Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Tak Taczko skąd ja to znam ?! ;) . U mnie tez zawsze przed wyjazdem niby wszystko było poprane, a potem się okazało, ze kupa ciuchów jest nie do użytku wg moich cór :O i pranie od początku. Dobrze, ze jest w miarę ciepło to zdąży poschnąć ;) Julka do Ciebie Bianka pasuje jak ulał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miare cieplo?? To leje kurde jak z cebra. Dobrze ze zdazylam w przerwie miedzy dwoma chmurami skosic trawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) U mnie wczoraj jak pisałam posta, to było ciepło. Pranie , ktore wywiesiłam na balkonie wyschlo mi w 2 godziny . Za to dzis ? wieje i jest zimno. Na szczescie nie pada :P Na sobote zapowiadają 33 stopnie ;) Teraz kawa a potem sie zobaczy ..:) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popsuł mi się odkurzacz :((((((((( a tu pies lnieje buuuuuuuu grrrrrr i jeszcze inne zgrzyty ;) idę pozamiatać ;) za oknem zimnooooooooooooooo a jutro fryzjer :)))))) - obciąć włosy czy nie?! jak myslicie bo mnie korciiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra slodziaki ja sie z wami na 2 tygodnie zegnam i mam nadzieje ze 16 melduje sie cala i zdrowa. Jutro planujemy kolo 11tej wyruszyc a przedtem musze jeszcze wyprawic psy na ich urlop. Calusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku miłego wypoczynku, wracaj zrelaksowana :) Juleczko faktycznie Bianca do Ciebie pasuje idealnie, pamiętam Twój post jak sie zastanawiałaś nad kupnem psa :) moja koleżanka kupiła córce maltańczyka, ale mieszkają na wsi to ten pies ma inny charakter niż powinien haha kopie dziury, ciagle brudna i skołtuniona :P a one faktycznie wyglądają na takie przytulanki kanapowe :) Landrii ktoś jeszcze robi przetwory? u mnie nikt już tego nie robi ;) Mrówka u Ciebie odkurzacz padł a u mnie żelazko, fakt że długo służyło no ale jeszcze mogło pożyć :) no i czekam na lato, ja chce ciepłoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) TakTak do zobaczenia za dwa tygodnie ;) Bawcie się dobrze i wracajcie szczęśliwie i Sylvuś jak się ma ogród w którym sie ma parę krzaczków, drzewek , to się robi przetwory. Poza tym wychodzę z założenia, ze zrobione własnoręcznie smakują o niebo lepiej niz te kupne. No i znam gro osób , które robią przetwory i dżemy i soki i sałatki rożnego rodzaju ;) Tak wiec wcale nie jest to proceder na wyginięciu :P Mrówka a masz konkretnie coś na myśli, jakiś fryz? Czy zdajesz sie na fryzjera ? Ja nie ścinałabym, tylko ewentualnie podcięła ;))Wole dłuższe włosy ;) Julka już też chyba pływa po morzach :P ? Miłego dnia wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sek Jade na plaze pierwszy raz w tym roku Jestem tak blada jak nigdy Opalenizna z Egiptu nie trzymala sie zbyt dlugo Zmiana statusu tez jest od Egiptu tyle ze na fb dopiero teraz Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po, włos przycięty, ale kolor - nadal się zastanawiam czy nie za jasny zrobiłam hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuziaki :)) wstaje własnie do pracy. chwale się, że wczoraj zostalam panią magister :) mam nowe proste włosy, w sumie bardzo mi sie podobają ale to tylko chwilowo do mycia :)) lece do pracy, od poniedzialku mam wakacje to będzie mnie więcej, w sobote znów mam wesele... Sylvik super,że jestes :) buuziaki dla Wszystkich i super kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kawą Katarzynku moje gratulacje. 🌼 Dzielna z ciebie dziewczynka :D Moja córka 12go będzie bronić licencjat. Siedzi i zakuwa. Ja mam dziś wolny dzień i postanowiłam spędzić go nie na sprzątaniu :) może tylko pralkę włączę :) Szybciutko naszykuję coś na obiad, potem na 13tą do gina, po 16tej kosmetyczka. Mam koszmarne naczynka. Wiem, teraz już nie pora ale przynajmniej może mi trochę je uspokoi. No i muszę coś zrobić z brwiami, wyregulować, henna i te sprawy ;) Młodej jakoś do mnie nie po drodze. Albo jej się nie chce albo mnie ;) Ogólnie mało czasu spędzam przy kompie. W pracy teraz gorący czas... sesja obrony.... i tak przez całe