Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ale tu pusktki chyba wszystkie balujecie :) to udanej soboty buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z miasta z córką szukałysmy dla niej butów miały być wygodne i eleganckie oj zeszło nam zeszło ale córcia wróciła z dwoma parami - przecena lasockiego była :) a teraz już wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslna24
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri wiem wiem,mam takie dziwne since pod oczami. nie uzywam tych kremow a leza w domu. W sumie to od zeszlego piatku malo sypiam i na pewno to sie odbija na twarzy. Wczoraj zabalowalysmy ze smarkata siostra kolezanki. Wybawilam sie za wszystkie czasy, dobrze ze nie chodze po lokalach co tydzien , szybko zapomna o szalonej Polce ,hihi dalam czadu. Raz do roku mozna sobei pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia i długie spacery albo inny rodzaj wypoczynku :) co kto woli... miłego.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :) Kawusia i na miasto :) Miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga :) Dzięki za kawe korzystam :) Pobudkaaaaaaa wstawać szkoda dnia tak pięknie i słonecznie się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysłałam, ze będę po weekendzie pierwsza a tu ... niespodzianka ;) To trzecia witam sie z kawą ;) U mnie teraz slonecznie, ale już widzę na horyzoncie te czarne chmurzyska :/ Pewnie bedzie padac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja w sobote dotarłam do do warszawy, troche powegetowalam sobie i dzis czeka mnie zaliczenie jakiegoś dziwnego przedmiotu... ja bym chciała mieć psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!! Weekend byl taki piekny jesli chodzi o pogode a tu dzis takie smutki. W nocy obudzily mnie dziwe odglosy. I zaspana zaczelam chodzic po domu bo mi sie zdawalo ze woda gdzies cieknie. Obeszlam wszystkie mozliwe stacje skad ta woda moglaby leciec i dopiero wtedy zauwazylam ze pada jak z cebra :O Kurde jaki czlowiek glupi ja zaspany :) Odstawilam wlasnie Kaske na dworzec. Dzieciarnia my dzis wycieczke z noclegiem i jutro wracaja. Wlasnie zastanawiam sie co tu z ta iloscia wolnosci zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak w koncu mamy do siebie rzut beretem :P , może wpadniesz na kawę ? ;) Jak byłam piękna i młoda, nawet bardzo młoda to też marzylam o psie . Teraz niestety jakos mnie to nie kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawusi :) no i zrobiłam sobie wykrój na sukienkę będe się bawić w krawcową ;) ale nie wiem czy dziś uradze bo zaraz lece z sekatorem i grabiami na dwór, w sobote z córcią zagrabiłyśmy pół podwórka reszta została :) a po południu jade z młodą na pierwszą wizytę do gina to narazie miłegoooooooooooo :) Tak taku - będziesz się byczyłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u mnie tez dzis pochmurnie, ale wazne ze nie pada. mam w planach pojechac po kwiatki :) O piesku tez myslimy juz od dluzszego czasu, dzisiaj znowu przegladalam stronki i ogloszenia. Przyznam, ze sie za bardzo nie znam na rasach.... Podobaja mi sie maltanczyki..i ogolnie male i dosc kudlate :) Moze piesek zapewnilby mi troche zajecia i towarzystwo :) Jasa...a co z twoim kotkiem?bierzesz go ze soba? kiedy wylatujesz? Kupilismy w koncu wage, teraz czas sie sprezyc i wziac sie za siebie...to juz ostatni dzwonek! Mrowko...powodzenia dla corci, oby sie nie stresowala ;) Dla wszystkich