Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U mnie tez dziś sniegowo :O Pogoda okropna :( Gdzie ta wiosna ? Mialam jechac po tate , odebrac go ze szpitala, ale tuz przed wyjsciem z domu dowiedzialam sie , ze zostaje do jutra . Wiec wzielam się za porzadki i pojechalam na miasto porozgladac sie za drukarką , laptopem , zalozylam konto firmowe , a i dowiedzialam się o oferte na telefon dla firm.Kurde zeszlo mi do 17 :O Korki jak cholera na miescie , no szlag by trafil. Wrocilam zorana na maksa. Ja ostatnio zrobilam sobie włosy tez garnierem, ale nr 10 ;) Te odcienie z beżem mnie osobiscie nie podchodzą. Kania , a po co Twojemu facetowi taki motor ? Ja tam się nie znam na tym,ale na tym zdjeciu na rewelacje to to, nie wyglada :P Bling , a maja taką opcje, zeby Ci kase zabrac ? Jak dali, to po co teraz mieliby zabierac ?;) Julka , TakTak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten garnier to dobry? bo tak chwalicie dajcie linka zebym opakowanie obejrzała :) ja padam na pysk ale mnie jeszcze czeka z M jak wróci składanie komody bo sobie mebluje jadalnie i codziennie wieczorem po jednym mebelku składamy :) w domu jebud.... kipisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ja odkad pamietam to zawsze nim robię włosy. Raz czy dwa razy robilam syossem . http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^COLOR_NATURALS^COLOR_NATURALS_DISCOVER&prdcode=P52001&varcode=3600540179685&back=1 wejdz sobie w blondy i albo 10 albo 110 , to moje odcienie ;)) jak klikniesz na kolor, otworzy się opakowanie Jak sobie urządzasz kuchnie ? jakie mebelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki. Moj dzien w Szczecinie byl bardzo fajny. Kupilam sobie ladny plaszczyk na wiosne i juz sie nie moge doczekac kiedy go zaloze :D Julii sprawa ubezpieczeniowa oglednie mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kania zrob zwykły przelew z konta na konto, bez pomocy allegro. Ja ostatnio kupilam sobie w biedro tą farbę w cenie 16.99 za dwie. TakTak jeszcze moment, juz w przyszlym tygodniu zalozysz sobie nowy zakup ;)) Dzis kolejny dzien biegania , a na weekend planuje male przemeblowanie w pokoju. Potrzebuję jakiejś zmiany .Ciekawe co mi z tego wyjdzie ? Uśmiechu Dziewczyny i miłego .. !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym motorem to tak: wiadomo lata 80te - na wsi królowała wsk 125 tzw, potocznie wiejski sprzęt kaskaderski ;) rozbijała się takimi po okolicy wszelka kawalerka :D Teraz do tego używają Audi. Co czas to obyczaj nowy. ;) Faceci w pewnym wieku tak przeżywają swój średni wiek. Jego kolega kupił mazdę sport i to też nie nową ale za to w kolorze czerwonym :D Widocznie chłopcy muszą przez to przejść jak ospę wietrzną. Ja tam bym wolała motor BMW albo Zindapa albo jakąś wypasioną Hondę ;) Ale to nie moje marzenia. JA CHCĘ FIATA 500 !!!! i kurde nikt mnie nie słucha :( Mogę sobie popatrzeć na fotkę w internecie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia 🌼 Moje w pracy ;) Landrynka w mojej Dziurze nie ma tej farby, nawet w Biedro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Weekendowa pustka. U mnie w domu porzadki w gatkach,stanikach itp. Nalozylam sobie maseczke na twarz,jakies kremy. Przydaloby sie ja jeszcze troszke zabrazowic. Siostra juz robi liste zakupow na przyjazd mamy i szwagra. Trzeba sie zaopatrzyc w cos specjalnie swiatecznego. Dzis piekna pogoda,mam nadzieje ze juz snieg nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały tydzien miała