Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

:) malowanie uwielbiam tylko czasem jak więcej na raz się szykuje to już fachowców bierzemy :) ale po co kase wydawać i skakać koło kogoś skoro samemu można wszystko zrobić i czasem równie dobrze jak menczyźni :P dzis bylam w kuroniowce i mam zaklepany termin kursu na 11 czerwca wiec juz nie dlugo :) i znalazlam super lokal za te same pieniadze co mialam placic za skrawek placu u fryzjerki :) wiec chyba zaczynam cos robic na calego :) trzymajcie kciuki aby przyznali mi pozyczke jeszcze na zakup wszystkiego :) no to na tyle, ide ogladac na wspolnej bo koniec reklamy ;) do jutra papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowo Sylvik..!Trzymam kciuki! Landrii...to EVERYDAY SUNSHINE z Oil of Olaz, na mojej skorze ladny brazowiutki efekt. Polecam. Mrowka..a gdzie Ty dzis podrozowalas? ;-)) Upal jakich malo. Dzisiaj jak wyszlam z domu, to nie wiedzialam czy sie wrocic, czy isc dalej...Nawet widok mokrych koszulek czy bluzeczek(od potu moje drogie) nie robil wrazenia, serio. Przysiadlam sobie na laweczce i pomyslalam, ze przy takiej pogodzie to nawet plaza niezbyt wskazana, no chyba ze z filtrami 30 smarowanymi co pol godzinki. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaczko i Landrynko was to chyba czesto gesto mozna spotkac w urzedzie pocztowym. cio::) Zazdroszcze wam tych upalow bo u nas nici,zero, null, Chodze jeszcze w dlugim rekawie, wprawdze zakladam klapeczki ale to chyba na przekor tej pogodzie ,pokazuje ze jestem twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał fakt, a najgorsze że cos pyli i nie moge wyjsc na dwór bo zaraz smarkata jestem i swędzą mnie oczy :( na dodatek wypatrzyłam szerszenie które zrobiły sobie gniazdko pod moim dachem :O i jak je teraz wykurzyć, blache zrywac czy co?! szerszeń wielgachny jak mój palec mi dziś przed nosem przeleciał, pomocy!!! Sylvi, trzymam kciuki Landri co ty taka pracowita jak mrówka jestes i nic nie skrzybniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Piesio przywieziony, jest cudny, słodki i grzeczny. Monty był bardzo zazdrosny bo zobaczył małego już w samochodzie u mnie na kolanach ale po chwili tłumaczenia już wszystko było OK i całe towarzystwo udało sie z wielką rozkosza tratować moje kwiatki ;) W chwili obecnej lataja na około biurek: Monty ma gnata a Hardy chce mu go zabrać. Najlepsze jest to że maluch ma 10 tygodni a jest taki duży jak Monty. Zdjęcia wysle Wam jutro (jeśli chcecie) Landrynuś był listonosz? Sylvik, jaki kolorek i co za meble? Bling słaby z ciebie Clouseus, byślałam ze zawstydzisz nas jakimiś bardziej oszałamiajacymi odkryciami a tu wzmianka tylko o poczcie ;) Buziaki for all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou Babulce :-) Bling > pudło :P co jak co, ale ja urzedy pocztowe omijam szerokim łukiem, no chyba , ze musze tam byc :O Juz na samą myśl o mojej osiedlowej poczcie mdli mnie :O Zgaduj dalej ;) TakTak > niestety zaden listonosz jeszcze do mnie nie zapukał, gdyby cos bylo dzis , to wieczorem się dowiem. Masz jak w banku, ze o wszystkim Cię poinformuje ekspresem ;) Czy do mnie zdjecia masz wysłac , nawet nie pytaj. Ja przyjmuje z checią kazdą ilosc ;) Tak w ogole to musze pomyślec nad zgraniem tych wszystkich naszych zdjec na jedną płytkę i moze dodac do tego jakas oprawę ? ;) Sylvik > no to gratulacje ;) Mam nadzieje, ze uda Ci się zrealizowac swoj plan, bo widac ze tego bardzo chcesz ;) Tym bardziej, ze to przedsięwziecie jak najbardziej na topie ;) Mróweczko > kto jak kto , ale ja sie tu najmniej obijam :P Miałam z ranca troche roboty i dlatego nic nie pisałam , poza tym czekałam az się ktos wreszcie wpisze :P ;) :D. Drogi we Wrocławiu są tragiczne to fakt, ale zapraszam w 2012 , obiecują na ten czas gruszki na wierzbie. Sama jestem ciekawa czy to obietnice bez pokrycia czy faktycznie uda się im