Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ładnej pogody ciąg dalszy 🌼 Wczoraj tylko pokropiło tak że zauważyłam dopiero po wyjściu z domu. Nawet nie było słychać. ;) Coś wam pokażę - która zna tę stronę? http://www.haftomania.com/ Straciłam całe 4 zeta za smsa i dostałam chyba losowo wybrane wzory, których nawet nie chciałam Jakby któraś w dziale dzieci miała kolorowy wzór tego obrazka 161 (chłopiec z ptaszkiem) to jestem chętna. Mam wzór ale nie kolorowy. Same oznaczenia to znaczki i w dodatku mało czytelne. :( Ciężko będzie to wyszywać i pewnie się nie przybiorę. :O Dlatego szukam kolorowego wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Landrii....wow, niezla kasa za dwa dni "roboty"..trzymam kciuki aby zadzwonili :) Duzo bylo ludzi na castingu? Ja tez wczoraj bylam na castingu do filmu , po tak dlugim czasie w koncu cos sie ruszylo... Juz na wstepie zaproponowali mi scenki w bieliznie, ale odmowilam. Zobaczymy czy sie zalapie. Pogoda piekna, tez po dlugim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nie posiadam takiego wzoru. Szukam w pamięci czy moze w ktorejs z gazet byl taki wzor ? Ale nie....nie mogę Ci pomoc :O I nie rozumiem ze dostalas cos czego nie zamawialas ? Jak to ? :) Julka nie bylo za wiele , bo bylo to tak zorganizowane, ze rotacja ludzi byla bardzo plynna i na korytarzu czekaly 3-4 osoby. Stale sie ktos wychodzil i dochodzil :P Narazie cisza... myślę, ze gdyby mieli dzwonic juz by to zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....zalezy kiedy maja zamiar zaczac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry U nas przepieknie Julii butow nie kupilam zaluje ze w zeszlym roku nie kupilam jak byly przecenione Kurcze same gwiazdy nam wschodza super Oby tak dalej a zobaczymy ktoras na bilbordach Taku powodzonka na pewno gladko ci pojdzie to tlumaczenie Kania dobrze ze z wynikami ok Na pewno odetchnelas z ulga Wczoraj siostra poprala mi wszystka bielizne byla porozwieszana po calym mieszkaniu Teraz musze to przejrzec Wyrzucic to co nie pasuje Od wyprowadzki kolezanki jeszcze nie pozmienialysmy nic w mieszkaniu a przydaloby sie Poczekamy do powrotu siostry z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal pienie chociaz chłodniej, ciekawe czy nie przywieje deszczowych chmur, oby nie bo w sobotę mamy pomóc mamie przewieźć meble, a przyczepke mamy bez zadaszenia LAndrynka - obecnie na tapecie mam dwa sweterki i muszę przyznać że dosc szybko idą, chociaz np dziś od rana coś robię, najpierw sprawy w urzedach, teraz porządki domowe, po kawie ćwiczenia i dopiero może za godzinkę usiądę do dziergania :) KAnia -Tak taczek ma racje, najważniejsze że wynik w porządku reszta myslę ze się pomału unormuje, ja ostatnio bez powodu czekałam dwa miesiące na @ i już się zaczynałam denerwować co się dzieje ;) Julia, Blinguś - 🌻 Tak taku jak wizyta u notariusza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Moj termin poszedl gladko, nie musialam za duzo tlumaczyc, wszystko praktycznie bez problemow. Landrii ja juz pisalam co to za impreza w sobote jest. Ale jeszcze raz: Nazywa sie to Jugendweihe i jest czyms podobnym jak u nas biezmowanie tylko nie w kosciele tylko swiecko. To takie przyjecie tych 14/15tkow do grona osob niejako doroslych. Najpierw jest oficjalna czesc z jakim artystycznym programem, przemowami burmistrza itd, bahornia dostaje kwiaty i dyplomy, potem termin z fotografem no i potem jest juz w gronie rodziny obiadek no tak jak u nas na komunie. Ja nie robie nic wielkiego zamowilam tylko stolik w restauracji no i pod wieczor rodzice baluja sobie jesli chca w swoim towarzystwie a bahornia organizuje sobie impreze dla siebie. Przyjete jest ze ubieraja sie jak na studniowke czyli galowo stad to cale wariactwo szukania sukienki butow i dodatkow. Ponadto jestem zla. Pisalam wam przed moja operacja ze zostane skierowana na kurs z UP na szkolenie do nowgo zawodu. konkretnie chodzi o opieke nad osobami starszymi. No i kuerwa zesz jego mac cieszyam sie na to i wczoraj dostaje list z zaproszeniem na jutro. Niby ok tylko ze kierowniczka tego calego interesu jest babka z ktora juz poprzednio na kompletnie bezsensownym kursie mialam do czynienia. Tamten osrodek zlikwidowali wiec znalazla sobie miejsce w innym. I kurwoca mnie bieze ze to znow bedzie ic konkretnego tylko takie odklepanie godzin zeby UP mial podkladke ze cos robia. No w kazdym razie nastepne tygodnie mam znow zaplanowane. Od 1-4 jestem w PL teraz ta kaski impreza na niedziele tez uz plany potem 10 mam bal maturalny i potem znow urlop. No dobra spadam teraz cos zjesc i na zakupy. Musze sie odstresowac. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmury się zbierają na niebie. Jak wyjdzie słońce to gorąco, jak chmury, to trzeba sweter nałożyć, bo chłodny wiatr. Mrówka weekend zapowiadają ok. 20 stopni i raczej bez deszczu, chyba że na południu. ;) M wczoraj zdjął mi wreszcie rower ze strychu i napompował koła. Dziś zamierzam się przejechać po południu :) Z tą stronką jest coś nie tak. Wysłałam smsa i od razu wyskoczył mi folder do pobrania z programem i folder z wzorami. Szkoda, że nie z tymi co bym chciała. Normalnie nie dali mi żadnego wyboru. Pięć wzorów z dziećmi. Wysłałam tej kobiecie maila z zapytaniem o co chodzi. Na razie mi nie odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchliwe sie zrobilysmy jak tylko troszke cieplej jest. wspaniale Bylam przed chwilka wydrukowac siostrze bilet w urzedzie pracy ,od nas to dwa kroki. Podsluchalam rozmowe tlumacza z Polskimi przemytnikami Przewiezli 360 litrow piwa,40 litrow wodki i 2 tys fajek , ale grzywna dostali chyba w miare Teraz dalej biore sie za skladanie tych stanikow i gatek,mam chyba dobre 50 sztuk a moze wiecej. W tym wiekszosc to komplety,niezla kolekcja. Kania ja tez juz mam dwa rowery z siostra wiec teraz tylko jezdzic. No ale ona do POlski leci we wtorek to poczekam jak wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaaa :) Tak taku - ty nie mnie nie wkurzaj :P no i oczywiscie pokazuj bo ja nadal szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) No to kawa !!! ;) TakTak faktycznie pisalas o tym, Ale i faktycznie wciaz piszesz o jakichs imprezach , iwec nie trudno sie w tym pogubic ;) A gdzie bedziesz w Polsce 4 dni ? I kiedy jedziesz do Francji ? A bal maturalny u kogo ? Napisz co z tym UP. To samo bagno czy jakas prespektywa ? Mrówka ja nie wiem jakie TY chcesz buty ? I nie wierze, ze nic nie ma . Kup sobie jakies na koreczku, kolor taki zeby Ci pasowal do wszystkiego i bedzie ok. Kania odpisała kobieta ? mam na fb babeczkę, ktora wystepuje pod nazwa Igielka :P Ma cala mase super wzorow. Niedawno sobie zamowilam kilka , ale ja stawiam teraz na szkice . Pięknie wydrukowane, opisane , szybka wysylka i co najwazniejsze pewnosc ;) Blinguś Twoje kolekcje sa w ogole bardzo imponujące. Ty wciaz ukladasz, przekładasz i wyrzucasz ;) Musisz miec tego cale stosy. Moze jak masz jakies ciuchy ktorych chcesz sie pozbyc to wyslij do mnie. Mamy podobne postury , moze cos dla mnie by z tego bylo ? ;) Dzis chlodniej . Ale przyjemnie i najwazniejsze ze swieci slonko ;) Konczy sie tydzien i dobrze. Nareszcie , bo jakis byl dla mnie udziwniony za bardzo . Wole spokojniejsze chwile ;) Buzki dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A wiec tak bylam na tm pierwszym terminie i w sumie to jest git. Tzn brzmi dobrze. Calosc trwa 8 tygodni z czego 4 sa teorii i 4 praktyki. Oni mi ze swojej strony zalatwiaja praktyke, zamawiaja i placa robocze ciuchy, buty musze sobie sama kupic ale za te zwracaja mi koszty. Powiedzialam ze mam urlop zaplanowany od 27.06 2,5 tygodnia wiec przelozyla mi to wszystko na druga polowe lipca wiec mam do tego czasu spokoj i nie musze sobie zawracac glowy jak te wszystkie terminy zgrac. 