Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

wiecie mnie też trafia jak tu wchodze ale powiedziałam ze wytrwam ładowało się..............ładowało az w końcu weszłam, już mi brak sił do tego neta ale nie mam kurna lepszej opcji i ta dziadyga o tym wie wiec pisze dużo.......gdyby mi brakło nerwów w kolejnym podejściu ;) Julia - i tak trzymaj, ja tez wykorzystałam nadmiar energii na sprzątanie i dobrze bo teraz to róznie bywa ;) Tak taku - dziiiiiiiwna sprawa ale dobrze że pozytywnie zakończona - jak rozumiem no i zapomniałam co dalej Jasa - a ja myślałam ze Ty w Irlandii siedzisz a nie w Anglii? no i wiesz ja tak palnełam bo mnie już bokami zakupy cyckonoszy przez neta wychodza - za drogo i tyle a na miejscu to są pewnie różne wyprzedaże i takie tam to by można coś wypatrzeć ale to tylko pod warunkiem że ktoś się tym interesuje ;) no i moze dziś albo jutro skończe ten obrusik który jak głupia potanowiłam zrobić i teraz mi bokiem wyłazi ;) :P Landrynka - Sylvik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie te ich infolinie, to sa koszty naprawde wysokie. Dobrze ze sie wyjasnilo Z tymi klonami kart to tu w Norge to nawet mafia z Litwy byla. Ja karta place tylko za mieszkanie ,prad tzn robie przelewy. W sumie to w bankomatach nie uzywam w ogole. Nawet nie wiem ile mam na koncie ,raz w miesiacu sprawdzam. Zawsze nosze ze soba gotowke. Julii o kurcze przypomnialas mi moja dawna szefowa,jak wracala z wakacji to walizka mogla lezec na podlodze w sypialni tygodniami. Ja tylko jej wibratory z niej wyciagalam i kladlam do komody z bielizna ,a reszta walala sie po pokoju. No i na koniec az mi bol oka to zadawalo litowalam sie i rozpakowywalam jej te graty. Strasznei nei lubie takiego czegos. Ja przylatujac nawet o 23 wszystko mam tego samego wieczoru na swoim miejscu. Jasa oby ci sie z tymi szczepieniami powiodlo. Maja witaj, a gdzie nasza reszta babulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jejciu jestem niezywa, polozylam sie po 2, a wstalam po 7 Jade pomoc kolezance na domkach. Snieg spadl a juz mialam naszykowane lzejsze ciuszki. I znowu musialam wyciagnac zimowke. Moj A. pojechal do Polski o tej 2. Bez spania ,odpoczynku nie wiem jak on dojedzie. Mial sie przespac po drodze, no ale kolega do mnie dzownil ,ze mial go obudzic a on ma telefon wylaczony,ja tez probowalam na dwa sie dodzwonic i nic. Wkurza mnie takie cos bo sie denerwuje. Chcial zebym, z nim jechala no ale bylam juz umowiona i nie moglam odmowic. Lece na autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim stawiam kawe :) Tak taku dobrze że sprawa się wyjaśniła :) Ja dzisiaj a właściwie już wczoraj wieczorem straciłam głos, chyba zapalenie krtani bo ani słowa nie mogę z siebie wydobyć tylko skrzeczę dziwnie, idę do szkoły powiedziec ze nie dam rady dzis uczyc dzieci , bo zadzwonic nie dam rady bo nikt mnie przez telefon nie usłyszy :o Znacie jakies dobre sposoby na gardło ???? Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Maja mi mama kazała plukać wodą z sola ale to jak mnie bolało. Tak Taku dobrze, że wszystko się wyjaśniło :)) ja sie obudzilam i zastanawiam się co robic albo inaczej od czego zacząć :) chyba od KAWY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się udalo wejsć to też macham i lecę do swoich drzewek :) no i postanowiłam że zmieniam dostawce neta w tym tygodniu robię rozeznanie :) jak będę miała internet poxniej to jeszcze tu zajrzę :) miłegoooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj, dzień dobry :) Az mnie ciary przeszły, jak doczytałam , ze u Bling śnieg brrrr. U mnie na szczescie piękna pogoda i tak ma już zostac !!! ;) Nie chcę już żadnego sniegu :O Maja takie są uroki początków pracy w szkole. To samo przerabiałam :O. Myślę, ze bez lekarza sie nie obejdzie., spróbuj jednak jezeli lubisz pic siemie lniane. Teraz sa faje, samkowe . Zrob sobie takie gluty i popijaj. Siemie łagodzi podarażnione gardło, a w tym wypadku nawet jest bardzo wskazane ;) Katarzynek dobry pomysł, ja tez zawsze zaczynam dzień od kawy, bez wzgledu na wszystko :P .....i Wszystkim ..