Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ja mam na szczescie kolacje z glowy, zostala karkowka od wczoraj (pewnie znacie ten przepis z zupkami cebulowymi , pieczarkami i serem ), do tego tylko cykoria i wsio. A na obiad ugotowalam sobie zupke jarzynowa. Apetyt mam dzis okropny, nawet nutelle lyzeczka wyjadalam. W sobote kupilam sobie torebke, teraz jakis plaszczyk wiosenny by sie przydal, mam dosc tego czarnego zimowego. Na ebayu jeden wpadl mi dosc w oko, ale kurde wole dotknac i przymierzyc.. http://cgi.ebay.it/CAPPOTTO-DONNA-TRENCH-BIANCO-S-M-L-XL-/280630260812?pt=Giubbini_Giacconi_e_Cappotti_donna&hash=item4156ddf44c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja mam tez ochote :P Szkoda ze masz do mnie taki kawalek bo moglybysmy sobie urzadzic takie tygodniowe chlansko :P Nic tylko picie, rano, polodnie, wieczor :D Julii, tez mam juz ochote na letnie albo chociaz wiosenne ciuszki. Plaszczyk hmmm, niby ok ale nie do konca. Moze to wina tych zdjec i modelki w zlotych kozaczkach :P Moze ja bym sobie jutro taka grzybowke zapodala hmmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł za czynsz to chyba jednak bardzo dużo. wiadomo, od mia0sta zależy, ale co innego wynajem w którego koszta wchodzą i czynsz i odstępne no i czasem rachunki, W takim wypadku to niedużo. Wynajem mieszkań, nawet w małych miastach to około 100 zł za dwa pokoje i mały metraż (do 45 metrów). My w Gdańsku za 45 metrów i dwa pokoje,płaciliśmy 1500 zł za mieszkanie. Ale w tym były czynsz, rachunki i odstępne. Ja mam dziś okropnego dołka, więc nie będę się rozpisywać. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000zł a nie 100 za wynajem, w poprzednim poście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kozaczki sa the best :P :D Mi by sie przydalo kilka dni picia :) Machnelam sobie wlosy na ciemniejszy kolorek. Spiaca jestem jak cholera!!!!! Ja chyba w punktach zaczne pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Sylvik znowu smiga na n-k :P Pewnie juz jej sie tak wszystko pomieszalo od tej lesnej przygody ze ceny mieszkania wziela z gier. Sylvik przyznaj sie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho a mnie kurna gardło naparza i niewiem co by tu jeszcze zeżreć, nie mam żadnych prochów , czosnek już ode mnie jedzie na kilometr :) no dziubam dziubam na tym szydełku aż mi się niekce ale humor nie narzekam ;) :) po ostatnich ćwiczonkach lekko obolała jestem ale jutro powtarzam kolejną rundę :D ale będę lasssssssssssssska he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak a moze by tak gdzies w polowie drogi się spotkac na jakies picie ? :P Tak jak piszesz, tydzien z hotelu nie wychodzic tylko ciagle pic ;) :P Julka moze bys dolączyla i Ty z tej Italii ? ;) I jaki Ty masz teraz kolorek ? Ja Ciebie widze tylko i wyłącznie w blondzie;) Płaszczyk tak jak TakTak napisala niby jest ok, ale nie do konca. Jak dla mnie za duży dekolt. Ja lubie takie dekolty, ale nie w okryciach wierzchnich .Musialabym potem kombinowac , zeby jakis szal zalozyc albo jakąs chuścinę ;) Mrówka zrob sobie plukankę gardla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem w przelocie miedzy graniem :P masz racje Taktak tak mnie wciągnął wirtualny świat że zaczynam zapominać o realnym :( ale ceny mieszkań są realne :) co do picia to szkoda że ja nie moge bo bym Was do mnie zaprosiła, pewnie połowa drogi by była ;) trudno, może kiedyś jeszcze będzie taka mozliwość :) Mrówka podobno dobra jest jakaś sól emska na ból gardła, moja tesciowa się tym kuruje. Juleczko mi się płaszczyk podoba, lubie trenche ale kolor biały do blon włosów chyba nie bardzo, zlejesz się w całość :( Jasa usmiechaj się do siebie, to pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam maila :) Tylko pewnie nie do wszystkich, na pewno nie mam adresu do Jasy i Bling wiec nie miałam jak posłać :) Ja też bym się chetnie napiła,ale samej to tak głupio troche :p chyba że winko to może zaraz sobie naleje :d Czekam jeszcze na wyniko jednego egzaminu i koniec sesji wreszcie :D ale od soboty nowy semestr się zaczyna wiec za wiele wolnego nie mam :( Julii płaszczyk ogolnie fajny tylko jeżeli mogę Ci poradzić co do koloru to sama miałam taki biały płaszczyk i kurcze biel się szybko brudzi gdziekolwiek siadlam na lawce juz brudny, oparlam sie gdzies o sciane albo w autobusie i ciagle go czyscilam aż w końcu zrobił się brzydki takze odrdzam biały no chyba że lubisz ten kolor :) mrowka herbata z miodem i cytryną albo plukanie gardla może pomoże :) hmmm i nie wiem co mialam jeszcze napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaa odpisałam na Twojego maila ;) Sylvik jak dla mnie to, ze Ty nie pijesz to wcale nie jest przeszkodą , abyśmy się mogly napic w Twoim towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie sie napije. Wlasnie sie pozarlam ze swoim Kobieta kibel i brodzik moze czyscic a z faceta to juz sprzataczke chce sie zrobic,no i oczywiscie skoro siedze w domu to powinnam to robic, jakze mogloby byc inaczej. Wiec jak zadal mi pytanie czy ta masc ktora posmarowalam mu opuchnieta kostke ,mu pomoze. Odpowiedzialam,ze nie wiem bo wrozka nie jestem,tylko marna