Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Nie idę nigdzie, głowa mnie boli, nie mam nastroju, nie mam się w co ubrac, nie chce mi się samej i w ogóle mam humor do bani. Jeszcze jakby bylo malo tego dostalismy rozliczenie za ogrzewanie i wodę i mimo, iż czlowiek oszczędzał caly czas to dojebali znowu 500 zł niedopłaty , fuck Ide zrobic sobie prysznic , biorę tabletkę na rozlużnienie mięsni i kładę się spac , mam wszystko totalnie w dupie :O Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza, Ja mam dzisiaj znow kominiarzy, tm razem musi instalacje gazowa zbadac i kominek. Jakby wlasciwie nie mogl tego za jednym razem jak ogladal komin zrobic. Tak czy tak musze byc na nogach. Landrii no niestety tak to juz do dupy jest. Nie pamietam zeby mi kiedys za cos zwrocili. Co bys nie robila to oni i tak na swoje wyjda. To zlodzieje. Bez wzgledu na kraj! I durna jestes z tym koncertem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . Druga. TatTak no nie do konca tak jest. Lokatorzy z tej samej spoldzielni, ktorzy mieszkaja w bramie będacej na poczatku tego tasiemca ( jest 18 bram w jednym ciągu ) , w ktorym i ja mieszkam zbuntowali sie, ze placą horendalne charunki i złozyli sprawe do sadu. Sadzili się ponad dwa lat i wygrali. Nie dosc teraz ze placą duzo mniej , to jeszcze mają nadpłaty po blisko 4 tysiace zlotych :O U mnie w bramie to takie wszystko jasnie wielmozne panstwo, ze nikt nie piska ze duzo placi , tylko placi. No ale jak tu sama elta mieszka prawie ? Lekarze ? Policjanci ? Adwokaci ? Cos musze z tym zrobic bo jak tak dalej pojdzie to pod koniec roku zamieszkam pod mostem :O A z koncertem ?..wiem , jestem durna pała, ale nic na to nie poradze, kompletnie nia maialam wczoraj nastroju na jakiekolwiek wychodzienie :O Przynajmniej sie porzadnie wyspałam ) Milego dnia Lasencje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druga :) Mam do pracy na 10tą. 🌼 Na razie za oknem słońce, jaka temperatura nie wiem. Przynajmniej już nie pada to białe gówno z nieba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się pindrzyć do roboty. Wiesz co Taktaku... Chyba ten krem Olaz to jest odpowiednik polskiego Olay. Wczoraj widziałam takie w mieście. 🌼 Zastanawiam się nad kupnem. akurat myślę, że w marcu muszę sobie coś kupić. Kremy mi się kończą. A wiadomo, zmieniać trzeba co jakiś czas. Ja się nie przyzwyczajam do konkretnych marek choć mam swoje ulubione. Moja kosmetyczka powiedziała mi kiedyś, że Olay jest przereklamowany, ale co tam ;) na jednego zadziała a drugiemu zaszkodzi jak wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Cukiereczku, jednak oszusci. pamietam, ze jak kupilam w PL nowe mieszkanie to przez dwa sezony grzewcze kazali nam na maxa grzac i wietrzyc. Mimo takiego marnotrastwa nie musielismy nic extra placic. Przy trzecim sezonie, kiedy dom byl juz "wysuszony" i mozna bylo normalnie oszczednie grzac nagle dostalismy taki rachunek ze sie prawie posralismy z radosci. To sie nazywa kochana kreatywna ksiegowosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania bo ta forma to sie kiedys nazywala Oil of Olaz. Zdaje mi sie ze to tak jak z Maybellin ktory w niemczech nazywa sie Jade. Jesli opakowanie wyglada tak samo to jest to ten sam krem. Powiedz mi tylko tak z ciekawosci ile on w PL kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero zalałam kawusie :) Pablo chory wiec mam trochę roboty i oby nie rozeszło się bardziej, bo wtedy czeka mnie jazda po lekarzach, dodatkowo cyrkowiec staję na głowie i coś mu tam przeskoczyło musiałam z nim jechac na masaż i nastawienie bo głowe miał skrzywioną przez dwa dni ponadto jestem happy póki co bo u mnie z rachunkami będzie chodził w lutym albo marcu no nie pamietam ale się ciesze dobrym nastrojem póki mogę ;) :P mrozicho jak ta lala, nawet słońce nie pomaga, ide trochę ogarnąć i jade zostawić trochę kasy w aptece, syn z wawy dziś ściąga - chory - musze go podkurować do poniedziałku, ech ci młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a czy Ty się kiedyś miałas inny nastrój niż dobry ? ;) Taktak proszę napisz mi jescze raz dokładnie nazwę tego kremu z tym podkładem. Bede dziś na mieście, moze sobie zafunduje taki dla sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEGO kremu z TYM podkładem :O jednak wtórny analfabetyzm mnie dopadł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc, zwalili Cie z nog jak i mnie, Landrii...i tez wczoraj. Dostalismy upomnienie o zaplate za ogrzewanie, bo jak juz kiedys napisalam, wyslalismy pismo, ze nie bedziemy placic za brak serwisu z ich strony. Kurcze, o jakakolwiek odpowiedz sie nie pokwapili ale o pieniadze to od razu. Wiedzielam, ze tak i tak trzeba bedzie zaplacic, ale myslalam, ze skoro kurde jest to jakas "porzadna" firma, to jednak jakas odpowiedz w sprawie nam dadza, no ale jak widac, oszusci i zlodzieje jak wszedzie :( I tak mi cisnienie podniesli, ze sprzatnelam pol chaty :) a wieczorem myslalam, ze na nogach sie nie utrzymam ze zmeczenia. Nawet ziolek nie wypilam przed snem, bo myslalam, ze nie beda potrzebne i dupa....budzialam sie co godzine. Kawa wypita, spadam konczyc, co nie dokonczone :P Ja raz sie skusilam na jakis kremik z olay czy olaz, to takiej alergii dostalam, ze nigdy wiecej. Cala twarz mialam w kaszce :( No ale balsam brazujacy do ciala pamietam, ze byl super. Tutaj niby slonce, ale tak zimno, ze brrrrr..... Buziaki dziewczyny i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nastrojem to mam różnie Landri ;) no ale bez powodu to tak nie tego się smutać :P ale mam za to mega lenia, powinnam sie wziąść za obiad i nie mam pomysłu ani weny ani ochoty, powinnam posprzątać i to samo co wyzej :P a po południu jade do miasta z Pawłem na dalsze masaże wiec musze się zebrać koniecznie teraz, bardzo sie upraszam o ogromnego kopa w dupę :D bo kurna sam dobry nastrój do roboty nie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, zbierz sie koniecznie, nie tylko obiad trzeba ugotowac, ale i bloga uaktualnic troszke, bo tam pustki juz nie wiem ktory dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku , a jak robisz ta rybke w ciescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dołki to chyba przez tą przedłużającą się zimę :( tak zimno że brrr, niby ma być cieplej po niedzieli ale czy sie nie mylą? wkońcu już marzec sie zacznie :) u mnie dziś barszcz biały na swojskiej kiełbasce :) mniam lubie ta zupkę ja już posprzątałam wczoraj na full bo robiłam fotki mieszkania, dzis na allegro musze wystawić, niech się dzieje wola nieba ;) miłego dnia i duzoooo usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore se rybke maczam ja w ciescie i smaze na patelni :P A na serio, kupuje mrozone filety z bialej ryby, rozmrazam. Robie ciasto z jajka maki pol na pol zwyklej z ziemniaczana wody piwa pol na pol z woda, soli pieprzu. Musi byc geste jak smietana, tak zeby trzymalo sie ryby. No i wsadzam to na patelnie na goracy tluszcz. Przez ta ziemniaczana make to ciasto jest takie bardziej puszyste. No i przyszly moje materialy nareszcie :D Karton totalnie rozwalony ale zawartosc w nienaruszonym stanie. Mimo wszystko napisze maila "pochwalnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu wy mi robicie takiego smaka na ten bialy barszcz a ja nie moge go sobie zrobic bo u mnie nie dostane zakwasu ani nawet w torebce zupki :O Musze sie chyba wybrac do Szczecina bo normalnie slina mi cieknie na pyszny zurek z biala kielbaska. Mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś na obiad wąłsnie taki zestaw o którym piszecie. Biały barszcz na bialej kiełbasie i rybę w ciescie piwnym , do tego surówka z kiszonej kapusty . TakTak ile Ci tych torebek białego barszczu kupic ? Mowisz i masz, po co zaraz do Szczecina jechac ;) Zakwasu w płynie nie kupię , bo jak to przesłac ? Moge tez jeszcze zurek kupic w torebce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak dupe zawracam, ale napisz mi jeszcze króciutko jak sie go stosuje ? Tak normalnie jak krem na dzień ? Nie musze juz potem używac podkładu na to drugiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *'Bling
