Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ciekawska Ty to faktycznie jestes ciekawska :P Mnie tez sie podoba pomysł TakTaczka ;) Sylvikkk i git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się grzecznie :-) Dziewczyny, poczytałam was trochę i się uśmiałam :D Nie żebym chciała kogoś urazić :-) Ale stoję tak trochę z "boku" i naprawdę czytając nie które posty można mieć ubaw po pachy. Poprostu patrzę na to z innej perspektywy, mam wrażenie że patrzę na to nawet z innego wymiaru i rozbawiło mnie to :D Zrobiło się ciekawie, nie ma co. Pewnie zaraz mnie ktoś objedzie, bo co ja zabieram głos tak rzadko tu bywając. ale czyta was się naprawdę fajnie. Tak dalej. Mrowka, twój blog jest super. Z tego co widzę żarełko robisz przepyszne. Mam nadzieję, że kiedyś dojdę do formy i chociaż w niewielkim calu ci dorównam :-) Julii, odstaw relanium natychmiast. Rozumiem, że masz problemy, doły itp. Ale są o wiele mniej szkodliwe środki uspokajające. To diabelstwo uzależnia. A życie na tym to jakby film który w którym nie wiadomo o co chodzi. Próbowałaś jakieś ziołowe? Taktak gratuluję pracy. Mam nadzieję, że przyniesie ci dużo satysfakcji. Zazdroszczę ci trochę, bo chciałabym już być na etapie w którym też mogę iść do pracy. Wogóle zaczynam się wkurzać na tych co pracują :-) bo ja też chcę, ale niestety ten zaszczyt szybko mnie nie czeka :-(. Nie zrozum mnie zle, naprawdę ci gratuluję. Powodzonka. Landrii, zbieram się do ciebie z mailem ale nie wiem czy dziś dam radę ;-) Sylwiku twoje posty uwielbiam czytać :D Specjalne buziaki :-) Mala, wyobrażam sobie co przechodzisz. Kurczę jedyne chyba co mi przychodzi na myśl, to to że po tym całym młynie który nie wiadomo ile potrwa w końcu odzyskasz równowagę. Wiem, wiem łatwe to nie będzie. Cholera ale nie może być tak że ciągle pod górkę. Równowaga w życiu musi być. Jak teraz jest zajebiście ciężko, to w końcu musi nadejść taki dzień kiedy będzie łatwiej. Tylko nie wiem czy zajebiście łatwiej ;-) Aha, dziewczyny wiem że bywam tu rzadko ale jakbym dostawała od was meile z waszymi robótkami, sukienkami, torebeczkami, remontami, ogrodami i cholera wie z czym jeszcze to byłoby mi bardzo miło. Bo, póki co to tylko Landrii i Kania o mnie jeszcze pamięta. Dla przypomnienia ferdka@o2.pl :D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka ;) ;) az mi się geba usmiechnęla na widok Twojego postu ;) Serioooo, zaraz sobie pomyslałam ,ze mimo wszystko chcesz !!!! ( wiesz o czym piszę ) Jak nie masz sily pisac maila to spokojnie ....zawsze bedzie na to czas :) Jednak jak odwazylas się napisac az tyle , tzn ze złych wiesci bym się nie doczytala od Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu podejrzliwa haha co Ferdka chce od moich postów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik - no super :) Maja - nadal nie mam kiecki więc się nie wypowiadam na ten temat :P Ferdka - witaj :) ciesze się ze już doszłaś na tyle żeby tu bywać a z tym powrotem do pracy to sobie daj na wstrzymanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wiadomości dobre to sa takie, że jak dobrze pójdzie to czeka mnie jeszcze jedna operacja na dniach lub tygodniach. W zależności od tego jak zadziałają mega super wyje..biste leki które dostałam. Jak zadziałają to za m-c będzie cięcie, a jak nie to za tydzień. Szczerze mówiąc to chciałabym żeby było to jak najszybciej. Rachu ciachu i po strachu. Ja mam ogromną potrzebę wrócić do normalnego życia. Sylvi a co ty taka podejrzliwa? Masz ku