4 dni w polsce do od 1-4.06. Jedziemy odwiedzic mojego brata bo wypada zeby ta maja bratanice w koncu zobaczyc. na to mam zaplanowany piatek wieczor i sobote. Ale w sobote chce jeszcze odwiedzic moja jedna kolezanke i moze jeszcze z jedna sie spotkac i pojezdzic troche rowerem. W sobote poznym popoludniem chcemy wyjechac do Gdanska i niedziele i poniedzialek do popoludnia pozwiedzac Trojmiasto. Musze wlasnie zaraz szybciutko jakis mily chotelik znalesc i zarezerwowac. Bal maturalny ma T. syn. Buty kupilam od Lasockiego. Plaskie sandalki z kwiatkami t przodu w kolorze taki pomieszany Nude z rozem. Na stronie CCC sa one tez wiec mozesz sobie Mroweczko gucknac :P I nie wiem co tam jeszcze za pytania byly. Jak jakies nie odpowieduzialam to zalatwie to przy nastepnym wejsciu ;) Buziaki Slodziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taku, a co z Francją ? ;) Zapowiada Ci sie fajny czas :D Ja może w tym czasie będę gościć się w Warszawie :P Mróweczko napisz mi jak skończyła sie sprawa z Pobieraczkiem ?;) Płaciłaś ? W ogóle napisz mi co wiesz w tym temacie ?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez napisalam ze urlop od 27.06 - 2,5 tygodnia. W okolicach Aix-en-Provence. Psy maja juz rezerwacje w Pensjonacie nad zalewem szczecinskim ;) Wspolny pokoj we dwojkie i takie tam :P 12 euro za psa za dobe. Zrobilam tej mojej dirnej pale make-up i fryzure ostatni raz probnie i pierwszy raz razem i chyba pierwszy raz w zyciu wygladala na prawde fajnie :P :o Spadam robic pazury i potem Zumba a potem jeszcze na godzinke albo dwie na mala imprezke na wolnym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, parowa nieziemska, a ja sie wzielam za sprzatanie kuchni....Ciezko to idzie w takich temperaturach :) Wypialam kawke na balkonie i zaraz zmiatam na spacer. Butow tez szukam , na koturnie, do latania... Pewnie jakies kupie, jak przestane szukac ;) Blingus..ja bym chciala zobaczyc Twoja szafe! choc pewnie nie wszystko Ci sie w niej miesci i masz pelne walizy, co? Taku....ale masz czas imprezowy :) Baw sie dobrze :) Landrii...Mrowka...Kania... 🌻 Jasa.....jak tam nowa praca??????? wcale juz do nas nie zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Dawno mnie tu nie było bo byłam przez dłużzy czas odcięta od świata :P Kupno mieszkania potem remont i w końcu jak już zamiezkaliśmy to nie miałam kompa (mój musiałam zostawić u dziadka), z neta korzystałam sporadycznie u siostry, ale teraz już wracam :) Widzę że mam sporo do nadrobienia :) Przez weekend musze nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień poza domem praktycznie :) miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Maja witaj spowrotem Ja dzis od 11 do prawie 20 pomagalam ciezarnej kolezance pakowac ciuchy na przeprowadzke. Jestem padnieta. Czekam na T ,mam tylko nadzieje ,ze nie zasne . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ok.17 papuzki wylecialy z klatki (na balkonie)-----jedna znelezlismy, po Loli ani sladu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa poranna podana (_) Maja jak miło, że się pokazałaś 🌼 Zostań :) Pogoda za oknem obiecuje ciepły dzień :) Mamy dziś chrzciny takiego jednego 4 miesięcznego kawalera ;) Msza na 12tą. Zaraz robię śniadanie a potem spróbuję znaleźć jakieś odpowiednie ciuchy w szafie 🌼 Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po Kania :) i zaraz zjadą goscie :) pogoda lekko sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, impreza Kaski wczoraj udana. Zdjecia na FB. Lece dalej bo dzis tez napiety grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda tez piekna,ale ja sie z domu nie ruszam. Moje samopoczucie mi nie pozwala, na dodatek nogi odmawiaja posluszenstwa ,puchna w kostkach. T wlasnie wyszedl ode mnie, zaraz powinna siostra wrocic. Naprawil szafe ktora rozwalila wspollokatorka ,wiec siostra bedzie mogla przeniesc swoje rzeczy i zrobi sie moze wiecej miejsca u mnie. Dzis na obiadek byla rybka z fjordu. Hm jesli nie pojde na spacer to moze chociaz na rower sie skusze,tak bym chciala. No ale na telefon od wlasciciela tez musze czekac bo ma przyjsc po czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! ;) Widze , ze u kazdej cos sie dzialo przez weekend. U mnie tez. Ale dobrze , nawet bardzo dobrze. Jednak wole zdecydowanie takie zamieszanie, niż nicnierobienie :P Julka i co z Lolą? Odnalazła sie ? Do