Jejciu dopiero poludnie a jak tu sie pysznie zrobilo. Ja jestem na kursie,tzn korzystam tu z netu bo mi pozwalaja. Zaraz musze wydrukowac kilka faktur za net i tez isc wyjasnic sprawe,dlaczego mimo placenia w tej chwili na czas,za kazdym razem w nastepnej fakturze jest 50 koron wiecej. okazalo sie ,ze to co przychodzilo do domu i za co placilam,to upomnienie. Tak to jest jak facet cos kupil a dokladnie sie nie dowiedzial,ze faktury poczta mozna zamowic lub maile. Osiol ani jednej drogi nie wybral. Odkrylam po czasie ,ze mozna zalogowac sie na ich stronce i fakturki sa w profilu. glupi mobilny internet od 17 do 8 rano ,a tyle z nim problemow. Chce staly,musze to jakos z wlascicielami domu zalatwic. Bylam w lumku bo to w tym samym budynku gdzie siedze. Kupilam sobie nowa z metka tunike i dla mamy velurowa bluzke. Tak tak to u ciebie podobnie z tymi zupkami jak u mnie. Tez nic nie ma. O polskich smakach to mozna zapomniec. Wlasnie robie liste co mi mama z siostra maja przywiez. Poszperam w ogloszeniach z praca i ide na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii nie zartuj z tymi paczkami zywnosciowymi dla mnie! A krem stosujesz wlasnie na umyta buzie jak krem nawilzajacy i nie musisz juz podkladu stosowac. Ja przelece tylko pedzlem z odrobina podkladu w pudrze ale na prawde mikroskopija ilosc, czasami tyle co zostalo na pedzlu po poprzednim uzyciu. ladny efekt jest tez jak delikatnie nalozy sie odrobinke pudru w kulkach. Mam jedno jajo gotowe i jestem zachwycona. Musze jednak najpierw aku naladowac w aparacie i zaraza wym wysle foteczke, albo wsadze na fejsa. Bling tak wlasciwie to u mnie wszystko jest oprocz pietruszki w korzeniu i zurku no i chleba tez dobrego nie ma generalnie ale ja i tak sama pieke wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'Bling
O to u nas pietruszka w korzeniu jest,tyle ze jej cena zwala z nog, no ale od czasu do czasu do salatki mozna sobie kupic. Nawet kiedys sie smialam ze bede sobie chodowac w ogrodku Jejciu pracy zadnej dla mnie. W poniedzialek musze wyslac raport ze swojej aktywnosci a ja tylko jedno cv wyslalam,no ale przeciez nie bede z braku laku rozsylac gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajko poszlo :P Bling jak ja w zeszlym roku robilam 3miesieczny kurs dla bezrobotnych :O u nas to tez mieli takie durne wymagania. Ja sie uparlam i przez cale 3 miesiace nie wyslalam ani jednego podania mimo ze chcieli na sztuke zeby wysylac. To byla totalna paranoja. Ubiegac sie o prace murarza mimo ze sie nie ma o tym pojecia :O No ale firma prowadzaca ten kurs na zlecenie urzedu pracy miala sie przed przelozonymi czym wykazac. Uczesnicy zmobilizowani do aktywnosci jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ja wcale nie żartuję, przeciez to nie żadna paczka żywnościowa :O Chcialam tylko byc pomocna, przeciez to nie jest az taki majtek , tym bardziej ze i tak jestem Twoją dłużniczką ;) :P Tak wiec zastanów się , a np do paczki z jajem wsadze Ci troche barszczu i żurku ;) :P Tak piszecie o tych kursach a ja własnie mam ochotę na taki kurs . Musze się tylko zarejestrowac w UP i jest kurs florystyczny przewidzinay na 2 i 3 dekade roku. I tak się własnie zastanawiam czy nie skorzystac z tego. Dokładnie to brzmi tak Florystyka z przedsiębiorczością i obsługa kas fiskalnych, znajomością technik sprzedazy, blokiem językowym i 4 tygodniowym stazem u potencjalnego pracodwacy. Mam na mysli tez jeszcze jeden kurs i tez jest związany z pracami manualnymi . Jajko TakTak cudneee ;) Slicznie dobrana kolorystyka i bardzo ciekawe zestawienie materiałow. Superrr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii to co ty opisujesz brzmi fajnie i interesujaco. To co ja opisuje i Bling zdaje mi sie tak samo to jest taki kurs ktory musza zrobic wszyscy bezrobotni aby ich wdrozyc w "pierwszy" rynek pracy. Tzn sa tam ci ktorzy maja zasilek dla bezrobotnych i nalezy ich przed uplywem tego czasu znow gdzies wepchnac. Nie robi sie tam wlasciwie nic konkretnego. Siedzi przed kompem, w moim wypadku bite 8 godzin, i "szuka" pracy. Prowadzacy taki kurs sluza ci niezwykle cenna pomca przy ulozeniu twojego CV i daja jeszcze bardziej cenne wskazowki co mowic na ewentualnym spotkaniu o prace. U mnie bylo jeszcze notoryczne straszenie ze jak sie nie przylozymy to urzyd pracy utnie nam swiadczenia. Dlatego wiekszosc tych ludzi w panice wysylala jak popadnie podania byleby tylko miec podkladke ze sie bylo "aktywnym" I tak bite 3 miesiace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×