buziaki! A! Olajda urodzila coreczke 1 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja ci niestety nie doradze w wyborze psa. Dla mnie istnieja tylko terriery ;) a dla poczatkujacej osoby to zly wybor ;) Wiem ze na stronce pedigree jest taki test o rasach. Musisz zaznaczyc kilka roznych odpowedzi (jak duze mieszkanie, ile czasu, doswiadeczenie z psami) i wtedy to ci pokazuje jakie rasy sa dla ciebie odpowiednie. Moze troszke ci to pomoze. No i wielkie gratulacje dla Olajdy!! Mrowcia ode mnie tez dla corci wiele spokoju :) Landrii ja kurde jakos chyba dalej spie bo nie kumam dlaczego mam do ciebie teraz blizej niz w piatek ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w przelocie się witam i zaraz zmykam, mam troche spraw do załatwienia. u mnie lejeeeeeeee :( Juleczko pies to duża odpowiedzialność, ale oczywiście równiez dużo radości i dla osoby samotnej jak Ty ostatnio to dobry lek na depreche, nie da i spac do południa :P :) co do rasy, ja równiez kocham foksy i duże psiska, a tych raczej tez Ci nie doradzam, foksy potrzebują duzo ruchu. Mysle że maltańczyk lub york to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po bólu ;) poszło bardzo dobrze bo mam super lekarkę od lat, o szczegółach pisac raczej nie bede ale dobrze że pojechałysmy co do psów to takie małe kudłate podobno są bardzo ruchliwe i hałaśliwe, więc jeżeli Julia potrzebujesz takiego psa to jak najbardziej, moja koleżanka ma takiego białego kudłacza i strasznie psioczy bo jej jest wyjatkowo złosliwy jak "nakupka" to jeździ czasem dupskiem po dywanie i go wyciera :P ja mam beagla i nie jest zły nie ma kudłów więc nie wypadają, no i już teraz zaczyna mądrzeć ;) ale faktycznie trzeba go krótko trzymać bo chce zawsze postawić na swoim - taki uparciuch ogólnie pies to duzy obowiązek i gdybym nie miała podwórka i sadu to nigdy bym sie nie zdecydowała na psa w domu no i sukienka częściowo uszyta resztę mam zamiar dokończyć szydełkiem - ciekawe jak wyjdzie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i pytanie do Taktaka bo kupiłam 3 lilie czy już je sadzić? czy jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry witam z cola i pizza ,a co U mnie dzis jest deszcz,no i mam dylemat jakie buty ubrac. Ostatnio znowu kupilam dwie pary ale nie nadaja sie na deszcz Jade dzis na 8 30 do babeczki ktorej domem mam sie zajmowac przez maj i czerwiec. No i nie pojade 11 czerwca do Polski a moj A wybiera sie na 3 tygodnie . Ech zycie,zawsze osobno. Bedzie wiozl swoim autkiem kolegi siostre do slubu Musze zaplacic za mieszkanko Wczoraj ze smarkatka bylysmy na winie z francuzem,ktory mowi po polsku.Pytal mnie czy w Polsce mamy piekarnei francuskie bo on by chcial w takiej pracowac. Mamy? Milego wtorku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień internetu to za duzo szczęścia, znowu mi się kisi wrrrrrrrrrr za oknem słoneczko i ptaki świergolą jak ogłupiałe :) w nocy porządnie popadało ale od rana słonecznie więc pewnie jak tylko obeschnie to zaraz polecę do ogrodu no i co z tymi liliami Tak taku? bo mam te cebulki i już bym je chętnie wsadziła, ale moze jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko sorry, ze ci wczoraj nie odpowiedzialam ale wybylam do sasiedniego duzego miasta do kina, w kinie nic nie bylo wiec skonczylo sie na kolacji w restauracji i po 11tej bylam w domu. Jesli to cebulki albo knole (bulwy czy jakto sie tam gada) to wsadz je spokojnie moim zdaniem. Ziemia