temu powody ;-) Twoje posty są niemożliwe w pozytywnym znaczeniu tego słowa czy jakos tak :-) Mrowka wiem wiem z pracą jest dobrze dac sobie na wstrzymanie. Ale ja juz tak tęsknię do normalnego otoczenia i klimatu. Moje towarzycho w ostatnich kilku miesiącach to piguły, lekarze, salowe i nie wiem kto jeszcze. A ja juz chciałabym żeby było "normalnie". Wiesz o czym mówię. Wogóle to zaczęłam mysleć o blogu. A to przez ciebie :-) Tak sobie pomyslałam, że chciałabym się za niego zabrać ale kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć? Jak go założyć? Ale tak jakoś dziś naszła mnie wiara, że jednak widać to światełko w tunelu. Że jeszcze ta jedna operacja, narkoza której nie cierpię, wenflony, szwy, kroplówki ,dalej juz lepiej wymieniać nie będę i w końcu po tym wszystkim zacznę powoli wracać do żywych :-) Czekam na meile od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff Ferdka bo już myślalam że takie śmieszne posty pisze i za to takie pochwały :P mam nadzieje że szybko wrocisz do normalności bo duzo optymizmu bije z Twojego postu :) trzymam kciuki 👄 a co do bloga to fajna rzecz :) ja zaczęłam niedawno prowadzić ale też jestem zielona w tym temacie, ciężko załapać co i jak :( ale dobra terapia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, dobrze to odebrałaś, bo to miały być pochwały ;-) Z tym blogiem to tez mi się wydaje, że fajna rzecz Tak jak napisałaś można to zastosować jako terapię. Może Mrowka napisze trzy słowa na ten temat :-) Ja to tez całkiem zielona w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dopiero co wczoraj byla ta 400 strona a dzis juz tyle. Ja dzis pozjezdzalam ze sporych gorek na sankach,z mala kolezanki. Dalysmy czadu, dwie wywrotki zaliczylysmy i bylysmy cale w sniegu. Zrobilam male przemeblowanie w sypialni,a w sobote wszystko wynosze i malujemy ,odswiezamy biale sciany. Przestawilam lozko,bo spalismy nogami do drzwi,a ponoc tak nie powinno sie spac. Teraz bedziemy spac nogami do okna. Nie da rady inaczej Wlasnie sie dowiedzialam,ze jesli ma sie skierowanie na rehabilitacje ,to lekarze(W Norwegii) czesto wysylama swoich pacjentow do Polski. Szczegolnie Polakow. 🌼Sylvi taka wiadomosc a ty sie z nami nia dopiero teraz dzielisz,alez tajemnicza z ciebie kobietka. 🌼Tak tak gratuluje pracy 🌼Julii a moze byloby dobrze gdybys mogla na jakis czas poleciec do Polski 🌼Maja ja sukienki nie dostalam ,ale musisz w niej wygladac super,skoro tu tyle zachwytow. Moj mail to mado..... 🌼Katarzynek milego maatonu w kinie. 🌼Mrowka 🌼Landri 🌼Jasa 🌼Ferdka 🌼 Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling ja też mam łózko nogami do drzwi :) bliżej wyjścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling wg jakiej teorii z tymi nogami to mialoby byc? Mnie nie dotyczy zadna mozliwosc ale tak z ciekawosci. Aha i na jednym twoim zdjeciu na FB za toba jest w tle taka sciana z desek poprzecznych. To u ciebie? Strasznie mi sie takie dechy podobaja. Sylvik ciekawa jestem mocno tego mieszkanka. Starcza ci dwa pokoiki? Ciesze sie ze wszyscy sa zadowoleni z moich wizji :) Ferdka to dobrze ze wracasz do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa Sylvik swego czasu wspominałas cos o blogu, kontynuujesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasciwie to w strone okna jest troche glupio jak po nocy trzeba sie slepic w okno ;) Ide juz spac. Wywalilam tylko na chwile jeszcze Kaske z netu bo oczywiscie ferie wiec towarzyskie kontakty ograniczyly sie