Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

ja dopiero weszłam do domu, od rana jeździłam z synem i robiliśmy mu zakupy bo w poniedziałek wyjeżdża, oj zeszło zeszło, teraz zawijam rękawy i piekę szarlotkę, ale na spokojnie, potem warzywa na sałatke i doprawić bigos, no i wsio ;) :) teraz herbatka, kawusia lub woda co kto chcę niech się częstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Landrii no pisalam ze bylam we wtorek caly dzien w Szczecinie, w srode miala dzien sprzatania chalupy a wczoraj bylam tez w rozjazdach i na koniec w drodze powrotnej dostalam migreny i przelezalam do dzis rana w wyrku. Dzisiaj u nas wolne. Ja nie robie na wielkanoc nigdy jedzenia i nie swietuje tego jakos specjalnie. Dla mnie to jak dlugi weekend. Zrobilam tylko salatke jarzynowa i ciasto z truskawkami i galaretka. Chyba rozpalimy dzisiaj ogien wieczorem i usiadziemy na dworze przy winku. Jutro robie lody i maluje jajka :P (u nas sie nie swieci) tzn moge je zaniesc do katolickiego kosciola ale mi sie nie chce wiec tylko maluje. No i jutro albo w niedziele jade do kina a w poniedzialek nie wiem co. Teraz sie nie musze do wtrku meldowac. Dziekuje za uwage, do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione :) Ciasta upiekłam. Nawet sernik z wiórkami z przepisu Taktaka mi wyszedł. Miałam dylemat czy ten budyń to ma być ugotowany czy nie. Ale skoro miał być prosty przepis, to wszystko razem wymieszałam. ;) Poza tym Młoda jak wróci z pracy to zrobi babeczki 🌼 Zaraz biorę się za miotłę i do sprzątania, bo mi się już wczoraj nie chciało. ;) Jutro zajmę się mięsnymi potrawami. Boczek już rozmrożony do pieczenia i dojrzewa w przyprawach. ;) Muszę jeszcze poszukać zeszłoroczny stroik, bo jakoś nie wiem gdzie go schowałam. Skleroza mnie bierze. no i może badyle podleję w domu. Też nie pamiętam kiedy to ostatnio robiłam, ale skoro jeszcze nie uschły.... to pewnie niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewa pół posta mi wcięło. Ale nie chce mi sie drugi raz pisać. Miłego popołudnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a ja upieklam pasztet drobiowy z pieczarkami :) :) Jutro go z foremki wyjme i skosztuje :) Jutro tez zrobie sernik na zimno i wsio. Jak mi sie bedzie chcialo, to rano w niedziele zrobie jajka faszerowane i wezmiemy do tesciow. W poniedzialek jedziemy do znajomych :) Wyprzedzam pytanie Landrii i juz mowie, ze tutaj swieconki nie ma, nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloouu ;) TakTak jestes rozgrzeszona i masz wolne do wtorku :P Julka ja już to wiem ;) ale ciesze się , ze pamietasz moje pytania :P Kania no to nie wiele Ci juz zostalo .... miłego popołudnia ;) Mrówka no Ty jak zawsze wszystko poukładane i prefekcyjnie rozplanowane :P Ja tez już jestem na poł metku. W tym roku zq bardzo się nie przykładam ;) Mam babę upieczona , orzechowiec - rodzinka sobie zazyczyla i jutro sernik szybko machnę ;) Miesiwem zajmuje się M , salatki zrobia jutro córy ;) Bigos juz jest,"zimne nózki" juz tez , jeszcze tylko przelac je do miseczek i full :D Wszystkim Wam zycze Wesołych Radosnych Swiat Welkiej Nocy ..... caluski Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na sernik z wiorkami na pewno nie byl ode mnie. Ja nie posiadam zadnego przepisu na sernik i nigdy sernika oprocz na zimno nie pieklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz.... nie ty??????????????? Wiem, że któraś radziła Katarzynce. ;) Grunt że przepis się sprawdził. Karpatkę też upiekłam i zrobiłam wafle. 