Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

buziolki od zasmarkanego Katarzynka :) a Sylvi jest w Międzyrzecu Podlaskim? jabym sie kawki napiła ale nie mam mleczka..:( deszcz pada, ale ja mam tylko jeden wykład dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja dzisiaj walcze z porządkami od 6 rano. Wziełam się za sypialnie i sprzątam na tip top. Rano uporałam sie z rasowaniem ( jak ja tego nie cierpie), już praktycznie tylko okno i umycie podłogi mi zostało. Wysprzątane wszystko , łącznie z pająkami za szafą i pod łóżkiem.Może wpasc perfekcyjna pani domu na test białej rękawiczki. (Ale tylko do sypialni. ) Mróweczko , ja na emeryture nie licze , bo nie mam lat pracy, wychowywałam dzieci. A za poświęcenie się dzieciom ,zapłata w naszym kraju zerowa. Nie szukam juz , ot najwyżej gdzieś dorywczo ,a tak odkuje się znowu wiosną. Przynajmniej mam dzieci dopilnowane, małe zero problemów w szkole , Córke mam na oku( a zaczyna mi fruwać od jakiegoś miesiąca codziennie wieczorem) Taki matczyny delikatny dozór się przyda. Narazie się przyglądam , ale zobaczymy po wywiadówce. Bo albo jej nie ma , albo niby się uczy u siebie , a ja słysze ciągle trzaskanie w klawiature, albo smsy. No cóż 16 lat , pierwsze miłości. Oj biedna ja , jedno jeszcze nie skończyło dojrzewac ,a drugie zaczyna. jasa staraj się o dziecko bo jak urodzisz koło 40 to mozesz nie mieć zdrowia na dojrzewanie młodzieży. Miłego dnia , jest ciepło i słonecznie więc obowiązkowy spacer. U mnie w tej chwili 14 stopni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Mrówka - pracy szukam już jakiejkolwiek z naciskiem na jakieś biuro -sekretariat... ale złożyłam tez podania do sklepów i gdziekolwiek już składam bo kasa potrzebna natychmiast. M tez wywiesił ogłoszenia, że kompa naprawi lub korepetycji udzieli.. może ktoś się skusi... kilka karteczek z numerem poodrywanych. Mróweczko trzymam kciuki za badania by były idealne!!! Mala - no włąśnie, dziecko już chce, ale jak tylkopracę jakąś dorwę lub M znajdzie coś nowego lepiej płatnego, bo wyżyć ciężko ;) Julii - znalazłam w necie informacje o włochach w polsce, może Ci to nasunie jakieś pomysły :) oto link: http://www.wlochy.edu.pl/Wlochy,Wlosi-w-Polsce,401.html Doczytałam też, żeby się zainteeresować izbą gospodarczą i tam jest wykaz firm włoskich w Polsce. Najlepiej chyba w taki sposób się rozglądać. Pozatym ciekawa jestem co u Sylvika słychać :) Wszystko ma tam takie nowe, tyle zajęć nowych ludzi... ciekawe jaki ma nastrój. Aha ja nie dostałam maili ani od Blingusia ani nowych butów Katarzynka :( Ani nic buuuu.... Mnie również emeerytura nie czeka ;] Pracowałam od 21-go roku życia ale zawsze na czarno :/ W sumie póki co mam chyba 2 lata stałej pracy na umowę :( Mala - zazdroszczę tej twojej córci - ach te lata... 16-tka to chyba najlepszy wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ;) U mnie dziś niebo pełne słońca :D Wywieszam co chwilke pranie, bo szybko schnie w tym słoncu i przy lekkim waiterku ;) Sylvik pisala mi eska rano, ze jest w grupie terapeutycznej i terapia bedzie trwac 3 miesiace :) Nie mogla spac w nocy , a jej wspołlokatorka cicha kobietka i jkaos chyba nie przypadly sobie do gustu . No ale to dopiero poczatki wiec moze bedzie lepiej :) O 17 ma pierwsze zajęcia . Jasa nie zzazdrosc wcale 16stolatki ;) Ten wiek u dzisiejszej mlodziezy to jest masakra :P Aby to przezyc trzeba miec nerwy na wodzy ;) Ja tez za wiele nie mam przepracowanych lat . aAle jakos sie tym nie martwie . Smieje sie zawsze , ze mam 3 dzieci