Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Po kawie. Za oknem slonce ale ziiimno. Mialam dzis troche biurowej roboty i teraz jestem do tylu z moim steppowaniem. Wskakuje szybko na pol godzinki. Potem sprzatanko, pranko i gotowanko :P Landrii kurde opowiadasz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w stepowaniu - gotowaniu i co tam która robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. alez wszystkie zabiegane w tym tygodniu byly. Julii po urodzinkach dobrze,siostra postanowila mi pomoc w ruszeniu sie i kupila mi przyzad do cwiczenia brzuszkow. U nas jeszcze zimno,ubralam skore i zmarzlam. Bylam na spotkaniu w urzedzie pracy, jakbyscie posluchaly jednej Polki ktora tlumaczyla te cala impreze to byscie padly. Ani jedno zdanie , wypowiedziane przez nia nie mialo skladni gramatycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinus.....no to bierz sie za te brzuszki i chwal sie jak idzie ;) A w tym urzedzie to Tobie ta dziewczyna tlumaczyla?????? U mnie caly dzien do doopy, pada i pada...rano to jeszcze snieg padal :( Okropienstwo. Troche zimy, troche lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii nie zazdroszcze ci tego szalenstwa pogodowego To juz serio wole tak piechoto po malu do wiosny. Bling bo ludzie co maja tupet to maja lepiej w zyciu. U mnie tez jest pare polakow ktorzy mianuja sie tlumaczami a pirdziela takie farmazony po niemiecku ze pomimo najsczerszych checi nie rozumiem o co chodzi. Jednego takiego mam co przyjmuje zapisy na kursy wlasnie Zumba itd, rozmawialam z nim pare razy przez telefon ale od jakiego czasu juz tylko po polsku z nim gadam taka masakra. tylko ze ten to jest juz taki przypadek ze nawet po polsku nie kumam czasami o co mu chodzi :o Landrii do ku*wy nedzy piszesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryn
Już , już piszę :) Bylam od 8 rano w szpitalu, tato mial na dzis wyznaczony termin do szpitala na zabieg oka. Wrócilam przed 16 . Musiałam się ogarnac i już bede pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak : Wsiadlam mdo samolotu przerazona , po przejsciu przez bramki zostalam sama , musialam liczyc tylko na siebie . Młyn totalny , ludziskow okropnie duzo .Ale jakos sie udalo i wsiadlam w koncu do samolotu ;) Najgorsze bylo wzbijanie do gory, przyspieszenie kosmiczne , uszy zatkane, jednak widoki bezcenne . Pogoda byla przepiękna wiec widok niesamowity :) Juz na miejscu powitanie , potem koncert. Dworek zajebisty, koncert tez zreszta nawet dalo się przezyc. Jednak stwierdzilam, ze towarzystwo zby dretwe, taki bankiet na stojąco, jakies gadki szmatki , zostalam przedstawiona kilku osobom, ale komu nie mam pojecia. ;) Bylam zbyt przejeta zeby miec glwoe do zapamietywania nazwisk i firm. Wiec opuscilismy miejsce , i zostalam zaproszona do restauracji ...Takich pysznosci nie jadlam w zyciu. W ogóle restauracja the best , wystroj niesamowity , po jakims czasie do stoplika obok dosiadla sie znana dobrze dziennikarka tv ;) Sam szefo restauracji co chwilke podchodzil do stolikow, zagadywal , pytal o sampooczucie czy się podoba, czy smakuje , na koncu pomogl mi zalozyc plaszcz i odprowadzil do drzwi :P Potem rundka po miescie i powrot do domu :) Troche spraw omowilismy dotyczacych firmy . Rano spacer, super obiad i wylot. Wracalam jzu duzo lepszym samolotem, elegancko, 35 minut . Na okeciu szok, bo okropnie duzy terminal a ja tam sama, po omacku wrecz wszedzie :P Poszlam po karte pokladowa , a ten gosciu do mnie czy przechodzilam jzu przez brami, wiej ja ze nie, a on do mnie , widze ze pani chyba pierwszy raz, wiec wydam karte ale na drugi raz mamka pmeitac w jakiej kolejnosci mam co robic :P Ot i taki oto wyjazd :P Wrocilam z emocjami, troche zeszlo zanim wrocilam do rzeczywistosci. Teraz dopiero widze jak ludzie potrafia sie bawic, jak spedzac czas , co jesc itd. Zastanawiam sie nawet czy ten "swiat" to moja pólka ? ! :O Jakos nie umialam , nie potrafilam sie w nim "zatopic" :P To tyle , nie bede Wam opisywac szczegołow dotyczacych spraw zawodowych , bo tu jest bardxziej nudne. Tak czy siak, narazie szykuja sie drobne prace, ale czerwiec Kochane ?!!! .... jak wypali to bedzie bajka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te moje literówki :P I zdjecia jak tylko zgram z meza telefonu to Wam podesle. Maz robil mi przed dzien przed wyjazdem i nie moge sie go doprosic aby mi je zgral na kompa , ja nie potrafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri zawsze to cos innego niz taka zwykla otaczajaca nas na codzien rzeczywistosci. Juleczko bede robic bede, tylko wczoraj zaczelam ale ze mam okres sie zaczal i dzis nie dam rady. Kurcze brat T przestawil mi klawiturke i wciskanie altow,shiftow i inne rzeczy nie pomagaja Julii, Tak Taku , to spotkanie bylo grupowe i akurat pech chcial ze prowadzaca byla moja opiekunka ktora sie na mnie uwziela ,siedziala z boku a calosc omawiala Polka,ale mowie wam po polsku to ona za bardzo nie potrafila mowic. Jak urzedniczka moze mowic ze cos jest glupie itp . Wiekszosc bezrobotnych Polakow tutaj to jeszcze ludzie nie znajacy jezyka. Moze