🌼 Na razie poodkurzałam. Podłogi jutro pozmywam. Pada a pies ciągle się kręci i zostawia ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja praktycznie już swiętuje :) jutro córcia zrobi torta i sałatke a ja się byczę, skończyłam sweterek akurat na święta :) no i git miłego świetowania z najblizszymi kochane wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj🖐️ A moze ten przepis to moj ? bo ja robie sernik z wiorkami ...Kania podaj jakis szczegol z przepisu to bedzie wiadomo ;) Mrowka tak piszesz o tych tortach, ze nabralam ochoty na to aby zrobic, ale juz po swietach. Napiszesz mi tylko dobry przepis na biszkopta . Prawde mowiac chcialam zrobic torcik bezowy, ale te krazki bezowe byly tak pokruszone, ze nie bylo nawet z czego wybrac :O Zaraz stroje koszyczek dla dzieci :P, niech ida swiecic pokarmy , a ja sie ubieram i lece na cmentarz, a potem tylko kurze zetre i siadam na dupie ,,,, i tak do poniedzialku wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja robie oko i potem jedziemy na zakupy :) Landrii...moje siostra jest w trakcie robienia torciku bezowego, probuje nowy przepis, jak fajnie wyjdzie to wkleje Ci link :) Ja mialam w nocy jakies dziene schizy...przebudzilam sie zlana potem, strasznie mi goraco bylo, wiec sie troszke odkrylam, to zaraz sie tak trzasc z zimna zaczelam, ze musialam sie owinac koldra, i znowu fala goraca..... Cholera to bylo..? Spokojnych Swiat kochane babeczki :) i ladnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątane. Jedzenie też przygotowane. Barszcz wyszedł na medal :) Mogę świętować :D Wesołych Świąt i nie przejedzcie się 🌼 Landrynka do sernika dodaje sie budyń śmietankowy i mleko. Wiórki z białkiem na wierzch. 🌼 Może to i od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A mnie zalewa nuda W czwartek wieczorem pojechala do T i tak siedzialam u niego do dzisiejszego poranka. Tam troche ogarnelam ale nie za wiele. On siedzial dwa dni i ogladal jakis nowy swoj serial a jak poprosilam zeby obejrzec jakis film to wlaczyl historyczny, a ja sie w takich nie lubuje i nie wszystko rozumiem jak jest po angielsku,wiec patrzylam na ten arabski serial. Jakis dol mnie lapie, ze taki nudne mam to zycie. Przyjechalam dzis rano do domku,bylismy poswiecic jajka , zaliczylismy krotki spacer i zaleglam w lozku po obiedzie. Domownicy ogladaja film na laptopie ,siostra sprzata . Jednak czasem odczuwam wyrazny brak normalnej telewizji. Milych swiat babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT! 🌼 Bling co ty gadasz???????????? Ty i nudne życie? kobieto nie bluźnij ;) A czego ty byś chciała? Serialu brazylijskiego? Kotuś, spójrz na swoje życie z perspektywy innych. 🌼 A gdzie byłaś jeszcze tydzień, dwa temu? Ktoś kto naprawdę ma nudne życie nigdy by się na odważył nas te eskapadę. Siedzisz w obcym kraju z dala od rodziny... No pomyśl. To dopiero przygoda 🌼 Jesteś bardzo odważną kobietą i sądzę, że ta chwilowa deprecha już ci minęła. 🌼 Kiedy czasem zbyt wiele dzieje się w naszym życiu, to człowiek marzy, żeby wreszcie zrobiło się spokojnie i nudno. Uważajmy czego sobie życzymy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam zycze pogodnych swiat, milej atmosferki i duzo usmiechu! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jak ja sie ciesze, ze juz po swietach!!!!!! Kawke stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam, gdzie jest
