Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii dziekuje za zdjęcia Szczuplaka, a pazurków pewnie nie dostane :( Szczuplak masz świetnych synków, tacy sami haha jak możesz to wyślij mi wzorki paznokci jeszcze raz na mój adres :) ale u mnie leje aż satelita się zawiesza ,ciemno i zimno. normalnie jesień za oknem :( chyba trzeba będzie palić w centralnych niedlugo :( mimo wszystko udanego wieczorka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane....jak tam u Was? Szczuplak....witaj po przerwie...jednak do mnie zdjecia nie doszly, jesli mozesz prosilabym o powtorne ich przeslanie. Albo Landrii... Ty nas zawsze ratujesz :-) U mnie weekend intensywny, teraz padam, ale przyjemne to zmeczenie. Od jutra pewnie zaczne pakowanie, jestem cala w skowronkach ;-) Przesylam po buziaczku! A..Tak taczko...czekam na Twoje nowe oblicze :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko w pochmurny deszczowy poniedziałek :( Pogoda nas nie rozpieszcza niestety , ehhh :O Julii wyslę Ci fotki Szczuplaka jak wroce z roboty , chyba ze autorka tychże zdjec się pokaze wczesniej to naprawi błąd. Jestem jednak pewna , bo wczoraj sprawdzałam dokladnie, ze adres Twoj wpisała poprawnie. Sylvik nie zgodze się, ze Szczuplaczek ma dwoch jednakowych synkow :) Zdecydowanie widac roznice :P . Zmykam na kawe do sąsiadki :D. Buzio dla WSZYSTKICH 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe Babeczki. Moze ktoras z Was się bedzie nudzic i zechce mi pomoc ;) Szukam na allegro, fajnego, niedrogiego prezentu dla faceta - nie męza , ( do 30 zł ) . Chce tym razem dac w prezencie cos smiesznego, szalonego i takiego zeby wywołało troche smiechu :)( moze byc coś erotycznego tez :P ) Pomozcie, moze coś znajdziecie. Przy okazji szukania znalazłam cos takiego i chyba sobie zakpuię ;) http://www.allegro.pl/item217373401_drzewko_truskawkowe_raj_dla_oczu_i_podniebienia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Mroweczko a ja nie wiedzialam że ty fryz zmieniłaś. Bardzo ładnie wyglądasz. jednego tylko nie rozumiem: Czemu Ty tak uparcie tego wielkiego chłopa nazywasz maluszkiem?? :D :D Julii postaram się namówic dziś córkę na zrobienie sobie zdjęcia i podesłać wam coś. Musze się przyznać że ŹLE się czuje w tych jaśniejszych włosach i chcyba wróce do czarnych :P Szxzuplak fajnie że wróciłaś. Sylvik ja jakoś w przypadku twojego salonu nie wykazuje się kreatywnością. Może \"Czerwone pazury\" albo \"Szpony Sylvika\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa landryneczko odradzam kupowanie nasion na allegro, ja na nie wydałam kilka stów w tym roku a wzeszły tylko te które kupilam u ogrodnika. Z wiszących truskawek ktore miały owocować po 4 miesiącach od wysiewu do tej pory (3 miesiace) mam dwie 2 cm siewki a nasion bylo 100 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Witam w pochmurny jak zawsze,poniedzialek. Znowu mam pieska w domku ,wiec trzeba bedzie sie poruszac troszke,pospacerowac. Dziekuje za fotki . Szczuplak,no rzeczywiscie przystojni ci twoi chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam neta korzystam z tego ze jestem w gosciach... szczuplak> chłopcy są niesamowicic :D tak tak moje maleństwo w porównaniu do pozostałych jest cały czas maleństwem, ma zreszta dopiero 1,5 roku ;) a ktoś musi być w rodzinie malutki :) kobieta zmienną jest jak widać, sama wiesz o tym najlepiej ;) sylvi. my tez chcemy pooglądać wzory pazurków, juz zaczynasz ta działalnosc czy jeszcze? pokaz cos co zrobiłaś sama spadam, bo nieładnie u kogos siedziec na forum, odezwe sie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak, wiem, bo juz o tym wspominałas, ale tak sobie pomysłam, ze to zadna cena a sprobowac by mozna było :/ chociaz ...jeszcze pomysle ;) Nic mi nie wyszukalyscie ? :( buuuu , kurde no nie mam pomysłu co kupic facetowi , a nie chcialabym kupowac zadnych takich \"eleganckich\" dupereli, chodzi mi tylko i wyłącznie o to, aby wzbudzic szeroki uśmiech u solenizanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri a moze zamow na necie jakas koszulke z fajnym napisem,hm nie mam wiecej pomyslow jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko jeszcze nie otwieram i nie wiem kiedy to zrobie, dziś się okazało że mój fachowiec wyjechał do Szwecji :( i teraz szukam kogoś innego tylko nie wiem gdzie wzorków paznokci nie mam, jakoś głupio mi robić zdjęcia każdej dziewczynie :) Taktak nazwa nie musi być związana z paznokciami, bo będą też usługi solarium, spa dla dłoni, henna, depilacja :) taki sobie salon kosmetyczny :) myśle też o kursie makijażu permanentnego i tatuażu, ale przeraża mnie ilość godzin, bo kurs trwa tylko 4 dni :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzieki za Wasze pomysły :) Sylvik > ten kask jest powalający , jezeli bedzie dostepny rowniez w listpadzie juz wiem co dam w prezencie męzowi mojej najlepszej kolezanki :P Mam dziś wolne , ale tylko od pracy. Mam tyle do załatwienia, ze chyba caly dzien spedze poza domem :( .Pogoda do dupy , zeby chociaz słonko swieciło ...:O MIłego dnia 🌻 PS.Nawet skladnie dziś pisac nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez dzisiaj pogoda zostawiajaca wiele do zyczenia...jest przynajmniej 15 stopni mniej niz wczoraj :-( Chociaz z jednej strony dobrze, bo wykorzystam ten chlodek na prasowanie i takie tam przedwyjezdne sprawy. Przypominam o zdjeciach, ktore do piatku chcialabym obejrzec :-D Tak taku... popedz troszke Kaske! ;-) Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczeta! 