i ja za jakis czas tez bede miala dla was wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - to trzymam kciuki za ten czerwiec ino czy ty wtedy kochana będziesz miała czas dla nas szaraczków :P ;) miałam robić przerwe a w końcu pojechałam do Pawła na wywiadówkę zeszło 3 godziny - ło matkooooooooo !!!!!!!!! tam takie gadanie o pierdołach każda chciała cosik powiedzieć no i zeszło ;) :) teraz chyba herbatka i leniuchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się tacy upierdliwi ;) :P kaffffffffffffffffaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się tacy upierdliwi ;) :P kaffffffffffffffffaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis mnie czeka Urzad Pracy, szpital, grafik , bank i sama nie wiem co jeszcze :P ?!! Milego dnia Laseczki, slonca u mnie duzo, wiec Julka kilka promykow dla Ciebie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w nocy padal deszcz a teraz snieg i wiatr spory Zima na nowo Jak zwykle wczesnie skonczylam u dziadka i czekam do 13 na autobus Skocze tylko do warzywniaka i zaszywam sie w domu Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, dzieki za slonce Landrii , doszlo :) Przydaloby sie jeszcze z 5 stopni, jest poki co 15...ale na lezak to za malo. Chyba wybiore sie po jakies kwiatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Producent mebli ! - Najwyższa jakość za najniższą cenę - Sprawdz ! www.venus-meble.eu Produkujemy : * Meble tapicerowane ( kpl.wypoczynkowe, kanapy , narożniki i wiele innych ) * Bajkowe kanapy dziecięce - Słonik , Mickey Mouse, Kubuś Puchatek , Hello Kitty oraz inne... * Krzesła * Stoły * Hokery oraz wiele innych....... Długoletnie doświadczenie pomaga nam zaoferować Państwu najwyższej jakości mebli za najniższą cenę..... - Sprawdz nasze opinie na allegro - możliwa płatność przy odbiorze bez żadnych dodatkowych kosztów !!! www.venus-meble.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora jestem :( Jakaś zaraza mnie dopadła i leżę już drugi dzień. Lekarz stwierdził zapalenie tchawicy ale chyba z dodatkami bo katar mam niesamowity i uszy mnie bolą. Na oczy nie za bardzo widzę. Mam nadzieję, że do soboty mi minie, bo muszę do pracy. Landryna wielki świat na początku tylko onieśmiela. Z czasem nabierzesz rezerwy i pewności siebie 🌼 Do 8smej muszę się ogarnąć jakoś. Zapowiedzieli przerwę w dostawie energii elektrycznej i to cholera dziś :O Moja Młoda nadal w rozjazdach. Ciągle się szkoli. W tym tygodniu Biała Podlaska, potem znów Wawa i Puławy. Zobaczy trochę kraju przy okazji a raczej wschodniej części. Nigdzie w całym mieście nie ma mojej farby do włosów. Garnier beżowy blond. Jest jasny albo bardzo jasny. Musiałabym iść do fryzjerki żeby mi domieszała ciemniejszej. Próbowałam się orientować w necie ile wyniesie. Cena farby plus tyle samo przesyłki. Jeszcze nie zgłupiałam. Młoda szukała w Białej P. to też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia. Musdialam dzis wczesnie wstac bo mam dzis na 9 termin w sadzie. Nienawidze takich terminow ale coz jak trzeba to trzeba. Potem chce jechac do Szczecina poszukac kurtki albo plaszyczyka na wiosne. Kania a jaki to numer? Tej farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babulce kochane :D ja szybka pobudka i tyle dzis roboty że nie ogarnę ;) dlatego teraz 5 minut dla mnie a potem zakasuje rękawy bo w domu rozpier......k - skręcam meble :) Kania- kuruj się kobitko - nie dosc że chora to jeszcze odetną od świata bylejak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to jest normalnie swienstwo... pada u mnie snieg no!! :O Termin w sadzie wlasciwie spokojnie ale zeby cos nowego w sprawie w ktorej tam bylam wyszlo to tez nie moge powiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wiosna :) Jest 18 stopni i slonko, biore ksiazke, herbatke i zmykam na lezak. Ja tez dzis zmontowalam jedna szafe, taka na balkon, co poupycham to i owo, a nie kreci mi sie wszystko pod nogami. W ogole jestem przed @ i cykam jak bomba zegarowa. Landrii..cierpliwosci prosze... ;) Taczku, a co za sprawa Ci sie ciagnie, jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zima w pelni. W centrum to chlapa sie zrobila a u nas przed blokiem nawet sucho. Przyszlam wlaczylam kompa, zrobilam sobie kilka herbat i tak siedze i czytam. Dostalam pismo z uzredu skarbowego zeszloroczne rozliczenei ,plus akt mojego mieszkania, hm nie wiem co oni chca, bede musiala jechac is ie dowiadywac. Mam tylko nadzieje ze mi nie zabiora tej kasy ktora dali rok temu bo bedzie cieniutko.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak 9.13 Garnier beżowy blond Za oknem słońce, jaka temperatura nie próbowałam. Mam przymusowe grzanie się pod kocykiem. Może jutro wyjdę na chwilę przed sobotą. Rano widziałam mrozek na aucie. Mój M chyba przechodzi kryzys wieku średniego ;) Szuka na allegro motoru WSK. Z papierami ma być. Jedna znalazł na aukcji. Zadzwonił, wypytał, nabrał chęci. Drugi raz już się nie dodzwonił. Facet wyłączył telefon. Pewnie zbyt wielu chętnych było. A już M chciał jechać oglądać za Lublin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×