dotrzymac slowa ;) Juli > thx za info, jak tylko bede miec chwilke luzu to zawolam ochrone i polatam po hali za tym balsamem ;) U nas w Polsce upały zapowiadaja juz od piątku :O. Choc juz wczoraj mieliśmy namiastke tego :-/ Nie pomyślałas o zorganizowaniu MISS mokrego podkoszulka? :P ;) Szczuplak > jak Ci tam kobietko? Doszłas juz do formy psychicznej ? Net > Ciebie wcięło jak kamfore :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja w takim razie zmykam na balkon na lezak, w razie jakichs wyborow miss mokrego podkoszulka...zawsze bede sie lepiej prezentowac z odrobina zdrowej opalenizny .-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I przy okazji zgarne osiem setek, a co mi tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > oby tylko nie przyszło Ci wystepowac w miss mokrego podkoszulka jako Murzynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw Landrii ;-) Zawitala u nas burza, wiec musialam sie schowac. Za to teraz jest calkiem przyjemnie i spadam n balkon poczytac. Ciao :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilunie , bo padam na twarz :O. TakTaczko > listonosz był i coż moge napisac : beauty 👄 i wielkie Dziękuje :D. Reszta na maila :P Ale wybacz, ze nie wczesniej niz jutro lub w piatek . Teraz juz jestem tak zmeczona, ze marze tylko o połozeniu się , a jutro od wczesnego rana jade po zabawki i inne duperelki . I znow do wieczora :(. Buzki Babki 👄 Do usłyszonka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zpaomniałam napisac, ze chciałam wysłac eska , ale już poźno i mogłby Cie znowu obudzic w srodku nocy sygnałem ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawa z rana i już mnie nie ma, pracy fuul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri, w takim razie ciesze sie bardzo i czekam na dalsze wiadomości. Dobrze ze nie slałaś wczoraj wieczorem bo musiałabym Cie udusić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dopiero trzecia dziś? :) nie miałam czasu nawet na wejscie dziś do neta, kupiliśmy nowy komp i mam full roboty z nim bo informatyk jak zwykle zawiódł :( instaluje kodeki i inne cuda bo oprócz podstaw oczywiście nic nie działa :( przy okazji wykasowałam sobie na amen gg więc będę niedostępna dopóki nowego nie założe :( dzis troche sie zestresowałam bo ceny solarii i rolmasaży są straszne, a ja mam mały budżet i nawet nie wiem czy dostane cały limit kasy :( nie wiem czy nie skończy się na jednym tylko produkcie albo na samych pazurach, ech życie -zawsze ta kasa :( u mnie też dziś gorąco było, cały dzień na dworze, stawialiśmy garaż blaszany, będzie na pierdoły no i odgrodziłam się przy okazji od sąsiadów haha grunt to pomysł ;) udanego wieczorka i do jutra :) aha Taktak nie dostałam dziś fotek psiaczka :( prosze nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczesnie to ja juz sie dawno nie meldowalam, co? :-) Milego dnia, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za malo tu bywam i dlatego marne moje zgadywanie. Juz wiem ze Tylko Tak taczka chodzi na poczte a Landri odbiera przesylki w domku. Taktaczka chyba przemyca jakis szmateks dla Landrynki,albo jej kreajce szykuje. Ja utknelam w biurze, a mialam miec robione dzisiaj wlosie. Nie wiem gdzie mojego chlopa posialo. Wyjsc nie moge bo nei mam klucza i deszcz pada. U nas w tym roku chyba lata nie ebdzie, wiec tylko jak sie wypogodzi ide szukac sobie kozakow na nastepny bliski juz sezon :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona ale nie śpiąca :) jest tam kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc szczebiotki! Witam po malej przerwie ;) z uroczego Schwanenstadt (labedziego miasteczka), czyli z domu Christiana :D Siedzimy tu u mamy i babci juz dobre 2 tyg. i ... robimy sobie urlop. Skwar jest taki od jakichs 3 tyg., ze czaszka az paruje :P no niemozliwosc na sloncu wysiedziec! dzien w dzien po 40 st w cieniu a ja juz czarna jestem :O Internetu nadal niet, bo moj comp. w domu, wiec i z pisaniem kiepsko, ale poczytalam Was deczko wstecz i przynajmniej JA wiem co u Was sie dzieje :) U mnie alles OK, nadal jestesmy zakochani, nasze psiurki rozwijaja sie wspaniale; Bubi ma juz 4 i pol mies. i wazy tylko... 