Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

wylazłam z lodówki ufff i powiem tyle że mam duży brzuchol a co, będę inna niz Wy :P a tak wogóle to teraz mam wszystkiego w nadmiarze i tez moge płakać bo mąż już mnie pakuje jak nie schudne :P tak na serio to nie wchodze na kaffe bo mi się nie chce :) nic się nie dzieje jak zwykle to nie będę pisała o dupie maryny :( aha a te ciuchy to ja też chętnie mogę przyjąc, tylko jak się w nie wcisne? 😭 Taktak widzialaś link ktory Ci posłałam na gg? :( ja bym ta bidulke zaadoptowała gdybym tych psów nie miała :( http://allegro.pl/maja-sama-po-smierci-wlascicielki-foksterrier-i1536787019.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co jeszcze jestem ;) ale tak ogólnie to by Landryna jakiś dobry seks poprawił ci nastrój :P wiec nie siedź tu ino zmykaj i działaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Landrynka nam ześwirowała :))) śliczna z Ciebie Kobietka! chyba musimy Ci to częściej mówić, przecież wszystkie jesteśmy fajne :))) ja dalej jestem u rodziców i jeszcze trochę a zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja druga !!! ;) Ejjjj Laseczki, ale ja nie mam doła z powodu wygladu ;) I wcale nie trzeba mi powtarzać , ze jestem śliczna :P Ale dzięki za słowa wsparcia( wiem, ze mogę na Was liczyc :) - nie ma to jak super pocieszenie :P ) , Mrówka hihi ...czy Ty to Ty ? :P Miałam wczoraj małe załamanie humoru chyba ze względu na tą wymaine zdan z moim męzem. Kłótni miedzy nami może od momentu zaślubin bylo ze 4 :O I jakiś taki mam niesmak po tym właśnie . Ale myślę , ze juz jest ze mną w porządeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Landrii trzecia jestes wiec ja sie witam jako czwarta. Sylviku kurde zabije cie za ten link :( jaka sliczna sunia ale jak ja ja mam wziasc do dwoch samcow?? i do tego nie za blisko ode mnie :( Teraz mi chodzi po glowie ta slodka morda. Nosz kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Landrynka - tak właśnie myslałam :P bo ja też tak mam ;) na szczęście tak rzadko że juz zapomniałam kiedy ostatnio to było dziś na dworzu już chłodniej i bez słońca wiec biorę się za sprzątanie w domu a po południu pójde moze do ogródka - sie zobaczy :) ja tez mam w domu dwa psy w tym jeden mlody gówniarz napalony na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam Taktaku że serce Cie ściśnie jak ją zobaczysz, ja też spać nie mogłam bo myślałam o tej bidulce :( mam nadzieje że znajdzie dobry dom bo takie oczka ma kochane i smutne. Landrii jesteś trzecia o całe 3 minuty :P u mnie tez chłodniej ale słońce gdzieś się przebija, może uda się troche na dworze posiedzieć :) ale w domu też powinnam posprzatac, ale tak mi się nie kceeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik temat sexu nie zainteresował Twojej osoby? :P Myślałam, ze nam tu cos dopiszesz :P I wybaczcie dziewczyny, właścicielki psów , kotów i innych zwierzątek , jak mozna nie spac z powodu obcego ?:O Dla mnie to jakos malo zrozumiale .Sory , ale dla mnie zwierzatka to mogą istniec ale tylko na fotach . Ogólnie się boje zwierzątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuck sie zaraz wsciekne z waszym "kcee" :P I tak mnie jeszcze na FB jezor korci na Landrynkowym forum Komfortowym... skad sie biora zwisajace oleandry :O Ale nie ugryze sie i nie bede sie mieszac w cudze dyskusje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Landrii przede wszystkim to nie jest jakies zwierzatko tylko Foxterrier i tylko ktos kto ma terriera moze zrozumiec jak mozna z powodu jego nieszczescia nie spac. Sylviku no kurde kombinuje co z ta slicznatka zrobic. Moze na FB ja wsadzic. Mam pare terrier-przyjaciol moze a noz widelec znajdzie dom :( Ale najchetniej bym ja sama wziela tylko ze jak wezme 3 psa to mysle ze przy 4 sie juz nie bede zastanawial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę napisalam to w formie prowokacji :P Wiem, ze macie fioła na tym punkcie i nawet nie śmiałabym Was za to krytykować ani dogryzać ;) A teraz dopiero doczytałam o tych oleandrach, jakos na to uwagi nie zwróciłam. Faktycznie nie ma wiszących oleandrów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mam