Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niunkkaaaa

Komu pomoglo mycie twarzy szarym mydlem??

Polecane posty

Gość niunkkaaaa

i na co wam pomoglo jezeli juz sie taki ktos znajdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Może nie szare mydło,ale siarkowe bardzo.Stosowalam go na buźke,dekolt,plecy a czasami na wlosy zeby sie nie przetluszczaly szybko. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem ziaja oliwkowy
ja myje buzke mydlem jelen i moze nie pachnie one ladnie ale fajnie sie pieni i oczyszca ja zmywam nim mejkpa ,mam cere tradzikowa ale odkad uzywam jelonka nic mi nie wyskakuje cere odzyskala koloryt ,wyglada swiezo i ladnie jestem zadowlona polecam i nie wyszusza jak no siarkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
To prawda.Siarkowe strasznie wysusza.No ale jesli chce sie miec ladna skore to warto sie poswiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zenada na maxa-
a czy ladna skora to sucha skora?? chyba nie i od kiedy wysuszanie pomaga na problemy skorne?tylko zaostrza wydzielanie sebum= wykwity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
Szare mydło jest bardzo agresywne. Narusza warstwę hydrolipidową skóry i zmienia jej pH na zasadowe, co sprzyja rozwojowi bakterii. Wysusza, dlatego może chwilowo ograniczać trądzik. Ale przesuszona skóra w końcu zaczyna się bronić i produkuje sebum, żeby uzupełnić starty. Efekt - nawrót trądziku. Szare mydło może się okazać dobrym wyjściem dla alergików, bo jego skład jest bardzo prosty. Są jednak inne kosmetyki do mycia twarzy o prostych składach, o wiele łagodniejsze... Teorie, że kiedyś myło się twarz szarym mydłem, smarowało kremem Nivea i to wystarczało są dziwne. Czasy były inne, kosmetyków mniej , środowisko czystsze itd. Przecież dzisiaj także możemy w ten sposób pielęgnować skórę, a dermatolodzy jakoś tego nie polecają i nie słyszałam, by ktoś w ten sposób wyleczył trądzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
uzupełnić straty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem ziaja oliwkowy
ale skoro ja np nie lubie zeli do twarzy a takie mydla jak protec czy siarkowe mi cere wysuszaly to chyba moge stosowac? cera tradzikowa to przede wszsytkim cere bardzo wrazliwa. aa skoro szare mydlo dobre jest dla alergikow to cerze tradzikowej nie zaszkodzi.ja sama pisalas--hypoalergiczne ja widze duza poprawe mojej cery po jelonku:) a tez mialam wahania i obawy dopoki nie wyprobowalam a wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem ziaja oliwkowy
musze dodac iz wlasnie jelen nie wysusza! ja myje nim i zimna woda i po myciu i wtraciu buzi nie czuje dsykomfortu czi sciagniecia. po tym nakladam jakis lekki kremik nawilzajacy na dzien ,robie makijaz aa rozswitlajacym podkladam z oceanica (super jak sie ma wrazliwa i problemowa cere ) i mam sliczan buzka :) wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem ziaja oliwkowy
sorry za literowki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Wszystkie kosmetyki na tradzik wysuszaja.Chociazby brevoxyl.Strasznie wysusza a jednak tradzik znika.Duzo osobom pomogl.A sucha skore zawsze mozna nawilzyc jakims dobrym kremem np Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
ok to prawde ze te kosmetyki na tradzik wysuszaja! ale znasz wlasciowsci BREVOXYLU? on ZLUSZCZA martwy naskorek co objawia sie suchoscia i luszczeniem,niekiedy zaczerwienieniem wtedy musimy wlaczyc gaz z nawilzaniem !! i po klopocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
Właśnie, cera trądzikowa jest wrażliwa i dlatego nie powinno się jej katować agresywnym oczyszczaniem. A szare mydło czyści jak Domestos. Usuwa brud, a czasem nawet więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Upii calkowicie sie z Toba zgadzam.Ja stosuje brevoxyl na przemian z kremem Vichy i nie ma mowy o odpadajacych "platach" a do tego jestem bardzo zadowolona.No ale przeciez kazdy czlowiek jest inny i ma inny typ skory.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
Jaki ma sens odtłuszczanie skóry, niszczenie jej naturalnych barier ochronnych, by potem ją natłuszczać i nawilżać. Najważniejsze to nie szkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
chodzi mi oczywiście o czyszczanie, nie kosmetyki przeciwtrądzikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Szare mydlo u mnie widocznie jest skoro wszystko znika i mam skore bez zastrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