35 kg :D a Richie 5 i pol mies. i wazy jakies 25 kg. Oboje wygladaja pieknie, sa przekochane, grzeczne i potrafia juz wiele rzeczy (moja szk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkola) :D Tak taczko, mozemy podac sobie raczki, bo Ty tez masz juz dwa... dobrze wyczytalam? Ale nie wiem dokladnie jakie to rasy, moze mi podpowiesz ;) no i jak ten nowy stworek sie czuje? (Hardy, o ile sie nie myle) i ile miesiakow sobie juz licza? Ja karmie moje 3 razy dziennie karma Hills dla duzych ras, chociaz przyznam sie, ze codziennie gotuje im dodatkowo i wlasciwia zra wszystko :P kluchy, ryz, kasze, warzywa, owoce, miecho, kosci do gryzienia... oprocz slodyczy jedza wszystko. Mam mase fot z ostatnich miesiecy, ale musicie jeszcze poczekac na przesylki, az sobie zainstaluje net, bo narazie nie mam na to glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moge pisac tylko po pare zdan, bo cos mi tu sie zjada... :O Landrynus dzieki za pamiec 😘 Jak tam nowa praca slonko?? Pewnie jestes super szczesliwa? Nareszcie! :D ciesze sie razem z Toba :) Ja na razie nie pracuje (hehe... juz od 4 mies.), ale szukam sobie powoli jakiegos zajecia na pare godzinek dziennie, bo... psiaki chca jesc :P a ich utrzymanie, zwlaszcza mojego olbrzyma, niezle kosztuje ;) My sie nadal powoli meblujemy, mamy teraz sporo powierzchni do zagospodarowania. Wyczytalam, ze co niektorym z Was sie deczko utylo ;) mnie takze i powoli dojrzewam do tej madrej decyzji zeby sie za siebie wziasc, bo wstyd przed sama soba i nowym chlopem jak cholera! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was slicznotki, zycze milego weekendasa i duuuuzo zdrowka!!! Calusy slodkie dla kazdej z osobna! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki :-) No nareszcie troche chłodniej :) Jest bardzo przyjemnie i juz mozna normalnie oddychac ;) KaSiK > no nareszcie info od Ciebie Fajnie masz z tego co opisujesz, fajnie, ze jestes szczesliwa i w ogole wszystko super. Oby tak dalej, Trzymam kciuki 👄 i zakladaj szybko neta ;) Praca narazie mnie pochłania. Musze sie odnalezc , poukladac sobie wszystko po nowemu . Szczesliwa jestem i to nawet barrdzo ;) JUz nawet nie chodzi mi o kasę , ale sam fakt, ze wyszłam do ludzi i nie myślę o wszystkich bolączkach dnia codziennego / A niestety siedzac w domu te myśli były na porzadku dziennym :O Sylvik > jak tam Twoj maz ? Jaka reakcja na malowanie? Bling > no no, rzeklabym , ze Twoja prawda jest zblizona do faktów. Jutro się okaze czy tez trafiłas w 10 ;) TakTaczko > mail poszedł, jutro dalsza czesc ;) Dla wszystkich miłego wieczorku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w przelocie :) zaraz wybywam do rodzinki na roczek małego brzdąca :) Kasiak miło poczytać tak optymistyczne posty, oby wiecej takich na naszym topiku :) Landrii reakcja męża bardzo dobra, nawet mnie pochwalił że ładnie zrobione i w nagrode kupuje nowe meble w poniedziałek i zamówiłam jeszcze nowe kanapy do pokoju stołowego ale musze na nie poczekać ze dwa trzy tygodnie :) jak wszystko ustawie to pstykne fotki oczywiście :) Taktaku zapracowana jesteś ostatnio, może poklikamy niedługo jak się spadnie deszcz haha bo teraz całe dnie spędzam na dworze :) Mrówka gdzie się podziewasz? Julli pewnie na leżaku :) Bling :) pozdrawiam i już mnie nie ma ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz. A jutro u nas wolne, swieto jakies,no i jak tu spedzic troche czasu we dwoje, na lonie natury jak tu ciagle jest deszcz . Kiedy bedzie u mnie tak cieplo jak u was? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×