nie do konca akceptuje cie jako przewodnika. Moje nawet z wlasnej miski nie rusza jesli nie powiem ze juz moga. Siedza na dupskach i czekaja. A trzesa sie jak idioci ;) Ostatnio jak mialam rybe na obiad to chcialam sobie jaja zrobic i dac Hardyemu polizac, Monty sie na chama wepchnal i zlapal ta cytryne a wyplul ja z taka predkoscia ze prawie w majtki narobilam ze smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Taktaku ;) Twoje psy to dobrze wychowane stwory bo moje to rozpuszczone bachory, one rządzą w domu a nie my :P ten duży jeszcze jakoś się zachowuje ale mała to tragedia, rozpuszczona jak dziadowski bicz ;) ale taki już jej urok :) a zdjęcia piękne :) taki urok zimowy w Twoim ogrodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to widzę, ze z wami nie pogadam :P u mnie nol zwirząt , wiec niczym chwalic sięnie bede a tym bardziej opisywac jakies smiesznosci z nimi związane ;) U mnei sniegiem posypalo i koszmar na drodze. Mąz odległosc 3 km, zrobil w 40 minut :O Ja juz tez m,am teraz relakisk i lece zobaczyc fotki Taktaczki oraz tego mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam robic kalendarz dla znajomych z ich zdjeciami. Kurcze zejdzie mi troszke zcasu na to ,moze jutro po pracy skoncze. Kazda cyferke robie stemplami juz sie pomylilam,ale jakos to zatuszuje. Bedzie piekny hihi ale skromnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypijesz ze mną herbatke bo reszta chyba uciekła odśnieżać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik pijesz jeszcze tą herbatę ? Bo ja chętna jestem ;) Blinguś ciekawa jestem jak ten Kalendarz bedzie wygladac , wiec faktycznie wrzuc fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Babsztyle dojechalo u mnie tylko do -18. Dalaczam do Landrii i stawiam kawe. Julii sie nie odzywala wiec mam nadzieje ze u niej ok. Dociaraja do mnie wiadomosci ze na duzej czesci autostrad maxymalne co mozna wycisnac to 80km/h :O Landrii ;) Ach i musze jeszcze cos napisac ... Katarzynku ty chodzisz ze swoim facetem do jego bylej na kolacje?? To mi sie kurde wydaje durne. Nie zeby byc zaraz o wszystko zazdrosnym ale zycie towarzyskie jak w Modzie na sukces tez jest troche nie teges ;) Nie gniewaj sie ja jestem poprostu taka przypierdalaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Mrowka a ty to tak na tym gadu zawsze smigniesz i nawet czesc nie powiesz. Zlapac za ucho cie nawet nigdy nie zdaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam - Tak taku - jak to zrobić żeby tych łap nie kładł na stół, co prawda jak głośno powiem jego imię to łapy zabiera ale pierwsze co robi jak wpadnie do kuchni to niucha, zreszta on nie ma jeszcze pół roku i trzeba go troszkę nauczyć respektu, wiele rzeczy już jest nauczony, chętnie posłucham podpowiedzi fachowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×