Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

U mnie pogoda taka sobie, juz czuc jesienia.Z rana chlodno i szaro, po obiedzie goraco i slonecznie. A W zeszlym roku do listopada czuc bylo lato, chodzilam na krotkim rekawku.... W piatek rano jedziemy do Wenecji :) (1 noc, w sobote brat wylatuje) Zakochalam sie, wiec wracam :) Jedziemy tam glownie ze wzgledu na brata, zeby cos zobaczyl......chociaz niestety najbardziej rajcuja go zakupy :( No a w czwartek mamy 4ta rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka no ja póki co w stolicy.W weekend jadę do domu. Może na trzy cztery dni i wracam. Kania to super, choć już dziś czuło się ciepełko. Oby było jak najdłużej ciepło;). Jula a ja wczoraj miałam 24tą :P Sylvii, Kania tragedia . W ubiegłym roku zabił się na motorze brat mojego znajomego.Tez miał 23 lata . Wracali z dziewczyna z nauk przedślubnych . Ona spadła z motoru podczas uderzenia, a on nabił się dosłownie na taki słupek co przy drodze stoją :O.Tym bardziej gorzej to zniosłam, bo początkowo mówiono, ze chodzi o mojego znajomego. Mam na dziś dość , Te umowy, punkty, ustawy będą chyba dziś moją zmora senną. :O Sprawdzę jeszcze o co chodzi z tymi akapitami , porobiłam je olbrzymiaste :P ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja juz w domku u siostry Niestety lecialam tylko z bratem, T nie mogl miec wolnego no i musi sie do niedzieli wyprowadzic. A jak wroce to moze uda nam sie wynajac mieszkanie od rodzicow babki u ktorej mam pracowac w tej firmie sprzatajacej,no ale chca tylko 2 osoby a my chcielismy tez moja Ule zabrac. Nie stac nas zeby oplacac dwa mieszkania a ona tez nie moze calkiem z obca osoba mieszkac,jesli by sie taka znalazla. Julii u mnie to samo,brat zadnej fotki nie ma z pobytu tylko to co mu ukradkiem pstryknelam, 10 dni bez pamiatek. Najbardziej poboaja mu sie zakupy i tyle. Tak to jest u 24 latka. Uciekam spac bo padnieta jestem ,a od jutra kursy po miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Meldować się na kawę ;) Piękny dzień się zapowiada, a ja zdycham :O Dostałam @, i to jest taka, przy której umieram:O Bling podziwiam Cię. Ja bym nie mogła się tak tułać z mieszkania do mieszkania. Mnie jest potrzebna stabilizacja i miejsce , do którego się wraca wiedząc , ze to" twój "azyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) słoneczko prześliczne wiec kawa i na dwór spadam - no ja normalnie nie myslę co zrobię jak tego słońca braknie :( wypadki zawsze się zdarzały tylko teraz bardziej nagłaśniają, wczoraj mąż miał w plecy 2 godziny opóźnienia pociagiem bo pieszy wszedł pod pociag, no i policja, prokuratura i na miejscu od razu badają czy wszedł specjalnie.... pełno takich wypadków.... Julis- no to gratuluję kolejnej rocznicy co prawda malutkiej ;) :) ja w grudniu będe miała 25 - ło matko świerć wieku .... :) :P Sylvik - e tam opowiadasz ja nie umiem po prostu leżeć dopiero bym zdechła z nudów ;) :) jak już nic nie mam do roboty to ide na spacer z psami :) chociaz ty teraz miastowa pani to i spacery nie takie same :) ostatnio mój pieso latał z jęzorem na plecach za sarną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! czytam Was i jestem z Wami :)) ja to tak mam mase pracy bo wszystkie zadania daja mi a nie mojemu koledze.... latam po lekarzach bylam u gin teraz czekam na usg piersi bo stranie boli mnie pol piersi prawej, prawa pacha i reka az do łokcia i jakies zgrubienie jest... juz nawet spie w takiej pozycji dziwnej ze zgieta łapa. mama byla to tez mnie wymacała i tak mam nerwa ale jutro juz mam badanie. u mnie ciagle cos z tymi sprawami kobiecymi.... Landrynko szkoda, ze jakos nie mozemy sie spotkac. bylam w kinie ostatnio na Jesteś Bogiem i jak dla mnie fajny film. Tak, Takku super ze masz tą prace :) buuziaki dla