Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

mam doła, leje i jest zimno, nawet mi się robótkowac niekce :( gdzie wy kurna jeste ście :P kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata owocowa 🌼 Zamówiłam sobie pościel na Allegro. Tylko nie komentujcie, że wybrałam najdroższą, ale chodziło mi o ten jeden wzór pościeli, o te słoneczniki na ciemnym tle. Nigdzie nie mogłam ich znaleźć, a jak już znalazłam to nie ten rozmiar. No i teraz zaszalałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła, leje i jest zimno, nawet mi się robótkowac niekce :( gdzie wy kurna jeste ście :P kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy :P ;) U mnie to sam ale jakoś się trzymam. Włączyłam farelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero wrocilysmy od kolezanki. Zabalowalysmy wczoraj. Dzisiaj pochody i korki na ulicach. Moze po prysznicu, krotkiej drzemce,zmobilizujemy sie za jaksi czas i pojdziemy zobaczyc Norwegow, jak swietuja. Kania ty masz figurke podobajaca sie Arabom nonono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzis tez swieto- Herrentag. I tradycyjnie juz od wczoraj jestem sama bo chlopy pojechaly plywac lodzia po baltyku. Wracaja dzis wieczorem albo jutro rano w zaleznosci jakie beda mieli wiatry :P Ja wczoraj wieczorem spedzilam mily wieczor z moja przyjaciolka a jutro jest u niej znow bibka bo je facet obchodzi 49 urodziny.. w 50 sie hajtaja wiec nastepna impreza tez juz zaplanowana :D I teraz mam super spokoj bo Kaska z kolezanka pojechaly rowerami na jezioro. Dzisiaj jezdza u nas wszyscy rowerami bo to swieto facetow wiec auta zostaja w domu. Popoludniu beda te rowery juz tylko pchali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziulę same imprezy ino u mnie kicha :P no nic nakładam maskę na włosy i ide jednak pomachać drutami ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała zimę mi się udawało to teraz w maju poległam, choróbsko mnie dopadło :( katar mam jak ta lala ;) a wy gdzie? bo zalewam kaffffffeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sie poprawia. Imprezy odbywają się beze mnie ;) W niedzielę mamy komunię a ja muszę w robocie kiblować. Za to w następną chrzciny to mam wolne i się załapię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda w kratke, raz slonce, raz deszcz i badz tu madry :P Ja siedze w domu i sprzatam, musimy w koncu pokoik doprowadzic do ladu i skladu....Taka mam ochote na jakies ciasto, ze chodze i kombinuje, jak mi je z glowy wybic. Ovolmaltine (takie kakao) wyjadam na sucho :P Landrii.....wyslalam do Ciebie maila, ale wrocil, wyslalam powtornie i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko kuruj sie Landri jakas delegacja we Wrocku bedzie i zabierasz ich do restauracyyyyji? Taktaku i jak mezczyzni wrocili z tego morza? Udanej imprezki urodzinowej Juleczo ja wyciagnelam mase na sernik na zimno, rozrobilam galaretke i zrobie desery Z racji tego ze u Tarka sa koledzy ja siedze od zeszlego czwartu u siebie. Ale nie narzekam. Facet sie stara w sobote byl u mnie na noc, wczoraj zostawil kolegow w miescie i tez przyjechal na kilka godzin. Dzisiaj przyprowadzilam rower do miasta,spotkalismy sie w centrum handlowym i na piechotke poszlismy do mnie. Koledzy wydzwaniali jakby sie cos palilo,a my nic sobie z tego nie robilismy. Na noc sie dzis znowu zapowiedzial, posiedzi troszke z nimi a potem przyjedzie do mnie. Siostra u kolezanki te koty pilnuje,dwa persy wspaniale. Jutro jedziemy na wyrzedaze z kolezanka. Teraz taka cisza w domu Chyba sie zdrzemne zeby w nocy byc zdatna do zycia,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko macham i bardzo krotko . Mam mlyn w chacie ze glowa mała. Blingus nio tak, delegacja i zazyczyli sobie zarcie chinskie :O Jula jesli to maila odnosnie Pragi to dostalam . Mam jakies klopty z poczta , duzo