Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Witam :) Dzisiaj już w lepszym humorze :) Wczoraj była gorąca linia mama, ciocia połowa rodziny sie zaangażowała w nasz problem i każdy miał co innego do powiedzenia ale po rozmowie z moim przyszłym,przeanalizowaniu wszelkich za i przecim w koncu podjęlismy decyzję że kupujemy ale po ślubie, a do czasu ślubu bedziemy odkładać na spokojnie bo do ślubu jest gdzie mieszkac. Chciałam Wam podziękować za rady, dużo mi dało takie wygadanie się i Wasze odpowiedzi 🌼 Landrii jeszcze raz chylę głowe przed Twoim talentem i zapisuje się na kurs do Ciebie choć ja to mam dwie lewe ręce do takich rzeczy :) mrowka nie ma co zwlekać trzeba się udać do lekarza bo teraz takie powikłania są po nieleczonych chorobach że aż boję się pomyślec sylvi to czekamy na foto bo portfela też jestem ciekawa :) Tak tak , Katarzynek, Julii, Bling, Jasa, Kania i cała reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa nie ma problemu, masz u mnie taki kurs gratis :p I napisz kiedy planujecie slub wziąc? Macie już ustalona datę slubu ? I jeszcze a prop tej kiecki, ktora nam tu wkleila jakas osóbka :O Nie rozumiem jak mozna wystawiac cos na aukcję i za przeproszeniem odpierdolic zdjecie, ktre raczej zniecheca do zakupu ? Jak ja wystawialam ciuchy na allegro , to nad zdjeciami pracowalo się czasami caly dzien, zeby lepiej nawet wygladały na zdjęciu niz w rzeczywistosci. Ludziom brak wyobrazni? Czy jaki grzyb ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzyc zdjecie ale jak mozna chciec za to ponad 40 zl?? A mi sie zrobilo zimno na ustach. Buuuu potraktowalam sobie cala facjate na wszelki wypadek zoviraxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz możliowsc to kup sobie SONOL.Preparat w kulce . Jest lepszy niż zovirax. No i duzo tańszy. Moja córka bardzo czesto to badziewie dostaje i włansie SONOL jest zdecydowanie bardziej pomocny ;) Ide troche zalec , bo oczy mam na zapałkach. Musze nadrobic troche nieprzespanej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja nie wiem, moze i ladne ale zeby na choinke jajka wieszac :O Sorry Landrii ale chyba twoj bolacy lep i mi sie udzielil a do tego ta gadka tych dwoch bab nie polepszyla sprawy. Chyba mam dzis cos zly humor. Aha no i oczywiscie nie przyszly moje matrialy dzisiaj. Licze ze jutro z rana je dostane. Mam ochote na cos slodkiego, normalnie dawno juz tak nie mialam. Chyba musze to przespac. A najbardziej to chce juz wrescie cieplo. Juz mam tak dosc tej gownianej zimy ze szok!! Jak mam zaraz isc z pasami na spacer to nie wiem ale chyba kogos pogryze z tych nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Taktaku po tej zimie stwierdziłam że to moje ostatnie psy w życiu :( niech to szlak jak rano o 7.00 trzeba wyłazić z ciepłego łózka i zasuwać na mróz -15 brrrr cos ten dzień chyba swietny dla wszystkich, mam takiego doła że szokkkk dawno mnie tak mąż nie wkurwił. Z nerwów poszłam na dlugi spacer i nawet nie czułam zimna :P Jak sie domyślacie fotek nie zrobiłam bo nie mam głowy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem pierwsza :) I stawiam kawe :) Pobudka śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myśłałam, ze ja będe dziś pierwsza ;) No to kawa 7 :) Majaa 🖐️ ;) Marudy taktak i sylvik jak dziś humorki Wasze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa podana :) nadal nie gadam z mężem, chyba pierwszy raz od 20 lat :P ale przegiął i kara musi być :) zaraz wybywam do miasta a po co to napisze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babsztylki. U mnie dupa!! Mrowka nasmarkala wczoraj tak na ten monitor ze i mnie dzis gardziolo boli i ucho do tego tez ale to chyba tylko od migdala. Zimno rozlazlo sie na pol dolnej wargi :P i wygladam jakbym dostala po gebie :O I na to wszystko plecy mnie tez bola. Normalna kupa gowna!! Na szczescie kawusia smakuje jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorki ale jak smarki to nie ja :P nie mam kataru ani kaszlu ani nic tylko gulę w gardle :P dlatego licha jestem bo ja od gardła to zawsze padam na pysk, ide się leczyć łeb mnie boli jak ta lala i już mnie wkurwia ta zima chociaz siedzę w domu :P chce wiosnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jaja widziałam i powiem tylko - ale jajaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie! Na szczescie z nosa mi nie leci. Moje materialy znow dzis nie przyszly. Mozna normalnie zajoba dostac. Mrowka dostalas swoja welne wreszcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wcześniejszy post poszedl się tego hm hm no i powiem tylko tyle ze w końcu przyszła moja wełenka :) ale szła ponad tydzień no i okazało się ze to moja wina bo wybrałam nie priorytet tylko zwykły no i zwykło szło ;) już wrzuciłam na druty przerobiłam parę razy i odczułam błogość ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zadowolona, byłam na komisji zusowskiej i dostałam zasiłek rehabilitacyjny :) moge spokojnie "karmić kury" :P zaraz się wezme za przepakowanie torebki i pstrykne fotke, ale bez mnie bo nie nadaje się do pozowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stawiam kolejną kawe bo tak mi się spać chce że już nie wiem co robić :) sylvi no to pomyslnie zalatwilas sprawy :) Tak taku mnie jak wyskakuje zimno to zazwyczaj znak ze bede chora, kiedys czytalam ze to dziadostwo wyskakuje jak organizm jest osłabiony Landri slub planujemy na przyszły rok dopiero, w tym roku juz nie zdazymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja wlasnie wyszlam spod prysznica. I zamierzam reszte dnai spedzic na sofie. Pomalowalam lazienke,albo raczej to cos co spelnia te role. Poniewaz wczesniej tu na dole,raczej nie bylo takiego pomieszczenia . Na pewno bedzie trzeba troszke poprawic. Musze jeszcze przepchac rure pod prysznicem. Za tydzien urodzinki,musze przygotowac sernik na zimno i jakis deser,myslalam o tym z mrozonych truskawek i ciastek. Dostane tort w prezencie od kolezanki wiec zapowiadaja sie same slodkosci. Wlazlam tez na drabine zeby odgarnac satelite,niestety cos sie pochrzanilo i nie mam wszystkich kanalow. Zimnica na maksa Sylvi ty sie kurami nie wymiguj ,tylko szykuj sie na wiosne. Ja zamierzam jezdzic rowerem. Tak tak masz racje nastepnym razem,walne mu po pysku Co wy zescie sie tak pochorowaly? Landri no wlasnie ten lek sonol jest dobry ,tez go stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiii Bling alez masz zaparcie , malowanie i w dodatku przepychanie rury :P Pogratulować samozaparcia Babeczko ;) Tak trzymaj ;) Wiecie co ? Wczoraj na fejsie wzielam udzial w konkursie , wyslalam maila i dziś dostalam odpowiedź , ze wygralam bilet na koncert zespolu rockowego Wishbon Ahe ;) Trochę nie moje klimaty, ale muzyczka calkiem , cakiem ;) I teraz się zastanawiam kurde co z tym fantem zrobic ? Bo jezeli to bilet imienny to nie wiem, czy mogłby ktoś za mnie wejsc ? Bo ja raczej sama to nie bede tam siedzieć . Moze gdyby to byla ciut inna , bardziej lekka muzyka , to bym posłuchala , ale w tym wypadaku ? no kurde nie wiem co mam robic ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypij kawę, bilet oddaj dzieciom swoim nie idą. :) Wymyśliłam na obiad barszcz szczawiowy z jakiem :) Mało roboty i smaczny. A resztą czasu na lenistwo przed pracującym weekendem. Należy mi się, nie? Landri wysłałam ci zapytanie od mojego dziecka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Moje dzieci takiej muzyki nie słuchają :O Już wiem co zrobię z biletem ;) Nie przepadnie. Ja na obiad mam od wczoraj barszcz biały z wkładką . Też nie mam zamiaru się męczyc dziś nad garami. Tym bardziej , ze szykuje sie łądna , słoneczna pogoda , wiec chyba jakis spacer sobie zrobię.. Póki co kawa i idę na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cipaski :P (zeby nie bylo ja tak mowie na wrobelki) Bylam wczoraj taka spiaca, ze po ostatnim poscie wylaczylam kompa i walnelam sie na sofe. Chcialam poczytac ogrodowa gazezke i tak sobie z nia kimalam. Zimno popekalo i zaczyna sie obsuszac. jej jak ja tego dziadostwa nie lubie. Sylviku torebka jest super. Sama mam na nia ochote. Portfel faktycznie nie pasuje. Jakis taki koralowy, czy to wina zdjecia? Za to ty moja droga nie wygladasz az tak zle :P Troche bys pocwiczyla, mnie latte pila i smigalabys jak laseczka! Bling widze, ze ty taka sama Zosia-Samosia jak ja