Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej dziewczyny !! Super, ze już wróciłyście. Konieczne fotki i opowieści ;) Kania jak humor ? Dalej chandra czy już lepiej ? Życzę miłego dnia dla Wszystkich 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, fotki wstawilam :) U mnie bylo przede wszystkim wesolo i bardzo goraco! Rodzinka byla u mnie w domu 9 dni....tutaj lazilismy, spacerowalismy, raz pojechalismy do acqua parku (chrzesniak zachwycony!) i tak minelo... Nocne rozmowy przy winku, a rano trzeba wstac, bo maly robil wszytskim pobudke mowiac "buon giorno" i "wstawac, szkoda dnia" :D No a potem do Genui i na prom na Sardynie- a tam tydzien minal jak jeden dzien... Morze jest tam fantastyczne, jak z obrazka. Wiekszosc czasu spadzilismy na plazy....a wieczorami jezdzilismy na spacery do pobliskich miasteczek :) Wrocilismy w piatek rano, zmeczeni, bo na promie bujalo jak ta lala :D A w sobote siostra, szwagier i chrzesniak pojechali...i wracam do rzeczywistosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fotki rowniez wstawilam ale z prawie 1000 bylo jednak starsznie ciezko cos wybrac. Urlop byl super pogoda tym bardziej. Zal bylo mi wyjezdzac. Do dzis jestem w lekkiej depresji jak widze "Lato" u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g Wróciłam do normy ;) Chandra precz! Pogoda do bani, na szczęście nie leje jeszcze. Ciekawe jak długo tak będzie trzymać. Jak dla mnie to wolałam te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz juz bedziemy w komplecie. Witajcie po wojazach. Zaraz 2 a ja pieke ciasto, calkiem mi odbilo. U nas pogody nie ma i juz nie bedzie. Mowia ze to najgorsze lato od 90 lat . Za to cena pradu nie bedzie wysoka zima. My do Polski wybieramy sie we wrzesniu na slub mojej kolezanki, spodziewam sie gosci z roznych stron swiata . W sobote kupilam sobie brazowa sukienke, musze tylko troszke schudnac i wczesniej biala do ktorej tez przydaloby sie pare kilo mniej. Jeszcze tylko jakies dodatki ,mala torebeczka,buty to jakies sa w domu. dO WYJAZDU JESZCZE DLUGO I MOZE WCALE NIE WYPASC,ALE JUZ ROZGLADAM SIE ZA BILETAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam ;) Dzieiwczyny piękne fotki, piękne krajobrazy. A Wy ? no coż tu pisac ? wygladacie rewelacyjnie ;) !!! W tych sukienkach, kapeluszach, pięknie ;) Widac ze spedziłyscie cudowne chwile ;). Kania dobrze , ze juz ok u Ciebie ;) A pogoda ? U mnie od rana LEJE !!!!! Blinguś to nie tak wcale odległy czas ,, ;) I jak bedziesz piekla ciasta o drugiej w nocy to nie schudniesz ;) W czwartek juz mnie nie bedzie . Dzis wiec musze sporo zrobic ,za moment ide zrobic sobie pazurki. Drobne pranie , drobne zakupy ... jutro mam chalupe pelną ludzi niestety :( , nie lubie tak na dzien przed wyjazdem gdziekolewik , jeszcze zabawiac gosci:O Tez sobie dzien wybrali :O NO ale nic nie zrobie, bo kazdy sie tlumaczy ze wpada tylko na chwilke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie doczytałam gdzie Ty Landrynka pryskasz w czwartek? do tej stolicy? na ile dni? Julia, Tak taku - popieram Landrynkę - obie wyglądacie kwitnąco :) krajobrazy przepiękne, widac ze wam wypoczynek posłużył :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii gdzie wybywasz? Julii i Taktaku no superrr poprostu, piękne widoki, no a Wy poprostu jak z katalogu :) zazdroszcze i wyjazdu i figury :) a ciuchy jak Wam się znudzą to podam adres do wysyłki :P u mnie lało od rana, teraz nie pada ale dalej zimno. Mam taki kaszel że płuca chyba wypluje, a lekarz twierdzi że gardło i płuca czyste :( nie wiem czy nie załatwiłam się w aucie od klimy :( macie jakiś sposób na suchy kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi nie mow mi lepiej nic o kaszlu, w zimie mialam permanentny przez 3 miesiace i nic nie pomagalo. Mam nadzieje ze nie wroci! Czego i tobie zycze ;-) Nie ma Co sie jednak dziwic bo lato nas nie rozpieszcza. Ja mam zaraz na szczescie koniec mojego kursu i moge sie. domem zajac. Kurde na 7 za jednak stanowczo za wczesnie dla mnie. W piatek tylko do 12:30 Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Tak w ogole to na przyjazd siorki padl mi telefon i bylam praktycznie bez telefonu do wczoraj-znalazlam swoj stary poki co. I wcale mi zle bez telefonu nie bylo....za kompem tez nie tesknilam :) Ogladam sie za jakims nowym tel.na urodziny :) Kaska jest zadowolona z Blackberry, Taku? No i jak kurs???? Landrii....wyjazd w sprawach zawodowych? Sylvik..moze woda z miodem i cytryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii Kasia jest zadowolona ale u niej to raczej kwestia marki i zadawania szyku niz doceniania jakis szczegolnych funkcji czy walorow. Ja jestem odprawie 2 lat wlasciecielka HTC i nie chce nic innego... tez juz niedlugo dostane nowy. Co do kursu-nudy. Dostaje jakies zadania czy tematy do opracowania ale w dobie internetu mam to zaklatwione w ciagu 2 godzin i potem sie nudze. Dzis obrobilam tez juz te tematy na jutro wiec nie wiem jak jutro zrobie znow zadanie na dwa dni to od czwartku siedze bez zajecia :o I tak trzy tygodnie i potem ide na 4 tygodnie na praktyke. No i ciezko sie przestawic zeby tak wczesnie wstawac i potem jakos chalupe tewz organizowac. Wlasnie wykozystalam godzinke gdzie nie padalo i ogarnelam warzywnik bo normalnie po urlopie masakra jak wszystko uroslo ale i tez zaroslo. Do koszenia trawy to chyba bede musiala sobie plug zamowic :o No nic ide kalarepe wekowac albo lepiej mrozic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam foty. Jest na co popatrzeć i to nie tylko na obiekty... ;) U mnie ciąg dalszy pogody pod psem. :O Sylvik piszesz że od klimy? Może pora klimatyzację oczyścić. Zdarza się, że bywają zagrzybione i stąd te objawy. Znam takie przypadki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taku...pociesz sie, ze te 3 tyg. szybko mina ;) O Htc tez slyszalam same pozytywy. Kurcze, czyzby w calej Polsce taka pogoda pod psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstałam i pije herbate z cytryna i miodem :( zamęczy mnie ten kaszel. Dzis byłam w aptece po jakis syrop na suchy kaszel, do południa była poprawa ale obudziłam sie o 23.30 i koniec spania tylko kaszle i kaszle. Juz mnie to wkurza. Kania w starym aucie klima była czyszczona a teraz zmieniliśmy auto i niestety mąż nie ma czasu umówić sie na wizytę odgrzybiania tak to jest z facetami. Myśle że to od tego bo dwa tygodnie temu on charczał z miesiąc ale nie tak mocno jak ja delikatna istotka haha pogoda faktycznie szalona, do południa lało i zimno jak jesienią a potem prawie goraco :( gdzie to lato ja się pytam? szkoda że boję się latać bo bym poleciała gdzieś w takie piękne miejsca jak Wy byłyście :) a co do telefonów to ja