poczty nie dochodzi , albo jedna przychodzi z 10 razy . Od Ciebie mam ;)) Odezwe sie juz jak sie to wszystko uspokoi. Weekend caly poza domem praktycznie bede . Buzki Laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie znow super weekend. Bling faceci wrocili zdrowi i cali tylko moj nie bawil sie tak swietnie. pierwszy raz od jakis 14 lat zlapala go choroba morska i to z taka sila ze rzygal jak kot i spedzil tylko jedna noc poza domem ;) Mam na dzis zaplanowane koszenie trawy-czym sie chce zaraz zajac. Potem musze jechac do ogrodniczego po nawoz i ziemie do pomidorow i na koniec chce farbowac odrosty zeby na sobotnia impreze byc w top formie. Ponadto u mnie goraco. Spalismy z soboty na niedziele nad jeziorem w aucie. jak rozsunelam o 7:30 drzwi to bylo juz tak goraco ze sobie dalej lezalam i spokojnie juz przed 8 sie opalalam. Buziaki laski i do potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to ja zazdroszcze pogody, tutaj pada i pada... Wczoraj wybralismy sie na festyn dla czworonogow, mimo deszczu sie odbyl...Byly pieski ze schroniska, kilka stoisk, weterynarz, itd...i pokaz psow..w ostatniej chwili zapisalam Biance i dobrze, bo wrocilysmy z odznaka :) Nasza mala zostala miss i dostala jeszcze pileczki i kwiatki :) Szkoda tylko, ze pogody nie bylo. Jutro tez zapowiadaja deszcz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas goraco i słonecznie :) przesyłam promyki dla pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie pochwale ze u mnie slonce bo jutro juz moze nie byc Gratulacje dla Bianki Landri zabiegana Taku to dobrze ze Twoj mogl wrocic szybciej z tego morza Mroweczko cora juz wszystko zdala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś słońca unikam, wczoraj się za bardzo przypiekłam ;) córcia już po maturze, zadowolona :) wyniki z pisemnych będą dopiero po d koniec czerwca ale raczej wchodzi tu w rachubę tylko czy mniej czy więcej punktów ;) :) teraz szuka pracy, do czerwca na miejscu jak się uda, a jak nie to rusza w czerwcu do stolicy za starszym rodzeństwem :) ja w planach ruszam tez w poszukiwaniu uniwersalnych butów na lato, mają pasować do kilku sukienek - do siwego, do białego, do turkusu ;) czyli kolor butów - "nude" (tak myslę) co o tym myślicie uda się takie buty unwersalne kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, U mnie kolejny dzien pieknej pogody. Wczoraj robilam wielkie sortowanie w szafkach-ile ja mam miejsca teraz. Zostaly mi porzadki w ciuchach i plan jest zeby to dzis zalatwic. Popoludniu dzis mam jeszcze probe u Kaski w zwiazku z ta durna Jugenweihe a w sobote ta impra. Mrowka ja jestem zlym doradca w sprawie kupowania uniwersalnych butow. Z moim uzaleznieniem od kupowania butow uniwersalne decyzje nie wchodza w gre ;) Julii jak tam pogoda u ciebie? Blink co u ciebie?? Landrii ty nasza bizneslumen :P nie masz juz dla nasz za grosz czasu!! Kania masz juz te wyniki?? Czy nie doczytalam gdzies ze juz mialas? Udanego dnia dla wszystkich wymienionych i pozostalych. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! ;) Żadna ze mnie biznes-lumen :P Fakt, ze trochę miałam załatwiania w tej kwestii, ale sporo przede mną :O Miałam teściową od ubiegłego wtorku :O Wrak kobiety , zszargane nerwy, płacz , zgrzytanie zębów i bieganina po szpitalach :O Nie pisałam wcześniej o tym, bo nawet dobrze usiąść na dupie nie mogłam :O. Jak wychodziłyśmy rano, to wracałyśmy popołudniu . Godzinami siedziałam w szpitalach i biegałam od okienka do okienka. Na szczęście wszystko dobrze , wyniki teściowej git , ale co się strachu człowiek najadł to moje . Trochę tez załatwiałam dla siebie , min. neurologa żeby mi odczytał dobrze mój wynik- i tez dobrze, bo nowotwór który mam umiejscowiony na kości lub w kości , jest niegroźny i nie złośliwy. Z tym sie da zyc . Walczyłam tez o załatwienie jak