reszty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Landri nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym miec tu wlasne 4 katy,ale to nie takie proste. Mieszkanie kosztuje kolo 2,5 milionow koron, z tego musisz miec wlasnego wkladu 40 % Ja jak na razie jestem bezrobotna wiec mi kredytu nie dadza, mimo ze mam juz odlozona pokazna kwote. Wczoraj Policzylam w ilu miejscach tu mieszkalam - 8 miesiecy na poczatku z sasiadka z Polski - 2 lata i 4 miesiace z rodzina norweska jako opiekunka - 7 miesiecy z Karolem przy sklepie z kuchniami, w ktorym pracowal - 1 rok i 5 miesiecy z Karolem w centrum Oslo,on do dzis tam mieszka - 1 miesiac z Adkiem w Bergen,robilismy lodke - 3 miesiace z 5 z Adkiem w zbiorowce z rodakami - 3 lata i 3 miesiace z Adkiem, gdzie rok mieszkala z nami jego siostra - 1 rok i 2 miesiace biegam na dwa domy Nazbieralo sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z pracy :) U mnie za oknem słońce. Szkoda, że jak będę wracać to już tak nie będzie grzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bylo cieplo Odwiedzilam kolezanke w pracy ,w sklepie z garniturami,jutro moze wyjdziemy gdzies wieczorem jesli skonczy o 18 Kupilam sobie morskie balerinki. Oprawki zadne nie wpadly mi w oko. Bedzie problem bo na sile nie chce nic kupowac,ale musze chociaz szkla zmienic. Pochodzilam po centrum handlowym,ale w sumie nie weszlam do zadnego sklepu procz optykow. Odwiedzilam tez mame. No i rozmawialam z kolezanka ,duzo ludzi jej sie wykruszylo z listy gosci slubnych wiec chyba na wesele tez pojade tylko ile mam dac w koperte? Nie moge si etu odnalezcmusze zrobic sobie plan i si ejego trzymac,bo nie wiem co ze soba poczac ,jakos to mi wszystko obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Kawa 7 ;) Blinguś musisz częściej bywać w Ojczyźnie ;) Co do koperty nie mam pojęcia , myślę , że zważywszy na to , że będziesz na weselu przypadkiem,sama, to 200 zł będzie wystarczające ;) Katarzyn- ku ciesze się, że jesteś zadowolona i , że wszystko układa się pomyślnie. W Warszawie będę jeszcze jakiś czas z przerwami, więc może damy radę z tym spotkaniem ?! ;) Kania, Mrówka , może Wy się skusicie na wspólną kawę ? Sylvii jak idzie Ci szukanie pracy ? ;) Tak Tak gdzie kobietko przepadłaś ? ;) Jula jakaś rocznicowa kolacja we dwoje w planach ? :) "Jestem bogiem " - słyszałam o tym filmie pochlebne recenzje,ale nie bardzo mam jak się wybrać do kina . Poczekam, aż będzie w sieci :P Ja nadal w umowach siedzę , przy okazji uczę się rysunku, podstaw projektowania , itp.Jestem też "molestowana" jeśli chodzi o prawidłowe pisanie w Wordzie i ogólnie obsługę komputera,dotyczącą programów do pisania i tworzenia dokumentów :O ;) Kolejnym plusem, to to, że ubyło mi kilka centymetrów i parę deko :P Czuję po spodniach, które zaczynają na mnie wisieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landryneczko widzisz na nauke nigdy za pozno Kurcze uszykowalam sobie zolte dziny i koszulke a tu deszczysko takie. Ide do Darii siostry Adka,zaproponowala spotkanie,wiec czemu nie. W koncu z Adkiem tez dobrze zyje ,procz tego ze ciezko mu zeby oddac zalegla kase.... Dzieki Landri tak wlasnie pomyslalam ze 200 wystarczy , a ze zabieram brata to dam 400. Mroweczko widze ze u ciebie sarenki to tez codziennosc. U nas to samo, ostatnio nawet jak rozwozilismy gazety z T w nocy tez miedzy domkami sarenki biegaly. T . w dzien pracuje w sklepie a w nocy z soboty na niedziele od 3 tygodni wozi gazety. Ostatnio nawet wzial juz drugi kurs. Jak na araba i sluchy o nich to jest pracowity. Tak tak jak zdrowko? Julii na wyjezdzie ciekawe czy bratu sie spodobala Wenecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja szybka kawusia i lece :) Landrynka ja go oglądalam w sieci na zalukaj.tv kino póki w zakresie marzeń, primo