jest juz tak ciepla, przymrozkow chy tez juz nie bedzie. Jak nie maja zadnych zielonych czesci to sie nie zastanawiaj. Tak czy tak interesuje mnie czy to cebulkowe lilie czy bardziej byliny. I w jakim kolorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki . Mały włos a byłabym dziś w Warszawie ;) Ale, jako ze nie jestem to wpadłam do Was ;) TakTak a co ciekawego oprócz filmu , może byc w kinie ? Hm..... no chyba, ze ....;) :P Bling nie słyszałam, aby w moim mieście była typowa piekarnia francuska. Dziewczyny znacie moze jakies dobre srodki do podłog, które nie ścciagają kurzu ? Cholera wczoraj pucowałamm cla podłoge, wymiotłam wszystko co się dalo z róznych kacików, a dziś "koty " zalegają pod fotelami :O:O Myślę, ze to wina paneli, które sciagają wszystko co się da. Dlatego chcialabym cos co chociaz zminimalizuje troche ten proceder :P Miałam kiedys jakies paskudztwo i pieknie wszystko bylo, ale musialabym poruszac się po mieszkaniu w łyzwach :O - tak bylo slisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku - to są cebulki - piszę że lilia azjatycka i tyle wiem, - biała, żółta i kasztanowa ale na obrazku wygląda jak różowa Landrynko u mnie jest tak samo, myslę ze to wina paneli, ja w dużym salonie mam normalną zwykłą podłoge to tam kurzu przez tydzień nie uwidzisz a tu gdzie mam deskę barlinecką to co drugi dzień jade na mokro :( dlatego tak sie zastanawiam nad tym parowym wynalazkiem ;) prawie kończe drugą skarpetkę dla Pawła i idę szukać dobrego miejsca na lilie :) chociaż dziś sie ochłodzilo u mnie no i kurka gdzie ten listonosz z moją wełenka i tkaninami ;) :) http://www.kciuk.pl/Interesujaca-konwersacja-malutkich-blizniakow-a48076

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Ja od rana miałam niemiłą przygodę przez mojego psa :o To jest mały pies i spokojny nawet jak przyjezdzaja do nas dzieci to moga ja sciskac szarpac a ona nic i jeszcze chce sie z nimi bawic ale jak wychodze z nią na dwor to przez osiedle idzie na smyczy i dopiero w parku ją puszczam na wolnosc zeby sie wybiegała bo jakbym od razu ja puscila to szczeka na ludzi :o ostatnio po kapieli moj L zapial jej obroze i zapiął niedokładnie i dzisiaj rano wyszlam jak zawsze z psem na dwor na smyczy i obroża się zerwała i mój pies zaczął biegać za kazdym kto szedl osiedlem i szczekac (biegnie przy tym kims i szczeka) i ludzie zaczeli na mnie wrzeszczec ze po co puszczam takiego psa ze to zagrozenie to im mowie ze nie puszczam tylko sie zerwala i chce ja zlapac i mowie do takiej babki czy moglaby sie zatrzymac to wtedy pies tez sie zatrzyma i ją zapne na smycz bo jak ta babka idzie i sie nie zatrzymuje to pies tez za nia biegnie i tylko dzieki temu moglam ja zlapac. Ja nie wiem czemu ona tak robi i jak ją tego oduczyć :( U mnie pogoda sie popsuła wczoraj wieczorem zaczęło padać a dzisiaj jest pochmurnie. Co do paneli to mam tak samo mogę codziennie myc podloge sprzatac a i tak kurz osiada no i siersc psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) W domu u mamy mielismy pieska, malego czarnego kundelka...w bloku. Byl strasznie pocieszny, potrafil swietnie klaskac lapkami :) Wypuszczalismy go nawet samego, pod blokiem sa trawniki, polatal i wracal. A kiedys nie wrocil... szukalismy go po calym miescie i nic. Po jakims czasie znajoma podobno widziala malego czarnego pieska na ulicy :( Teraz tez mieszkam w bloku, mieszkanie nie jest az takie male, wiec malemu pieskowi