Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej ja wczoraj kupilam paletki do badmingtona i gralismy cale popoludnie i wieczor co oznacza ze spodnica ciagle nie gotowa. Musze tylko przeszyc zamek i wszyc guzik wiec 20 minut roboty ale czy dzis dam rade to nie wiem. Na 11 mam dentyste, potem musze szukac pralki bo moja sie wczoraj totalnie rozkraczyla a na 19 bal. Oczywiscie @ jak jakies monstrum :o Oj nie bede miala dzis radochy na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, udanej zabawy Taku :) Przypomnialas mi o badmingtonie, jakis czas kupilam i lezy, moze z siorka pogram :) A kiedy wyjezdzacie do Francji? Ja po dlugim czasie wyjelam antycellulitisowe specyfiki, wcieram codziennie i dupa blada.... dobrze, ze mam pareo na plaze...:D W ogole jestem tak podniecona przyjazdem rodzinki, ze hej.....spac juz tez nie moge :D Prawie 7 miesiecy sie nie widzielismy :) A czterolistnych koniczynek tyle nazbieralam, ze powinno mi sprzyjac szczescie przez 100 lat przynajmniej ;) Blingus....jak u Ciebie pogoda? czuc lato? Mroweczko, zadowolona z kolczykow? Landrii....spokojniej? Kania....jak tam pani sklepowa? ;) Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii 27 wyjezdzamy, rezerwacja od 28. Domek mamy w Plan-de-la-Tour. Pralke znalazlam i zarezerwowalam w Szczecinie. Przy obecnym kursie euro zaoszczedzialam 80 euro. W niemczech mam do Mediamarkt nawet 20 km wiecej niz do Szczecina wiec jak cos to do naprawy tez blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krótko,dzien dobry. Dziś dzien pełen emocji dla mnie .I mecz i wyjaśnianie .....mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze. Trzymajcie kciuki Dziewczyny !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri trzymam kciuki chociaz troszke ciezko bo rece mam pelne roboty. Wczoraj T sprzedal naroznik wiec sie dlugo nim nie nacieszylam. Ale kasa potrzebna wiec sie ciesze,to tylko przedmiot Mielismy mala rocznice,wiec spedxzilismy wieczor we dwoje przy winku, piwku i lakociach. Wstalam dzis o 12 on pojechal zmienic olej w aucie a ja przytargalam trzecia sofe z balkonu, tzn jedna czesc, wyszorowalam ja i wstawilam do pokoju. Przed chwila T zadzwonil zeby mi powiedziec ze sprzedal lozko, smiac mi sie chce bo niedlugo zostaniemy z pustym pokojem. Ale cieszy mnie to bo bedzie latwiej zabrac sie za malowanie. Coraz prostrza droga do tego posuniecia. Pogoda nie rozpieszcza znowu padal deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pięknie i słonecznie więc od rana mam co robić, teraz już na luzie, jutro dzień poza domem :) Julia- kolczyki są śliczne i duże, ja takich nie noszę ale na jakąś imprezę będą jak znalazł :) Blinguś - ale Ty pracowita dziewczyna jesteś :) Landrynka - pomogło trzymanie kciuków czy dupa blada ;) Tak taku - to chyba normalne że bardziej ci się opłaca u nas kupować, jeżeli pensję masz oczywiście europejską :) spadam jeszcze na taras a potem mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadłam do meczu :) z browarkiem Dzień w pracy miałam pracowity. Mam nadzieję, że jutro będzie spokojniej 🌼 Coś chłopaki agresywni na boisku od początku. Już któraś z kolei żółta kartka ;) Pani sklepowej troszkę pomogło ale nie do końca. Mówiła że ja wraz muliło. :( Stwierdziła, że to chyba ta trzydniówka :( Miłego oglądania meczu 🌼 Landri dzieki za życzenia 🌼 i wzajemnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taki upal, ze musem w domu siedzimy...Przymierzalam w hm fajny kapelusz, bialy z duzym rondem i nawet mi w nim do twarzy bylo, ale gdzie ja w nim poza plaza pochodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Nie wiem czy pomogło trzymanie kciuków ,okaże się to dopiero za jakiś czas. Tak czy siak , dałam czas sobie no osobie decyzyjnej do końca sierpnia. Jest nadzieja, ale z taką samą nadzieją zaczynałam biznes w marcu. Blinguś Ty faktycznie Babeczko ciągle coś musisz robić . Nie mogłabyś założyć firmy sprzątającej jak lubisz wciąż coś układać , przestawiać , czyścić , malować , sprzątać ? ;) Jula a ja Ciebie widzę w takim kapeluszu , lekkiej zwiewnej sukience podczas spaceru ze swoim pupilkiem :P Myślę, że jesteś stworzona do chodzenia w kapeluszach ;) Mecz jak mecz... jak zawsze ogromne nadzieje , które nigdy się nie realizują ..:O U mnie wczoraj upał, w cieniu popołudniu na termometrze 37 stopni. Dziś zdecydowanie chłodniej, ale bardzo przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Witam z kawą , przy kawie ;) Zapowiada się piękny dzień. Ja dopijam kawę i lecę do UM . Mam kilka spraw do załatwienia . Lecę teraz, zanim zacznie przygrzewać słońce. Wam życzę miłego dnia .Buzki, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po kawie :D Mialam znow udany weekend. W piatek bal maturalny super udany. Wytanczylismy sie znow fajnie. Byl super zespol i DJ tez mixowal swietnie do tego zespol szkolny