Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

"Le ragazze di Kabul" R.Gately..... Polski tytul to "Szminka w Afganistanie"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się dowiedziałam co i jak z tym mieszkaniem, jest to do załatwienia. wczoraj kupiłam sobie kozaczki, szukałam takie od jesieni i nie mogłam kupić. Kupiłam za 150 zł więc sie nie zastanawiałam, bo identyczne w galerii widziałam za 450 po przecenie :( :) więc czekam na chłodniejsze dni :P Mrówka zdrowia dla synka Taktak dla Ciebie równiez szybkiego powrotu do zdrowia :) Julii dzieci maja dobre teksty i tak łatwo im to przychodzi hehe u mnie też tylko połówki arbuzów w sklepie :P Landrii dawaj te fotki w okularkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Melduje ze wczorajsza sraczke przezylam, nawet kolo 14tej juz bylam fit. Pozbieralam fasolke i pomrozilam i zrobilam marmelade z zielonych pomidorow (polecam, pycha) Moj pierwszy dzien pracy-praktyki byl ok. No ale dzis mialam jeszcze na 8, jutro musze juz byc o 6 zeby sie przebrac i o 6:15 zaczyna sie zmiana. 3 tydzien mam na druga zmiane czyli od 11 do 20. Chyba wole juz pierwsza :/ ogolnie jest ok, staruszkowie sa w porzadku choc przewazajaca czesc juz z demencja. Mialam dzis po pracy jeszcze duzo latania wiec jestem super zmeczona a jeszcze musze pranie wstawic i rozwiesic i ogarnac troche chate. Spadam dalej robic bo inaczej sie nie wyrobie i co gorsza nie wyspie. Buziaki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Z tym szczytowaniem to w delikatny sposob ukrecilam nosa jednej osobie Juz od dawna sie z tym zbieralam Czekalam tylko na odpowiedni moment i sie doczekalam Tak w ogole to w koncu dosiadlam swoja maszyne i przepedalowalam kolo 40km z Oslo do Asker Chce wrocic do swojego trybu zycia bo ostatnio zaniedbalam swoje potrzeby zamartwiajac sie problemami T Tak tak a jagody na takie dolegliwosci chyba tez sa dobre Zlozylam kilka cv Landri ja nosze soczewki Powiem ci ze jak sie o nie dba to mozna miesieczne nosic nawet 3 miesiace Ja mam takie ze nie musze zdejmowac codziennie Ale co jakis czas robie przerwy Okularow ogolnie dostepnych nie polecam na dluzsza mete Nosze bryle 29lat Moze kiedys zrobie laserem operacje Ogolnie nie zaniedbuje lekarzy ale od kwietnia zeszlego roku nie bylam w kraju A tu jak mi robil cytologie to byl niedelikatny Rano deszczowo Do teraz slonce i zanosi sie na deszcz Wczoraj bylo cieplo Upatrzylam fajna dluga biala spodnice w Zara z 250 na 100 koron Chyba sie skusze a te co mam w domu wyrzuce bo mam kilka ale nie do ziemi Sylvi fajna promocja ci sie trafila Ja mam jednego chrzesniaka 20latka z ktorym nie mam kontaktu Niby podlozyli u nas dzis bombe Bylam na miejscu zdarzenia Zasiali panike ale chyba nic nie znalezli Nakrecilam filmik Ja zaczynam czytac po norwesku Hot sex Musze w Polsce sie rozejrzec Moja mama urodz mnie majac 24lata po 6latach siostre i po 3 brata Ostatnie dziecko w moim wieku Ja nigdy dzieci nie chcialam Nie wykazywalam zainteresowania Ale kobieta zmienna jest Chociaz mam jakas blokade Wewnetrzny strach przed odpowiedzialnoscia Glupie to no ale tak mam Ogolnie kocham szkraby i mam podejscie i kazdy widzi mnie w tej roli Mroweczko zdrowka dla Synka no i poprawy w finansach Buziaki Ide po warzywa i jade do T do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Sylvik poranny ptaszku ;) A kawa to gdzie ? Kozaki o tej porze roku ? BYam ostatnio w kilku obuwniczych z córami, ale nigdzie jescze nie widzialam kozakow :O A faktycznie mozna byloby juz myslec o takich butach. Ubolewam tez ,ze np w tym czase nie mozna kupic ozdob choinkowych. Potem wszystko na ostatni gwizdek sie kupuje :P TakTak jak mrozisz fasolkę ? Blanszujesz ją, gotujesz przed zmrozeniem ? Kiedys zamrozilam fasolke taka prosto z krzaczka ( wczesniej wiadomo - umyłam ) i potem jak ja rozmrozilam i ugotowalam to mialam glamzę :O Blinguś do macierzynstwa chyba trzeba dojrzec . Jak czujesz potrzebe bycia mama lub wiesz, ze sie w tej roli sprawdzisz- nie czekaj. Z kazdym miesiacem jest gorzej. Matki Natury