Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jak to dobrze, ze u mnie słonecznie ;) Nieraz chciałam upiec drożdżowe bułeczki z jakimś nadzieniem, ale kończyło się tylko na zamiarach ;) Idę czasami na łatwiznę i piekę ciasteczka z ciasta francuskiego z jakąś wkładką , najczęściej z brzoskwiniami ;) Katarzynku ja mam na paznokciach teraz kolor taki o jakim napisałaś , nie potrafię ładnie pomalować paznokci u stóp. Muszę czekać na córkę do jutra , ona mi pomaluje. Kania a czy już wiadomo, ile będziesz leżeć w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez leje???? no kurna - zalewam kawe i idę niewiem co robić, niby jest co ale przy tej pogodzie wrrrrrrrrrrr buziaki dla was laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllllo... :) Na fb serwuję bułeczki 🌼 Landrynka nie wiem ale mam plan wrócić do domu przed niedzielą. Pewnie jutro mi rozjaśnią w głowie po badaniach. Ponoć teraz długo nie trzymają. ;) Tylko w Siedlcach robią polipy w 3 dni ;) Ja nie maluję paznokci. kiedyś Młoda próbowała na mnie się uczyć manicure i różne wzory ale szybko jej się znudziło. Zresztą mam takie kruche paznokcie, że zawsze połamią mi się w najmniej odpowiednim momencie, tak jak wczoraj w sklepie pazura połamałam o koszyk. Wróciłam do domu i od razu za nożyczki i pilniczki. ;) Taktku spokojnej pracy 🌼 Mrówka ponoć rzeczywiście od jutra ma się poprawiać pogoda ale najładniejsza ma być w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczynki, zagladam jak mam okazje do kompa, ale swojego nie wzielam, nie mam hasla do poczty...wiec zaleglosci nadrobie po "urlopie". Pogoda do bani, jak tak patrze na turystow, to az zal, ze taka kase wydali na takie klimaty....ani na plaze, a na spacer to zapakowani jak na jesien.... Trzymajcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski, u mnie nic nowego. Gotuje szybko obiad, zbieram pranie ze sznura i zasuwam do roboty. Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Dzień dobry ;) Mnie sie nie chciało wczoraj ruszać ;) . Taki leniwy dzień miałam , ze szok. Spałam jadłam spałam fb spałam jadłam i już trzeba było się położyć spać :P Wczoraj było w Polen święto i chyba wszyscy świętowali bo miasto wyglądało jak wymarłe :O Julka ;) zapowiadają pogodę , wiec zdążysz se nacieszyć słońcem. TakTak a jak długo będziesz na tym stażu ? I co potem ? Podejmiesz pracę , czy co ? Mrówka co uniki robisz i Cie nie ma ? Sylvik co u Ciebie ? I dla całej reszty buźki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jeszcze nie wiem. Jesli zdecyduje sie w tym zawodzie pracowac to tylko na pol etatu max. T. chce mnie zatrodnic u siebie od wrzesnia wiec wystarczyloby mi poprostu troche kieszonkowego zarobic bez stresu i uwolniona jestem od UP. Ta praca sprawia radoche musze powiedziec ale tez super idzie na kosci i moje biedne zylaki ;( Boli mnie dzis kark, szyja siega az do uszu i zebow, nie moge normalnie glowa ruszac. Chyba sie dzis normalnie zwolnie bo nie dam rady czegokolwiek dzis ruszyc. Spadam i zobacze czy bedzie lepiej, jak nie to ide do domu :P Tak czy tak zapierdalam za dwoch to moge sobie pozwolic na urlop :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nadwyrężałaś sobie wszystkie mięśnie, Trochę wiem jaka to ciężka praca :O Jak na mój gust jesteś za delikatna do takich prac. Chyba na Twoim miejscu przyjęłabym propozycję T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobote mam wesele - jakoś mnie nie cieszy :( we wtorek kontrole ze skarbowego - cieszę się jak cholera :P i ogólnie jest do dupy - to co mam pisać :P buźka dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jakoś bez szaleństw, pobudka, kawa, obiad, kawa, opłaty rachunków, kolacja i spać :P wczoraj przynajmniej miałam gości na grilu więc troche dzień weselszy i szybciej minął. Szukam pracy co nie jest proste w tym wieku :P a pogoda super, gorąco i podobno coraz goręcej ma być :) troche chaotycznie napisane, ale chyba wiecie już co u mnie ;) czy ktoś wie jak załatwić sprawe reklamacji w biurze konsumenta? trzeba osobiście się tam udać czy mozna telefonicznie? tak mnie wkurzyli w pewnej sprawie że nie daruję, nie chcą uznać reklamacji mimo że sprzedawca wprowadził mnie w błąd i sprzedał mi rzecz nie spełniającą kryterii które sprzedawca obiecał że są :( wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania zdrowia życzę, mam nadzieje że szybko wrócisz do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszlam do lekarza bo balam sie ze soobie albo jakiejs staruszce jeszcze cos zrobie. Mam ostre zapalenie czegos tam dostalam do niedzieli zwolnienie i skierowanie na fizjoterapie. Jeden termin z lampami juz zaliczylam. Jutro dalej. Od przyszlego tygodnia masaze plus lampy. W kazdym razie troche mi lepiej ale leze i sie nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to sie porobiło TakTak... ale w szoku jestem, ze tak szybko u Ciebie rehabilitacja jest :O U nas to nie do pomyślenia , a co dopiero do realizacji :O :O Tak czy siak, leż , odpoczywaj i wracaj do formy, buziaczki dla Ciebie. Sylvik chyba przez telefon to nic nie załatwisz. Musisz zgłosić oficjalnie skargę , pewnie na piśmie, napisać w nim co i jak. Jak chcesz dostać odpowiedź to tak zrób i żądaj potwierdzenia z pieczątka i datą złożenia skargi . Pamiętaj , ze u nas w naszym chorym kraju przez telefon ani "na gębę" nic się nie załatwia. Kania jest już po zabiegu. Prawdopodobnie do niedzieli wyjdzie . Ocalili jej fragment jajnika, z czego jest zadowolona. Mrówka acos Ty taka niemrawa ? He ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze - tez mnie zaskoczyło z ta rehabilitacją - no ale to nie u nas przeciez ;) to się kuruj i uważaj Landrynka -a co nie wolno :P doła mam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak to się porobiło :( za chudzinka jesteś do tej pracy :( ;) zdrowia życzę Kania zdrowia Landrii też tak myslałam ale myślałam że może któraś załatwiała tam sprawe ;) nie podaruje im i już! to nie moja wina że sprzedawca nie wie co sprzedaje i to w firmowym sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka Ty i dół ? żarty sobie robisz ? :P Sylvii walcz, nie odpuszczaj. Jak czasami widzę jakie nieodpowiedzialne osoby stoją za lada, to nóż się w kieszeni otwiera ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziewczyny, terapie nie jest ciezko dostac wlasciwie wystarczy powiedziec u ogolnego ze cie bola plecy i od razu recepta na fizjo. Ale skierowanie albo termin u ortopedy to juz inna bajka. Jak leze to ok a jak siedze to do dupy. Ide troche pochodzic, moze bedzie lepiej :P Na 12:30 mam lampy. 8.09 organizuje Party jesienne na ok 16 osob. Musze juz zaczac planowac co chce robic. Chce w kazdym rasie z kostek slomy zrobic miejsce do siedzenia ze stolem. Dekoracje slomiane i dynie i kukurydze, lampiony itd. Do jedzenia zupa dyniowa z gara nad ogniem, chleb i bulki drozdzowe z nadzieniem miesnym, troche salatek, grill. To na pewno ale co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już z domu :D :D :D Wczoraj po południu wróciłam :) Czuje się jako tako ale dam radę 🌼 M pojechał na zakupy a ja mam polecenie nie ruszać się z kanapy. Za tydzień zdjęcie szwów a 1 września do pracy ;) Ano zobaczę jak mi wyjdzie ;) Sylwik rzecznik praw konsumenta urzęduje u nas w Starostwie powiatowym. Lepiej idź osobiście 🌼 A masz fach w rękach i pracy szukasz? ;) Możesz umawiać się na telefon i sama sobie regulować czas. Taktaku podjęłaś nie lada wyzwanie z tą pracą. Mnie by zabrakło odwagi. Ale uważaj na kręgosłup. Takie chucherko jak ty.... Mrówka będzie dobrze, sama wiesz.... jak nie my, to kto da radę? :) Landrynka dzięki za eski ❤️ Julio 🌼 Bling 🌼 O kim zapomniałam? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) U mnie weekend wyjazdowy. Dobrze, ze jest pogoda :D. TakTak świetny pomysł z tym party i pomysły tez masz super. A reszta pomysłów czego miałaby dotyczyć ? tez jedzenia ? Kania a nie za szybko do pracy po zdjęciu szwów ? Ja na Twoim miejscu poszłabym sobie jeszcze na kilka dni urlopu . Widzisz nie taki straszny diabeł jak go malują ;P Bling co tam się u Ciebie znowu dzieje niedobrego? Stres? Odreagowywanie ? Cos się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kania fajnie ze juz jestes po. Co mowil lekarz?? W ogole cos mowil?? Do 1 Wrzesnia masz prawie dwa tygodnie wiec sie chyba wykurujesz. Trzymam kciuki w kazdym razie. Landrii no odnosnie jedzenia tez ale chcialam tez jakies zabawy, konkursy albo cos w tym rodzaju. Tak nie za nachalnie ale zeby cos procz zarcia i picia bylo do roboty ;) Jade dzis do Szczecina na kolacje. Mamy z T. 1,5 rocznice :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak Gratulacje i udanej romantycznej kolacji ;) Życzę kolejnych udanych lat w miłości ❤️ Zastanowię się , może jakiś pomysł się zrodzi to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleniłam się przez cały dzień na huśtawce przed domem. :) normalnie aż mi głupio że M i córa kolo mnie skakali wszystko robili a ja nic... ;) Taktaku miłego wieczoru życzę 🌼 Za tydzień idę do lekarza to się zobaczy co i jak. Na razie wycięli mi torbiel, zostawili kawałek jajnika ile można było, no i usunęli część jajowodu bo był przy okazji wodniak :( Jak na złość zaraz wczoraj dostałam @ po zabiegu. Położna w szpitalu stwierdziła, że to normalne i że się zdarzają takie rzeczy. Niestety nie spytałam czy to dobrze czy źle wróży. W sumie będę i tak musiała zaczekać czy jajnik ruszy czy będzie robić za atrapę. ;) Z pozytywów jeszcze na razie ...... dziś 4 dni jak nie palę. :D chociaż specjalnie nie jestem szczęśliwa z tego powodu, ciekawe ile wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do urlopu.... jak sugeruje Landri, to nie za bardzo. Mam zwolnienie do 31.08. Jak pisałam podanie o urlop to akurat 3 tygodnie chciałam właśnie do 31.08. Potem szef mi tyle nie dał i skrócił o tydzień. Z urlopu miałam wrócić po 24.08. Teraz wyszło jak wyszło. :( I tak pewnie najjaśniejszy stwierdzi że przez to, że mi nie dał 3 tygodni, to poszłam na zwolnienie. Same wiecie... jak nie po ich myśli to na pewno człowiek im robi na złość. :( A jakbym wzięła jeszcze parę dni to chyba szału by dostał ;) albo mnie wywalił. Same wiecie jak to się teraz pracuje. ;) Wiem, że mam robotę do zrobienia i tej nikt za mnie nie zrobi. wolę sama. Przynajmniej będę wiedzieć że dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Kania i jaj wybierasz się do okuninki? pogoda super :))) ale ludzi tez masa... Ja 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze. Ja u rodzicow jestem... od piatku do Dziś byl u mnie A a teraz czuje się jakby mi polowe mnie zabrali tak smutno i pusto... decyzji z mieszkaniem nie podjelam... nie wiem co zrobic. niby odpadna mi dojazdy i prace niby tez mam bo umowe dostane juz na dluzej tzn tak mi powiedzieli. Ale mi rodzice tu gadaja ze Warszawa to Warszawa ze moze cos mi sie trafi w stolicy... Ja wysylam ciagle cv i same wiecie jak jest z praca... ciesze się że mam co mam w sumie to i tak dobrze trafilam. Moj kochany tatus to juz mnie mega denerwuje bo jego tekst ze jestem mlodai i moge wstawac o 5 czy po 5 i sobie dojezdzac a do domu wracac tylko spac. niby i moge... no i zezliłam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no wlasnie ta praca a raczej jej brak Strasznie sie tym stresuje Dlatego Landri w sobote musialam odreagowac Kolezanka gonila nas z piciem Troche sie balam ze mnie sieknie bo w tym tyg prawie nie jadlam ciesze sie ze brzuch mi spadl i sie oczyscilam U nas duzo potrzebuja asystentow do szpitali czy domow starcow no ale ja to bym sie raczej nie nadawala Tak tak uwazaj na siebie Tu sporo ludzi bierze zwolnienia na plecy bo nikt do konca nie moze tego sprawdzic Sciemniac tez mozna i wielu tak robi Wyszlam na rower a leze na lawce taki skwar A wczoraj lalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Bling tylko ze ja nie sciemniam.. Kania ja po kazdej operacji krwawilam po tej na jajnikach tez wiec to chyba zupenie normalne. Nie przejmuj sie. Troche sie dziwie ze lekarz po zabiegu ci tak "na goraco" nic nie powiedzial. Katarzynku przeciez ty zadowolona jestes z tej pracy co masz a to ze sie teraz z warszawy wyprowadzisz nie oznacza ze nie mozesz juz nigdy do niej wrocic... w koncuz jestes mloda ;) U mnie wczoraj bardzo fajny wieczor, jedzenie pycha, napoje rowniez. No i pogoda marzenie. Chyba pierwszy raz w tym roku poza Francja spacerowalam wieczorem w krotkim rekawku. Dzis natomiast taki upal ze przelezelismy w ogrodzie pod parasolem od 10 do teraz. Jedlismy na lezaco, pilismy na lezaco no poprostu przebimbalismy caly dzionek. Jutro znow pierwsza zmiana z czego sie ciesze bo jednak znacznie fajniej jest miedz to cale popoludnie do wlasnej dyspozycji. Na czwartek planuje rozmawiac z szefowa czy wyobraza sobie mnie na pol etatu przyjac. Wtedy mam jeszcze do odsiedzenia tydzie kursu "teorii" I od 1 wrzesnia moglabym teoretycznie zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet tak nie pomyslalam Tak tak Chcialam tylko napisac ze bardzo duzo ludzi w Norwegii ma problemy z plecami ale tez sporo z nich sciemnia Opalilam sobie tylko jedna strone jezdzac rowerem Kurcze troszke wiecej zjadlam i zle sie czuje teraz Trzeba sie klasc za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×