Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna....

CZY JESZCZE KOGOKOLWIEK DZIEWICE INTERESUJĄ?

Polecane posty

Gość zgniły kosciec
ja moglbym isc do lozka od razu..Zalezy z kim i na pewno nie na pierwszych randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapencja
taka - po jakims czasie Ci sie znudzi :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew śmierci
smoki lubią dziewice.hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
ale ona napisala ,ze niekoniecznie z prawiczkiem..To ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to
moze i byc dziewica , najwazniejsze zeby sie fajnie ruchala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
taka jedna ,a dlaczego jeszcze jestes dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jedno zdanie ktore wyjasnia moja sytuacje: Ci, którzy dotknęli mojej duszy, nie rozbudzili mojego ciała, ci natomiast, którzy dotknęli mojego ciała, nie poruszyli mojej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
ja mam odwrotnie..Unikam kobiet od lat przyczyna jest prosta .Do tej pory wolalem być sam..Nie wiem jak bedzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdnik
taka jedna - Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
dziewictwo fizyczne to zadna wartosc.NAtomiast to ze chcesz to zrobic z tym jedynym cos znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
ale przestan mi tu pisac caly czas o dziewictwie..JA jestem prawiczkiem mam 24 lata i sie nie chwale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie chwale i nawet zauwazam ze niektorym to przeszkadza! wiec chce znac zdanie innych czy cenia dziewice czy im to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
JA osobiscie dziewic nie cenie..Natomiast chciałbym miec za dziewczyne dziewcie ,ale tylko dlatego ,ze jestem prawiczkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ER25
bo facet nie ma się czym chwalić. Dziewczyna nie dała się upolować więc jest silna/dobra/wytrwała, a facet nie upolował więc jest pierdoła/słabiak/dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
ale nie wystarczy ,ze dziewczyna jest dziewica ..Jelsi nie jest w moim typie to niz z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
niekoniecznie ER 25 jesli facet nie upolował to znaczy ,ze nie leci na byle co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ER25
Coś w tym jest. Mnie wystarczyłoby wziąść kilka zielonych papierków 100zł, iść w odpowiednie miejsce (nie wiem gdzie, ale jak bym chciał to bym znalazł) i już nie jestem prawiczkiem. Ale ja nie chcę tak bez żadnych uczuć / miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
No to Was pobiłam(mam 28 lat)! hi, hi, hi-ciesze się,że są jeszcze ludzie którzy mają jakies wartości w życiu. Też z nikim nie byłam (a było sporo okazji) bo to nie była miłość, może zaurocznie -ale nie miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle bije wszystkich na głowę, bo naprawdę kocham mojego chłopaka, on już ze mna wytrzymał długo, ale po tym, jak sobie nie stąd ni z owąd odszedł ode mnie, nie mam już ochoty na rozpoczynanie współżycia z nim:( Boję się, ze tylko mu się podobam, bo ciągle to podkreśla. Że już mnie nie kocha, a jedynie jest do mnie przywiązany no i uważa, ze jestem atrakcyjna. Kiedyś mówił, że mnie kocha. Teraz mówi, ze mu na mnie zależy i że jestem śliczna:O I czuję, że jak on mnie zostawi, to do końca życia będę dziewicą. Mówi się trudno. Przynajmniej wiele chorób mnie ominie:p I wiele stresu. W sumie okazji było wiele, żeby zmienić ten stan, ale ja zawsze olewałam facetów, bo nie chciałam z nikim być. I po co, skoro się kogoś nie kocha? Bez sensu. No i w końcu trafiło i na mnie, a zwłaszcza na mojego chłopaka, i w końcu zostałam \"sparowana\". Ale teraz mi się wydaje, że jestem na tyle nienormalna, że jednak do nikogo nie pasuję i powinnam być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×