dal tez super czadu ale to jak zawsze. Jedzenie tez pierwsza klasa. Tylko strasznie goraco bylo. Mialam sukienke z odkrytymi ramionami znaczy trzymajaca sie tylko na cyckach niby przewiewna ale gorset z wielu warstw materialu i cyckonosz sztywny zeby wszystko ladnie sie ukladalo i lalo sie w tych partiach ze mnie. Uff! Robilismy sobie zdjecia u fotografa i w internecie na FB krazy tez pare fotek musze tylko zobaczyc czy moge je udostepnic. Wsobote bylam w pensjonacie dla moich chlopakow i jestem zadowolona z tego co zobaczylam. Czysciutko, przytulnie, z ladnym wybiegiem, ogrod. Babka ktora prowadzi ten osrodek tez w porzadku. Po tem podjechalismy nad zalew szczecinski i zjedlismy pozne sniadanko moczac nogi w wodzie zaiezlismy psy d domu i wyruszylismy do Szczecina po pralke. Mrowka nie wszystko oplaca sie w Polsce kupowac! Np kawa jest ponad 100% drozsza niz w DE. W niedziele od rana relaks i sniadanko w ogrodzie i potem 2 godziny Jogi- bylo super! No a zaraz mam znow dentyste i w koncu musze ten zamek do mojej spodnicy wszyc :P Buziski i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kawa jest droższa i gorszej jakości , przekonałam się o tym osobiście ;) TakTaczku , no to pochwal się zdjęciem w tym gorsecie ;) I wierzę jednocześnie współczując , bo w sobotę dojebało z temperaturą, że hej :P ;) Dziś wymiatam w sukience , którą kupiłam będąc u Ciebie ....pamiętasz ? :P Byłam w niej na dole w sklepie i jakaś kobitka zapytała , gdzie taką piękną sukienkę kupiłam , bo ona właśnie takiej szuka :P hihi...;))) Jula kapelusz zakupiony ? ;)) Za oknem ukrop, w domu wiatraki pełną parą a i tak gorąco ........ale ja lubię taką pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez "do zdechniecia" :D Slonca jakos nie ma, to wzielam sie za mycie okien......50% mam gotowe, jeszcze drugie tyle...ale chyba nie dam rady.... W nocy bylo 27 stopni, spalam nago i przy szeroko otwartym balkonie...mimo wszystko musialo mnie troszke "przewiac" bo caly dzien boli mnie brzuch...Musze kupic wentylator ..... a po kapelusz mam kawalek drogi, wiec na razie pochodze bez :P Taku...czekamy na fotki :) Blingus, wpadnij do kolezanki na kawke i pomoz mi w sprzataniu ;) wstretna jestem czasami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii pamietam pamietam te sukienke. Super na taka pogode. Mozna nawet bez majtek latac w takiej :P Zdjecia wsadzialam tylko te co Kasia nam w ogrodzie przed wyjsciem zrobila. W przyszlym tygodniu odbieramy dopiero od fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii ;) no jak już zajrzałaś i Nas pozdrowiłaś , to tak szybko nie uciekaj , Tak Tak dobrze prawi, zostaniesz, nie ? ;) Jula a tam wstrętna ;) Pomocy nigdy nie za wiele ;) Gdybym miała bliżej, podskoczyłabym i ja do Ciebie ;) Tak Tak powtórzę się , super Kobietko wyglądałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie burza. Bylo dzis 28 st- duchota niesamowita. Fajnie ze pada bo z konewka latac by mi sie na bank nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez burza :) Witaj Sylvik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie, ze wrocilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) fajnie że mnie pamiętacie :P nie obiecuje że zostane ale pewnie zajrze częściej :) u mnie też duchota straszna ale deszczu nie widać, właśnie wróciłam z ogródka musiałam pomidory i ogórki podlać :) mam ich kilka więc głupio by było jakby zeschły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak popadalo ze chyba musze wziasc sie jednak za podlewanie. Z wierzchu mokro a potem to juz tylko wior :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sucho, nie spadła ani nawet kropelka deszczu :O Stawiam pachnącą kawę 7 Tak-tak a jedziecie we 3-je , 4 ? Kto się będzie opiekował Twoim ogródkiem jak Ciebie nie będzie ? ;) Dzień dobry 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda23
Dlaczego nie peracujecie? Jak czujecie sie psychicznie siedzac w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja z podekscytowania wczesniej wstaje :P Za tydzien juz beda!!!! a za dwa bedziemy sie szykowac do wyjazdu na Sardynie...juppi!!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie Jula , jak na Ciebie to wczesna pora :P z kim ja tu będę jak Wy wyjedziecie ?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P Oj, Landrii.....nie narzekaj na brak towarzystwa ;) Kawa wypita? Plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ostatnio jestem "narzekaczem" :P :O Kawa już wypita po 7, a z planów ? Nic konkretnego ;)...Jedynie co jest pewne, to zakupy na dziś i obiad. Potem się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, u mnie tez nic ciekawego.....dalszy ciag sprzatania i moze prasowanie.....jakis spacerek i chyba wsio... Stanelam dzis na wadze i mam kg do przodu, znowu, bu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×