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisielki są jeszcze dobre na takie gardło głosem podrażnione :) ta Landrynko faja chodzi Ci po głowie ładnie ;))))) kupiłam sobie sukieneczke :))) taka materiałowa letnia z materiału w takie jakby 3 pasy, pod szyjka i na dole jest ciemny szary, od szarych dwa paski takiego ładnego chabrowego niebieskiego a na środku biały. bez rękawków, wiązana z tyły i tak sie rozszerza do kolanka albo przed :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Landrii, fajek smakowych ci sie zachciewa :P U mnie tez ladne sloneczko ale niestety w nocy przymrozki i zmarzla mi jedna agawa. Smutno mi bo wyhodowalam ja od malutkiej szczepki i zime w domu tak ladnie przetrwala a przez moja niecierpliwosc skonczy na komposcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz21z
siema, zrobicie dla mnie kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam odesłali mnie do domu i mam gardło leczyć, może jutro będzie troche lepiej to pojde bo to ostatni tydzien a zżyłam się z tymi dzieciakami :) Dzięki za rady kupię sobie to siemie i będe piła to może mi przejdzie a w każdym razie jak mam tak pracować to zapobiegawczo tez bede to popijać :) Landri a też pracowałaś w szkole ?? to miło wiedziec bo wiesz o coś zapytać doradzić się :D katrzynek to zaraz ide poczte sprawdzic i obejrzec sukienke :) no a wogole to spadam posprzątać trochę :) pogoda ładna to i chęci do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być : miło słyszeć bo wiesz mogłabym o coś zapytać poradzić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak włąsnie mi cos dziś po głowie faja :P moze szisza ? kiedys się tak nia narajałam, ze myslałm iz do domu nie dojde :O Kto wie czy jakiegos ziola tam nie dodano :O Maja jak masz jakies pytania to pytaj. Co prawda bylo to wieki temu, ale moze bede Ci w czyms pomocna. Moja specjalnosc to nauczanie poczatkowe ;) Katarzynek bardzo dziewczęca tak sukieneczka .Ja bym dala jakies dodatki żolte Albo cos zielonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam internet ooooooooooooo ;) byłam dziś praktycznie cały dzien w sadzie, a potem zaliczyłam wywiadówkę u córci i zwiedziłam sklep z wełenkę ;) krawcowa mi kazała się odezwac dopiero w czerwcu tak ma zawalone terminy wiec moze sobie coś udziergam w czerwieni :) ide szukać pomysłów :) jak coś znajdę to wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej zmianie czasu,nie moge spac. Znowu posiedze do 2 . Jutro jade do Oslo dowiedziec sie co moge zrobic zeby w koncu uznac tutaj swoje wyksztalcenie, alez musialo wody we fjordach uplynac ,zeby mogla sie za to zabrac. Az wstyd,no ale jakos nie bylo mi po drodze,no i nie mialam tlumaczenia. Rozliczenei podatku przyszlo,musze im doplacic 1500koron,no super......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaaa :D wstawać spiochy - kafffffffffffffffffffffffffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeee nie drzyj sie tak :P Wstalam juz przeciez, nawet kawe skonczylam, nawet juz pracuje powolutku. Wsciekla tylko jestem bo banana do kawy nie mam. Wiec odwieczny problem jak i ze smietanka do kawy. Wypic kawe bez banana i nie byc zupelnie zadowolona, czy isc po banana i nie miec potem przyjemnosci z picia kawy? :O Troche to chore psychicznie. Bling ----> bo to zlodziejstwo wszedzie takie ;) Katarzynku---> sukienka milutka a ty jestes taka malutka i slodziutka ze pasuja do ciebie takie poprzeczne pasy. No i ten habrowy kolor to twoich wloskow i oczkow ;) :P Niestety nie podzielam zdania Landri ze tam cos zoltego lub zielonego powinno byc. Na sama mysl czuje jak zostaje dokonany gwalt na moich oczach. :D Landrii ale nie badz zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś nie wypiłam kawy jak nie miałam do niej słodycza ale już mi przeszło ;) i zaraz pójde do moich drzewek dlatego na was wrzeszczę :P bo - primo mam neta więc moge poczytac - secundo - zaraz mnie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Kawa z bananem ? ;) Nie znalam takiego zestawu . Ja kawę poranna piję tylko z dodatkiem mleka. Banana moge zjesc, ale po kawie :P Nie jestem zła , absolutnie. Moze