🖐️ Julii, Tak tak> Wysłałam Wam ponownie zdjęcia. Mam nadzieję, ze doszły:-0 Taktaczku> śniłaś mi się dzisiaj w nocy.Tzn wyglądałaś inaczej nioż na fotkach, ale wiedziałam,że to Ty. Wracałam skądś z wakacji i jakimś cudem wjechałam do Niemiec, by Cię odwiedzic. Oczywiście potem nie umiałam znaleźc drogi powrotnej i strasznie się męczyłam. Potem się obudziłam. Pamiętam tylko,że mialaś bardzo ładną kuchnię w takim starym wiejskim stylu i pełno dzrzew w ogrodzie. Popatrz, co to robi ludziom ich podświadomośc:-) Dziewczyny lece do roboty. Całuski 👄 dla Was wszystkich. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak 😘 , dziekuje za zdjecia. Jestem zachwycona Twoja rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplaczku moja kuchnia będzie Landhaus-owa więc pewnikiem byłaś u mnie na serio ;), drzew mam też sporo więc też się zgadza. Czyżbyś o mnie myślała że Cię w nocy nawiedzałam?? Sylvik może \"Rainbow Island\" albo \"7th Heven\" albo \"Garden of Eden\" ... tak sobie pomyślałam ;) Landryneczko jak wychodujesz to kupuje też to rajskie drzewko :D Zdjęć wczoraj nie zrobiłam bo lało jak z cebra a my wylewaliśmy podłogę dop wieczora w łazience wiec nie miałam czasu. Dziś się wyfryzowałam to jutro coś podeślę. Dziś dostałam próbkę kafelków podłogowych do lazienki od V&B Musze je już teraz zamówieć żeby za miesiąc dostać bo robią je tylko na zamówienie. Moje kochanie się wścieka że z moimi pomysłami przekroczymy zaplanowany budżet. Chyba do wszystkich słówko miałam a teraz zmykam. Całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Szczuplak chłopcy super a ty jesteś śliczna dziewczyna, taka delikatna i usmiechnieta - SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurs mam do piątku więc wybaczcie ale tylko wieczorem wpadne na herbatke :) Landrii tenn kask to mój M wynalazł kiedyś i tak mi się jakoś przypomniał haha już dość dlugo na allegro je sprzedają wiec może do listopada dotrzyma :) Julli ja tez dzis mialam prasowanie brrr Szczuplak czekam na fotki :) Taktak dzięki za pomysły :) siódme niebo brzmi nieźle :) co do kwiatów z allegro kupowałam na wiosne i zakwitły mi frezje (piękne były) choć susza je zdewastowala troche, niestety dwa inne rodzaje nie urosly :( ale nie poddaje się, bo mam znajome które kupują notorycznie kwiaty i zakwitają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siodme niebo to ja do tej pory ogladam bo u mnie leci. Mi sie kojarz ta nazwa z czyms czekoladowym, blogim. No ale skoro maja byc nie tylko pazurki, to kobietki beda wychodzic z salonu piekne i moze bede sie czuc jak w Siodmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaniutkie! Ja wpadam tylko na moment. Kawusię juz wypiłam:-) Sylvi> wysłałam Ci fotki 29.07, ale widocznie nie dotarły. Dzisiaj wysłałam Ci je ponownie. Juz szykuje następne. Pozdrowionka i miłego kursowania. Landri> łączę się z Toba w bólu. Pozdrowionka dla Was wszystkich. papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam sobie mala rozpuszczalana :-) , do tego male sniadanko i przygotowan ciag dalszy. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas weków się zaczął cały dzień robiłam sałatki warzywne w słoiczki, hm, jedna jest pychotka już ją próbuje :) jutro mnie czeka papryka, a pojutrze korniszony i może kiszone niestety owoce mi w tym roku wszystkie wymarzły więc soki i dżemy w tym roku będą kupne a wy? kupujecie? robicie? Landri przeszedł ból? idę teraz złapac oddech, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol przeszedł , ale męczyłam cię całe dopołudnie :O Ja Mróweczko nie robiłam dotąd zadnych przetworów ze względu na to, iz mam ciepłą i bardzo mała piwnice i nie miałabym tego gdzie przechowywac . Dostawałam roznosci od tesciowej , ktora robi rożnosci na zime . Jednak wtym roku postanowilam troche się pobawic , tym bardziej ze mam super przepisy na ogorki i paprykę czerwoną :) I tego się podejmę , nawet kosztem tego ze słoiki bedą stac u mnie na pólkach oobok szafewk w kuchni ;) Jeszcze moment i wyfruwam z tego gniazda :O Chce juz do domu 😭. Miłego wieczorku Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×