Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dalysmy wczoraj z Mary rade 2 butelkom wina :O Mojego kurde najlepszego. Bylo mimo wszystko fajnie znow na dworze siedziec patrzec w gwiazdy, gadac o glupotach i saczyc to kurde drogie wino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos zaprosi na takie posiedzenie z winkiem, z gwiazdami , w spokoju, z melancholijnym nastawieniem do zycia .... Chyba dziś mam zly dzien ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie mozna pomarudzic :( :P Nie wiem jak u Was, ale u mnie lato !! Bylam polazic troche, kupilam sobie 10 par gatek za 3 zl :P Byla wyprzedaz bielizny ;) I dwie pary kapci takich mieciutkich po 4,99 za komplet ;) Teraz ide do kuchni i gotuje zupe kapusciana . Od jutra zaczynam diete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szalowe zakupy, Landrii :D Kurde, teraz mi ta Twoja zupa po glowie chodzi....... :O Ochoty na nia nie mam, ale na te zgubione dzieki niej kg to tak..... Taku..... ja az gebe otworzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula , ta zupa jest calkiem znośna , ale nie wiem jak bedzie mi smakowac np, po dwoch, trzech dniach :P Ty zamiast gębę otwierac , tez moglabys zabrac sie za takie cuda. Tylko mi nie pisz, ze nie potrafisz , masz talent tylko pewnie Ci się nie chce :P ?! Taktak , no jak to co zrobiłaś ? Już nie bądź taka skromna :P Baw sie dobrze i na Zumbie i potem ;)) Mrówka a Ty gdzie dziś sie szlajasz , ze Cie nie widac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i spadam do pracy :) Mam pracowity weekend Wszystkie moje przesyłki dotarły :) Farba, wzór i książka. Teraz kupuję lodówkę ale już na miejscu bo się boję uszkodzeń w drodze. Nie mam czasu na czekanie w razie kłopotów. Święta niedługo a ja nie mama zamrażalnika. Popsuła się sprężarka, stwierdziliśmy ze nie ma co naprawiać, pora kupić nowy sprzęt. ;) Miłego dnia 🌼 Landrynka widziałaś? Chyba sobie zamówię http://allegro.pl/22-marilyn-monroe-wzor-haft-krzyzykowy-liczony-i2221703367.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i spadam do pracy :) Mam pracowity weekend Wszystkie moje przesyłki dotarły :) Farba, wzór i książka. Teraz kupuję lodówkę ale już na miejscu bo się boję uszkodzeń w drodze. Nie mam czasu na czekanie w razie kłopotów. Święta niedługo a ja nie mama zamrażalnika. Popsuła się sprężarka, stwierdziliśmy ze nie ma co naprawiać, pora kupić nowy sprzęt. ;) Miłego dnia 🌼 Landrynka widziałaś? Chyba sobie zamówię http://allegro.pl/22-marilyn-monroe-wzor-haft-krzyzykowy-liczony-i2221703367.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po pracy :) Szkoda, że już wieczór :O Jednak nie poczułam tego ciepła i słońca ale jutro po 16tej mam nadzieję sie załapać na tę wiosnę :) Coś mi się zdaje, że lepiej przerobić to w haftixie niż płacić ;) http://www.google.pl/search?q=marylin+monroe&hl=pl&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=zf1tT4GMJcTLswbEzdG9Ag&sqi=2&ved=0CEgQsAQ&biw=1366&bih=643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku no dopytuzjemy sie o ciebie caly czas wiec jak mozesz watpic czy jeszcze pamietamy. Ja wyprawilam przed prawie godzina to niewdzieczne "dziecko" z domu i jestem szczesliwa ze 5 bitych dni nie musze jej znosic :P W sobote poszalam na zakupach w Szczecinie ( w Seforze jest super promocja do 1 kwietnia, wszystkie produkty Sefory sa o 50% tansze!) Niby jest to wymiana naszych starych kosmetykow na nowe ale ja nic przy sobie nie mialam i i tak dostalam te 50% Potem kolo 22 wyruszylismy na Nachtexpress (expres nocny) To impreza organizpwana przez 12 klasistow z naszego gimnazjum (maturzysci) z lokalizacja w starej lokomotywowni. Zorganizowali to zeby wzbogacic konto klasowe. To byl drugi raz. Za pierwszym razem zgarneli po odliczeniu