A czym oczyszczałaś twarz oprócz szarego mydła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
no skoro leki anty wysuszja to trzeba sie nawilzac! agusia--- ja tez uzywam brevoxyl ,mam teraz super cere. stosuje go na noc i rano zmywam jelonkiem. po umyciu buzia nie jest sucha.a po innuych srodkach byla. ja uzywam kremiku dax tego z gruszka i juz mi nawet podklad nie potrzebny,ale maluje sie bo lubie:) szare mydlo jest ok,ja stoduje tylko do twarzy. z cialem nie mam problemow i moge stosowac te zele z wielka zawartoscia chemi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
poza tym robie raz gora 2 w tyg peeling :) zeby zetrzec stary naskorek:) to pomaga brevoxzlowy w dzialaniu. wiesz agusia,brevoxyl na poczatku bardzi mi podraznila i skora schodzila platami. luszczyla sie na maksa! jednak po 2 tyg wygladala jak nowa! plamki sie zmiejszyly,podskorne zaskornik zginely,bylam i jestem taka happy!!;) a jelonka odkrylam niedawno! i nie zrezygnuje z niego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Upii Mi na poczatku tez brevoxyl nie odpowiadal.Skora odpadala mi a ja bylam przerazona.Przeczytalam gdzies ze powinno sie go stosowac 12 tyg.Ja zawsze wymiekalam po 2.Teraz go stosuje i jestem zadowolona.Troche nie przyjemny jest ten zapach i te uczucie ale jakos wytrzymam.Stosuje czasami maseczke rozgrzewajaca st.Ives i mam pozniej taka gladziutka cere.To mowisz ze z jelonkiem efekty sa lepsze?Chyba musze sprawic sobie takie mydelko.Gdzie moge je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
ja sobie je kupilam w zwyklej drogerii:) i przy zakupie jakos nie myslalam ze mi pomoze i bedzie odpowiadala,myslalam ze to kolejny bubel. ale jest ok! pozytywne zaskoczenie i mi nie wysusza,moze innym tak .nie wiem . mi sie podoba:) wiesz,ja 1raz uzyalm brevoxa pol roku temu i stosowalamwtedy 2mies. i skora sie wyleczyla.:) mam go jednak caly czas w kosmetyczce bo traktuje go juz jako krem kosmetyczny a raczek kremik piekonsci:)(kiedys stosowalam 2 razy dziennie ) teraz po nalozeniu jau nie szczypie skora sie nie luszczy tylko tal ladnie wybiela i wygladza :) i cera sie tak nie tlusci :) super jest .:) +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiaaaa
Postaram sie go stosowac jak najdluzej :) Jutro ide kupic te mydelko.Moim dodatkowym problemem jest to ze przy okresie zawsze pojawiaja mi sie jakies pojedyncze krosty:/Głownie przez czekolade , która wprost pożeram :D A wiesz moze co z krostkami na rekach ? Mam takie straszne male kropeczki:/ Wydaje mi sie ze to uczuleniowe.Poszlam raz do dermatologa a ona poglaskala mnie po rekach,powiedziala wszystko dobrze dobrze dziewczyna dojrzewa tak ma byc.Wypisala mi jakies kremy ktore i tak nic nie daly.Minelo pare lat a ja dalej je mam;/Mysle ze powinnam pojechac do innego miasta do jakiejs porzadnej dermatolog a nie do takiej "na odwal sie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
no nie agusia! ja mam to samo! po zewnetrznej stronie reki! i to jest lekko chropowate i pelno czerwonych kropek!mi lekarz mowil ze to od nietelorancju laktozy na ktora choruje! ale mimo iz nie pije mleka i nie jem smietany te krosti nie znikaja! nie wiem co to jest ,moze od alergii,jestem alergikiem(ale tylko na wiosne) a moze to atopia? mamy ten sam problem odezwij sie ps.mi juz tez raz ktos mowil ze to od hormonow,biore jeanine ,moze to od tego??? daj znac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie stosuje szare mydło biały jeleń i po ilu zaczna schodzić krosty. Ja stosuje 4 dzień i nie widze rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raczej nie zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia888
Chyba bym się bała używać mydła, mam suchą skórę, najlepiej sprawdza się u mnie produkt apteczny Cetaphil emulsja EM, bardzo dobrze nawilża, wygodne opakowanie- higieniczne, bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaaa

Polecam szare mydlo  byłam tak obsypana że szok zaczęłam myć szarym mydłem i po tygodniu Buzka nie ta sama zniknął trądzik i nie mam zamiaru za przestać go stosować tym bardziej że mam bardzo tłustą cerę jak się malowałam to normalnie jak bym olej miała na twarzy a teraz piękna cera i wkoncu normalnie można się pomalować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trądzik można leczyć tylko szarym mydłem to jedyny środek ,który naprawdę coś działa. Pod żadnym pozorem nie idźcie do dermatologa bo on zniszczy wam życie jak mi zniszczył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×