Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Jestem..jestem... Jeszcze raz kwestia menu w restauracjach- jest tak jak pisala Landrii, dadza Ci 2 czy 3 wersje i wybieraj. W moim przypadku byly dwie, ktore pomieszalam wybierajac to, co mi sie najbardziej \"podobalo\". Kiedys Landrynka przyslala zdjecia z jednego wesela, byl tam stol z wejskimi specjalami, bardzo mi sie spodobal ten pomysl i wymyslilam sobie, ze tez zrobie cos takiego, tyle ze z jedzeniem wloskim. Tyle ze moj to bedzie stol w wersji mini :-) Pogoda w kratke, na szczescie w miniony weekend skorzystalismy z pieknej pogody i pojechalismy do acquaparku.Troche relaksu sie czasami nalezy :-) Co poza tym? Goraczka zakupow, szukania, przymierzania.... A jak na zlosc normalne sklepy w wiekszosci pozamykane ( sierpien miesiacem urlopow 80% spoleczenstwa), wiec zostaja centra handlowe... Milego dnia babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO MACIE PECHA Z takim zachowaniem to nie dziwota,że Wam topi zlikwidowano,może nauczycie się kultury albo wyprowadzicie się na podwórko ze swoim językiem.Dotąd będą Was kasować,aż Wam się uprzykrzy cwaniakowate bez większej wiedzy nic sobą nie reprezentujące obywatelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dotąd będą Was kasować,aż Wam się uprzykrzy cwaniakowate bez większej wiedzy nic sobą nie reprezentujące obywatelki.\" - co na to Miodek?? Pierdolnął by koziołka z zachwytu nad umiejetnosciami oratorskimi autora? Czy może wywinął orła w geście bezsilności. Ja jako nieskonczenie NIE wychowana i NIE douczona ide się posrać ze śmiechu. Landri odpisałam na maila. Julii a ja sie caly czas zastanawiam czemu nie robisz wesela we włoszech. Plenery i mozliwosci macie tam chyba jednak troche lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii to ty się czepiasz Cytrona, zerknij na jego stopkę to bezapelacyjnie fan braci Kaczorów co skazuje go na pniu do bycia zaczepialskim i j e b n i e t y m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taczko.... Tutaj nie ma wesel, tylko przyjecie w restauracji , ktore trwa raptem 3,4 godzinki i wypad do domu. Czesto tylko wystawny obiad czy kolacja, bez muzyki, tancow... i kosztuje to kupe kasy. Jest tez jeszcze jeden problem -z z Polski oprocz siostry nikt by nie przyjechal, bo to jednak spory wydatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to raczej nie....nawet warunkow nie mam na zorganizowanie czegos takiego. Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, rozumiem. Spadam na zakupy, mam ochote na jakies ładne luzne, lekkie spodnie a wszedzie jak na zlosc nic w moim guscie. Calusy babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spadam na zakupy, raczej spozywcze .... No chyba ze mi cos wpadnie w oko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie dupa. Mierzylam fajne jeansy dzwony w stylu lat 70tych ale wygladalam w nich krotko mowiac zle ;) Kupilam sobie tylko po domu bluze i capri i fajny czarny szeroki pasek \"do nie po domu\" No i musze sie niestety zabrac za obiad i sprzatanie bo mam na sobote gosci na caly dzien umowionych wiec trzeba troche ogarnac. Pewnie wieczorkiem lookne jeszcze. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się bycze od rana, wpadł z wizytą brat, więc wziełam malucha i pojechaliśmy nad wode, zeszło oj zeszło, pote dentystka, a teraz w planach kończenie sukienki, może się uda odnosnie wody wiecie co mnie wkurza, upał, piękny zalew i oczywiście niemozna się kąpac bo bakteria i tak nad każdą wodą w okolicy, co jest do kurwy nędzy, gdzie te ciulowe władze, zamiast oczyszczac to co roku to tłum ludzi kąpię się na \"własną odpowiedzialnośc\" to się nazywa ładnie umycie rączek, echhhhhhhhhhhhh szkoda gadac! i tak małe moczyło nogi bo jak mu wytłumaczyc ze w wodzie syf ponarzekałam to ide do tej kiecki, nic nie gotuje, jutro wprosiłam się na obiad do brata, już dziś poczynił odpowiednie zakupy ;) :) bey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze dalam rade byc jeszcze pierwsza?? Ho ho ho :D co wy tam za swinstwa wyprawiacie