sprzataczka Za nasze zdrowie Julii jak dla mnie to ten plaszczyk wyglada bardziej jak szlafrok,no i rzeczywiscie z bialego za moment zrobi sie szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii - co do płaszczyka, to wiadomo, każdy ma swój styl, ale jak dla mnie to biel też nie bardzo... ja bym Cię z Twoją urodą,( którą się już kiedyś zachwycałam :P) widziała Cię w skurzanym lekkim płaszczyku w kolorze ciemnego brązu, takeigo w stylu: http://www.youtube.com/watch?v=Urdlvw0SSEc Alicii Keys w piosence Fallin :) Ale nie ten czarny na początku tylko brąząwy od 1:25 minuty w nim występuje :P Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angina jak ta lala wiec nic mi nie pomoze ale ujuż sie zapisałam do lekarza, gula taka w gardle ze śliny nie moge przełknąć o płukankach nie wspomne :P a pic to tylko wirtualnie bym mogła ;) ale jakbyście chciały kogoś do towarzystwa żeby wam donosił to ja chętnie ;) :) idę polukać na emaila w wy sie zwlekać i parzyc kawfeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikto?! co jest to sama mam pic tak z rana :P na emaila odpisałam :) ale widze ze madra z Ciebie dziewczynka więc pewnie decyzję tez podejmiecie właściwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem, roznosicielko chorobsk!! Pije kawusie a za oknem mimo ze slonecznie az milo to mroz taki ze az okna przez noc zaparowaly. Brrrrr Landrii jak juz polowe dojedziesz to mozesz i druga tez do mnie smignac. ty wiesz ja z moimi dwoma durniami kudlatymi to nie moge tak wybyc z chaty na dluzej. No i poza tym wiesz czemu jeszcze i czemu jeszcze ;) Ale jak cos to czekam na ciebie z wielka radoscia. Sylvika mozesz tez po drodze zabrac. posadzimy przed kompem i niech sobie rznie :P Maja odpisalam na maila. Eeee Bling ty to nie masz nic lepszego tylko sie zrec?? Zdziel przez leb nie daj jesc i spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prze ekran Ci się uda będe się starała nie pluc na monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, Mrowka nie wiem czy to mi wystarczy. Moze jak masz za mala rozdzielczosc w monitorze to te wirusy jakos sie jednak do mnie przedostana?? A ja juz sobie potelefonowalam, wyprysznicowalam sie i mysle co to teraz z dalsza czescia dnia robic. I gdzie jest cala reszta?? Wylazic z dziur i sie meldowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Ja dopiero z wyrka wyszłam :P Pewnie spałaabym jeszcze dłuzej, ale moje dzieci zaniepokoil fakt, ze o 10 to ja już jestem zawsze na nogach a tu cos nie halo, ze jeszcze śpię :P Jak sie na dobre obudzę to wrócę do Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to sobie nieźle pospałas dziś :P a ja spadam zaraz do fachowca moze lekarka mnie nie zrypie że sie zaczełam sama już leczyć ;) od ostatniego razu kiedy została zawezwana do cieżko chorej do domu ;) teraz zawsze jak dzwonię to jestem rejestrowana nawet jak nie ma juz numerków ;) :P spadammmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie machaczki :P A napisac to nie łaska ? ;) Taktak jeszcze troche popiszesz , ze chetnie bys mnie u siebie widziala , a zrobie wszystko aby przyjechac do Ciebie :P tak wiec zastanow się czy wiesz co piszesz ;) ?!! Maja podjeliscie już z narzeczonym jakąs decyzję ? Czy dalej jestescie na etapie przemyslen ? ;) Mrowka widocznie zle stosowałas płukankę na gardlo :P albo bylo jej za malo ;) Łeb mnie boli jak diabli :O Ja tez chyba bede chora, bo czuje ze ten ból to od zatok :O Ja dziś mam na obiad ciag dalszy zupy grzybowej i w koncu mam z czego zrobic knedle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii mam ochote sie z toba sponiewierac :P - to bylo wczoraj zajebiste!! Sylviku wybralas sie wreszcie na zakupy? I gdzie foto torebki wraz z wlascicielka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też glowa boli, to chyba ciśnienie ;) Taktaku torebka leży w szafie, jakoś nie mam weny przepakować wszystkiego, do tego kupiłam sobie jeszcze portfel tylko kolorek mi troche nie odpowiada, torebka jest jasniejsza ale trudno. Może potem się wezme i zrobie foto to podesle, jakoś mi sie nic nie chce dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik u mnie to tez ciśnienie, ale bynajmniej nie atmosferyczne :P no i poszłam spac przed 3 rano . Wyslalam Wam kurczaki , ktore zrobilam . Prewnie Taktak mnie zaraz zbeszta, ze jak koguciki na patyku i w dodatku na wesołym miesteczku , ale wierzcie mi, ze baby te starsze wolą właśnie takie jak te bardziej "ekologiczne" . Na giełdzie byly super jajeczka , takie jak opisywała Bling z Taktak, w kolorach ziemi, oplecione cieniutkimi gałązkami, do tego poprzyczepinae malutkie bazie , ale babaka powiedziala, ze mimo wszystko wiekszym powodzeniem cieszą się takie jajka , ktore sa bardziej pstrokate ;) No nic, zrobilam tak jak umialam i takie do Was wysłalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze mi sie podoba a inne nie bo mnie te oczy wqrwiaja :P Ale jak takie ida to rob dziewczyno rob te jaja. Moze na bilet do mnie nazbierasz i jeszcze flaszke dobrej polskiej luksusowej wodeczki przywieziesz :D Sylvik wez nie gledz tylko bierz sie za robote!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×