Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

ooo a ja nie potrafie wytrzymac na diecie... kocham słodycze, słodze kawe, herbate 3 łyzki... dziś chyba też wybiore się do Ikea... Landrynko widziałaś coś fajnego? robicie jakies prezenty walentynkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna dieta, na ktorej bylam tydzien to kapusciana, zrzucilam jakies 2,5kg bez problemu, az cwierkalam z radosci. Ale jak ponownie probowalam to juz nie dalam rady tej zupki jesc. Wiec jak jest potrzeba to decyduje sie na duzo warzyw, chude mieska i serki. Na slodycze mam okresy, ale ogolnie to moge sie bez nich obejsc. Katarzynku, 3 lyzki czy lyzeczki???????? Bylam wczoraj u lekarza, pierwszy raz tutaj we Wloszech. Dostalam leki i za tydzien na konsultacje. Zobaczymy. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpadłam tylko na herbatkę i spadam zaraz znowu do sadu bo jest cudownie :) no widzisz Sylvik - ty byś schudła a ja nie :( ale ja mam leniwe jelita i to jak ta lala - do łazienki chodzę raz na dwa lub trzy dni, chyba wyskocze do miasta jutro i kupię sobie błonnik - zobaczymy co to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, moj brat tez pije taki likier :D Ja slodze nieco wiecej niz lyzeczke i tylko cukier z trzciny albo miod...bialego nie uzywam w ogole. No i herbatke czarna staram sie pic tylko raz dziennie, a tak to zielona czy inne tego typu cuda :) No slodze tylko ta czarna wlasnie. Sylvik, sprawdz poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee slodzona kawa i herbata = gesta slina. Ble ble bleeeee :P ;) Ide walczyc dalej z tymi podlymi stworzeniami w ogrodzie. Ladna pogoda, jak wiosna prawie, krokusy w jednym miejscu juz glowki wystawiaja. Moze zlapie troche dobrej energii. Do potem laski. Julii mam nadzieje ze bedzie ci lepiej i nie bedziesz sie musiala faszerowac psychotropami wiecej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowko, a probowals podjadac sliwki suszone? Jablka tez powinny jelita wymiatac ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tak tak 🌻 A co z praca? dogadaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z ogrodu :) jest cudownie ale na dziś już starczy bo moge przedobrzyć, od rana siedze w sadzie :)) Julia- czego ja nie próbowałam ;) moze to przez te leki cholerka wiec, w każdym razie za tydzień spadam znowu na basen ale ćwiczonko sobie dziś odpuszczę bo ruchu w sadzie miałam dziś sporo no i teraz bym cosik zjadła :) ale na szczęście mam tylko w domu jogurty i tą zurawinę ;) wiec zalewam herbatkę ale taką nie słodzoną ;) brrrrrrr tyle cukru powtórze za Tak takiem błeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli odpisalam :) w urzędzie oczywiscie niczego sie nie dowiedzialam, kazali zostawic papiery i bayyy teraz bede dalej czekała w nerwach :( niestety dziś zgrzeszyłam przy opkazji wyjazdu do miasta, obiadek w chińskiej restauracji i do tego ananasy w cieście :P mniammm uwielbiam je. maż mnie oczywiście opierdzielił ze mogłam je sobie darować, a nie potem marudze że gruba jestem :( ale jak im sie oprzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Taktak u mnie dziś zakwitły dwa krokusy i jeden przebiśnieg :) zrobiłam fotki telfonem może potem je zgram na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na zaparcia to prosze nic nie wpierdzielac tylko zrobic sobie glodowke. To tak jak z kanaliza :P im wiecej wlejemy, nasypiemy, wlozymy na zapchana rure tym bedzie bardziej zapchana. To dodatkowe tylko produkty do