Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Oo, cale szczęście ze zrobiono już porządek ;) To mój "internet" tak cudnie działa :O Szlag mnie trafia z nim. Miałam tez pisać e-maila do Ciebie Tak Tak, ale wysyła się godzinami , a na końcu pojawia się pieprzony bląd i tyle z wysyłania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Fajnie ,ze chociaz u czesci z nas jakos sie kreci z ta praca. U nas brat w odwiedzinach wiec troszke chodzimy,ale dla niego liczy sie ze jest z nami i wcale mu sie nie chce lazic i zwiedzac. Jest zdegustowany Parkiem nagich rzezb hihi,on to ma teksty. Bardziej woli chodzic po sklepach. Ja we wtorek bylam na probnym dniu u szefowej i sie dowiedzialam ze Tarek musi oddac mieszkanie na drugi dzien,czyli dzisiaj. No ale skontaktowal sie z firma i ze oplacone ma do konca miesiaca to moze do konca zostac. Przyszla szefowa dala namiar na swoja mame,akurat jej lokarorzy sie wyprowadzaja i moze pozwoli nam przyjsc obejrzec mieszkanko. Maja tam robic jakis remont wiec na arzie lokatorow nie szukaja ale kto wie. Wrocilabym na dawne katy i znowu bylabym sasiadka Justyny tyle ze do pociagu bylyby 2 minutki a nie te gorzyska gdzi emeiszkalam z Adkiem T bedzie musial troszke pomieszkiwac u nas w Oslo a troszke u kolegi , bo te dojazdy go zjedza finansowo i czasowo. Kupilam mu dzisiaj laptopa bo wczoraj mu sie rozwalil,a chce zebysmy mieli jakos kontakt jak polece do Polski A mialam plan kupic nowy telefon, no ale moze tez kupie. Tak Tak, wiem o czym piszesz,ja nie moglam sie zameldowac u T jak podlegal pod komune bo tez odebraliby mu wtedy dofinansowanie. Dzis znowu robilam porzadki w szafie i wyrzucilam cala torbe z Ikea, mam zamiar jeszcze tam cos dorzucic. Musze pozbywac sie tego w czym nie chodze bo gdzie ja to pomieszcze. Moja siostra moze odkupi swoj uklad ,zalozy sobie firme sprzatajaca i w taki sposob bylaby juz legalnie. No ale to wielkie morze. Przepisy ciagle sie zmieniaja i nie wiadomo jak to do konca jest Musze sie zaglebic w to wszystko Nie napisze do wszystkich ale pozdrawiam ,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jest u mnie brat :) dziewczyny, slyszalyscie o tragedii w Pucku??????? Jestem w szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki . Bylam dzis na wstepnym spotkaniu jesli chodzi o staz. Niby wszystko ok, ale jakis dol mnie ogarnal, bo wciaz sama nie wiem tak do konca czy ja sobie poradze z tym wszystkim . Ten "swiat" jest mi tak obcy od podszewki, ze głowa mala. jakos chyba w zbyt rozowych okularach to wszystko widzialam. A jak przychodzi do konfrotacji z rzeczywistoscia to mam pietra :O:O Kurde , noo badz tu madry i pisz wiersze :O :O Narazie to mam lzy w oczach i wychodze, aby polazic troche, jakies zakupy drobne. Wieczorem jestem zaproszona na spotkanie z developerem i po tym spotkaniu jest organizowany koncert, ale jaki cholera wie :O Blingus a kiedy lecisz do Polski ? Jula slyszalam o tej tragedii i po prostu nie wierze. Kurwa co sie robi z tym swiatem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii to obie mamy braciszkow w odwiedzinkach Landri Tule, glowa do gory Ja lece we wtorek ,no i musze spakowac wiekszosc rzeczy Tarka, bo wiadomo jak facet sie spakuje. Swoje rzeczy tez musze wywiez do Oslo Spakowac walizke na podroz do kraju. Jutro jedziemy obejrzec mieszkanko. Cala ferajna przyjedziemy tu do Tarka a w sobote jedziemy pod Szwecje do outletu. Bylam na 3 domkach. Z nowej pracy, teraz o niej nie mysle, zaczne jak sie na kurs nie dostane,bo nie ma po co sobie glowy tym zawracac. No nic pranie,kapiel i do Oslo spotkac sie z rodzenstwem,moze dzis na skocznie pojedziemy. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bylam u szefowej i prawdopodobnie zaczynam od pazdziernika dokladnie na takich zasadach jak chcialam 53 godziny miesiecznie ze stawka 400 euro do tego u T jestem zatrudniona z 600 euro plus ubezpieczenie i calosc jest moim kieszonkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo Taktak gratulacje, takie kieszonkowe to tylko pomarzyć hehe ja miałam marne 540 zł zasiłku więc czasem brakowało hihi a teraz siedze na garnuszku męża :P Landrii trzymam kciuki oczywiście żebyś nie rezygnowała, bo to ciekawe zajęcie a niedługo nabierzesz wprawy i będzie gut :) a moja choroba to fakt jednorazowy incydent (mam nadzieje) zaczynam sie przyzwyczajać żeby się nie przejmować, a to troche może zająć czasu :P ale sie nie poddaje, bo pamiętam ile mnie w życiu ciekawego ominęło przez tą chorobę :( więc głowa do góry :) Podrukowałam CV i chyba rusze w miasto jutro poroznosić podania, może cos sie uda znaleźc :) Jullii, Mrówka, Bling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAndrynka - dasz rade - trzymam kciuki ;) Tak taku gratulacje - cholera jak ja ci zazdroszczę :P Julia- jak wspomniałaś to dopiero poszlam poczytać, nie oglądam wiadomości wole się nie stresować, to co się dzieje na świecie to przechodzi ludzkie pojęcie ale o tym akurat mam swoje zdanie :( Sylvik - tak trzymaj :) u mnie kiszeczka jakby kto pytał :P tak ogólnie beznadziejnie, wiem że o pójściu do pracy moge zapomniec więc staram się tak organizować czas żeby było ok, nie narzekam chociaz pare groszy wiecej by się zdało, zdrówko wraca do normy wiec będzie dobrze ;) dziergam dziergam i dziergam weny nie mam ale się zmuszam to czas szybciej leci, zresztą już pomału wracam do normalnego trybu, ciekawe czy ja już moge zacząć ćwiczyć? no i takie inne sprawy robic ? ;) :P ktoś coś wie bo na necie nic nie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko mi bylo zawsze powiedziane ze puki krwawie Po zabiegu to nie ale jak juz zupelnie czysto to mozna. I ze jak jest. ochota to. czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja - kawusia :) dzięki Tak taku - u nas informacji żadnej wyrwać od lekarza się nie dało, od pielęgniarki dowiedziałam się tylko tyle że 2 tygpdnie mam się byczyć totalnie a do miesiąca pomału wracać do normalnego trybu i tyle ;) za oknem świeci więc pewnie zaraz pójdę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mrówka oszczędzaj się ❤️ i zdrowiej Ja już powoli zaczynam dochodzić do formy fizycznie. Gorzej z głową :O No bo hormony dają mi popalić. Znów w środę zaliczam Lublin. Przyda mi się zmiana leków. Dziś przechodzę też kryzys z niepaleniem. normalnie jakbym miała fajki w domu.... :o Fakt, strasznie miałam dziś w pracy przerąbane, dobrze że jutro wolny weekend mamy. :) Huśtawki nastrojów to nic w porównaniu z moją aktywnością. Jak w poniedziałek po pracy dopadłam do półki z kilkuletnim zapasem prasowania (nie prasowałam regularnie od co najmniej 6 lat, tylko to co mi było trzeba, reszta leżała) tak dopiero dziś odpuściłam sobie. ale dwie półki w szafie puste. :D :D :D :D Następne będą okna ;) zresztą należy im się przed zimą. 16tego minął miesiąc od mojej operacji, powoli zwiększam