wiec po tygodniu u kazdego dziecka sie zahaczę , a 4 tydzien ze swojej z emerytury przezyję :D :D Tez zglaszam uwage, ze nie dostalam zadnych zdjec od Blingusia ;) Replay prosze Kobietko !!! :P Katarzynek nie wyglupiaj sie i nie choruj . Zaloz ciepłe skarpety, majty, grzanca sobie zrob i kuruj się pod kocem ;) I fajnie masz , cale 8 stówek w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szukające pracy mam dla was pewny pomysł. Teraz fundacje organizują szkolenia dla bezrobotnych, po których można załapać się na staże i to nie tylko dla młodych. U nas na przykład działa fundacja rozwoju lubelszczyzny. Moja córcia poszła na takie szkolenie. To nie ma nic wspólnego ze stażami organizowanymi przez urząd pracy. Może poszukajcie coś na ten temat u was. Nawet dopłacają do dojazdów. A na takim stażu można wyciągnąć do 9 stów. Niedużo, ale jak ktoś nie ma, to i tyle dobre. Ni8e wiem czy się nie powtórzyłam. Jeśli tak to sorry. udajcie, że nie ma tego posta. ;) Kaszel mnie męczy. Na 16 tą lecę na swoje szkolenie dla osób pracujących. Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam wasze poprzednie wpisy Mrówka to nasza strona www.wsbia.edu.pl Od tego roku u nas Politechnika Lubelska prowadzi studia magisterskie Która będzie się kontaktować z Sylvikiem to proszę ode mnie uściskać Buziaczki dla wszystkich 👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania> na takie szkolenia trudno się załapać bo dużo chetnych, a takie fundacje nie wszędzie działają prężnie, u nas jedno takie było to polityka sie do tego wmieszała i zawiść ludzka, zniszczyli dosłownie to stowarzyszenie a teraz ciągaja po prokuraturach ludzi którzy brali w tych szkoleniach udział, i beneficjentów i kadrę cała :( smutne ale prawdziwie, polityka to jedno wielkie bagno jeden drugiemu nóż w plecy - co za życie a z pup były szkolenia - bukieciarstwo i sklepowa - a tych to u nas pełno, zreszta ja mam chyba ze trzy kursy prowadzenia księgowości pełnej i nic mi toto bo w małych miescinach głównie firmy oparte na książce przychodów i rozchodów, a do dużego miasta odpada w moim przypadku bo dom byłby samopas a Pablo za mały ups alem się rozpisała :P Landrynka jakbym ci podesłała obraz to mozesz go przerobić w tym swoim programie na taki do haftu? bo znalazłam świetnę stronkę niestety nie mam odpowiedniego programu do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam czy to Międzyrzec podlaski bo jak tak to ja jak jade do rodziców to własnie tamtędy przejeżdzam... a ja sie juz lepiej czuje tylko to gardlo boli... ale daje rade. byłam w nowych butach w szkole i strasznie to przezyła ja niezwyczajna i bola mnie stopy.... a teraz siedze i tworze rozdzial do ksiązki... takie zadanie na zajecia.. babie nie chce sie pracowac to dala nam prace.... i jak jej sie cos spodoba to niby umiesci pod naszym nazwzkiem w jakiej tam ksiazeczce w co raczej nie wierze bo pewne napisze ze pomogli jej studenci i tyle. no ale mus to mus pisze o opiece psychologicznej i psychiarycznej w mosie :)) macie jakies pomysły? a w weekend mam weekendowa szkółke :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek -chodzi Ci o młodzieżowy klub siatkarski? :P A tak serio to nie mam żadnych pomysłów oprócz tego, że ciężko o taką pomoc wszędzie, a jeśli jest już organizowana to dla niewielkiej liczby chętnych bo nei ma rąk do roboty, mimo że psychologów pełno jakoś nie chce im się pracować za oferowane marne pieniądze a i wszędzie zatrudniają jednego zamiast kilku, więc trudno się dziwić, ze nie są w stanie obsłużyć wiekszej ilości potrzebujących... Zresztą teraz jest taka moda i taka psycholożka np. w przychodni ma terminy pozajmowane na kilka miesięcy do przodu a wiadomo, że jak prowadzi jakąś terapię to też ma stałych klientów więc ciężko się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktarzynek
heh miałam na mysli młodzieżowe ośrodki socjoterapii lub mlodziezowe ośrodki wychowawcze :), one sa zamkniete i tam jest zatrudniony psycholog i psychiatra itp. juz opisałam zajęcia z zastępowania agresji, kontrolowania zlości, zajęcia z asertywności i wzmacniania własnej wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam psychologiem nei jestem, ale to ma chyba duzo wspolnego z resocjalizacją, na jakimś zakładzie karnym możesz się chyba wzorować choć wiadomo,ze nie wygląda to tak drastycznie w takim środku. A może coś tam jeszcze można dodać z wartości rodzinnych, bo wiadomo, że wychowankowie takich ośrodków mogą mieć tu słabe wyobrażenie o tych sprawach? A mnei uszy bolą bo jest straszny sztorm a ja byłam roznieść ulotki z M z ofertą naprawy komputerów po kilku klatkach na osiedlu. Teraz herbatka ciepła i dom łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kolejnej nieprzespanej nocy.Dzisejsza była koszmarna wiatr wje niesamowicie, musiałam zamknąć okno , bo trzaskało. Jasa Współczuje ci , u was zapowiadali o wiele silniejsze. Kania z tymi szkoleniami to u mnie podobnie jak u mrówki , dowiesz sięo szkoleniu po czasie . Jak już cała rodzinka i znajomi tych co je organizują jest zapisana. Więcej kursów organizuje u mnie ośrodek pomocy społecznej. I tu coraz bardziej się wkurzam. Treaz robili kurs wizażu , kilka babek znam , które na to poszły. Sory , ale nigdy bym nie poszła robić tipsów do baby , która nałogowo chleje od 10 lat albo lepiej. Łapy jej się tak trzęsą ,że nie potrafi dać drobnych jak kupuje rano nalewke. Ja załapałam się na coś dodatkowego , ale o tym wam napisze na @. Dzisiaj pierwszy raz i mam cholerną tremę . TRoche musiałam wykuć na pamięć i okazało się ,że z wiekiem trudniej. I tu wspomne mądre słowa "Kto się nie rozwaja ,ten się cofa" To prawda , a jeszcze przez ten durny net , dawno nie zajzałam do książki. (nawet z przepisami) wole w necie w Wielkie żarcie. Jak porządkowałam sypialnie to wyniosłam koło śmietnika cały karton takich przepisów. No i to tyle na razie , jak zwykle dużo. Ide łyknąć nastęmny ibum na śniadanie. Miłego dnia i kciuki za Sylwika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra na pocztę nie wbijam się siet siet siet. musze nowy komp zapodać a nie mam takich szans chwilowo, wrrrrrrrrrrrrrrrrr moze wejde na syna kompa potem, dlatego nawet niechce mi się siadac do niego bo zanim sie uruchomi to ja juz zaparze i wypije kawe, no niewiem co mu dolega Pablo znów kaszle zobaczymy nie poddaje się , moze sie przełamie z tym chorowaniem, spadam do domowych obowiązków i tego dziergania Landrynka co się nie pokazujesz bo niewiem czy mam sznase na ten obrazek w hafcie, w razie czego podaje strone gdzie te obrazy są http://strykova-p.narod.ru/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na herbatkę zimową. Taka jakaś wanilia z truskawką ale smaczna. W domu zaparzam w dzbanek. Śliczne te obrazki, pracochłonne. moja córcia coś kombinuje z takim programem, żeby ściągnąć. jak jej się uda, to dam znać :) Katarzynek mieszkam w Łukowie. to niedaleko Międzyrzeca. Szkolenie ok. Będę profesjonalną sekretarką :D My o tych szkoleniach dowiedziałyśmy się z gazety lokalnej. Jak zaczęłyśmy wydzwaniać, żeby się zapisać, to był