DJ wynajmu lokalu i innych kosztow 2tys Euro tym razem 6tys na czysto. Jestesmy z nich super dumni bo zorganizowali wszystko zupelnie sami bez rodzicow a w pierwszy koncert zainwestowali wlasne oszczednosci! No... takze wytanczylam sie do 3 i wczoraj cierpialam bo Gwiazda wieczoru nie dala sie przekonac zeby grac troszeczke ciszej no i w efekcie bylam glucha na jedno ucho. Wczoraj sobie najpierw super pospalam potem zaliczylam runde rowerem. Niestety bez psw bo Monty sobie w czwartek oderwal jednego pazura razem z nerwem w przedniej lapie i zajmuje sie tylko lezeniem :( No a potem to juz tylko zladlam sniadanie w ogrodzie - pogoda super- i popoludniu pojechalam do solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A ja wczoraj cala niedziele prawie przespalam i przelezałam ;) Nie wiem czy ta zmiana czasu tak na mnie podzialala, czy po prostu olbrzymie manko w spaniu . TakTak napisz cos wiecej o tej wymianie kosmetykow . Moze i ja podjade do Sephory. Twoja Kasia kiedy mature zdaje ? Kania ja kiedys bawilm sie Haftixem, teraz wole jezeli juz -kupic gotowy wydruk i miec to z glowy . Ostatnio zreszta kupilam sobie pare szkiców i mialam haftowac, ale prozny trud.... nie chce mi się ;) Na dziś tez mam ambitne plany, ale jak zwykle nie wiem czy podolam z checiami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy siedze i mam chwilke wolnego bo tak to nie mam kiedy posiedzieć... praca, dwie szkoły i pisanie mgr troche mi brakuje godzin w dobie... P zabrał już wszystkie swoje rzeczy, trwało to 3 miesiace ale już po wszystkim, poznałam kogos fajnego, w moim wieku nawet :)) Musze zabrać się za siebie bo mi tyłek rośnie.... i brzuchol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Katarzynku! Zycze ci z calego serca zeby to byl nareszcie TEN ;) Landrii----> na pamiec??!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno jak nie powiem gdzie brrr... :O Kasia lepszy brak czasu jak bezczynność ;) fajnie, że wreszcie poznałaś kogoś na swoją miarę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak, nie no, ja już pamieci takiej nie mam, zeby sie uczyc na pamiec :P Ale poczytalam sobie to i owo i w srode obieram kierunek SEPHORA ;) Katarzynku dołączam do dziewczyn z gratulacjami ;) Dobrze ze tego calego P , odstawilas ;) teraz wiosna, nowe nadzieje, motylki w brzuchu , oby to byl TEN strzal Amora ;) Kania jakie zimno ? U mnie ciepełko i mnóstwo slonca ;) Mrowka co sie obijasz ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z rolek, pierwszy raz w tym sezonie. Wybralam sie z pieskiem, a ona taka mala na tych krotkich lapkach biegala, to raczej nie dla niej... :) Jak ktos sie chce wygrzac, to prosze do mnie. Tylko plazy tutaj brakuje :) Landrii....jak dieta?????? zupka wciaz pyszna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Wpadam na kawę z kawa i lece dalej ! Mam dziś sporo do zalatwienia na miescie. Juz sie boje , bo wiem co sie dzieje teraz pod koniec miesiaca w urzedach :O Oczywiscie najpierw oko, kawa , przeglad tego i owego i w droge ;) Buzki dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szybka kawusia i spadam, mam sporo do ogarniecia w tym tygodniu i nie mam pojecia jak podołać ;) ponadto jeździłam z Pawłem po szpitalach bo kolega prawie go pozbawił oka, na szczęście ogromne wszystko się dobrze skończyło, teraz już tylko leczymy siniaki z oka i dodatkowo grypę która sie przypętała :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera nie weszła to jeszcze raz, mam napięty tydzień i małoooooooo czasu ponadto skończyłam jazdy po okulistach z Pawłem, kolega mało go nie pozbawił oka, na szczęście wszystko dobrze się skończyło ------teraz leczymy tylko siniaki na oku i grypę która się przypętała, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×