z tym żółtym kolorem to troche nie tak, ale zielony z granatem jak najbardziej. Widzialam kiedys dziewczyne , która miala własnie granat z zielonymi dodatkami i wygladalo to przepięknie . Osobiscie granatu nie lubię ;) . Ja tam na modzie sie nie znam, nigdy modna nie byłam . Jednak słyszy się czesto, ze dodatki powinny kontrastować z reszta stroju. Chętnie słucham sugestii i wciaz się uczę . Tak wiec nie gniewam się , tyko z pokorą przyjmuję krytykę mojego gustu :P Bling a my z męzem dostaniemy zwrot podatku ;) I bardzo się z tego cieszę ;) Mrówka faktycznie dziś Cie bylo słychac :P W tym czasie- jak to napisala TakTak wrzeszczałas, robilam sobie kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Katarzynek sukienka wdzięczna :) Pasuje do Ciebie no i na ciepłe dni idealna :) Co do dotatków to uważam że koraliki albo jakiś naszyjnik będzie ok :) Zazdroszcze Wam, że macie ogrody możecie sobie z nich korzystać i siac nasiona a mnie tylko balkon zostaje. Wietrze dzisiaj znowu mieszkanie bo pogoda piękna a na weekend zapowiadają 21stopni :) wiec mam w planach w sobote wyciągnąc rower i pojechać gdzies na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Landrii ty to jestes jednak wredna malpa! Jasne ze tego banana nie gniote sobie w tej kawie ........... tylko go maczam :P I dobra przyznaje racje ze sam granatowy z zielonym wyglada ladnie ale ja w ogole wcale nie lubie zielonego wiec wlasciwie generalnie mnie odrzuca na jego widok. Granatowy lubie. Kupilam sobie dzisiaj granatowe spodnie - chinos. Wzielam 38 i zastanawiam sie czy nie wymienic jednak na 36 :O Spadam teraz po te banany i cos do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach , maczasz ? no jeszcze lepiej :P jeżeli chodzi o maczanie to ja preferuję tylko maczane herbatniki ;) i maupa to Ty jestes , bo podajesz rozmiary swoje , o których ja mogę tylko śnic :O i jeszcze bezczelnie zastanawisz się czy z 38 nie zmienic na 36 :O :P Maja jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :P A wierz mi, ze ogród jest super sprawą , ale już robota w nim -niekoniecznie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie zamienialabym swoj skromny balkon, na ktorym slonce swieci niecale 2h dziennie na ogrodek. Nie dosc , ze slonca byloby wiecej to i na brak zajec bym nie narzekala... Ja rowniez nie lubie koloru granatowego, w mojej garderobie mam tylko jedna pare koronkowych majteczek w tym kolorze :) (nie liczac jeansow) Z zielenia ciut lepiej, ale jak juz to musi byc soczysta i raczej na letnie dni :) Powinnam tez rozejrzec sie za jakimis spodniami, ale jak mam taka duza dupe to mi sie wcale nie chce, ani ogladac ani przymierzac. Z gorna czescia ciala nie mam problemow, tam prawie nie tyje :D Zawsze w dupsko idzie , biodra i uda :( Gruszka za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzeynek
jakos tak mi wpadła w oko, była jeszcze z paskami szarymi w roznych odcieniach, ale była za blada jakaś i z fioletem ale ta byla taka strasznie ciemna... ja to lubie oddatki jakos tak w klorze pasujacym do ubraniaale np w innym odcieniu. ja u rodziców jestem własnie dzis dojechałam, pojde podetne włosy i chyba juz pokrece... ja uwielbiam banany i kawe ale nie razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co sie tutaj dzieje?? Puchy jakies. Mrowka sie nie drze. Nikt kawy nie stawia :O Landrii te rozmiary wypadaja takie troche wieksze wiec sie nie irytuj az taka chuda to nie jestem :P Specjalnie dla ciebie oderwalam metke od spodni wiec wymienic juz nie moge. I nawet specjalnie dla ciebie dalam sie obfotografowac ;) Kawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Taktak Ciebie nie da się nie kochać :P ;) Wstalam troche z porytym nastrojem.Wymienialam sobie wczoraj wieczorem z mężem kilka słow w ostrym tonie. Ale już nie wytrzymałam. Musiałam to z siebie wyrzucic :O Ten gwiazdor obrazony poszedl spac juz 21 , a ja kipialam do prawie połnocy wrrr. Dobrze , ze jestescie bo mam przynajmnije do kogo gębę otworzyc :O TakTak pewnie foty na fejsie , to biegnę tam pooogladac wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×