nas kiedys przyleciala papużka , ale siedzielismy na walizkach , tej samej nocy wyjezdzalismy na wczasy. Musielismy ja oddac . Moze zadomowila sie u kogos.? Latem co chwile u nas sie czyta ogłoszenia o zanalezieniu lub ucieczce papuzek :P Kania jak tam chrzciny ? Dobrze , ze u mnie w rodzinie takich rodzinnych nasiadowek nie ma . Nie wiem dlaczego, ale wszelkie chrzciny, komunie wywolują u mnie gęsią skórkę :O TakTak widzę, ze imprezka udana. Kasia ślicznie wygladala, nie wspominajac o Tobie ;) Mialas piękną sukienke i fryzurkę . Sam czesalas tego "koczka" ? A fota z T ...mmmm , alez ona zakochany w Tobie :P ;)to sie czuje az przez monitor :P Blinguś no i jak tam kobietko z porządkami ? Dalas radę z tymi szafami ?;) Maja no to opisuj dziewczyno jak sie pracuje ? Jak przygotowania do slubu ? Wszystko pisz co u Ciebie ;) Katarzynku Ty tez sie nie obijaj i pisz jka milosc sie rozwija ?;) Mrowka cos udziergala przez weekend ?;) Jasa taka jestes zapracowana , ze Cie nie widac ?;) Sylvik zaglądasz tutaj ? Slicznie wygladasz w nowej fryzurce , nie ta sama Sylwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki U nas dzis swieto,a ja mialam isc do roboty no ale zadzwonilam rano do Norki i spytalam czy chce zebym przyszla bo przeciez maz w domu,dzieci tez. No i zrezygnowala. Maly jej sie rozchorowal a ona miala na urodziny z kolezankami do Kopenhagi poleciec i zostala w domu. Jakby maz i rodzice nie dali sobie rady. Ech..... Landryneczko odwalilysmy wczoraj z siostra kawal dobrej roboty,ale jeszcze moja szafa zostala,ciagle ja odkladam. Przeniosla sie do malego pokoiku. Ogarnelysmy przedpokoj ,lazienke,ciagle nam brakuje jakiejs komody,polki na kosmetyki. Siostra dostala piekne rzymianki bo mi cos one nie lezaly,za grubasne stopy i lydki mam na takie cos. No i wydalam jej dlugaaaa biala suknie. Mam nadzieje ,ze uda jej sie kupic cos dlugiego w Polsce i dla niej i dla mnie. Wlasciciel po kase byl i nic nie powiedzial co dalej z mieszkaniem ,zakrecony facet,tylko mu na kasie chyba zalezy. T znowu byl na noc u mnie. No i dostal mandacik,a mowilam sprawdziles czy w dobrym miejscu zaparkowales? Ech ci kierowcy Taku zdjatka fajne, i wy bardzo ladnie sie na nich prezentujecie,cala wasza trojeczka ,tylko ten mlodzieniec taki niemrawy :) Musze napisac,ze ja dlugi dlugi czas, bylam przekonana ze twoj partner to taki inny pan z twoich zdjec,cos sobie ubzduralam Mroweczko pogoscili sie goscie? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie też weekend pracowity zresztą jak ostatnio każdy :) Ostatnie zaproszenia rozwozimy, u księdza wszystko załatwione i teraz największy stres i nerwówka przed nami bo dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Ciągle chodzę zmęczona i cały czas myślę o tym żeby wszystko było w porządku, czasami nawet chciałabym żeby już było po ślubie tym bardziej że ciągle coś wyskakuje :/ W pracy w porządku, roboty dużo, ale przynajmniej czas leci, poznałam fajną koleżankę pracujemy razem dobrze się dogadujemy także jakoś leci :) W tym tygodniu ide na paznokcie trzeba już zacząć o nie dbać żeby na ślubie były piękne :P Widzę że u Was też się troche dzieje :) Landrii jak Twoja praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście się odwołali Blinguś - moze to i lepiej bo dopadła mnie angina i jakoś nie mam sił na pisanie, a dlaczego ci puchną nogi? Tak taku wygladasz rewelacyjnie ale chyba o tym wiesz ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! ;) Kawa na miły początek dnia 7. Wstawać !!! Pobudka !!! Maja kiedy ślub ? . Pamiętam jak nie dawno pisałaś,ze musisz zacząć szukać sali, a dziś już pytamy się o wyznaczony termin ...jak ten czas zasuwa :P Byłam wczoraj pierwszy raz na rehabilitacji po dłuższej przerwie. Jednak co profesjonalista to profesjonalista. Masaż ręczny kręgosłupa zajebisty ;) . Masował mnie z jakieś 20 minut, no rewelacja . Krioterapia tez . I tak 10 zabiegów. Mnóstwo pracy przede mną , wiec dopijam kawę , robię przegląd prasy i innych portali i do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×