sie nie oszuka medycyną na wysokim poziomie. Jula chyba nie pokaze sie narazie w okularach :P Moze jak bede wygladac ciut lepiej to pstryknę fote sobie, teraz jestem przed @ i moj wyglad woła o pomste do nieba :P To narazie tyle ;) Ide zrobic kawe i zastanowie sie co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja chyba lada dzien tez bede miala @ bo juz jakies hustawki nastroju mam Wczoraj poszlam na zakupy T chcial cole , kupilam ja a w domu okazalo sie ze wszystko jest a coli nie spakowalam Wkurzam sie sama na siebie bo co kupie nowy ciuch to czyms od razu upackam wrrr Skonczylam i jade do Zary po te spodnice dlugie Na razie jest pogodnie i tak mogloby zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis pochodzilam po rynku, kupilam plecaczek malemu, bo idzie teraz do zerowki i kilka pierdolkow :) Wieczorem idziemy na urodzinowa kolacje do "kochanego" szwagra. Kiedys czesto zagladalam do zary, mam jeszcze kilka sztuk w szafie, mimo ze kilka lat minelo, sa w stanie dobrym :) Moze pojade sobie jeszcze przed wyjazdem zobaczyc co maja :) No i tez jestem przed @ i mam takie hustwki nastroju, ze szok... :) Byc kobieta 🌻 Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja jestem po @ :P Jestem dzis od 4:30 na nogach i padam :o Landrii najpierw blanszuje w dobrze osolonej wodzie, tak do zagotowania i 2-3 minuty dluzej, odcedzam, odstawiam do wystygniecia i pakuje w woreczki i wsadzam do zamrazalnika. Seler tez sobie mroze ale bez gotowania tylko na grubych oczkach tre i zamrazam sobie male porcje zeby na jeden raz do zupy np bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) TakTak dzięki i współczuję, tego porannego wstawania :O Może też skocze do Zary, może i taka spódnicę sobie zafunduję . Moja córa ma sporo rzeczy właśnie stamtąd i chwali sobie. Blinguś kupilas ta spódnicę ? Julka kiedy jedziesz do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....moj pracuje do przyszlego piatku, potem w droge, albo w nocy albo w sobote rano :) Mialam trzy papuzki, jedna byla niepelnosprawna..miala powyginane nozki, ale radzila sobie dobrze....Przyjechalismy wczoraj z kolacji i ona nie zyla :( W miedzyczasie byla burza, mozliwe, ze dostala ataku serduszka :( Eh.... Tak mi jakos .... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze nie wyslal sie wczorajszy post Spodnice kupilam Niestety juz ostatnia i xl Troszke duza ale to na gumie wiec ok Rzeczywiscie 4 30 to bardzo wczesnie Na pewno sie przyzwyczaisz za jakis czas Na pewno troszke zmieni to harmonogram dnia Mi brakuje czasu wieczorami i tak zeby cos zrobic klade sie pozno Np wczoraj po 2 W domu jestesmy po 22 Zanim zrobie cos do jedzenia ,wstawie pranie,wykapie sie , ogarne troche, obejrzymy jakis film to jest polnoc czy 1. Julii dobry ten tekst z arbuzem Ja chce leciec do Polski 24 ,27 wrzesnia na kilka dni Ale zapewne sama bo T raczej wolnego nie dostanie Ale mysle ze na wszelki wypadek jemu tez kupie bilet Wczoraj od T z pracy szlam pieszo do domu Niezly spacerek Znowu pada Jade pomoc kolezance zorganizowac sie w nowym mniejszym mieszkaniu bo cos jej to nie idzie a ja lubie takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade ogladac dzis mieszkanie w miejscowosci w ktorej pracuje i mam z tym wiele dylematów czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, odebralam wyniki krwi i mam podwyzszony cholesterol :O Wieczorem do lekarza, ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka czeka Cię dieta :P Blinguś byl Twoj T kiedyś w Polsce ? Ciekawa jestem jak pojedzie , czy będzie sie mu podobac ;)? Katarzynku jaki dylemat > Nad czym se zastanawiasz?;) Mrówka gdzie jestes jak Cię nie ma ? Tak Tak dziś tez taka nieprztomna jestes ? Alez gorąco............. ;) Weekend znowu szykuje mi sie wyjazdowy. Super, bo nie bede sie kisic w domu w te upały ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Znowu mokra Wczoraj to nawet oberwanie chmury bylo Siostra mi pisala ze jej zalalo kuchnie i bratu lozko jak wyszla do sklepu i akurat byla burza Nie Landri , nie byl w Polsce Duzo