przetrawienia! Usiadz sobie Mrowka na podlodze po turecku ale nie tak do konca tylko zrob tak zeby stopy sie ze soba zlozyly jak rece do "amen" i tak zlozone podciagnij pod sama no wiesz miedzy nogi :P Staraj sie przy tym jak najbardziej kolana rozlozyc na boki do podlogi. Wyprostuj plecy. To taka pozycja z jogi pozwalajaca poprawic perystaltyke jelit. Dziala super! A ja uporalam sie z moimi kretowiskami, wszystko ladnie zagrabilam, na rabatkach tez porobilam porzadki i teraz jakos to juz wreszcie wyglada. Narcyzy i tulipany tez zaczynaja wylazic, Krokusy i przebisniegi tez jak u Sylvika. W ogole wszystko sie puszcza a ptaszki spiewaja az milutko. Ponaprawialam tez siatke w plocie bo ten maly gnojek jak widzi psa co mu nie pasuje to ciagnie zebami jak opetany az dziury juz w trzech miejscach byly. Jestem teraz przyjemnie zmeczona. kaska poszla z paczka na runde po miescie i na obiad do Turka to mam do tego jeszcze spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki ;) Co do diety , to wiem na bank, ze gdybysmy się nie wiem jak głodziły , a nie miały ruchu to o kant dupy rozbic dietę ;) Ruch i ruch , przy tym dieta. Ja zresztą jestem zdania , ze mozna sobie jesc byle tylko z glową . Duzo pic, jarzyn i owoców. Gdy jeszcze chodzilam na aerobic to w ciagu roku schudłam ponad 10 kg . Nosilam rozmiar 38 ;) Ale własnie ruch byl tym czynnikeim, ktory sprawial, ze centymetry spadaly . Za słodyczami nie przepadam i w zasadzie moge się bez nich obyc, ale jak ma chcice to potrfaie wpierdzielic ze dwa batoniki albo kawałek dobrego ciasta . Tylko, ze potem ze 3 dni nie jem w ogole kolacji, tylko popijam sobie zieloną lub bialą herbatę. Czerwonej nie pijam w ogóle, bo ponoc to okropne badziewie :O Jajka zostawliam u kolezanki. W poniedzialek ma je pokazywc jzu wiekszej ilosci osób. Dzis na wejsciu sprzedalam jedno duze za 20 zł ;) Odebrałam tez wynik RTG. Mam zniesienie fizjlogicznej lordozy szyjnej ( co oznacza ze mam za protsą szyje :P pod tz linijkę ) , do tego jakąś dyskopatie ;) Szczegolow Wam oszczedze, bo jest to tak napisane, ze sobie daruję ;) Tak czy tak czeka mnie ortopeda a potem tylko jakies cwiczenia , parafina i masaze .POcieszam się tez tym faktem , ze poki co mam takie a nie inne objawy tego zniesienia , bo jak poczytałam w necie jakie objawy maja przy tym schorzeniu ludzie to za glowe się złapałam. Wiec musze się wziac za siebie , zeby sie to nie pogorszylo ;) Teraz robie sobie kawe ,a potem musze troche doprowadzic mieszkanie do porządku, bo jakies zabiedzone mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku ja do Ikei pojechalam w okreslonym celu i nie chodzilam po całym sklepie. Nie wiem co by Cie interesowalo , wiec nie napiszę co tam jest ciekawego i godnego uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide poćwiczyc tą pozycje ;) a co rabatków to zapowiadaja jeszcze zimę no i nie ruszam bo się boję ze zagrabię liscie i mi kwiaty zmarzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się z Wami zgadzam co do diety, że każdy indywidualną diete dla siebie powinien stworzyć. Ja zawsze byłam zbyt leniwa by się w to zagłębić z własnej woli. Moja przyjaciółka wręcz przeciwnie. Kożystając więc z okazji, że mieszkałam u niej 3 miesiące, podpatrywałam ją i dopytywałam co i dlaczego się je wtedy i jak sobie radzi z chętkami na inne jedzenie. A, że u mnei wfekt był znakomity, to staram się teraz bardziej lub mniej trzymać tych zasad i mimo, że teraz specjalnie nie chudnę to tez od tamtej pory