ten szczuplak1 co zalozyl ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Ja tez sie ciesze, ze juz po swietach ;) Ten tydzien zaczelam od pogrzebu . Polecialam po nim po odbior mojego wyniku rezonansu . I musze Wam napisac, ze wynik jet nieciekawy :( Mam dwie przepukliny w kregach szyjnych i jakis naczyniak :O Cokolwiek to znaczy, nie brzmi dobrze :( Musze z tym wynikiem leciec do neurologa, bo umre z niewiedzy co to jest i jak to sie je . Wczoraj tak mnie szyja z barkiem bolaly, ze do cale do poludnia przelezalam, bo nie mialam sie sily ruszac. Cierpną mi rece, nogi , znowu objawy dyskopatii sie nasiliły. Ehhh jak nie urok to sraczka . Kawa jak najbardziej wskazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko - to koniecznie musisz zacząć ćwiczyć, nie wiem co ci powie neurolog ale ja z moim masażystą rehabilitantem jak rozmawiałam to on mówi że tylko ćwiczenia i rehabilitacja, sama jestem ciekawa co ci powie lekarz, napisz koniecznie na dworzu fajnie, ciepło i wietrznie, dopiero wróciłam i zalewam herbatkę :) wysłać wam fotkę z moim misiem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien zly! O odkrylam jak moge zrobic enter piszac z telefonu Mama i M juz sa w Polsce Rano polecieli do Gdanska U nas 2 dni pada Ok 14 robotnicy usuwali w bloku graty z balkonow no i od tej pory nie mamy juz netu w domu Super Bez tv, netu, Na werande wychodzic nie mozna a za chwile okna nam zafoliuja Odciete padniemy tu z nudow Ksiazek brak Pozostanie pasjans i panstwa miasta Landri jak najszybciej idz z wynikami zeby nie potrzebnie sie nie zamartwiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, kiedy masz wizyte? trzymam kciuki Mrowka....dawaj fotke, jeszcze sie pytasz czy chcemy? :) Blingus....nie macie tv w domku? :O ja na laptopie tez nie lubie filmow ogladac... :O U mnie tez aura nieciekawa, tak sie ochlodzilo niemilosiernie, jest szaro, buro, teraz padac zaczelo...i tak podobno do piatku bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - wrzuciłam jedną na FB ;) ale jednak nowy kolor jakoś słabo wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis moj zabieg wiec pije herbate szybko i sie zastanawiam w jaka torbe spakowac szlafrok. Oczywiscie nie mam zadnych kapci znowu. Kurde no! Zamelduje sie jak wroce. Trzymac kciuki i czekac z kawa na mnie ... i bananem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku ja już czekam z kawą, banana niet ;) :) już jesteś? gdzie reszta, meldu ....meldu.... bo zaraz musze spadac, w końcu zaczeły się moje zabiegi rehabilitacyjne i się zastanawiam czy teraz to iśc na nie czy nie, bo potrzeba to była w grudniu czy styczniu, juz nawet nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na moment Landrynka trzymam kciuki 🌼 Taktak za ciebie też 🌼 Ponoć zaraz prawie po zabiegu się wychodzi do domu, prawda to? Ja jutro jeszcze do gina i zobaczę co mi powie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdechła na maka. Rano pobiegalam troche po urzędach - urząd skarbowy, bank , urzad miejski, jak wrocilam to zrobilam szybko obiad i padlam jak kawka :O Spalam ponad 3 godziny. TakTak no i mialas pisac co i jak ? Ale ....ja już wiem, ze jest w miare ok ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem spowrotem. O 16 mieli wypuscic ale przelecialo Do prawie 17. Znalezli u mnie oprocz polipa na szyjce jeszcze jeden w macicy. Usuneli wszystko tzn te polipy. Troche boli mnie brzuch. Poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku zazdroszczę ci, że jesteś już po. Ja jutro idę jeszcze jutro do gina. Pewnie się dowiem kiedy mnie czeka ta wątpliwa przyjemność. Wszystko zależy od tego jak wyszedł marker CA125. Boje się o jajnik. Zaczynam panikować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×