lato. Urlop na początku sierpnia. Może uda się na jakieś 2 tygodnie. Planujemy zrobić elewację domu. Pewnie nigdzie się nie będziemy wybierać, chyba ze w pobliże poopalać. W niedzielę byliśmy na lotnisku si e opalać. M wyciągnął mnie do lasu bo może są grzyby. Nie było, nazbieraliśmy jagód. W poniedziałek zrobiłam parowańców a wczoraj upiekłam ciasto z jagodami. Pycha :D Za oknem słońce, zaraz się przekonam czy grzeje czy świeci na sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - gratulacje :) dla reszty duża buźka dziś zakończenie roku u Pawła :) na fb zaraz wrzucę nowy fryz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki ;)) Wakacje :D jakos to słowo juz na mnie wrazenia nie robi :P ;)) Mrówka super w tym kolorze wygladasz, ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie jaśniejszy taki jaki ma Julka, TakTak i ja :D. Blinguś no napisz troche jak to sie stalo, ze tak sie stalo. nie badź w tym temacie oszczedna w slowach ;) To decyzja zaplanowana czy spontaniczna ? I jak to Ci sie udalo, ze nawet Twoi najbliżsi nic o tym nie wiedzieli ? ;)) Juleczko i jak tam ? Goscisz sie? Niespodzianka wypalila ? ;) Kania a ja myslalam, ze wakacja to wakacje i tez bedziesz miec wiecej luzu w pracy ;) Katarzynku udanej zabawy ;) Udanych wakacji i moc gratulacji ;))) TakTak zagladasz tu ? Napisz jak pierwsze wrazenia ?;) Na Weekend i nastepny tydzien zapowiadaja u nas upały ;) NIby sie ciesze, ale nie wiem czy przy 40 stopniach w sloncu dam rade normalnie funkcjonowac ?;)) aaaaaaa i Jula !!! Wiwa Italia ;)) To moj faworyt na mistrza Europy !!! W niedziele final ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spadam na trzy dni :))))) a włosy są jasne bardzo Landrynko ;) nawet się obawiam że jak dla mojej karnacji to za jasne ;) trzymajcie się ciepło laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam pochwalić moje dziewcze że skaciło maturę prawie na maksa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla maturzystki 🌼 Ja nie mam dobrych wieści. Znów skierowanie do szpitala. Tym razem będzie gorzej :O Szukam innego rozwiązania. Może profesor Jakiel coś poradzi... :( Mam wyznaczoną wizytę na koniec lipca. U mnie wakacje to praca praca i praca..... Luzy mam w kwietniu-maju jak już przygotuję sesję letnią. Wtedy mam czas na odrabianie zaległości, których nie zdążyłam zrobić między lipcem a styczniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) i Pogoda powitała mnie słońcem i ciepłem. Nareszcie tak jak lubię :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja tylko szybciutko macham i pozdrawiam 🖐️ Wszystko u nas pieknie, upal niesamowity, i jestem ciagle zajeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ehh ja mam juz w akacje w sumie.. jeszcze kilka dni do pracy bo jestem w komisji rekrutacyjnej i w czwartek mam egzamin na nauczyciela kontraktowego. jeszcze leże w łożeczku i leniuchuje sobie po tym weselu. Bawiłam sie super. Wytanczylam się, orkiestra supwer, jedzenie ekstra i miejsce mi sie podobało :) Kania 3mam kciuki żeby wszystko się poukładało :* Dziewczyny buuziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ehh ja mam juz w akacje w sumie.. jeszcze kilka dni do pracy bo jestem w komisji rekrutacyjnej i w czwartek mam egzamin na nauczyciela kontraktowego. jeszcze leże w łożeczku i leniuchuje sobie po tym weselu. Bawiłam sie super. Wytanczylam się, orkiestra supwer, jedzenie ekstra i miejsce mi sie podobało :) Kania 3mam kciuki żeby wszystko się poukładało :* Dziewczyny buuziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawusi, wróciłam jednak wczoraj, jakoś nie miałam sił zostać jeszcze jeden dzień w stolicy ;) upał był zbyt meczący, wybrałam wiec własny taras :) dziś po burzy więc już lepiej. Kania - oby wszystko się ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . Kania kobietko co sie dzieje ? Badż dobrej mysli, wszystko sie uloży i MUSI byc dobrze !!! Katarzynku buziaczki Nauczycielko. Ciesze sie , ze wresczie jestes szczesliwa. Widac, ze praca i zmiana na gruncie sercowym ma na Ciebie super wpływa. Oby tylko tak dalej ;)) Jula nareszczie nie narzekasz na nude ;) Pewnie super sie bawisz, a jeszcze jak masz slonce to raj dla Ciebie ;) Mrówcia wszedzie dobrze, ale najlepiej w domu ;) Ile masz km do stolicy od siebie ? Ja tez spedzilam super weekend !! Fakt ze bylo okropnie gorąco, ale nie przeszkodziło mi to w tym, zeby sie fajnie bawic ;) Buzki Dziewczyny !