jebudzki humor więc pominę wasze uszczypliwości i udawanie ze nie kumacie :P chodzi o to ze na szczęście rzadko kłócę się z moim M wiec i przepraszać bardzo się nie muszę :P co do drugiego to nie narzekam :P juuuuuupiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..........no dobra nie będę taka skarbowy zrobił numer na prima aprilis - zwrot mi przyszedł :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mrówka Taktak może mieć racje :P Landrii ja wiem że dla niektórych takie podejście do psów może być dziwne, dlatego tylko do Taktaka skierowałam link :P moje psy to moje "dzieci", zabiłabym w ich obronie :) a już foksie to takie kochane cudaki że żadne z nimi się nie równają :) Taktak jak możesz to wstaw link na FB, może ktos się zainteresuje :) sorki za to kcem, jakoś tak mi podpasowało to słowo :( :) a co do seksu to się nie wypowiadam, bo nie mam ostatnio nastroju miłosnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całosci nie dostaną bo jak kto głupi to juz taki zostanie (mam na mysli siebie oczywista) ;) zgadnijcie co kupiłam....noooooooooo zgadł ktoś? oczywiście włóczkę ale nie tylko - zachciało mi się materiałów, jakbym była krawcową, ale nie napisze ile na nie wydałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis bylo 25 stopni na sloncu! Wybralam sie na zakupy ubrana w bluzeczke z rekawkiem 3/4 a na to bardzo cieniusienki plaszczyk i bylo za cieplo! Kupilam sobie wreszcie krem na przebarwienia, ciekawe czy cos pomoze.. Landrii...spory ten Twoj balkon, pozazdroscic! moj jest ciut dluzszy, ale za to szeroki na metr chyba, nie mam miary w domu ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaliczyłam dziś fryzjera i mam nowego pudla na głowie, fryzjerka kzała mi zrobic badania bo mam wlosy bardzo słabe jakby mi się coś działo w organizmie.... jutro wracam do Wawy zabieram rolki i kupiłam hula hop :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak zrobiłam porządek, bo mogę śmiałoo stwierdzić , że mam taras :P Nawet dziś napaliłam się na sztuczną trawę :) Musze tylko popatrzeć ile takie cos kosztuje, bo nie mam zielonego pojecia :O U mnie na jutro i niedzielę , tez zapowiadają tak wysoką temperaturę . Tak myślalam, ze moze w niedziele wystawie twarz do słonca. Tylko czy takie słońce opala ? Jutro popołudniu jade z moim m do kolezanki. Moze jakiegos grilla sobie juz zrobimy ? Flaszeczka na pewno pęknie ,wiec jakas zakąska by się przydala . I prawdę mowiac zateskniłam za taka kielbaska z grilla lub jakims mięsiwem ;) Sylvik a miewasz w ogóle taki miłosny nastrój ?:P ;) Mrówka :P A ja zapytam , ile ?:) Ide wyłożyc stare kości . Odwaliłam dziś kawał dobrej roboty i jestem z siebie dumna :) Bling nie chciałam Ci na FB pisać komentarza do zdjęcia, ale na tym jednym i sory za szczerośc, ale wygladasz na strasznie zmęczoną lub chorą :O Dobranoc Laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! kawa na stole :) Landrii ja już grila odpalałam i karkówka była jedzona :P pychotka taka na świeżym powietrzu :) a tego balkonu to też Ci zazdroszcze, chciałabym taki zamiast ogródka :) a u mnie dziś padał deszcz w nocy, ale zapowiadali cieplutko w dzień, no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam z zaproszenia i wypiję sobie kawę. Zaraz potem ide na zakupy , szybki obiad i relaks. Miala być piękna pogoda , poki co pada :O Wiec z grilla chyba nici :O Udanego, spokojnego weekendowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam dam mięsiwo :P zakupy zrobiłam, inne sprawy załatwiłam, rachunki popłacone, kawa wypita - mogę isc teraz pograbić trochę podwórko ;) :) no i pomyslec co by tu ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) U mnie ciepło ale pochmurnie :) Ja już posprzątałam, byłam na zakupach i na razie relax :) Landrynka zazdroszcze Ci takiego balkonu mój w porównaniu z Twoim to balkonik a nie balkon :P Katarzynek podeślij fotki nowej fryzury :) mrowka z Ciebie to naprawde mroweczka zapracowana ciągle coś robisz :) Julii ja już nie mogę się doczekać aż u nas będzie tak ciepło że bede mogła w samej bluzeczce chodzic :) Sylvi, Tak taku, Blingi i pozostałe kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×