najszybszej rehabilitacji , udało sie . Od poniedziałku zaczynam . Weekend biznesowy , ale dość przyjemny. W międzyczasie byłam jeszcze na castingu. Potrzebowali- jak to Pani namawiająca mnie, powiedziała- ładnych kobiet w moim wieku do reklamy piwa. Byłam na zdjęciach . Jak sie nadaję to mam dwa dni zdjęciowe w Łodzi za 2,5 koła ;) Wątpię w to, ze zadzwonią , ale spróbowałam :P Wieczorami byłam tak padnięta , ze na nic praktycznie nie miałam siły:O Na szczęście już dziś wszystko sie kończy :O Nareszcie odpocznę i wrócę do swojego porządku dnia ;) Buziaczki Laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - zakręcona na maksa widze jesteś i teraz to ty przejełaś pałeczkę mróweczki ;) trzymam kciuki zeby zadzwonili z tej reklamy :) buty odkładam na lipiec - chyba póki co leniuchuje i tyle :) duża buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wynik :D Wszystko w porządku. :D Nawet jajnik się uspokoił. Po @ mam iść do gina jeszcze. Jest jeden problem. @ niet. Dziś 30 dni mija od zabiegu. Taktak jak u ciebie było? Do tej pory miałam 28 albo mniej :O Landrynka dobrze, że u ciebie ok. 🌼 Może zobaczymy cię w tv ;) Mrówka gratulacje dla maturzystki 🌼 Julia twój pies to prawdziwa piękność 🌼 Bling 🌼 Po pięknej pogodzie zaniosło się dziś na burzę. Zabrałam wszystko z podwórka. Na razie się chmurzy i muchy strasznie pchają się do domu. Jedna taka lata mi i buczy, nie mogę jej ubić bo szybka jak samolot. Nawet kot odpuścił. ;) Poprzestawiałam sobie meble w salonie. Nie wiem czy lepiej ale na pewno jest inaczej. ;) Mnie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej musze dzis wskoczyc jako zastepstwo u notariusza. Polska rodzina kupuje dom i maja swojego tlumacza ale niemka ktora sprzedaje jest cala zestresowana. Nie wiem czy moj stres jej pomoze ale jak obiecalam to ide ;) Kania ja mam zawsze tak ze jak skonczyla mi sie @dajmy na to 11tego to w nastepnym miesiacu dostaje 11tego. I wlasnie tak bylo9 z zabiegiem ostatni dzien mialam 11 czyli wlasciwie juz nic i zabieg tez w tym dniu mialam i teraz 11 dostalam. Poprzednimi razami dostawalam dokladnie po miesiacu od zabiegu obojetnie kiedy poprzednio mialam @. Tak jakby organizm zaczynal od momentu zabiegu na nowo liczyc. Spokojnie, organizm musi tez dojsc do siebie i najwazniejsze ze wyniki masz ok. Buziaki, spadam sie szykowac. Termin 10:30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Miało padać , grzmieć , a u mnie nic. Dalej piękna pogoda !! ;) Niedawno wstałam, Chyba odespałam zaległości ;) Kania dobrze, że wyniki są ok ;) A @ ? może to przejściowe zaburzenia albo i nie :P TakTak córcia kończy szkołę , że ma być taka impreza z pompą ? ;) Jak tam porządki ? ;) Mrówka z jaką prędkością zasuwasz na tych swoich drutach ,że codziennie tworzysz cos innego ? ;) Jula jaka pogoda u Ciebie ? Masz słońce ? ;) Myślałaś , żeby z Bianca brac udział w jakichs wyborach psich lub na wystawach ? Ona faktycznie jest przeslodka ;) Blinguś a co u Ciebie ? :D I dla reszty ;)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej musze dzis wskoczyc jako zastepstwo u notariusza. Polska rodzina kupuje dom i maja swojego tlumacza ale niemka ktora sprzedaje jest cala zestresowana. Nie wiem czy moj stres jej pomoze ale jak obiecalam to ide ;) Kania ja mam zawsze tak ze jak skonczyla mi sie @dajmy na to 11tego to w nastepnym miesiacu dostaje 11tego. I wlasnie tak bylo9 z zabiegiem ostatni dzien mialam 11 czyli wlasciwie juz nic i zabieg tez w tym dniu mialam i teraz 11 dostalam. Poprzednimi razami dostawalam dokladnie po miesiacu od zabiegu obojetnie kiedy poprzednio mialam @. Tak jakby organizm zaczynal od momentu zabiegu na nowo liczyc. Spokojnie, organizm musi tez dojsc do siebie i najwazniejsze ze wyniki masz ok. Buziaki, spadam sie szykowac. Termin 10:30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×