stopień trudności i wysiłku. Ty Mrówka tez nie szalej. Torbiel torbielą.... ale nie ma co grać bohaterki. Dziergaj, dziergaj... ;) Landrynka to kto sobie da rade jak nie ty kobietko :) 🌼 Taktaku super 🌼 Bling, jak siostrze się uda to może obie założycie te firmę 🌼 Julio u nas też duże bezrobocie. Oferty pracy tylko dla kierowców tirów. Kazałam M żeby na emeryturze zrobił sobie prawko na tiry i będzie jeździł. ;) Podobno coraz więcej kobiet jeździ ale ja to bym się chyba nie odważyła. ;) Sylvik cieszę się, że coraz lepiej z tobą. A próbowałaś może na jakiś kurs się załapać czy panie w UP cię zbywały jak moja córkę, która zapisała się na wszystkie możliwe kursy (nawet na wózki widłowe), bo może chociaż z litości ją na któryś zakwalifikują. niestety, myliła się a ja nie miałam znajomości ani dojścia. :O Taka jest naga prawda o naszych Urzędach pracy. Są same dla siebie i znajomków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje krzyżyki leżą od przed operacji nie tknięte i jakoś mnie nie ciągnie do nich. Za to czytam, czytam, czytam.... no i prasuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie pada i ogólnie ponuro, sama z Pawłem siedze i się nudzę póki co kawusia, później moze podziergam, dom już ogarnełam lekko, prasowanie leży i czeka - Kania może wpadniesz ;) za tydzień bedzie weselej bo połowa młodzieży ma zjechać i obiecałam torta upiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu ostatnio pusto się robi :O Landrynka szaleje w Stolicy Taktak zarobiona Sylvik pewnie pracy szuka Bling podejmuje pewnie rodzinę u siebie albo sprząta jakąś chatkę Kasia zakochana to bez komentarza Mrówka masz rację, żadna przyjemność samej ze sobą gadać :P A co u Julii? Zapomniałam o kimś? ;) To macham i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) Do szaleństw to mi daleko, ale nie mogę narzekać na nudę ;) Poza tym z tym moim internetem mam kaszane :[, nie mogę ani wejść na żadne portale niekiedy ani na pocztę :?. O dziwo działa mi Fb , wiec czasami tam zaglądam ;) Teraz udało się wpaść do Was. Ściskam Was wszystkie cieplutko. Aa aa, napiszcie mi jaka pogoda będzie na ten tydzień, bo w necie rożnie piszą , a ja tu bez TV i za bardzo nie wiem co się dzieje na świecie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) Do szaleństw to mi daleko, ale nie mogę narzekać na nudę ;) Poza tym z tym moim internetem mam kaszane :[, nie mogę ani wejść na żadne portale niekiedy ani na pocztę :?. O dziwo działa mi Fb , wiec czasami tam zaglądam ;) Teraz udało się wpaść do Was. Ściskam Was wszystkie cieplutko. Aa aa, napiszcie mi jaka pogoda będzie na ten tydzień, bo w necie rożnie piszą , a ja tu bez TV i za bardzo nie wiem co się dzieje na świecie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, ja czasami wpadam i czytam, za duzo nie skrobiecie :P Ja poki co korzystam z towarzystwa, na komputer bede miala jeszcze duuuuzoo czasu. I dalej chodze wstrzasnieta ta tragedia, chyba skrobne do Was maila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukam pracy tylko zajmuje się psiakiem :( oczywiscie jej Pan ma milion spraw do załatwienia a że psiaczek ma ADHD to jest wiecej u mnie niz u siebie :( juz kazalam mu szukac dla niej "normalnego" domu bo jak tak dalej pójdzie to moj pies na zawał padnie bo juz nie wyrabia z tym szkrabem :P Taktak jak masz kogos to chętnie ją odsprzedam ;) Julii ja nie wiem co sie stało :( Landrii nie masz tv? ło