nie byloby az tak zle, tak mysle....Wczoraj ogldalam takie maltanczyki toy, troszke zwierzak jak zabawka, malenki. Ale ceny sa powalajace, nawet 800 e. Wybralam sie wczoraj po kwiaty, myslalam, ze w koncu wezme sie za balkon a tam dupa, nie bylo dostawy w terminie... Oj, bylam wkurzona, bo specjalnie jechalam. Zrobilam przy okazji troszke zakupow, w domu rozpakowuje i bam....10 jaj polecialo na ziemie, cale szczescie, ze w opakowaniu, bo chyba bym ta jajecznice na podlodze zostawila. Taki dzien na "nie". Poszlam do sypialni odstresowac sie z gazetka i zasnelam. A w nocy sie wiercialam. Dzis zdecydowanie lepiej, czuje pozytywna energie :) Wieczorem wybieramy sie do tesciow, moze upieke brownies, to i tesciowa sie zalapie :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowalam co wiosne babci K kwiatki i sadzilysmy razem w ogrodzie. Oni maja duzy dom z podwórkiem, a my mamy u babci kawalek pola to ja jestem nauczona ze np warzywa mamy swoje a oni juz teraz nic tam nie sadza, kilka kwiatkow, ale mama K jest troche leniwa a babcia juz stara. kupilam jakies witaminy na wlosy i jakis kompleks witamin bo czuje sie fatalnie ciagle zla, ciagle zmeczona i jeszcze mi siniaki wyskakuja od byle uderzenia... nerw mnie ciagle 3ma przez tych facetów jak ktos sie wybiera do Warszawy to zapraszam na kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak... Landrii no wlasnie z filmow nic w tym kinie bylo. Pojechalismy na slepo. Skoro juz zorbilismy ta droge a filmu dla nas zadnego nie bylo to poszlismy na kolacje ;) Bylas nawet jednym z punktow rozmowy wiec wiesz juz nawet z kim bylam ;P Mrowka, chinska lilia mi nie wiele mowi, masz lacinska nazwe?? Tak czy tak wsadzaj i sie nie zastanawiaj :D Majaa twoja suczka czuje sie w domu bezpieczna i ma poczucie ze jesli cos jej sie by stalo obronisz ja. Na dworze to sie zmienia. Spokojny pies to ten ktory czuje ochrone ze strony swojego pana. Mylne jest myslenie ze agresywny pies, czyli tez taki ktory lata za innymi i szczeka to pies ktory chce obronic swojego pana. Taki pies czuje sie niepewnie. Niestety musze teraz leciec odebrac dzieciarnie z dworca. Rady potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm o widzisz Tak taku nie wiedzialam tego :) a co moge w takim razie zrobić ?? no i dzieki za wyjasnienie :) Ja jeszcze nie kupiłam kwiatow na balkon bo wogole ostatnio nic mi się nie chce len ze mnie straszny No i zaczelo padac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka u mnei tez swiergola,chociaz dzisiaj bardzo deszczowo. Boje sie ze bede miala gniazdo w kratce wentylacyjnej jak w zeszlym roku. Landri u nas jest cos takiego co sie zwie SALIMIAK, myjemy tym wszystko co jest tluste, i brudne. Do wody do mycia podlog tez czasem dodajemy,tzn ja u siebie nie ,bo podlog u mnei jak na lekarstwo ,ale w domkach po remoncie owszem. Smierdzi to niemilosiernie i mozna sie nabawic bolu glowy. Ale dozujac w odpowiednich ilosciach jest ok. Podlogi wygladaja po tym lepiej. niestety niektorych taki urok ze koty sie robia. Maja U nas sa takie obroze , jak pies ma ja zalozona to nei szzceka,ale chyba juz o tym gdzies pisalam,przepraszam jesli sie powtarzam. Julii ja to bym chciala Bernardyna,od dziecinstwa mi sie marzy ta rasa, ogolnie lubie duze psy. A jak mieszkalam z dziadkiem mysliwym to zawsze meilismy wyzly, jamniki,teriery... Julii i jak sporo przytylas podczas zimy? Katarzynek jak sprawy sercowe? Ja tez wspominam