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko do stolicy mam rzut beretem czyli 2 godz jazdy :) nie bardzo wiem ile to w kilometrach ;) ale teraz jak kolejne dziecko pójdzie tam mieszkac to moze będę tam częściej bywać, kto wie......... dziś generalnie miałam dzień porządków i dół wysprzątany, jutro lub pojutrze biorę się za górę :) a potem relaksik, może z Pawłem będę jeździła nad wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka zapytalam, bo bede pod koniec lipca w Warszawie . Myslalam, ze masz blizej, i ze moglybysmy sie spotkac. Jednak to okolo 120 km wiec raczej odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski. U nas kratkowa pogoda Opalilam tylko lekko plecy. No trudno jak na jeden raz i to 2 godzinki lezenia ,to tez dobrze Landri to tez moze byc 200 km,zalezy czym jedziesz . Moze jednak uda wam sie zgrac terminy i sie spotkacie z Mroweczka W ogole to procz twojego spotkania z Tak tak, ktoras jeszcze z nas miala przyjemnosc poznac sie na zywo? Mroweczko dobrze ze zdolne masz dzieciaczki,moze dzieki temu poznajduja jakies dobre posady i wspomoga rodzicow w ciezszych chwilach Julii w koncu sie cos dzieje prawda? Na pewno samopoczucie od razu o niebo lepsze. Kania jednym slowem przechlapane z tym urlopem, chociaz z jednej strony to teraz i w maju i w kwietniu mozna tez zalapac sie na slonko i mily odpoczynek, w najgorszym wypadku wyjazd do cieplych krajow mozna sobie zafundowac Zdrowiej. Maja chyba za pare chwil bedzie zaobraczkowana ,wiec wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. Kasia ty tez zmienilas kolor na jasniejszy? Spora zmiana,no ale na pewno idzie sie przyzwyczaic. Ja w tym tygodniu zrobie sobie karmelowy braz, bo ten kasztan ostatni jakos mi nie przypadl do gustu,odzwyczailam sie od kolorow lekko czerwonawych, bardziej podobaja mi sie brazy i blondy,ale blond odpada , niestety Porobilam porzadki, poczekam az pralka wypierze i ide na zakupy a przy okazji na spacerek godzinny . T ma pierwszy tydzien pierwsze zmiany, wiec trzeba jakos wykorzystac razem wolne popoludnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pół dnia dziś w samochodzie - makabra, ale prawie wszystko załatwiłam nawet jedną oponę ;) na szczęście dojechałam do wulkanizacji i pan mi załatał :) Landrynka - Blinguś ma racje - może byśmy jakoś te terminy zgrały - nie bardzo wiem co będę akurat wtedy robiła o M ma urlop ale gdybym nigdzie nie wyjechała to moze odwiedze dzieci w stolicy i pójdziemy gdzieś razem na kawe - byłoby super :) Blinguś - dzieciaki mam super nie mam prawa narzekać, trójka pracująca to i czasem coś dostanę w prezencie ;) chociaż zabraniam kupować bo starsza idzie dalej się dokształcać, syn planuje zaręczyny więc niech kase zbiera dla siebie :) mykam teraz na taras z kawusią :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 km do Waway... ;) ja też mniej więcej mam tyle w odległości. Jedzie się jakąś godzinę i 45 minut autem. Oczywiście pomijając korki w mieście. Ja w zeszłym roku poznałam kilka internetowych koleżanek z innego topiku. Byłyśmy razem z naszymi mężami. Chłopcy też zaraz się zintegrowali ;) Wyjazd uważam do dziś za udany. :) Szkoda, że w tym roku nie będę mieć takiej okazji. Urlop biorę po połowie sierpnia. Ciekawe czy w ogóle gdzieś wyruszymy, czy może będę rekonwalescentką. Mam wyznaczoną wizytę u prof. Jakiela na koniec lipca. Wszystko uzależniam od tej wizyty. Ciąg dalszy poprzedniej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling z tym majowo - kwietniowym wyjazdem w ciepłe kraje to dobry pomysł, tyle że niezbyt realny. M wtedy nie może wyjechać ;) Bym musiała poszukać sobie innego towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×