niezły cyrk. Odsyłali nas jeden do drugiego, nikt nie chciał nam udzielić informacji. Jak poszłam osobiście, to też nie lepiej. W końcu zagroziłam, że pójdę do starosty. Nie poszłam. Uruchomiłyśmy znajomości. Wydzwaniałyśmy do wszystkich znajomych co tam pracują. Zapisałyśmy się, wypełniłyśmy dokumenty i udało się. Ja 3 razy zmieniałam profil szkolenia. Nie mogłam się zdecydować. W starostwie dla pracujących organizują. A w tej fundacji dla osób bezrobotnych. Też wyczytałam w gazecie, wysłałam córkę z bratanicą. Zapisały się na fakturzystki. Teraz zmieniły na pracownika biurowego, bo były jeszcze miejsca. Będą dojeżdżać do Radzynia 30 km na te szkolenie. A w pup Młoda zapisała się na wszystkie kursy jakie były, nawet na wózki widłowe, może ja z litości wezmą i niestety się nie załapała. Ale już nauczyłyśmy się włazić oknem :), to może i z tym kiedyś sobie poradzimy. :D 🌼🌼🌼 Wszystkie kursy są refundowane ze środków unijnych. Nawet te z PUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Maila , napiszcie czy macie , bo jak zwykle wystąpił problem z dostarczeniem do mado i juli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu przez Łuków tez czasem jade :) nie dostałam maila. leże jeszcze w łozku i nie mam siły jeszcze wstać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Mala..dzieki, dostalam i zycze powodzenia. Jestem ciekawa jak to rozegrasz ;-) Ja przyznaje, ze nigdy o czyms takim nie slyszalam. Co jak co, ale nudne to nie bedzie :-) Jasa..dzieki, dzisiaj przejrze i poczytam. Tak w ogole to snialas mi sie w nocy :-) Okazalo sie, ze mieszkamy w tym samym miescie i wpadlas z mezem cos mi dac, nawet kolacje zaczelam przygotowywac, ale ze wpadly jeszcze kuzynki to wy sobie poszliscie :-) Bling.....ja dostalam Twoje zdjecia, dzieki, bardzo schudlas, kurcze, az pozazdroscilam. Ja niestety puchne, juz chyba nie tylko od jedzenia i siedzenia, ale i ze zlosci. A ze nie wiem co teraz zrobic, bo na wadze wciaz przybywa to ide do kuchni topic smutki w malym co nieco. Mrowka....szukalam wlasnie tak, zeby wykorzystac tutaj znajomosc j. polskiego, ale raz ze malo takich firm, drugie, ze kryzys i wszedzie tylko zwalniaja, a trzecie to to, ze niestety bez znajomosci szanse sa marne. Pogoda u mnie bezwietrzna, dzisiaj prawie slonka nie widac, i zimno. Landrii..pozdrow ode mnie Sylvika :-) Buziaki dla wszystkich i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juli czyli tak jak kiedyś do cześci maile dochodzą/Tu mam prosbe do Landrynki roześlij do Katarzynki i reszty co nie dostaną. Ty miale moje , a niektóre dziewczyny nie. Do tych które nie dostały napiszcie mi coś na maila jest pod moim nikiem , może jak znowu was zapisze będe mogła słać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Julii wow, no nieźle hehe myślę, że taka wizyta byłaby świetna :) No i dobrze, ze się w tym Twoim śnie kulturalnie zachowaliśmy i wyszliśmy skoro miałaś innych gości :P Może jak wrócisz do Polski to wąłśnie do Gdańska? :D Mała, ja maila dostałam i podziwiam - ale jestem przekonana, że kto jak kto ale Ty sobie z tym poradzisz :) Trzymam kciuki i czekam na wieści jak poszło :) Co do wichury to wczoraj w nocy była straszna, różne przedmioty latały mi pod oknami... bałam się, że mi coś szyby powybija... dziś patrze a tam mnóstwo styopianu leży na trawniku, musiało przywiac z jakiejś budowy. Ciekawa tez jestem jak Sylvik sobie radzi, to już 2 dni :) Mam nadzieję, że potraktuje pobyt jak rodzaj urlopu, jakby to było lato to za te kilka miesięcy opalona by do nas wróciła :) Landrii ode mnei też pozdrów ją i przekaż, że trzymam kciuki :) Landrii a tak wogóle to gdzieś Ty się podziała?? :P POzdrawiam Was wszystkie mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda Julii, ale ja nadal będę się łudzić, ze jest nić nadzieji ;) Może się trafi jakaś niepowtarzalna okazja akurat tutaj, kto wie kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa kawa kawa :) za oknemsłoneczko mamy już piatek, nie jest zle Landrynka> polepszyło się? jak bedziesz miała siłe to obejrzyj linka tam są te obrazki moge Ci tylko podac strone i nr obrazka który mi się podoba ale najpierw zbacz czy da sie cos z nich ogólnie zrobić Mala> jak poszło Julia> ja bardziej myślałam o tym żebys tu tłumaczyła cos na włoski no i moze jakas robota przez internet to nie musialabyś sie przeprowadzac póki co kurcze ja myślałam że tylko u nas tak ciężko a tu prosze we Włoszech tez pobudke miałam o szóstej bo Pablo był głodny to od razu poszłam i napaliłam bo sie znowu smarka i kaszle więc go zostawilam dzis w domu, ogląda bjaki i je pyszne babeczki - wczoraj napiekłam :) no i jeszcze tylko tydzień do wypłaty - dam radę ;) tak myślę syn już po pierwszym dniu pracy a raczej nocce, przyjechał umorusowany , robi w hucie szkła i dziś ze trzy razy brakowało a rozwallił by sobie palce, już się zdążyłam na niego zezłościć, nie nauczony jest robić w rękawicach no ale mam nadzieję że nabierze wprawy ide pobuszowac po robótkowych blogach ale tu wrócę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . U mnie juz dziś zdeczko lepiej, lae dostalam jakiejs paskudnej wysypki :( Nie wiem co to za cholerstwo i od czego :O:O Mrowka podaj numer obrazka i jak tylko bee w pleni sil , to wrzuce go do haftixa i zobaczę co sie da zrobic . Jak to bedzie cos co jest duze i ma duzo kolorow to moze byc klopot. Kiedys gdy robilam portret anjomego i mialam pare krzyzykow i pare kolorow zajelo mi kilka dni. W sumie nie chodzi tez o czas , tylko czy ten program nie pozmienia kolorow i tym samym nie 'zdeformuje" obrazu. Pisz ktory a zobaczymy co sie da zrobic ;) U Sylvika pozytywne reakcje. Wczoraj pisala mi esa , ze ma coraz wiecej zajęc, czuje się w miare dobrze i zacyzna ją to wciagac ;) Jak pisala esesmsa to miala pojsc za chwilke na wizyte lekarską i wf ;) Mala i jak tam po wczorajszych występach ? Dla wszystkich caluski 👄 Julka, Jasa ,Katarzynek , Olusia, Bling, Kania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki :-) O Mrowka...bardz mi sie spodobala twoja idea, musze porozmawiac zmoim, bo jakos samej mi do glowyy nic nie przyhodzi, a co dwie glwy to nie jedna. Ale serio byloby to super rozwiazanie, dzieki, ze o mnie myslisz 😘 Jestem ostatnio tak zdolowana, nerwowa, zaczynam miec leki, ze normalnie staje sie psychiczna.... i moj juz mowi, ze lepej byloby dla mojego zrowia psychicznego gdybym po swietach zostala na troche w Polsce w domu, a on wrocilby sam.... Trohe sie boje, przede wszystkim powrotu tyle km samemu samochodem. Pozyjemy, zobaczymy. Jasa.....Gdansk to jest nasze marzenie, wiec w raze przeprowadki to bedzie nasz cel...Ae wiadomo jak jest... Poki co, to na swieta bede niedaleko ;-) A Wy wybieracie si gdzies? Mrowka..Twoj Pablo to jest chyba wiecej chory niz zdrowy, co? Moja kolezanka miala ten sam problem z dzieckiem, sprawa sie rozwiazala jak zrezygnowala z przedszkola, mala byla z pol roku w domu i potem wrocila do przedszkoa i bylo ok. Landrii..jak zdowko? Jelitowka nie powinna trwac dlugo.. Mala....jak poszlo? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×