nie mam z kim zrobić wypadu - secundo co w tym czasie począć z Pawłem ;) może uda się ta kawe wspólnie wypić koło końca października? wcześniej chyba nie dam rady a i to zalezy od tego jak się ułoży Blinguś -Landrynka dobrze pisze - 200zł wystarczy jak idziesz sama na to wesele reszta zapracowanych kobitek - dajcie znak :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie ok tylko wkurza mnie ze z pracy sie ciagle do mnie nie odzywaja. Jak dzis do trzeciej sie nie odezwa to przejde sie jutro i zapytam osobiscie. Ponadto robie dalej moje kapcie. Pierwsza para gotowa i wyszly przeslicznie. Robie teraz drugie dla T a potem dla Kaski. Dla siebie zamowilam juz welne i chce sobie zrobic takie booties. Leje dzis od rana u mnie ale jakos jest mi to bardziej na reke niz ta gowniana pogoda gdzie nie wiadomo jak sie ubrac. No nic ide gotowac pomidorowke bo mam kupe dojzalych pomidorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podania o prace zaniosłam i czekam na odzew, zobaczymy co z tego będzie :) pogoda do bani, padało rano a teraz wieje i jakoś tak nijako, jesień idzie jak nic :( Taktak fajne kapucie, moja babcia takie kiedyś robiła z włóczki, pamiętam że bardzo wygodne były ;) Julii wszystkiego najlepszego, u mnie stukło już 23 :P ale ten czas leci ;) Mróweczko :) leniuchujesz? :P Landrii miłej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z roboty. Laska na ktorej miejsce mialam wskoczyc przeszla pozytywnie testy psychologiczne i czeka na sygnal od szkoly teraz kiedy moze zaczynac nauke. To pozytywna wiadomosc tyle ze oznacza to dla mnie 2-4 tygodni w domu jeszcze. No nic to moge spokojnie posprzatac sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój MM ma atak kamicy nerkowej. :( Jeden kamień siedzi w nerce a drugi już jest 3 cm od pęcherza wielkość ok 7mm. Temperatura w granicach 39ciu. Urolog dał leki i stwierdził że powinien sam urodzić, czyli naturalnie ;) W sumie nie ma się z czego śmiać. Chłopina cierpi jak cholera chwilami. To już chyba czwarty albo piąty atak w trakcie naszego pożycia (14.11. będzie 25 lat). Poprzednimi razami bywało gorzej. ;) Poza tym spoko :) Bo w pracy ostatnio normalnie tzn. do dupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Sylvik - leniuchuje ;) :P Tak taku a duzo większe zrobiłaś te bambosze bo się zastanawiam o ile mi sie zmniejsza w praniu? no i na ile ustawiłaś pranie? Kania- rozumiem że chłopinie do śmiechu nie jest podobno boli jak... mój tata to przerabia :( ale miło jest słyszec że w robocie do dupy, od razu mi lżej ;) :P ponadto nic spcjalnego czeka mnie dziś pranie bo mineły dwa tygodnie więc znowu zmiana poscieli itd zaraz polukam na allegro moze kupie Pawłowi te kołdre z medical - pisza że jest antyalergiczna a o wiele tańsza niż te specjalistyczne pokrowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka w sieci sa tabele ile wieksze musisz robic no i potrzebujesz 100% welne albo najlepiej specjalna welne do filcowania. W kazdym razie zmniejszaja sie o jakies 40%. Ja pralam w 60st ale ponoc juz w 40 dziala. No i koniecznie musisz w pralce tez miec pare recznikow albo posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napadów kamicy nerkowej ciąg dalszy .... chyba jutro poszukamy innego specjalisty. Gorączka jakoś za długo się trzyma. Wiadomo, ruch też wskazany ;) Niedługo jedziemy do lasu zobaczyć czy opieńki urosły. ;) w zeszłym tygodniu się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby taka jesień utrzymała się jak najdłużej, w słońcu aż gorąco :) super czas chyba jeszcze na spacer, szkoda czasu na siedzenie w domu bajjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja - szkoda dnia, kiedy pogoda taka piękna 🌼 My już wróciliśmy. :) Grzybobranie marne ale na zupę wystarczy. Opieniek nie ma. :( Przynajmniej w