zostaje przy starych typach, te nowe mnie wkurzają, przyciskasz jeden klawisz a już pięć liter sie wpisuje :P Taktaku piękny ogrod potrzebuje czasu :) ja teraz nygus jestem nic nie robie :) miasto ma swoje uroki :) choć nie powiem że kawa na takim pięknym ogrodzie jak u Ciebie smakowała by inaczej niż w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuję herbatkę owocową (_) U mnie się pokazało słońce ale ciągle jest jeszcze chłodno 🌼 W pracy siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze :o Kurde pogoda koszmarna! Zimno w biurze tez. Chcialam sobie sweter wziasc i oczywiscie zapomnialam. Pozostaje herbatka. Weekend ma byc ponoc ladny to chociaz za trawe skosze. Bling ja musze powiedziec ze ty mnie denerwujesz... byc moze czegos nie doczytalam ale kurde juz tyle razy pojawilo sie pytanie o twoj stan cywilny a ty milczysz ze to juz jest serio niegrzeczne. Powiedz ze nie chcesz o tym gadac ale ignorowanie kompletne mnie osobiscie wqrwia! Nosilam sie z tym wpisem juz od jakiegos czasu apo przeczytaniu zaleglych urlopowych wpisow juz nie wytrzymalam. Sylvik buzkla Landri, Mrowka, Kania, Julii i cala reszta dla was tez Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to, ze grzeje sie tu u siebie na sloncu za was wszystkie :) Druga polowe sierpnia planujemy w Polsce, moze przywioze troche tego ciepla, co czlowiek na plaze pojdzie :P Sylvik...i jak Ci sie w miescie zyje? Nie zalujesz ? :) Mnie te touch screen tez denerwuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja tez mialam najpier Problemy sie przestawic a teraz nie moge sobie wyobrazic znowu w zwykle guziki klipac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) U mnie tez pochmurno i pada, ale nawet nie jest zimno. Mam nadzieje, ze do jutra sie trochę wypogodzi , bo nie chce lecieć w deszczu, wtedy nie ma widoków ładnych ;) Sylvik ja śmigam do stolicy. A co do kaszlu. Dzis rano kolo 5,30 obudził mnie kaszel, i to takie, ze az mi sie chciało rzygać :P Tak sobie tym kasłaniem zdarłam gardło, ze do tej pory charczę jak stary traktor :O Tylko, ze u mnie to nie przeziębienie a refluks :O A Ty z tym kaszlem zasięgnij opinii u lekarza co i jak, bo wydaje mi się, ze 3 miesiące to zbyt długo trwa . Poza tym słyszałam, ze na gardło nie je ani nie się pije miodu, bo miód ma oprócz swoich antybakteryjnych właściwości , także podrażniające . Kania dzieki za eska ;) Mrówka napisałam, ze kolo 20-stego , jakby się ktoś uparł to tez koniec miesiąca . Wracam prawdopodobnie we wtorek ;) TakTak wydaje mi się,ż e Bling to króciutko wyjaśniła. Napisała, ze pobrali sie podczas pobytu w Egipcie . Chociaż w sumie nic więcej nie napisała ... tez liczyłam na parę zdań w tym temacie :O Julka rewizyta ? ;) Tez teraz mając czasami w dłoni telefon z guzikami sie wkurzam . Dotyk.... to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż .... też nie zaskoczyłam, że się pobrali... ;) To stąd drugi człon w nazwisku ;) Na gratulacje to chyba już za późno ;) Julia a nie możesz wcześniej nam tego słońca podrzucić? ;) Kurna już nawet w domu mi w palce u nóg zachodzi chłód. :O Chmury nisko, co jakiś czas pada. Pranie wieszam w domu, bo nie będę co chwila zdejmować :O Wezmę się za krzyżyki, może coś porobię. ;) Dom odkurzyłam jako tako 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ;) 🖐️ Zaraz w drogę , wiec Wam macham 🖐️. Trzymajcie się i życzę słońca na weekend . Odezwę się po powrocie ;) Bużka .