matko to co Ty wieczorami porabiasz? :P Mrówka nuda w domu? hehe nie umiesz odpoczywać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Sylvii dziwne , nie ? ale niektórzy tak żyją :P A co robię ? :P Mam niekiedy kompa z normalnym netem i wtedy nadrabiam zaległości: Na Wspólnej, Kuchenne rewolucje, Master Ch-ef, Kobieta na krańcu świata itd. A jeżeli nie oglądam to zwyczajnie idę spać :O Czasami już przed 22 śpię ;)Jak wrócę do domu, to nie załapię :D. Jula domyślam się, ze skoro jesteś tak poruszona ta sprawa to chyba bardziej niż mi się wydaje jest Ci ta sprawa znana. Gdybyś pisała maila w tym tygodniu, to napisz na biuro... Dziś mnie czeka zapoznanie się z rożnej maści ustawami dotyczącymi zarządzania i muszę je przepisać na kompa :O Nie wiem czy dnia mi nie zabraknie, tyle tego jest ?! ;) Kania jak się czujesz ? :) Mrówka a Ty Kobietko jak ? Tak tak pokaz się :P Blinguś udanego pobytu w Polsce ? Jedziesz z T ? Ciekawa jestem, czy będzie się Mu podobać u Nas ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviku lepiej mnie nie denerwuj! Po co bral sobie tego psiaka jak sie nim teraz nie zajmuje? Moja szefowa sie jeszcze do mnie nie odezwala ale wiem od mojej kolezanki ze babka na ktorej mijsce mialabym wskoczyc dopiero wczoraj pisala testy psychologiczne ktore maja dac zielone swiatlo dla jej szkoloenia. Troche mnie to wqrwia bo wszystko jesli juz bedzie na ostatna minute :O Wzielam sie za filcowanie kapci. Szybko sie robi i fajnie wyglada. Wczoraj odpalilam kominek bo juz bylo toche zimno a jak pojechalam na Yoge to Kaska tak dochajcowala ze rozgrzala bude do tego stopnia ze deska na ktorej wisialy moje kochane lustra sie wypaczyla i kurde lustra spadly. Jedno oczywiscie pobite :O Ponadto strasznie mnie wqrwia ze nie mozna miedzy liniami dodac teraz paru pustych enterow i wszystko co jest napisane zlewa sie w jedno! Tez to zauwazylyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja czy ja wiem ja moge robić enter Landrynka - a Ty jeszcze w stolicy bo jakoś nie ogarniam ;) Sylvik - umiem odpoczywać i nuda to nie znaczy że siedze i nie mam co robić, zajęć mam od ... i jeszcze więcej jakoś nie wyrabiam zaraz idę trochę buraków wykopac i wstawić moze jakoś to zawekuje nuda w sensie że nie mam z kim pogadać rozumiesz :P no dobra to idę bo pogoda ładna więc mam tylko ten tydzień na warzywniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka a pogoda idzie ku lepszemu ;) Im bliżej końca tygodnia tym cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Mrówka u mnie nuda to nuda haha czyli leże i się nudzę :P a Ty to wiem że zawsze sobie coś znajdziesz i za to Cie podziwiam :) Taktak to kryzys chwilowy ;) niestety tak sie wszystko zbieglo że akurat ciągle jakieś wyjazdy, sprawy do załatwienia a nie wszędzie tego smroda można zabrać, tym bardziej że to taki urwipołeć :) ale kochana jest na maxa ;) żeby jeszcze tak nie gryzła rąk :( nic nie pomaga jak się nudzi. Chyba ciocia musisz na szkolenie przyjechać a przy okazji kawke wypijemy ;) Landrii ło matko ja nie umiem bez tv usnąć :P ale czasem tak dobrze poleżeć i pomyśleć :) Kania oj to tragedia, u nas niedawno znajomego syn na motorze zginął, wszyscy myśleli że jechał za szybko a okazało się że kierowca Tira zasnął za kierownicą i zjechał na jego pas :( chłopak 23 lata, dziewczyna jego w ciąży mieli się żenić we wrześniu :( straszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×