nie przytyłam. wiem niestety, że jaka by ta dieta miła nie być, to ograniczenie węglowodanów jest niezbędne, bo organizm zawsze bierze ich taką samą ilość jaką potrzebuje do wytworzenia energii a cała resztę przemienia w tłuszczyk. I wiem, tez że białka w każdym posiłku musi być nie mniej niż 30-40g, bo tyle potrzebne jest do spalania tego co się zjadło. Kopenhagi tez nie polecam, dieeta tak drastyczna, że niedoż się nie da jej wytrzymać to jeszcze efekt jojo jest natychmiastowy po zaprzestaniu diety. Mnie on ominął tylko dlateego, że wciąż byłam na tej innej diecie i po skończeniu nie zaczęłam jeść czego popadnie. Katarzynek -ja nie robię walentynkowych prezentów, jakoś nie lubię tego święta, taki przeslodzone mi się wydaje i mój P tez za nim nie przepada :) Julii - jeśli już do lekarza poszłaś to chyba nie taka błacha sprawa z tym Twoim zdrowiem, mam nadzieję, ze pomoże!! Mrówka - na te jelita to Activie może codziennie musiałabyś pić, ale wiem, ze na niektórych nic nie działa :/ Tak tak - no nareszcie te kretowiska opanowałaś :) Landrii - gratuluje sprzedaży pierwszego jajka ;) Ja dziś znów cała noc nie spałam, o 7 rano zasnęłam i przespałam pół dnia. Dobrze, że jestem jakby na urlopie więc nie przejmuję się aż tak zmarnowanymi dniami, choć już powoli zaczyna mnie to dobijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa...no to widze, ze ze spaniem mamy podobnie :( A probowas pic rumianek albo melise przed snem? Mi kiedys pomagalo. Teraz juz nie, w ogole nieciakawie bylo, dlatego poszlam. Pozdro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku a długo trzeba tak siedzieć z tymi nogami, bo wytrzymałam 5 minut....chyba.. no bo kurde tak tylko siedzieć i nic nie robić to ja nie dam rady :P zreszta plecy mnie bolały jak jasny ggwint chyba zeby je oprzec o ścianę to może bym dłuzej posiedziała no i przyszedł mój olejek z avonu cudownyyyyyyyyyyyyyyyy zapach , wysmarowałam sobie łapy i teraz jak zboczeniec siedze i je wącham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka i jak twoje baki ?? :D A lisci z kwietnikow nie zabieralam bo nie da rady ja mam wsyzstkie zasypane extra ( no tak i teraz nie wiem jak to sie po polsku nazywa) rozdrobniona przekiszona kora i te liscie sobie z tym wszystkim dalej leza. Usunelam tylko uschniete kwiaty i trawy ozdobne. A wychodzi juz serio wszystko, nawet malwy puszczaja mlode pedy. Mam tylko nadzieje ze nie przymrozi za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka no tyle ile wytrzymasz. Dla rozrywki mozesz troche brzuch ponapinac zeby przyspieszyc dzialanie pozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja to bym się chyba upić musiała raczej, bo w spaniu przeszkadzają mi jakieś bzdurne myśli, akurat jak się kłade to wszytskie problemy chcę rozwiązywac :/ A pić nie mogę, bo antybiotykami się faszeruję..... Do jakiejś pracy za stróża nocnego bym sie teraz nadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasem tak mam że jak za dużo problemów to usnąć nie moge bo kombinuje jak je rozwiazac , no dobra idę jeszcze posiedzieć tak sobie a potem podziergam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no może nie, ale bym mogła zwalic na tryb pracy te moje bezssenne noce i zagospodarowałabym czas przynajmniej :) A i kasy by rochę wpadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Co do bezsennych nocy to też jeszcze niedawno miałam taki problem, nawet tu o herbatkach debatowałyśmy (a propos Tak taku jeszcze w żadnym sklepie tej