Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej, u mnie dzisiaj troche chlodniej ale to nawet fajnie po ostatnich goracych dniach. Wczoraj zapielam juz wszystkie urlopowe plany na ostatni guzik, wszystko poplacone wiec teraz tylko odczekac do 27 i w droge. Zdecydowalismy sie wziasc jednak domek na 2 tygdonie i nie bawic sie w biwakowanie i szukanie noclegow na goraco. Ciesze sie strasznie. Blingus gdzie ty widzialas innego faceta u mnie na zdjeciach?? A ten wysoki blondyn to Kasi chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Z nogami juz lepiej Zaczelam wiecej pic wody Taku ten wysoki pan z zarostem Teraz nie pamietam czy w okularach Na fb byl na zdjeciu Na pewno to wasz znajomy a ja go obsadzilam w innej roli Odprowadzilam siostre na autobus na lotnisko Wraca za tydzien byly tam dwie wystraszone studentki ktorym zabraklo koron na bilety Na szczescie kierowca zgodzil sie na doplate w euro W ostatecznosci bym je poratowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś a czy przyczyna puchniecia nog lezy w malej ilosci płynow ? Lece sie rehabilitowac :P Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawę (_) Nie mam nastroju do pisania, może później coś więcej kliknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Jade do pracy O 5 obudzil mnie bol brzucha O 6 nie mialam sily wstac wiec przestawilam budzik na 7 Landri dziekuje za kwiatki O widzisz Taku nie bylam na biezaco Pojechalam wczoraj z lodami do T i zaserwowalam facetom kawe mrozona Kolega zrobil obiad Zoladki i watrobki kurze T przed moim przyjsciem myl podlogi Pali na balkonie Facet nie do poznania Potem we dwojke ogarnialismy kilka szafek i pierdolki Wrocilam do domu przed 24 Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babulce ;) Kania co z humorem ? ;) Blinguś znowu masz manko w spaniu ;) Jutro wieczorem idę na tzw Noc z Dizajnem :P Zobaczymy co w swiatku projektantów , architektów piszczy . Maja byc jakie nowosci z Mediolanu ( fiu fiu :P ) , jakieś prezentacje , ma byc tez koncert jakiegoś zespolu. Jestem ciekawa wszystkiego.... Teraz lecę na zakupy , i kupuje rabarbar , pomarańcze na dżem . Dostałam od znajomej przepis, ponoć jest pycha i niesamowicie pieknie pachnie podczas gotowania ;) Jula strajk ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a Ty co ? jakis nowy zwyczaj ? :P Mam pytanie, czy te wszystkie sweterki, chusty, bolerka itp, robisz dla siebie , czy na zamowienie ?czy je potem sprzedajesz tak po prostu i ile bierzesz za takie cuda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mam chwile bo jestem na zwolnieniu i koncze wszystkie mojej zaległosci szkolne... jestem 2 dzien na diecie dukana i juz nie moge wytrzymac.. a chce cos zrobić z brzuchem i boczkami... milośc kwitnie, smiesznie jest, wesoło i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Landrii...tak jakby ;) Jakos nie mam weny, ani ochoty.... I jeszcze to trzesienie.... a jeszcze miesiac temu bylismy w tamtych okolicach :O Wenecja tez zatrzesla :O Lola sie nie odnalazla, mam tylko nadzieje, ze nie pozarl jej jakis kot :O i ze gdzies znalazla schronienie. Podobnie jak Blingus tez przeoczylam zmiane w zyciu Taczki :) Milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii dzien wczesniej zanim napisalas ze uciekla ci papuzka u mnie w ogrodzie na drzewie przed tarasem siedziala wlasnie ejdna papuga niebieska. Smieszny zbieg okolicznosci. Mam nadzieje ze twoja znalazla schronienie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdjęcia tak taka oglądam zawsze z zapartym tchem.. jesteś