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co sie z wami kurde dzieje? Spicie jeszcze czy co? Ja mam jeszcze 2 godziny do odsiedzenia a jutro rozmowe w sprawie praktyki o 11 i nie musze wiecej Tu wracac wiec mam prawie caly piatek wolny. No i na weekend sie ciesze bo sie w koncu wyspie. To wstawanie o 5:30 mnie wykonczy. Wczoraj Po kursie bylam jednak jeszcze calkiem energiczna i skosilam trawe co nie bylo latwe bo to cholerstwo takie wielkie uroslo i takie mokre od tych deszczow ze zajelo mi to ponad 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi za to energii brak, chyba przez te upaly...nic nie robie calymi dniami, krzatam sie z kata w kat... ale jak tu sie za cokolwiek brac przy 37 stopniach? Wybieram sie do lekarza, bo znow mnie jakies kolatanie nawiedzaja, juz nie wiem czy to nerwy czy moze tarczyca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam cos odpisać i juz zapomniałam co i komu :( skleroza mnie dopada :P Landrii miłego zwiedzania stolicy :) chyba że w innym celu poleciałaś :) co do kaszlu to mam go 3 dni :P u lekarza byłam już dwa razy bo nic nie przechodzi, kurde troche mnie zaniepokoił ten Twój wpis że to refluks bo mnie doktor tez o to pytał i o zgage, ale ani jednego ani drugiego nie mam (chyba). Dziś na dodatek zrobiło mi na miescie slabo aż mi się ręce trzęsły, chyba organizm dobrze osłabiony i jeszcze @ do tego :( mam nadzieje że to nie nerwica :( Juleczko ja w miescie superrr się czuje, wkońcu wiem że zyję! wyleczyłam się , biegam po miescie, jeżdże autem i mam wszystko w D... :) oczywiście ma to swoje minusy, ale gdzie ich nie ma :) jednak .... plusów jest więcej :) a ile mniej sprzatnia hihi zazdroszcze Ci troche tego ciepła, u nas ciągle leje, grzmi i zimno :( pocieszam się tylko że po niedzieli zapowiadają już powrót lata :) Taktak ja dziś wstałam o 9.00 :P 5.30 to jakaś nie ludzka pora, najlepsza pora do spania, zwłaszcza przy takiej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ale ja dzisiaj nie mam ochoty na nic. Dobrze ze musze Tu tylko do 10:30 dzisiaj siedziec. Sylviku dla mnie pora tez nieludzka ale co mam zrobic? Wieczorem siedziec jeszcze gorzej. Mam nadzieje ze. praktyke bede miala o bardziej przyzwoitej porze. I tak pro forma: u mnie rowniez nadal szaro, wczoraj nawet gradobicie bylo :o No nic poudaje teraz do 9:30 ze cos robie potem sniadanie i zmiata na rozmowe o praktyke. Milego dnia laski! ...Seit dieser Zeit, seit zum ersten Mal auf Erden Verstecken gespielt wurde, ist die Liebe blind und der Wahnsinn immer ihr Begleiter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie Sylviku! Pamietam ten okres, jak sie zastanawialas czy do miasta czy jednak zostac...no i widze, ze wybor byl w "10"! U nas od dzis ochlodzenie, o jakies 5 stopni :D Odetchne i moze cos porobie wreszcie (teraz jest 26st.) Milego dnia Panny :) Zapraszam na kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dostalam to miesce na praktyke. Zaczynam 30tego. Jedyny minus ze pierwsza zmiana zaczyna robote o 6 :O co oznacza ze musze tam juz byc przed 6 zeby sie przebrac a co z kolei oznacza ze musze wstac jeszcze godzine wczesniej czyli 4:30 zeby zdazyc ;( I tak cztery tygodnie. Zabieram sie za prasowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×