zapierdziel i nie ćwiczyłam i dziś odczułam różnicę ...nie ma co sobie wmawiać że i tak mam ruch bo to lipa, trzeba ćwiczyć i już ;) piję kawusie i spadam - dziś mam dzień bankowy czyli biegam po bankach :) miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciągle pada..... :O :P W sobote poprzestawialam troche w pokoju. Myslalam, ze zajmie mi to gora 2 godzinki, a zajelo pol dnia . Ale jestem zadowolonoa. Jest inaczej i calkiem fajnie ;) Od wczoraj znowu tesciowa, ale tym razem do jutra tylko . Pozamawialam sobie troche szkiców do haftu. Chyba usiade i zaczne haftowac :P... poki mam jeszcze troche wolnego czasu. I chce zrobic jeszcze baranka metoda karczochową . Ciekawa jestem jak mi wyjdzie. Jajek juz nie robie . Znudzily mi się :P Milego dnia Babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przerwie na drugie śniadanie (moje pierwsze) ;) Za moim oknem piękne słonko. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mialam piekny sloneczny weekend i przepracowalam je w ogrodzie. Posadzialam bratki i zrobilam troche wiosennego deko. Wymylam tez okna i posprzatalam na tiptop cala bude.Dziasiaj niestety pada i jest szaro ale na piatek zapowiadaja 16 st. Jupi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku ale czego? wspominałaś o tym? a co tu ogólnie taka bryndza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis bylo lato, wiec spacer z Bianca, po drodze wpadlam do kolezanki na herbatke, potem czytanie ksiazki na balkonie i zeszlo :) Oby jutro sie nie ochlodzilo. Glowa mnie rozbolala, poratuje sie tabletka albo czyms mocniejszym :) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie dzis szaro ale w miare przyjemnie temperaturowo. Wiec moze poproacuje sobie w ogrodzie. Wsadzilam juz nasiona dyni ozdobnej i normalnej do doniczek zeby kielkowaly w domu. mam ochote do ogrodniczego skoczyc zobaczyc co maja ladnego. Najpierw jednak stepper i gotowanie obiadu. Tylko co? Mrowka no mowilam wtedy ze to sciema z tymi darmowymi scoaganiami a Landrii mowilam ze przez 10 dni to sie naoglada za wszystkie czasy. No to teraz musi na rachunek czekac. No i serio moglybyscie zaczac wreszcie cos pisac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziasiaj na obiad Tagliatelle z lososiem i koprem wloskim w sosie smietanowy. Co u was? Gdzie sie ukrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u nas 10 stopni,wczoraj posiedzialysmy 2 godzinki z siostra w porcie. Ludzi tlumy,jakby nikt nie pracowal . Dzisiaj pogoda podbna,ale ze mnie boli glowa to przyszlam do domu. Robie sobie glodowke. Wczoraj wieczorej zjadlam tylko kisiel ,przez reszte dnia same plyny, dzisiaj na razie zjadlam jedno pomarancze. Wiem,ze to nic zdrowego na dluzsza mete,no ale raz na jakis czas sie mozna oczyscic z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski 🖐️. Kurde ostatnio młyn okropny u mnie, ciągle cos. Juz nawet nie pamietam czy pisalam Wam, ze robilam sobie rezonans magnetycny. Co za nieprzyjemne badanie :O Pojutrze odbieram wynik. Dziś z tatem znowu pol dnia od rana w szpitalu. Zadnego komentarza , bo nerwy jzu na wykonczeniu u mnie z tego powodu :O Najgorsze te czekanie na wszystko a lekarze nic sobie z tego nie robią .Tesciowa juz wyjechala, wiec spoko ...niby nie przeszkadza, ale tak głupio przy niej siedziec i nic nie robic , albo zerkac co chwilke do netu ;) Wiec jzu teraz wiekszy luzik ;)) Na obiad mialam sznycle z indyka i marchewkę gotowana w kostkę.Dla siebie zrobilam warzywa greckie na patelnie, z biedronki :P