Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U mnie juz ptaszki cwierkają wiosennie :P Ogólnie jest gicio ;) Kawa, rower, zakupy, szybki obiad i wychodzę ;) TakTak już kiedys pisałaś , ale jakbys zechciala to przypomnij mi jeszcze raz....( jadę do sklepu , gdzie mozna kupic wszystko do decupage) , o jaki klej i jaki lakier mam sie pytac ? Obojetne ? , czy masz moze jakas sprawdzona markę tychże srodków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie na markach nie znam. Kupowalam od kilku producentow ale jakiejs specjalnej roznicy nie widze. Klej do decoupagu i lakier do spekan musisz tylko wiedziec do czego chcesz. Czyli na jakim podlozu chcesz pracowac (drewno, terrakota, szklo, metal, tkaniny) Farby najlepiej akrylowe bo nie smierdza. No i dobry mieciutki pedzel do kleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki TakTak, narazie mam szklo , tzn takie fajne duze słoje . Wiec narazie potrzebuje tylko klej i ten lakier , ale do spękań ? I mozna bedzie potem to myc w zmywarce ? Mrówka no widzisz, wiosna tuż tuż ;) Gdzie bylaś jak Cie nie było ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spekania mozesz robic ale nie musisz. I do szkla jest taki specjalny klej . Musisz te sloje wsadzic do piekarnika na 90 minut w temperaturze bodajze 130 st czy cos. Obiecuja niby ze mozna myc w zmywarce ale moje talerze po 2 myciach zaczely sie luszczyc wiec jest to raczej nie do rzeczy ktore non stop laduja w zmywarce ale jak tam chcesz tylko trzymac makaron czy przyprawy to nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki ;) Jadę właśnie, jak wrócę to się pochwalę co kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak kupiłam klej wodny do decoupage 125 ml i werniks wodny to tego samego ;) , pędzleke. Dalam za to prawie 30 zł . Zaraz usiadę z nozyczkami i serwetka i zaczne wycinac kwiatki :) Ciekawa jestem jak mi to wyjdzie ;) Julka jak się sprawuje zmywara ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :) jakoś wcześniej nie chciałam was budzić ;) ja od rana zabiegana, hmmmm no dobra nie dosłownie ale się dzieje dużo by pisac... w każdym razie próbowałam dziś poćwiczyć ale mam @ i się to źle skończyło wiec wziełam prysznic i częstuje kawusią jak któraś dziś ją pije to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka pogoda psa by nie wypędził z chałupy :((((((((( gwiżdże, pizga, leje, zacina brrrrrrrrr łeb mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo :o A ja musze do dentysty na piechte :( Ale nic to najpierw prysznic po ostrej rundzie steppera. Julka gdzie zniknelas? Landrii zyjesz? Kasiaczku ciagle jeszcze taki zapierd... w robocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zyję , żyję , ale co to za życie, czuje się dziś taka niedojebana , ze szok :O Chyba ta pogoda tak na mnie dziala . Zrobilam sobie wczoraj pazury , french. Wysiedzialam się 3 godziny, ale efekt sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ale z tym to prosze do meza a nie do nas :P Co robilas z tymi pazurami?? i w jakich kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze tu ktos inny by pomógl , niekoniecznie mąz :P Nakładala mi zel na formę, i mam biale koncóweczki. Nie sa zbyt dlugie, ani zbyt kwadratowe ;) Wygladają niemalze jak naturalne. No i mogę sobie malowac tez na inny kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem jestem...czytam na biezaco,z pisaniem gorzej, bo u mnie totalny zastoj. Siedze calymi dniami w domu i tyle. Juz sie nie moge doczekac wiosny (Mrowko-ja tez :) ) Landrii....zmywara ok, super cicha i w ogole fajowa :) Tyle,ze blat kuchenny musimy