swojego Karola,chociaz po srodowym spotkaniu z nim,mam jakies uczucie ulgi.... Ja dzis bylam u tej babeczki od domu, w sumie moja kolezanka tam sprzata a ja mam sie zajac systemem. Bedzie dobrze,babka lada dzien urodzi drugiego synka. A ja mam jej pomagac. Oczywisice bede tez szukac normalnej pracy ,ale takei zajecie i za te kase mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pieskach pisac nie będe z wiadomych przyczyn :P O kwiatkach jak najbardziej ...na balkon to chyba poki co jakies bratki lub podobne ....na pelargonie i surfinie moim zdaniem jest jeszcze za chłodno . Pelargonie wystawiam na balkon zawsze po Zimnej Zośce, czyli po 15 maja ;) Bling ale ja podłogę mam czystą , tylko te pieruńskie "koty" :/ No cóż widać, ze nie tylko ja tak mam wiec chyba trzeba przejść nad tym do porzadku dziennego. Taktak hm...a to ciekawe co napisałaś , ciekawe dlaczego i ja byłam na tapecie :P ? Katarzynek cholerka zapomniałam, ze Ty urzędujesz w Warszawie :/ Pewnie bysmy się spotkaly chociaz na momencik . Wczesniej zagladałam tu i przeczytałam, ze Julka cos piecze. Wiec nie zastanawiajac się dlugo, podjelam decyzję ze i ja cos upieke. Ciasto nadaje sie do wywalenia. Zakalec, masa rozlewajaca się , wypływająca z ciasta , szlag mnie trafi zaraz 😠 Tyle roboty na nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zostalas nadmieniona jako jedyna osoba z mojego otoczenia ktora jest dokladnie poinformowana ;) Maja, postaraj sie wychodzic na dwor i np umowic na dworze ze znajoma. Psa trzymaj na smyczy calkiem normalnie i przywitaj sie z ta czy tym znajomym. Jak podchodzisz i pies zaczyna szalec to delikatnie przyciagnij go na smyczy do siebie ale nie karc, poprostu nie zwracaj na niego uwagi i trzymaj na smyczy przy nidze. ja pies jest grzeczny i nic nie robi to daj mu ciasteczko albo co tam lubi. Staraj sie to jak najczesciej powtarzac. Po jednym dniu nie zadziala. Ale jak bedziesz takie akcje regularnie powtarzac i nie zapomnisz o nagradzaniu to pies zapamieta ze tylko jak stoi grzecznie przytobie to dostaje nagrode i twoja uwage. Aaa Landrii ja mam tez ten problem z wiecznie latajacymi kotami po podlodze. Tez nie wiem skad moze tego tyle sie brac jak regularnie sprzatane jest. U mnie problem sie nasila jak jest ogrzewanie wlaczone. W lato nie jest to juz tak widoczne. Na pelargonie, surfinie i fuksje jeszcze za wczesnie u nas. U mnie w sklepach pojawiaja sie w polowie kwietnia. Ja poczekam do konca kwietnia. Cebulki mozna jednak wsadzac do ziemi nawet juz w lutym-marcu jak ziemia nie jest juz zamarznieta. No i jeszcze o psach. Z tymi malymi rasami to jest wlasnie ta sprawa ze one sa czesto zlosliwe. No i Maltanczyki mi sie nie podobaja :O Nie lubie psow co maja plaskie mordy :P Julii sprobuj znalesc dobra hodowle w polsce i tam psa kupic. Teraz przy otwartych granicach nie ma problemu z przewiezieniem psa a zaplacisz tez znacznie mniej. ja za mojego Hardego (ten duzy) musialabym w Niemczech okolo 1500-2000 euro zaplacic. W polsce zaplacilam 1500zl. I w ogole wiecie co... :P Zrobil mi sie ponizej ust, znaczy miedzy warga a broda w miejscu gdzie jest tak glebiej taki syfek czy krosta cholera wie. Czuc to takie grube jak lepek od szpilki i od strony buzi, znaczy od srodka czuje to tez jak jezykiem dotkne :O. Wycisnac tego cholerstwa jednak nie moge. Swedzi jak cholera. Macie pomysl co z tym zrobic?? Bling co za buty kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×