ze zadna nie dotarla jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloki:) Ja moje drogie spedziłam dziseijszy dzien w łożku ;) Pełen luz i tumiwisizm :) Zreszta pogoda do bani , wiec wykorzystałam ten czas na odpoczynek . Oluś urzadzenie jak najbardziej przydatne dla szydełkoholików :P Mrówka niestety nici ze zdjecia w programie Haftix. Nawet po ulepszeniach TakTaka twarz chłopca wygląda nie najciekawiej :O Robiłam co w mojej mocy , ale myśle ze napracowłabys się sporo , a efekt miłaby wiele do zyczenia. Moze z innej okazji podarujesz mu taki obrazeczek , ale oczywiscie zrobiony na bazie lepszej jakosci zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak dzis 15 sierpnia , wiec dzien wolny z okazji swieta Wojska Polskiego oraz swieta koscielnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skonczyłam się gościc, ale nie ma lekko coś za coś, jutro goście u mnie ;) duchota okrutna, przynajmniej u mnie jak tak dalej pójdzie to się wykończę, uffffffff, niby pada ale co to za deszcz :( olajda> te zaczęte robótki to skądś znam ;) zdjecie niezłe, kiedys miałam lepsze ale cholipcia już nie mam a szkoda miłego dalszego leniuchowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio :) co tam dzisiaj porabiacie? ja mialam jechac na ryby, ale chyba to nieaktualne, bo leje, wiec bedzie kino i robotki reczne, do nocy ;) znalazlam tez takie fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9dbb684be1adaa24.html - to musze sobie zafundowac na noce polarne :) a tu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3181805abf3571f.html kreacja dla maniaczek robotkowych, ...sylwestrowa? - ktora by sie odwazyla? ...ja na sylwestra ze znajomymi w domowych klimatach chyba tak, ale raczej nie na wieksze wyjscie ;) milej soboty zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też leje i to nawet bardzo leje :( Oluś fajne te druty , o kreacji nie wspomne :P Zastanawiam się dla kogo oni takie wzory szyja ,tworzą , czy w ogole ktoś w czymś takim chodzi , pokazuje się ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie jak z wiekszosci w swiecie mody kreatorzy nie patrza na wiekszosc ludzi, na tzw. przecietnych szarakow tylko na indywidualnosci i dla nich tworza dziwadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, U mnie padało ostro w piatek a wczoraj dla gosci wyblagalam ladna pogode. Tylko pojechali i zabralam naczynia i cala reszte z ogrodu a zaczelo znow padac. Dzis znow ladnie tyle ze ochlodzilo sie do jakis 20 moze 22 stopni. Jutro ma byc ponic znow 28. Olajda ta kreacja gdyby tak wywalic te drewniane rece byka by wlasciwie cqalkiem fajna na jakas specjalna kreatywna okazje. Z drutami swiecacymi chyba mimo wszystko nie pracowaloby sie najlepiej. Aczkolwiek dla maniakow do roboty po nocy zeby nie wkurzac domownikow palacym sie swiatlem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa dziewczyneczka
cześć kobitki koleżanki ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba starczy tego lenistwa totalnego trzeba się tu meldowac migusiem :P starczy mi gościny na cały tydzień uffffffffff , dobrze że jutro normalny dzień byłam w gościnie u dzidzi no i nawet go troszke ponosiłam :) ale dobrze że moje już takie duże ;) teraz kanapowanie dlaczego pytasz o wiek, czy to ważne? tu są same osiemnastki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to? jestem pierwsza? wstawac na kawusie :P ja juz po, teraz ide sobie, mam ambitny plan, [ wykopac czesc ogródka, uszyc spodnice, zrobic porządki w sadzie i jechac do miasta ] kolejnosc dowolna ;) najpierw idę obudzic pomoc bo przecież sama tego wszystkiego nie zrobię :D wiem wiem jestem paskudna ;) zaglądne tu pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięn dobry ;) Ja też mam na dziś ambitny plan , tym bardziej, ze własnie rozpoczęłam kolejny urlop :D. Mam pare spraw do zalatweinia, do zrobienia, a chyba jutro znowu wyjazd. Teraz jako fanka siatkówki i naszej polskeij drużyny męskiej obgryzam paznokcie podczas relacji z Pekinu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×