wymienic, bo trzeba zmienic ustawienie sprzetow. Ciagle cos do zrobienia. Dzis na wieczor serwuje kuchnie indyjska, ciekawe co mi wyjdzie :) Dwie dziewczynki rozmawiaja, jedna pyta drugiej: odmawiasz modlitwe przed jedzeniem? -Nie, moja mama dobrze gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda obrzydliwa - leje i wieje Chandrę mam :( Miłego dnia 🌼 Widziałyście na fb jakie gówniane mi obrazki wyszły? :O Zmarnowałam tylko czas Bling 2 miesiące szybciej miną niż myślisz 🌼 ale ty za nim do Kairu nie leć Julia już masz sprzęt, wiec przemeblowanie pójdzie gładko ;) Życzę smacznej potrawy :) Ja z rowerem poczekam aż się ociepli. w pracy jedna na zwolnieniu, jak ja padnę to nie będzie komu robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia uchyl rąbka tajemnicy , co to będzie za danie ? ;) Kania obrazki no wiesz... wcale tak zle nie wyszły . Na Twoim miejscu usztywnilabym je , elegencko rozprasowala i szarpnęla się na jakies super ramy . Od razu nabiorą "koloru" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kawe dopiero teraz pijemy Zupe pomidorowa siostra gotuje Ja jakos nie umiem sie tu odnalez bo rzadko bywalam w domu od samego poczatku W weekend biore sie za porzadki w szafie W nic sie nie mieszcze Kania myslisz ze mogloby mi sie cos stac ? Chcialam cos podarowac jego mamie i siostrze Ciezko cos kupic jak sie kogos zna tylko z rozmow telefonicznych Kupilam filizanki z podstawkami w rozu i bordo Od jakiegos czasu czytam forum kobiet zwiazanych z arabami Chcialabym jak najwiecej dowiedziec sie o ich kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kawe dopiero teraz pijemy Zupe pomidorowa siostra gotuje Ja jakos nie umiem sie tu odnalez bo rzadko bywalam w domu od samego poczatku W weekend biore sie za porzadki w szafie W nic sie nie mieszcze Kania myslisz ze mogloby mi sie cos stac ? Chcialam cos podarowac jego mamie i siostrze Ciezko cos kupic jak sie kogos zna tylko z rozmow telefonicznych Kupilam filizanki z podstawkami w rozu i bordo Od jakiegos czasu czytam forum kobiet zwiazanych z arabami Chcialabym jak najwiecej dowiedziec sie o ich kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś moje zdanie też już znasz w tym temacie. Kania ma rację , siedź na dupie i się nigdzie nie ruszaj . A to co przeczytasz o tej kulturze to tylko czytanie( oczywiście chodzi mi o dobre slowa ). Realia sa zupelnie inne. Ostatnio na HBO ogladalam program o Polkach , ktore sie zwiazaly z Arabami. Tylko sobie strzelic w łeb. Chociaz nie powinno sie mierzyc nigdy jedną miarą . Jak chcesz z nim byc to bądź ,ale z daleka od jego kraju i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, a u nas dziś wiosna była... w pracy zapieprz:/ ale to zawsze tak na poczatko, zanim sie ściemniac nie naucze :P Landrii - jeśli to forum, o którym pisze bling to to co myślę, to uwierz, że tam nikt nie pisze tylko dobrze, ale realnie dziewczyny rozmawiają o problemach a i o korzyściach w takich związkach :) Bling, jak wiesz w rodzinie mam taki zwizek od wielu lat, jakby co, to mogę poopowiadać :) Ja znów chora... chyba mam zapalenie płuc albo coś w ten deseń... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloouuu ;)) WStawac Babulce , na kawę ;) !!! Mialam miec pracowity weekend, już wlaściwie od dziś , ale zdarzenie losowe u mojego "Wspolnika" przesunęlo caly plan chyba na tydzień . Trochę prawdę mowiac kijowo :O Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia. Landrii co sie odwlecze to nie uciecze ;) Kania ja sie nie wypowiadam za bardzo na temat obrazkow bo nie przepadam. Chociaz te np z bukietami kwiatow maja w sobie cos. Podobaly by mi sie ale np firanki z plotna do kuchni tak jak to kiedys byly takie kieszenie na przybory kuchenne itp z niebiesko wyhaftowanymi napisami. Albo z kolorowymi norweskimi wzorami do pokoju. tylko ze kurde jak to haftowac zeby nie posciagalo sie i zeby z dwoch stron ladnie wygladalo? Bling, ja sie przylaczam do zdania dziewczyn. Sa wyjatki ale w takim wypadku ostroznosci nigdy za wiele. Jasa co ty tak chorujesz? Moze cos z odzywianiem nie tak albo masz wilgotne mieszanie? Do kitu by bylo gdybys juz teraz na zwolnienie musiala isc. Julii toz to sama przyjemnosc takie przemeblowanie... No pomijajac kwestie finansowa. Mroweczko jak tam Pablo? Aaaa i te twoje nowe robotki na tych nowych drutach mi sie super podobaja. Mozna z tego tez czapki robic? Taki wiosenny komplecik z duza przewiewna czapa i szalikiem kominem by mi sie mogl podobac :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jakie tam przemeblowanie....? musimy jedynie zamienic miejscami zmyware ze zlewozmywakiem i tyle. Wczoraj przygotowalam tikka masala i chlebek naan, dobre, ale z nog nie powalilo ;) Pogoda ladna, juz teraz jest 17 stopni, moze jeszcze temp.wzrosnie...po obiadku wsiadam z Bianka w autko i gdzies sobie pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jakie tam przemeblowanie....? musimy jedynie zamienic miejscami zmyware ze zlewozmywakiem i tyle. Wczoraj przygotowalam tikka masala i chlebek naan, dobre, ale z nog nie powalilo ;) Pogoda ladna, juz teraz jest 17 stopni, moze jeszcze temp.wzrosnie...po obiadku wsiadam z Bianka w autko i gdzies sobie pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fzien dobry kobietki. U nas sloneczko wkrada sie przez okna. Oby juz tak zostalo. Czlowiek moglby juz pochowac te wszystkie grube ciuchy, chociaz musze przyznac ze wtym roku to wcale ich nie nosilam,a rekawiczki skorkowe mialam 2 razy na rekach przez cala zime. Nie bylo tak zle. Wiem ,wiem ostroznosci nigdy za wiele. W sumie te 2 miesiace pokaza nam nas sprawdza . Jego rodzina troszke rozsiana po swiecie jest bo Jedna siositra z mezem i 2 dzieci i brat ktory jest tu z nami mieszkaja w Iraku w Bagdadzie. T tez tam wczesniej mieszkal. Mama ,siostra jej maz i 2 synow mieszkaja w Egipcie w Kairze. Brat z zona i 3 dzieci mieszkaja w Londynie. Tata i jeden brat nie zyja. Rodzina jest dosyc przyzwoita. Tata byl dyrektorem banku, mama byla nauczycielka. Jedna siostra jest adwokatem,brat w Anglii inzynierem a jego zona dyrektorem w szkole . W sumie to tylko brat w Anglii bardzo przestrzega wszystkich zasad Koranu itp itd. Ozenil sie ze swoja pierwsza kobieta .... T zyje po europejsku i robi prawie wszystko co haram. Ok zmykam bo niedlugo idziemy na pociag on na lotnisko a ja do Oslo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) własnie weszłam do domu,miałam dzis od rana młyn, latałam po mieście w poszukiwaniu czegoś tam do lampy, potem przegląd, odbiór dokumentów i nareszcie mobilna jestem,w południe odebrałam młodego ze szkoły - znaczy się już u niego ok :) i pojechaliśmy na pogaduchy nadrobić zaległosci ;) teraz się uwalam i nic nie robię :) BLinguś - masz teraz czas to go wykorzystaj na odpoczynek :) Tak taku - gdzieś w necie widziała z tego czapkę z mitenkami nawet niezłe ale ja bym się chyba w ubrała ;) Landrynko - co sie odwlecze to nie uciecze, pewnych rzeczy nie przewidzisz :) Julia - i jak wypad, oj zazdroszcze ciepełka Kania - odpoczywasz w ten wekendas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wyszlam na spacer, 22 stopnie, slonce! Wiecej mi do szczescia nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×