do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka, ja również cieszę się z Twojego optymistycznego postu, dobrze czytac, że u Ciebie lepiej, mam andzieję, ze zlekami pójdzie po Twojej myśli. Sylvik - ja się przyłączam do pochwał o Twoich postach, też zawsze lubię to Twoje zdystansowane podejście do wszystkiego :) Majaa - ja też sukienki nie widziałam :/ Julii - może Bling ma rację z tą Polską, zawsze jak wyjeżdżasz to wielki optymizm w Ciebie wstępuje, jak się tak w domu siedzi bez rodziny i pzyjaciół, to nie dziwne,że się popada w coraz większe przygnębienie, wiem coś o tym :/ Mnie się swego czasu życie zaczynało włściwie jak mąż z pracy wracał dopiero, bo ileż można sprzątać :) Ja dziś byłam u rzecznika spraw konsumenta, bo wyobraźcie sobie, że do dziś nie dostałam kasety z filmem z własnego ślubu - użeram się z nimi od prawie 2 lat!! Niestey firma filmująca moje wesele, była "na gębę", czyli umowa tylko słowna. Po roku miałam z nimi awanturę to w końcu mój film zmontowali, a teraz się o cene wykłócam z nimi i mogę nigdy filmu nie dostać. rzecznik powiedział mi, że bez umowy i ponagleń na piśmie nic nie mogę zrobić i że sprawa chyba uległa już przedawnieniu. Firma była po znajomości i jak zwykle się na tym przejechałam, najlepiej obcy, umowa na piśmie z oznaczeniem terminu i na pewno byłoby w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feng shui, probowalam tam cos wyczytac. Niestety pokoik jest tak malutki ze albo nogi do okna albo do drzwi no chyba ze drzwi bylyby w zaglowku ale,wtedy nie zyskam sciany na ktorej mi zalezy. W poprzednim ustawieniu za drzwiami,zaraz po prawej mialam drzwi od mieszkania. Wiec z obojga zlego wybieram okno ,bedzie nam swiecilo od rana slonce w slipia Zawiesze jakies rolety,szare na przyklad ,bo chce pokoj bialo szary. Sylvi jak mamy blisko do drzwi to moze pomaga nam to szybciej sie z tego wyrka zwlekac hihi Tak tak ,tak te deski sa w calym pokoju w ktorym mamy tv. W sumie na suficie takze sa.Meble w sosnie ,wiec pokoj przypomina bardziej domek letniskowy ,zwany tu hyta. Tylko kominka mi tu brakuje. Siedze i robie sobie maraton,Braci i siostr,znalazlam w necie dalsze odcinki. Aaaaaaaaaaaaaaaaa i ja na przyklad woze swojemu ,z Polski kielbase bo niestety tu takiej nie maja, zreszta to cos co u nich kielbasa sie nazywa to obok niej nigdy nie lezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia Ferdka tak miło Cie widzieć, wracaj szybko do zdrowia. Nie mam weny do pisania więc tylko kawe stawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Taktak wystarczą dwa bo teraz reszta stoi pusta hehe Jasa dzięki :) ja zawsze mam problem z postami, boje się że coś źle napisze i będę wyśmiana :( tak to jest z nerwicowcami :) a z ta kasetą to chyba faktycznie masz przechlapane, lepiej sie z nimi dogadać bo nie bedziesz miala pamiątki ze ślubu :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jaki tu ruch zapanował ;) ja z rana pojechałam na zakupy bo u nas dzień targowy, a teraz zapraszam na kawusie no i nie kumam dlaczego nogi nie mogą być w stronę okna? a jak ja mam okna na obu ścianach ? no i te nogi gdzieś muszę położyć ;) :P Sylvik ja mam tyle pokoi że jak napisałaś o dwóch to jakoś mi się zdało że też mało ;) na dworze dziś ziąb jeszcze gorzej jak wczoraj, wszyscy krakają o tym że zima ma wrócić a ja kurna niekcem :( no i do tego bloga to prosta sprawa, jak wejdziecie na mój to tam u góry po prawej stronie jest napis utwórz bloga no i sam sie praktycznie tworzy, wybierasz