naszych lasach. M się poruszał, teraz się grzeje. ❤️ My też się obie z Młodą zrelaksowałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwiozłam córkę na pociąg, syn z panna też już zwiali do niej, teraz zasiadam w takim razie do dziergadeł ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa! a ja sobie juz pracuje ale jakos spac mi sie chce. dużo rzeczy u mnie sie dzieje, i tak nie mam czasu żeby na dłużej zająć miejsce na kaffe. troche chodze po lekarzach bo to z piersia to do gin, ale mam dobre wsparcie i wiem ze co bedzie to i tak sie poukłada. Jestem debilem kulinarnym dlatego pytalam czy znacie jakis łatwy sposób na zapiekanke. Ide dzis z moja klasa na Jesteś Bogiem w sumie sami zorganizowali wyjscie i zapytali czy pojde z nimi, a teraz chce zrobbic im przed filmemi po lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa! a ja sobie juz pracuje ale jakos spac mi sie chce. dużo rzeczy u mnie sie dzieje, i tak nie mam czasu żeby na dłużej zająć miejsce na kaffe. troche chodze po lekarzach bo to z piersia to do gin, ale mam dobre wsparcie i wiem ze co bedzie to i tak sie poukłada. Jestem debilem kulinarnym dlatego pytalam czy znacie jakis łatwy sposób na zapiekanke. Ide dzis z moja klasa na Jesteś Bogiem w sumie sami zorganizowali wyjscie i zapytali czy pojde z nimi, a teraz chce zrobbic im przed filmemi po lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tak sie wczoraj rozpisalam i nie wyslalam Czuc jesien,ale wczoraj pomykalam jeszcze bez rajstop i w butach z odkrytym palcem. Na 10 20 mam ginekologa. Potem umowilam sie z mama i idziemy na cmentarz na grob taty i reszty rodziny. Na slubie bylismy, ze wzgledu ze nikogo z gosci nie znalismy ,to sie za bardzo nie pobawilismy . I po 1 jechalismy juz do domu. Wczoraj u mamy meza na imieninach spotkalam sie z kuzynka,ktorej nie widzialam 5 lat. Kurcze jeszcze jak bylam w Oslo ,siostra zamowila buty i jeszcze nie doszly mam nadzieje ze do srody je zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, brat juz wyjechal, dzis nastepni goscie... W sobote wrocilismy z Wenecji, bylo pieknie, pogoda marzenie i ogolnie fantastycznie. Zepsul mi sie komp, mam nadzieje, ze moj maz go jakims cudem naprawi, poki co korzystam z jego. trzymajcie sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Zawsze było pusto podczas wakacji. Wakacje się skończyły i nadal pusto :P Co się dzieje ? W sobotę wróciłam do domu, ale za bardzo miejsca nie nagrzewam , bo chyba w piątek wracam. Weekend miałam imprezowy. Mojego M i mojego Taty imieniny. Chyba chciałam się za bardzo wyluzować i przesadziłam z winem. Rzadko mi se zdarza upicie winem, W tym wypadku dałam sobie do wiwatu :P O dziwo kaca na drugi dzień nie było ;) Wczoraj trochę ogarnęłam mieszkanie. Co prawda wszystko było ok, ale musiałam trochę zrobić po swojemu. Lalo cały dzień, wiec można było śmigać ze ścierą po mieszkaniu. Na szczęście dziś już słonecznie , wiec wypadałoby wyjść z domu. Widzę też , ze u każdej się coś dzieje. Tak Tak jak tam wieści o pracy ? Widziałam tez na fb , wianek z liści. Impregnowałaś jakoś te listki, żeby za bardzo się nie skręciły po wyschnięciu ?:) Mam napisać do Ciebie maila, ale jakoś nie mogę się za niego zabrać :O Jula kto tym razem u Ciebie będzie ? ;) Bling jak wizyta u gina ? Wszystko ok ? :) Kania mąż urodził, czy dalej przezywa katusze ? :P Mrówka czy aby wszystko ok u Ciebie ? Malo się pokazujesz, jesteś jakaś bez ikry Kobietko. Do Ciebie to niepodobne :) Sylvii a Ty jak kobietko ? Co porabiasz ? ;) Katarzyn-ku zapiekanki polegają na tym , ze wrzuca się do jednego naczynia wszystko co się ma i zapieka .Najczęściej robię takie , gdzie bazą są ziemniaki, lub makaron ;) Dziś właśnie u mnie będzie zapiekanka . Jak film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×