jestes :) Tylko ze ja po przesdswiatecznej akcji z kiblem nie chce miec juz nic wspolnego z rurami :D Maja ja to sie zawsze zastanawiam co zajmuje w planowaniu slubu tyle czasu ze nie starcza na to rok?? Mroweczko, fajnie ze welenka przyszla. Co to za cudo?? ja kupilam ostatnio sobie taka jasno rozawa akrylowa z taka jakby przeciagnieta nitka. Chcialam sobie zrobic czapke i szalik na wiosne i mimo zapalu jakos nie moge sie zabrac mimo ze na probie wyglada ladniutko. Landrii a co do ciebie mialam napisac juz nie pamietam :P Aaaa idz sama na koncert moze kogos tam spotkasz z kim bedzie sie milej sluchalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) z kubkiem kawy :) Pospałam dzisiaj dłuugo a za oknem słońce świeci ale cos mi się wydaje że mróz duzy. Od paru dni jestem na diecie Dukana (sprawdzona bo moja mama,ciotka i kolezanka na niej schudly i utrzymuja wage do dzis) u mnie jak na razie 2,5kg mniej bardzo sie ciesze tym bardziej ze czuje sie dobrze:) Dodatkowo postanowiłam dolączyc do mrowki i ćwicze :) Tak taku jeżeli chodzi o przygotowania to u mnie sale weselne są zarezerwowane już na dwa lata co dla mnie jest paranoja :o Tym bardziej że my nie robimy dużego wesele tylko takie do 60osob i trzeba niestety czekac a pozatym chcemy w przyszlym roku bo w tym szwagier się żeni i ni chcemy obciążac tak rodziców. Planujemy na 14.07.2012. sylvi co do torebki to tak jak Ci pisałam bardzo fajna ja lubie wlasnie takie bo w mniejszych to nic nie moge zmieścic :d Landri skoro dzieci nie lubia takiej muzyki to albo wybierz się sama albo po prostu bilety przepadna, no chyba że daloby sie je komus odsprzedac. Kania to dzis dzien leniucha sobie zrob po pracowitym weekendzie :D 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jednak pójdę , tylko doradzcie mi jak mam się ubrac ? Jak się okazalo, nie mogę odstpaic biletu - mailam już plan jak i co , bo się wchodzi na haslo , nalezy podac imie nazwisko i sadzają Cie na miejscach dla Vipów :P Jesuuuu, nie wiem czy ja sie będe umiec zachowac ? :O ;) Sylvik torebka jak juz napisalam dla mnie zajebioza. Portfel tez ładny no ale kolorystycznie faktycznie nie pasuje do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wina zdjęcia bo portfel pasuje do torebki ino ma inny odcień brązu, troche ciemniejszy :P na zdjęciu teraz widze że faktycznie jakby czerwonawy wyszedł :( ja dziś na obiad gulasz i kasza :) tez szybko, samo sie robi :) a w planach nic nie mam ciekawego, moze też potem na spacer sie wybiore bo narazie za zimno Landrii nie wiem co Ci doradzić, bo po pierwsze nie wiem co ta za muzyka, po drugie w jakim lokalu to się odbywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii nie idziesz na opere tylko na koncert rockowy?? Jeansy, Podkoszulek, marynarka. bardziej na luzie niz elegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Landrii....co za szczesciara ;) :D :D :D Sylvik, no torebka super, teraz tylko smigac ;) :D Ze mna to tak jest,ze jakikolwiek rozmiar ma torebka, zawsze jest wypchana...no nie potrafie inaczej. Czy ktoras z Was ma wage z tymi funkcjami ktore okreslaja wage tluszczu, wody, mase miesniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja nie mam takiej wagi. W ogole nie mam zadnej wagi. Dla mnie liczy sie centymetr ;) Moje materialy znow nie przyszly. Chyba sie wsciekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki ja zapodaje kawe właśnie wróciłam z miasta musiałam pobiegać po bankach przy okazji małe zakupy już na niedzielę Pablo chory wiec spałam z przerwami Sylvik - torebka jest w porzadku i nie widze przeszkód ze portfel w innej tonacji, gdybym tak chciała do każdej torebki mieć portfel pod kolor to ho ho :P wiec nie marudaj tylko się ciesz z nabytku Landrynka - masz iść na koncert wyluzowac się i potem opowiedzieć jak było :D Tak taku - już zgrzytasz zębami ;) ja tak robiłam jak mnie listonosz ominął ale najlepiej zajać sie jakąś inną robotę i zapomnieć że się czeka na przesyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam dzis za przykladem Sylvika, zrobilam pranie, rozwiesilam na dworze, teraz mi sie nie chce po nie isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×