juz rozumie slow Szybko zapamietuje Ma tu kolege Czarnego ktory mu pow ze u nas spory rasizm ze ich nie lubimy i zeby uwazal Fajnie ze sie wyrwiesz na weekend Trzeba sie ruszac poki pogoda jakas w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili u mnie za oknem burza i leje ;) . Ponoć ma sie wypogodzić później....DZIEN DOBRY ;) No właśnie, sa takie dobre dusze , ze nie ułatwiają nam życia . mam nadzieje, ze mimo tego co usłyszał , zostanie przyjęty ciepło i nic złego go u nas nie spotka ;) Na razie kawa , a co dalej ? pomyśle w trakcie picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula........A mogę prosić o herbatę ?;) Katarzynko zaraz lecę na pocztę , sprawdzę czy ja dostałam ;) Miałam wyjść do sklepu, ale tak leje, ze muszę to przeczekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez prosze Landrii...jaka tylko chcesz :) U mnie dalszy dzien upalow, ostatnio prasuje codziennie po kilka sztuk i odkladam na wyjazd....wszystkiego na raz sie nie da. Wiecie, kupilismy telefon on -line i niestety po 1,5 dnia nie dziala, musimy go odeslac, ale pech chcial, ze sprzedawca tez ma urlop od poniedzialku, serwis tez jakos za kilka dni i wyglada na to, ze bede miala ten telefon dopiero po powrocie.... Moj urodzinowy prezent :( Peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem na blogu ;) :P trza tam zajrzeć ;) :P robótkowo jestem zawalona ale oficjalnie tu nie powiem w jaki sposób @ dostałam i licha jestem humoru niet a moze i jest - sama niewiem trzeba by te kwestię rozważyć dlaczego Julia ma isc na diete bo nie kumam? Kasia - wygladacie świetnie i nawet pasujecie do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula a kiedy masz urodziny ? Czy może już miałaś a ja przegapiłam ?:O Mrówka a dlatego, że jak się ma podwyższony cholesterol to najskuteczniej zbić go odpowiednia dietą .Ze zdjęcia na FB raczej wnioskować można , ze masz humor iście zajebisty :P ;) Ja z kolei mam ten zły za niski . I tak źle i tak niedobrze :O Katarzyn-ku maila od Ciebie dostałam i później kilka słów odpiszę, a co do zdjęcia to podzielam zdanie Mróweczki : śliczna z Was para ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...nie kracz mi o zadnej diecie :P W sumie troszke poszperalam w necie i cos tam obliczylam, ze wychodzi, ze jest ok :P ( wychodzi ze mam 35% dobrego) Zreszta napisze wiecej w przyszlym tygodniu po wizycie u lekarza. Mrowka...jak zwykle piekna i radosna. Katarzynek.... podzielam zdanie Mrowki i Landrii :) A urodziny mam w drugiej polowie sierpnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula :P boisz się , ze nie dasz rady ?:P ;) ;) Spoko...........:-D Jadę do Kauflandu ;) Musze zrobić zakupy na weekend , bo raniutko wyjeżdżam , a ze mam malutkie dzieci nie dałyby sobie same rady :O ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile slowo :) mamy z tym Panem podobne charaktery, dobrze sie razem bawimy a i rozmawiac mozemy na kazdy temat, w sumie to jest mi dobrze. Jutro znow wesele... ale jakos średnio mamochote isć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas pieknie Szkoda tylko ze nie ma z kim spedzic tego czasu T pracuje Potem chce isc na trening a jutro zajmuje sie autem bo chce sprzedac Troche pojezdzilam rowerem i siedze na trawie w Oslo Teskni mi sie za siostra Chyba trzeba zmotywowac sie do jakiegos odchudzania Kolezanki pochudly i jedna ponad 20kg i zaczynam wygladac jak wieloryb na ich tle Brak zajec jeszcze bardziej temu sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Maila nie postalam Prosze o podrzucenie to tez sobie popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 18tą ide na urodziny do jednego 4latka ;) Kupiliśmy prezent ale nie wiem czy trafiony. http://allegro.pl/hasbro-mb-operacja-nowa-40198-i2513484857.html Mam nadzieję, że się będzie bawić. Ma starsze rodzeństwo więc będzie miał z kim Szkoda, że nie trafiłam tej wersji z prosiaczkiem 🌼 Nie było czasu na zamówienie przez allegro, kupiłam u nas na miejscu. Wpadnę tu jutro z kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×