Superr, i ciesze się bo ubylo mnie ponad 2 kilo !! ;) Za kwiatami narazie nie chodze. Nedługo tak bede musiala pomyslec o kwiatkach u mamy , wiec przy okazji kupie i dla siebie. Pewnie będa to bratki. Sa juz takie slicne i tak kolorowe , i to po 2 zl. A ze trzymaja się do czerwca , wiec na jakis czas bede miec spokoj z kwiatami. Potem wsadze na balkon jakies pelargonie- jak zawsze :P Julka a Ty zakupilas jakies kwiaty ?? Julcia dzieki za porade. Kupilam sobie ocet balsamiczny i oliwe z oliwek i zapodalam sobie tak jak opisywalam, na talerzyku z ciemnym pieczywem. Palce lizac. Teraz jak tylko bede robic jakakolwiek sałate to wlasnie z takim sosem ;) TakTak szaleje juz w ogródku, ale ma gdzie szalec ;) No i faktycznie na weekend piekna pogoda ma byc , wiec tym bardziej poszalec juz bedzie mozna na calego ;) Mrówka a widzisz z tym pobieraczkiem ..... Kurde, no nie mialam pojecia ze takie to buty :O Mam nadzieje, ze jakos sie z tego wywiniesz. Bo nie mnie to dotyczy bezposrednio TakTak, tylko Mrowkę, bidulce przyszlo płacic za bog wie co prawie 100 zl :O Na maila odpisze za moment ;) Blinguś a jak tam rozlaka ? Dajesz radę ? ;) Przynajmniej troche odrobisz zaleglosci w spaniu :P Kania tupnij nozka, moze do kogos Twoja prosba o fiacika dotrze :P\ Majeczke wcielo calkiem w tym Zusie :O, Katarzynek a Ty jak tam ? "Urodzilo" się moze coś nowego na wiosne ? Wiesz motyle i te inne owady w brzuchu :P Lece teraz na maila , bo mam full zaleglosci.Nie mam co prawda weny do pisania, no ale juz wypada poodpisywac kilku osobom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciau :) Z kwiatkow kupilam tylko 8 doniczek prymulek kolorowych i jedna z mini narcyzami. Wszystkie do domku :) Przynajmniej jest kolorowo :) Na balkon jeszcze nie myslalam, jednak do swiat wypadaloby cos wsadzic. Ogolnie nic ciekawego sie nie dzieje....jedynie ta przepiekna pogoda :) Landrii....a ten rezonans z jakiego powodu zrobilas? Jestes na diecie? Na kolacje dzis u mnie mielone kotleciki drobiowe i salatka :) (mix salat, pomidorki, ogorek, cebulka-tradycyjnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ten rezonans to na tą moją dyskopatię .Skierowal mnie lekarz neurolog, u ktorego jest pod kontrola. Rejestrowalam się na RM jeszcze w ubiegłym roku, pod koniec - chyba na poczatku grudnia. Zupełnie ten termin a teraz wylecial mi z głowy i ni stac ni zowąd nagłe olsnienie, jakby się jaka czujnosc we mnie obudzila i w tym samym dni , ale rano ( dobrze) przypomnialo mi się o tym rezonansie ;) Szczescie od Boga , ze w pore mnie oswiecilo ;) I w sumie się nie odchudzam jako tako, chociaz faktycznie jakbym bardziej patrzyla na to co mam na talerzu. Mysle, ze to zwiększony ruch u mnie i mniej czasu na podzeranie i bezczynne siedzenie :P No i rowerek , dziennie conajmniej po 30 minut w ratach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! Kawa ? Ruszac tylki zgrabne i meldowac sie co macie w planach na dziś ?! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z lekka sprzątam potem poza domem ;) ponieważ mam się oszczędzać to robię to na raty ;) kwiaty....chyba poczekam aż będzie cieplej, póki co robię porządki na parapetach żeby te kwiatki gdzieś postawić ;) :) no i zaraz spadam do krawcowej mam nadzieję ze sukienka będzie jak marzenie bo poszalałam i kupiłam prawdziwy jedwab na nią ;) :D wy jakoś tak słabo piszecie że nie bardzo jest z kim pogadać ale cóż wiosna się zbliża wielkimi krokami więc wiadomo :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×