taka śliczna... i zawsze zastanawiam sie ile masz lat skoro masz taka duża córke :) ja to jestem teraz szczęśliwa z mojego związku w sumie z chlopakiem w podobnym wieku a moze młodszym i mysle sobie jaka glupia bylam... Chciaz wiecie ostatnio sie do mnie P odezwal bo jakis dluzszym czasie...ale nie robi to na mnie nic. jade na boże ciało na węgry z rodzicami... mam byc ich kierowcą. Mój tata wrócil do pracy i wszyscy sie cieszymy bo dostal propozycje lepszego stanowiska niz zastepca ordynatora. ma pewne ograniczenia bo nie moze barc nadgodzin czy dyzurów ale to dobrze, otwiera gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce kupić aparat fotograficzny taki wiecie do zwyklego użytku tylko zupelnie sie na tym nie znam i tak do 500zl w sumie :) kopwałyscie moze cos takiego ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri super ci sie dzien zapowiada Spanie czasem nadrabiam w ciagu dnia Julii na pewno papuzka znalazla schronienie A moze jeszcze wroci Kasia ja mam jakiegos zwyklego samsunga i mysle ze w tej cenie cos kupisz Moj T jest ode mnie mlodszy i to sporo bo 6 lat chociaz uparcie twierdzi ze 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku w listopadzie skoncze 35 a moja corka w sierpniu 15 wiec jak latwo obliczyc nie mialam jeszcze skonczonych 20 jak ja urodzilam. I dziekuje za komplement ale twojej urody i tak nie przebije ;) O wydarzeniach z ostatniego 1,5 roku w moim zyciu wie z Was tylko Landrii i chyba zostawie to tak jeszcze jakis czas- nie wiedzialabym wlasciwie gdzie mam zaczac. Moj T. jest ode mnie o 14 lat starszy. F. byl o 7 lat starszy a Kasi ojcie o 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi są ode mnie młodsi :P Dżem będę gotować za jakieś 2 godziny. Na razie się maceruje .... Dziś miałam masaż z innym rehabilitantem.....cuda wyrabiał na moich plecach. Nawet miałam głupawe myśli przy okazji... jakoś tak się same nasuwały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ode mnie całe 2 tygodnie młodszy ;) Landrynka każda z nas ma kosmate myśli jak zobaczy ciacho. a jeszcze jak tobą poniewiera rrrrr..... No nie wiesz kobieto? ;) Trochę mam focha. Prawie 40 dni od zabiegu i @ niet. Do gina do przychodni żeby się załapać, nawet nie mam mowy. Jak dzwonię, to te w recepcji każą iść do gabinetu i się pytać. Trochę się wstydzę dzwonić do niego, bo dostałam od jednej pacjentki nr tel. Znalazłam go na fb. Mam napisać? I nie wiem, czekać na @ czy na razie dać spokój? I w razie wątpliwości. Dziś zrobiłam test. Wyszła 1 kreska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja bym chyba na fb nie pisała, ale zadzwonic chyba możesz :) Tak, taku dałabym Ci maks 30 lat :) ciekawe jak ja będę wyglądala za 11 lat siedze w tych ksiązkach i mam lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem po 2 odcinkach M ki, no musze sie wykrzyczec. Wrrrrrrrrrrrrrr na temat Joanny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling a dlaczego musisz krzyczeć ? Kania ja tez wolałabym zadzwonić. Przypomnij mu się , ze jesteś jego pacjentką i zapytaj o możliwość konsultacji.Myślę, ze lepiej będzie to wyglądało, niż na fb ;) Katarzynki nie len się ;) Niedługo wakacje , jeszcze Ci len będzie przeszkadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri bo taka glupia ta postac. W sumie scenki z zycia wziete. Ale wyjatkowo ta rola pasuje do tej aktorki,juz jej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wstałyście już ? Może wspólna kawa ? ;) Zimno się zrobiło, brr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×