gotowca jakiegoś a z czasem jak nabierzesz wprawy to mozesz sobie zmieniać tło i takie tam rózne bajery :) gdyby któraś chciała to w trakcie tworzenia moge podpowiedzieć to i owo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko masz racje, jak dziecko było małe to było mało dwa pokoje, dobudowalismy trzeci, teraz dziecko się wyprowadziło więc my użytkujemy dwa pokoje a trzeci został tylko do sprzatania albo robie tam graciarnie :) tak więc wszystko się zmienia :) a zobacz jak mało będę miała do sprzątania, z 90 metrów na 50 :P teraz to mi duspko przytyje z nudów haha ja blog prowadze od niedawna, ale to rodzaj terapii, wygadania się samej sobie, czasem tak wygodniej bo rodzina za dużo marudzenia nie przyjmuje ;) dziś na obiad spageteria :) kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś o poranku z herbatą siedzę :) Co do sukienki to do mrowki wczoraj wysłałam, natomiast jak ktoś nie dostał to tylko dlatego że nie mam maila. Dziś znów dzień spędze na zakuwaniu, troche posprzątam mieszkanie no i obiad trzeba zrobić tylko nie mam pomysłu co :( zaraz wejde na bloga mrowki i może coś podpatrze :D Wy dziewczyny macie domy wiec mnóstwo przestrzeni i pokoi to się nie dziwie że dwa pokoje wydają Wam się małe, ja całe życie mieszkałam z rodzicami w bloku w mieszkaniu dwu pokojowym a teraz jak się od nich wyprowadziłam to mam 3 pokojowe mieszkanko i to wydaje mi się duże hehe także pewnie zalęzy od punktu widzenia :) Co do łóżka to ja właściwie mam tak ustawione że ani nogami do okna ani do drzwi, jak leze to okno mam po prawej a drzwi po lewej takze nie wiem czy to ma jakies znaczenie zreszta przyznam się szczerze że ja nigdy się tym nie interesowałam :p jak ustawiam mebelki czy łóżko to kieruje się tym czy mi się podoba i czy mi pasuje :) Ferdka życze powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to cos trafi. noce mam teraz jakies okropne, spac nie mogę i poje meliskę i biorę ją w pastylkach i jakieś tabsy mam od mamy i dupa... Mój P też nie śpi tylko się wierci, a dziś juz o 7 poleciał do pracy bo nie mogl spac i nie chciał mi przeszkadzać... Maja tak mam ferie, ale nigdzie nie pojechałam byłam tak zmęczona 3 sesjami ze postanowiłam, że się wyspie, posprzatam ( bo wiesz jak to jest, wszędzie notatki... hmm albo tylko ja tak mam), poleniuchuje a już mam dość. w dom byłam niedawno i troche wiecie, średnio sie tam czuje bo ciągle nie mogę sie oswoić że mój tata to nie ten sam tata... ale on sobie świetnie radzi. W domku gotuje, chodzi na spacerki, na poczte, do banku wiec jestem z niego dumna. On nie widzi róznicy, ale okulista mówi, że jest jakby lepiej i żeby tata nie marudził tylko czekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I same optymistyczne wqiesci od rana czytam :) :P Z tymi nogami w strone okna to juz słyszalam od mojej babci, ze tak nie mozna , u babci tez wszystkie łozka byly zawsze inaczej ustawione. Babcia tez miala duzy dom i 6 pokoi, Wiec miala mozliwosc ustawiania wszystkiego jak tylko sie chcialo ;) Za oknem u mnie dziś iscie wiosennie , piekne słonce. A mnie głowa tak boli, jak jeszcze nigdy . Jako, ze wczoraj troche posiedzialam tutaj , to dzis musze nadrobic ten czas dzisiaj. Mam parę spraw , chociaz nie wiem jak to bedzie , czy nie skonczy się lezeniem :O Zycze Wszystkim miłego dnia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zanim oczytalam co napisalyscie to juz mi kawa wystygla ;) Bling fajnie z tymi deskami ale na suficie wtedy byloby mi juz troche