herbaty teekane tej na lepsze spanie nie widziałam ale wiem że wogole jest tylko takie du***ate sklepy tu mam) no i okazało się że jak kilka sytuacji problemowych i stresowych się rozwiązało to od razu problemy ze snem przeszły. w urzędzie byłam okazalo się że nic dla mnie nie maja a takie wezwanie wysłali bo tylko takie druki mają, a miałam się tylko podpisać i tyle :( Poczytałam troche ofert pracy na tablicy ogłoszen okazalo sie ze jedyne na co sie załapuje to oferta pracy na stanowisko recepcjonistka wiec wrocilam sie do tej pani ktora mnie wezwala zapytalam o prace i za 1,5 tygodnia mam rozmowe kwalifikacyjna, praca w szkole tańca na recepcji ale podejrzewam że dużo chętnych będzie wiec nie ma co sie jakos nastawiac bo konkurencja mnie pewnie zmiecie Ale przy okazji odwiedziłam mame i siostre i o uczelnie zaczepiłam po drodze także troche spraw załatwiłam i teraz mam relaks :) Landrynka to można powiedzieć z tymi dolegliwościami to szczęscie w nieszczesciu bo wiadomo ze najlepiej by bylo gdybys nie miala problemow zdrowotnych ale jak sie tak zdarzyło to chociaż dobrze że nie masz gorszych objawow takich jak wyczytałaś mrowka ta pozycje siedziacą możesz wprowadzic do codziennych ćwiczeń choć to raczej takie relaksujące ćwiczenie szkoda że kręgosłup przy tym boli Jasa a wyprobuj właśnie melise sobie parzyć przed snem moze pomoże w każdym razie nie powinno zaszkodzic Julii dobrze zrobiłaś że poszłaś do lekarza, teraz już bedzie tylko lepiej głowa do góry :) Tak taku z ta dieta rzeczywiscie masz racje każdy powinien dobierac diete do swojego stylu życia, żeby schudnąc to trzeba mądrze sie odchudzać żeby sobie zdrowia nie zniszczyć Sylvi raz na jakis czas taka słodka nagroda nie zaszkodzi Katarzynek ja nie robie żadnych prezentów walentynkowych, bo zazwyczaj nie obchodzimy tego święta, no a w tym roku skoro idziemy do tej restauracji to w sumie taki prezent dla nas obojga :) A Ty myślisz nad jakimś podarkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam. Wyszlam z domu o 11. Kolezanka kupila wersalke,udalo sie na wyprzedazy ,zaladowalysmy ja na dach Corsy,ale to musialo wygladac Ja kupilam dywanik do sypialni i dwa wklady na poduszki. http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/10177885 U was wiosennie a u nas dopiero zima sie zaczyna. Sniegu jest od groma. Nagibalam sie lopata u znajomej. A u mnie licze ze moj sie wezmie. Nie mam oczywiscie telewizji bo odbiornik zasypalo. Co do diet to bylam na Kapuscianej zupie,schudlam wtedy 7 kg trzymalo sie to chyba kolo roku Na Kopenhadzkiej w 13 dniu o maly wlos nie zemdlalam, schudlam ale juz nie pamietam ile. Kiedys przez lato chodzilam co drugi dzien na silownie ,to tez schudlam kolo 8 No i rok temu na wspomagaczach zrzucilam 14 i wrocilo z nadwyzka i czuje sie jak slonik. Ale brat juz mi ma rozpisac co mam jesc i zaczne cos robic w tym kierunku bo w maju bedzie znowu placz przed lustrem. Zaraz chyba sie zbiore i pojde gibac u siebie lopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! z K zawsze sobie jakies upominki robiliśmy, takie drobne. a z Tym to nie wiem... nie mam humoru... faceci to debile. o i tyle mam do powiedzenia dziś... jak wyjdzie jutro tak, że mam racje to Wam wszystko napisze, a jak nie to znaczy że jestem psychiczna :)))) buuziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgarniete,cale terytorium przed domem. Troszke recznie i maszyna. Padam jutro zakwasy i pobudka o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×