ta duzo. I kochana kradniesz mi moje kolory u mnie wszystko w odcieniach bieli i szarosci no i sosna w kolorz wlasnie twoich desek. A z ta kielbasa jesu to mnie to serio wkurza. Sama pare razy jak musialam jechzac do PL to kupowalam sobie polskie paroweczki drobiowe na kolacje (tylko ze ja mam 40 km do szczecina) ale jak widze na autostradzie na parkingach tych polakow ktorzy cale samochody zapakowane polskim zarciem maja to zbiera mi sie serio na pawia. Ci ludzie sami w sobie sa dla mnie tacy odpychajacy, brudni, chamscy a majacy sie nie wiadomo za kogo. I te lole wymalowane i ubrane jak ... z papierochem w pysku i chlapiace jakie to polki piekne a co drugie slowo to kurwa. No ale to nic do ciebie osobiscie, zeby znow nie bylo awantury. Sylvik jak sie przeprowadzisz to faktycznie od razu musisz sie wziasc za robote bo obawiam sie ze jak sie bedziesz tylko turlala po tych swoich dwoch pokoikach to ci juz calkiem odbije :P Ja mam okno z boku a drzwi nie mam wcale i pokoi tez mam wlasciwie 3 a jak liczyc ze w sypialni nie mam drzwi do mam 2. Taka ze mnie bidulka. Mialam dzisiaj kominiarza. Mial byc miedzy 7 a 8. nastawilam sobie budzik na 7 i tak mi bylo milo ze jak zadzwonil to jeszcze troche na drugi boczek no i zasnelam. 7:15 psy podniosly alarm. Wypadam z lozka do kuchni a tam na schodach juz kominiarz stoi i mowi ze spoko niech ide spowrotem do lozka, on wie gdzie jest drabina i z ktorej strony najlepiej ja przystawic, zrobi swoje a rachunek wsadzi do skrzynki. No co za kochany chlopina. Landrii wez cos na ta glowe. Julii melduj sie czy zastosowalas sie do naszych rad!! Aaa Mrowka moze z tymi nogami w sypialni to chodzi o to zeby nimi do przodu nie wyjechac za szybko :P ;) Katarzynek, Mala, Maja, Jasa, Kania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera Feng shui nie polecam ustawiania łóżka przodem do drzwi: Łóżko i jego ustawienie Kolejną ważną rzeczą w sypialni jest odpowiednie łóżko oraz jego ustawienie. Zarówno łóżko, jak i materac powinny być wykonane z materiałów naturalnych. Kształt łóżka powinien być przyjazny człowiekowi - powinno być pozbawione ostrych kantów. Najlepsze są łóżka drewniane z wezgłowiem w kształcie łuku. Ważne jest także, aby pod łóżkiem znajdowała się wolna przestrzeń - materac nie powinien leżeć bezpośrednio na ziemi, co może powodować bóle pleców, wynikające z braku cyrkulacji powietrza oraz energii qi pod śpiącą osobą. Jeżeli w łóżku śpią dwie osoby, to powinno posiadać jeden duży materac, a nie dwa dzielone. Takie "dzielenie łoża" może bowiem doprowadzić do rozpadu związku. Najlepszym sposobem ustawienia łóżka jest skierowanie go głową do ściany tak, aby można było się do niego dostać z trzech stron. Feng shui nie zaleca także ustawiania łóżka nogami w kierunku drzwi, co kojarzy się z wyprowadzaniem z pomieszczeń osób zmarłych. W pokojach znajdują się strefy spokojne, odpowiednie do spania oraz takie, gdzie wypoczynek jest utrudniony - jest w nich za wysoki poziom energii. Miejscami, w których łóżko na pewno nie może stać, są strefy na wprost drzwi wejściowych do sypialni oraz pomiędzy drzwiami i oknami. Wiecej: http://www.eioba.pl/a73023/feng_shui_zdrowia_sypialnia#ixzz1DSQJSTYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, to mam wszystko dobrze, materac pojedynczy, drewniane lozko z zaokraglonym wezglowiem, dostep z trzech stron. tylko przez moj obuwniczy pod lozkiem nie wiem czy moja energia dobrze cyrkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×